Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Zaba????????????

Jedna porażka ta firma,dwa pokoje 2 i 3 osobowe,z aneksem kuchenym,trzy szafki,jedna mala lodówka na 5 osób i bez suszarki,w innych bylem to standart, nawet mialem dwie lodówki bo bylo za dużo, szafek po kilka na osobę, a tu klasztor Stella moris i za nie pomyte naczynia czy jakieś okruchy kary finansowe za 120 euro tygodniowo inwigilacja bo mają karty drugie(usunięte przez administratora)najgorsza agencja i warunki za 120 euro tygodniowo

@Zaba????????????

120 euro? a pytałeś czy możesz na własną rękę wynajmować? i tak pzt to nie pytałeś o te warunki jeszcze przed wyjazdem? jak wtedy to było komentowane?

Jaktaki

Witam jak teraz to wszystko wygląda byłem rok temu w agencji oceniam średnio ktoś coś wie co i jak ?

Tela

Witam mam pytanie jak wygląda wypowiedzenie? Czy faktycznie trzeba zgłosić 2 tyg przed bo odtrąca za 2 tyg mieszkania jesli nie złożysz? Czy da się to jakoś obejść? Miał ktoś taka sytuacje ?

Da się zarobić ALE też dużo pieniędzy zabierają,wypłaty często się nie zgadzają.Kontakt z koordynatorami tragiczny jak masz problem to nagle nie odbierają i nie odpisują. Co tydzień przeprowadzki które są uciążliwe.Praca przez goodmorning kosztowała mnie dużo nerwów.

Paulina

Ciągłe przeprowadzki? Ale skąd dokąd? Nie wiesz dlaczego firma nie załatwi stałego miejsca do zamieszkania tylko takie częste zmiany?

JGD
@Paulina

Będąc od 4 tygodni w Holandii na tej agencji miałem 8 przeprowadzek 7 nowych prac żadnego dnia przepracowanego w zeszłym tygodniu. Jak zapytałem się o zaliczkę na jedzenie w tamtym tygodniu to czekam do tej pory na odpowiedź. A że nie jestem osobą która lubi pożyczać to siedze o suchym pysku jak pies i czekam na ich odpowiedź. Nie polecam tej agencji i pewnie mi ktoś napisze to nie trzeba było się bawić. Mam 23 lata wyjechałem z Polski żeby zarobić zabawę zostawię sobie po 50 teraz jest ten czas lecz nie w goodmorning. Zawiodłem się strasznie na nich????

Ryba

Zgadzam się z Tobą. Miałem dokładnie tak samo. Agencja (usunięte przez administratora)... Można by napisać całe wypracowanie na temat ich niekompetencji, braku szacunku i kolesiostwa. Nie poleciłbym tej PSEUDOAGENCJI największemu wrogowi. Good Morning= Good Buy.

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
bnu

Dobry! Ludzie ... Choć by walił się wam grunt pod nogami nie dajcie się nabrać na tych (usunięte przez administratora)!!!! (usunięte przez administratora) kradną pracy nie zapewniają. Wyjedziesz z nadzieją a wrócisz z długami... JAK (usunięte przez administratora) TAK (usunięte przez administratora) ICH

@bnu

Długami? Przybliżysz jak u Ciebie mogło to tak naprawdę wyglądać, że wyszłyby tego typu okoliczności? Z czego problemy finansowe wynikają i czy to opinia stawiana na bieżący okres czy kiedy to było?

Adi86
@Irena

Jak z czego? Przyjazd kawał drogi...Wydatek. Życie na miejscu przez 3 tygodnie ...Pierwsza wypłata...170e...Ledwo na jedzenie...Przecież życie na miejscu jest drogie ...A po co się przyjeżdża? Tylko po to żeby na jedzenie zarobić i na jakiś melinach mieszkać i jak pies być na zawałonie bez prawa głosu? Nie! Przyjeżdża się żeby zarobić,pospłacać długi i oszczędzić Po co poświęcenie wyjazdu i pracy dla kogoś? Dla 200e tygodniowo? Co Ty przytrzymana jesteś?(usunięte przez administratora)

Ludzie nie jedzcie tam zakwaterowanie masakra brak pracy bo na e zarobisz nigdy robisz tylko na hotel lokacja (usunięte przez administratora) jakich nie widziałam finał tracisz na transport i wyżywienie z własnej kieszeni pomijając że brak kordynatorwco mogą pomóc zostajesz sam ze swoim problemem wyrzucony na bruk bez pieniędzy na powrót bo ich to nie obchodzi

Nie Polecam !! Przez telefon mówią , że w soboty 120% płatne w niedziele mówią 200% płatne , a to nie prawda . Przyjechałem do Holandii , a koordynatorka mówi , że nie można pracować 7 dni w tygodniu parodia. Pracujesz 5 dni w tyg tylko , dlaczego ? już ci piszę . Przyjechałem normalnie w sb w pnd do pracy wszystko fajnie przychodzi środa wolne piszę do koordynatorki dlaczego mi dajecie wolne jak dopiero przyjechałem a ona na to , że każdemu musi dać szansę pracować dlaczego wysyłają ludzi do holandii jak nie ma pracy ? to jest pytanie . Jeśli jedziesz do Hotel Stella Maris same ćpuny dillerka na samym kroku , Agencja powinna się nazywać GoodBye

Pablo1488

Firma do (usunięte przez administratora) kradna w bialy dzien,nie trzymaja sie regulaminu,nic sie nie zgadza ani pieniadze ani warunki, wspolczuje ludzia ktorzy tam przebywaja, raz masz robote pozniej jej nie masz zdzieraja z ciebie do ostatniego grosza na koniec nie masz za co wrocic do domu

Polacy

Jednym słowem nie opłaca się tam jechać pierwszy raz z taką firma się spotykam.. NIE POLECAM !!!

Adrian86

Najgorsza agencja pracy w Holandii. Pomiatają i poniewierają ludźmi. Pierwsza wypłata w po trzecim tygodniu pracy. Przez pierwsze dwa dostanieciecie po 50e zaliczek. W trzecim 200e-50e pierwszej zaliczkim. W piątym znowu minus te 50e,więc pieniędzy tam nie posmakujecie. Może po kilku tygodniach 300e za 43h ciężkiej harówy i poniewierania. Oczywiście że solarisy tam się nie zgadzają. Przeprowadzki co chwile i to bez zapowiedzi. Czasami ponad 100km do pracy. Wyczekiwanie pod hotelem po przyjeździe po kilka godzin. Ciasne trzyosobowe pokoiki co jest nie zgodne z prawem. Zbiorowy pozew z innymi ich byłymi pracownikami jest w drodze.Pozdrawiam przez (usunięte przez administratora)kamieni.

qwerrty

ogólnie to pojechaliśmy w 3 osoby, 3 dość dużych chłopów, ulokowali nas w jednym małym pokoiku na jednym łóżku, Firma w ogoóe nie wiedziała że mamy przyjechać i gdzie pracować. (usunięte przez administratora)i cztery metry mułu.

Miki

A ten adminisrator tutaj jakiś ebany,słowo kupa czegoś nie jest idioto obraźliwe

Adrian86

Stella maris może i w miare,ale trzyosobowe pokoiki 5m²,i brak ogrzewania troche zaniżają standard. Kompletny brak ogrzewania. Pokój dwuosobowy 3m². Nowoczesny hotel? To chyba ktoś z biura tam pisze

Bożena Laskowska

Dzień Dobry, To będzie mój pierwszy wyjazd, Czy biuro zapewnia pracę jeśli się np. w jednej nie sprawdzę, nie wyrobię normy itp., czy odsyłaja do domu?

Do Bożeny
@Bożena Laskowska

Jak jesteś normalny i pracujesz ale ci nie wychodzi to dadzą Tobie drugą pracę,ale jeśli nie pracowałeś dobrze bo np. kombinujesz i chowasz się po hali, masz ciągle telefon w ręku to raczej nie dostaniesz drugiej szansy. Jeśli zadzwonisz do koordynatora i grzecznie powiesz że praca jest za ciężka to w sezonie też przerzucają jak mają możliwość i okazję.

Ķaja
@Bożena Laskowska

Hej pracowałam w 2019 roku, praca spoko kasa spoko. Pierwsze 4 dni brak pracy bo kierowca o nas zapomniał. Pełno Rumunów, dyskryminacja Polaków. Bo Polska opieka była w Polsce musieliśmy nie raz dzwonić. Żetony na pranie nie dawali czasem 2 tygodnie. 15 procent Polaków resztą Rumunów. Praca super i kasa ale ta agencja dramat.

Jola

Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby otrzymać zatrudnienie?

@Jola

Szansę dostaje u nas każdy- bez względu na wykształcenie. Liczą się tylko chęci do pracy.

@GOODMORNING

Witam, czy to prawda, ze jak wroce z urlopu w Polsce , to musze przepracowac 3 tygodnie bez wynagrodzenia, ktore pojdzie na poczet nastepnego urlopu?

Patryk
@Ania

To o co Ty pytasz to już szczyt bezczelności ze strony goodmorning (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ! Jest wiele innych agencji gdzie możesz zarobić większe pieniądze bez konieczności użerania się o swoje. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej agencji i nowej pracy bo w goodmorning możesz tylko niepotrzebnie stracić swój czas i zdrowie.

Patryk
@GOODMORNING

Jola ty (usunięte przez administratora)!!! Jak możesz patrzeć ludziom w oczy ? Nie masz ani serca ani sumienia a ja z całego serca życzę tobie żeby całe zło które wyrządzasz ludziom poprzez świadome wprowadzanie ich w błąd wróciło do Ciebie z podwójną siłą .Wysyłasz ludzi gdzieś gdzie będą okradani na każdym kroku z ciężko zarobionych pieniędzy.Ludzie przez Ciebie tracą nerwy i zdrowie. Obyś kiedyś dostała za swoje.

@Patryk

Czemu niby szczyt bezczelnosci? Twoja odpowiedz nie ma nic do mojego pytania dostalam takie info wiec pytam czy ktos mial podobnie. Jak Ty nie to nie odpisuj

@Patryk

Hej, sorki zle zrozumialam Twoja odpowiedz czyli jednak to prawda? Pracowalam w roznych miejscach i agencjach, ale takie cos uslyszalam po raz pierwszy i niedowierzam...

Anetka
@Ania

Jezeli jeszcze nie wyjechalas to lepiej dla Ciebie , pracy brak wszystko zganiaja na pandemie a jak juz dostaniesz prace to za 40godz pracy od 16 do 1 w nocy dostaniesz 265 euro . A I jeszcze jedno zło to kordynatorzy a przedewszystkim Joanna ta osoba to wogole pomylka

Mariusz 1976
@Jola

Pracują tu osoby i po podstawówce, i po studiach/ wykształcenie nie ma znaczenia- jak dobrze pracujesz i dbasz o swój pokój, nie pijesz , to będziesz pracował tu długo.

jola
@Jola

możesz być nawet po Ohp, świadectw nikt tu nie wymaga

HGWXIX
@GOODMORNING

Wy nie dajecie żadnych szans. Ściągacie ludzi bez zabezpieczenia ich pracą. Potem pobyt 3 tygodnie na hotelu i może max 7 dni pracy. To wy odpowiadacie za pracę dla pracownika! Gdybyście mieli takie chęci do pracy jak pracownicy których ściągacie to nikt by o was złego słowa nie powiedział.

@HGWXIX

Ciebie coś takiego spotkało co opisujesz? Jak to rozegrałeś będąc w takiej sytuacji? :o

Kamil

Osoby po odsiadce też ?

Ola

Żadne ;D

@Ola

to brzmi tak jakby cv nie trzeba było przynosić. to rozmowa w ogóle by się wtedy odbywała? jak obecnie wygląda?

Nie polecam , ciągłe przeprowadzki , brak pracy , i (usunięte przez administratora) z wyplata

Nigy

Porażka. Czekanie na lokacje pod agencja 5 6 h i dowiadywanie się ze niemaja miejsc. Pokoje dwu osobowa a władowane po 3 lub 4 w małych ponieszczenaich. Masakra. Zero organizacji

Agata
@Nigy

to jak pokoj ma 2 lóżka to gdzie spia pozostałe 2 osoby, skoro piszesz ze nocuje w pokoju wiecej osób ?

Xyz
@Agata

Pokój dwuosobowy =/= dwa łóżka. Są pokoje małe, gdzie powinny być tylko dwie osoby, a pakują tam łóżka piętrowe i z dwuosobowego robi się czteroosobowy, jednak bez żadnych szafek, biurek czy krzeseł, a nawet okna. Po prostu pokój zmienia się w cele więzienną, za którą masz dziękować i płacić 100 Euro za tydzień, swoje rzeczy trzymać pod łóżkiem albo w swoim aucie, bo nigdzie nie ma na to miejsca.

Agata
@Xyz

można pewnie za te 100e wynajac sobie gdzies indziej samemu pokoj w lepszych warukach czy nie bardzo ?

@Agata

Jak szukać i próbować coś upolować. Prywatnie można znaleźć sporo mieszkań we wspaniałych warunkach, problem się pojawia tylko taki, że gdy nie bierze się zakwaterowania od agencji, to ona potem umywa ręce od wszystkiego, tj. nie udzielają pomocy w tłumaczeniu języka, nie oferują transportu na miejsce pracy oraz nie zwracają kosztów dojazdu, nie oferują pomocy pierwszej ręki (takich jak wypadek, choroba, jakakolwiek pomoc). Po prostu wtedy podpisują umowę o pracę bez zakwaterowania, więc tylko w pracy oferują koordynatorów. Poza godzinami pracy pracownik jest zdany na siebie.

Katarzyna
@Karolina

Ale informują o tym na spotkaniu o pracę? Bo to jednak dużą różnice robi z tego co widzę.

PIOTR S.
@Xyz

DOKŁADNIE TAK :D Wszstkieinne opinie to kłamstwa. Byłem tam w 5 lokalizacjach i w kazdych bylo mniej-wiecej podobnie.

Damian
@PIOTR S.

Czyli za każdym razem warunki zakwaterowania bardzo kiepskie, tak? A ja z dojazdem do pracy? Firma oferuje za darmo, czy też trzeba słono dopłacać?

Rafael

Czy polecacie firme Goodmorning ze Zlotowa wyplaty daja czy nie....

@Rafael

Ja jestem zadowolona, wypłata była zawsze na czas. Godzin też sporo

grzegorz0603
@Rafael

Polecam gorąco goodmoring i płacą zawsze na czas

Wiktoria
@grzegorz0603

Fajnie że wypłata jest na czas ale w sumie każdy pracodawca powinien to zapewniać. Te pieniążki są zadowalające? Nie trzeba żyć od 1 do 1?

Wkurwiony dzieciak

To nie jest biuro. Przyjechaliśmy przed 13 . Powiedziano nam że będzie czekał na nas koordynator żeby nas zabrać na lokacje zeby się zakwaterować jest. Jest godzina 17.00 dalej czekamy. Ja nie wiem ale organizacja powinna być lepsza. Nie polecam tego biura. Jesli ktoś ma nerwy ze stali to polecam. Moja opinia 0/5 gwiazdek .

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042