Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Poster

Bardzo fajna agencja pracy, spokojnie można pracować>

Krystian

275-285€ za 40h pracy na rękę.... trochę lipa .

Izolda93

Nierozumiem czemu tak wiele ludzi narzeka na firme Goodmorning ja pracowałam tam przez 2 lata wyjechałam 18.04.2014 pracowałam na szklarni przy kwiatach w wieku 21 lat za 40h miałam na reke 174 euro gdy po 3 miesiącach praca się skończyła (był piątek) to dostałam kolejną prace (w poniedziałek)na piekarni i tam spędziłam do końca mojej pracy w firmie i stawka rosła co 6 miesięcy mieszkanie zaczełam od piątki na Zwindrecht i potem dostałam dwuosobowe z narzeczonym a jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe dla mnie b.dobre bo każdy ma tak jak dba kordynatorzy ??? jak na moje relacje to okybo jak potrzebowałam czegoś to załatwione wypłaty wpływały na moje konto nawet po miesiącu zakończenia pracy i polecam barrdzo są o wiele gorsze agencje wiem z własnego doświadczenia.

zxc
@Izolda93

bo na piekarni masz najlepsze stawki w całym Goodmorning,a tam pracują ludzie którzy znają koordynatorów .Inni,pracują za najniższe stawki .taka jest prawda i nie fisiuj,ze nie wiesz,pzdr.

rafael
@Izolda93

kobieto za 40 godzin powinnas miec ok 260 euro na rękę. Oszukali Cię

Mikel
@rafael

Chyba koło 300 € bo + nadgodzin . 260€ to 40h po normalnej stawce bez nadgodzin 32h po normalnej stawce + 8h po 130-150% około 300€

J,r

Firma hm nie wiem czy to dobra nazwa,(usunięte przez administratora) tak naprawdę(usunięte przez administratora) liczą się z ludźmi przez parę lat pracy dla tej firmy dużo widziałem po za tym domki są za(usunięte przez administratora)bane(usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Wdzięczna

Goodmorning dla mnie jest super firmą . Dziki nim zarobiłam spore pieniądze.

mlody90
@Wdzięczna

Hej a na hotelu stella maris bylo ok czy omijac ? I praca byla na produkcji czy na szklarni ?

prawdziwy
@Wdzięczna

(usunięte przez administratora)najniższa krajowa w Holandi to 1551,60 euro od lipca nieznacznie w góre.I co mają polacy tyrać za najniższą ,nawet nie????

nowy

Witam czy w przyszlym tyg wybiera sie ktos z tej firmy do pracy?I czy naprawde jest taka tragedia jak tu ludzie pisza?

king

Masakra omijać to biuro.........................

ZZZZZ
@king

Dlaczego tak piszesz? Słyszałam, że są dobrzy i dobrze organizują wyjazdy. Może ktoś wie coś więcej w tym temacie?

Puszek

Czy mógłby ktoś powiedzieć mi czy są rekrutacje dla florystki? Jakie pieniądze można tam zarobić? Jak wygląda sprawa z językiem, mam z tym problem. Czy firma załatwia wszystkie sprawy tam na miejscu, mam na myśli mieszkanie ewentualnie dowóz do pracy?

Nie polecam

Te biuro to tragedia ;) nie polecam nikomu , jak dobrze pójdzie to załapiesz się na stała prace ale to rzadkość bo tam już są stali pracownicy , bedą Ci kazać jeździć codziennie do innej pracy za marne pieniądze , odliczać transport i 100€ tygodniowo za mieszkanie a na stelli jak w jakimś obozie , recepcjonistki sobie wchodzą do pokoju jak do siebie i maja gdzieś Twoja prywatność , jak zarobisz 200€ to będziesz musiał się cieszyć chyba ze trafi Ci się praca co będziesz w niej 12 godzin dziennie to może zarobisz więcej , Polaków tu coraz mniej bo nikt nie jest aż tak głupi żeby tu długo siedzieć , chyba ze chcesz tu żyć z tygodnia na tydzień i spędzić życie na hotelu robotniczym ;) teraz tu jest więcej Rumunów niż Polaków :) nie polecam , ściagają ludzi i i oszukują ze będzie praca a pózniej siedzisz na hotelu bez pracy i pieniędzy ;) omijajcie te biuro ;)

Janusz

Ta firma nie posiada wlasciwie w ogole calorocznych firm, poza kilkoma malymi gdzie wszystkie stanowiska sa juz obsadzone. Jak sie komus uda to ewentualnie na szklarni...takze powodzenia. Oni maja tylko krotkie projekty i zamowienia na duze ilosci osob, ktore w ciagu 3 tygodni pozostaja bez pracy... ktos kto zna angielski moze znalezc w Holandii duzo lepsze oferty niz Goodmorning oferuje. szkoda na nich czasu i pieniedzy. Ale jak to mowia, kto sie nie sparzy ten sie nie nauczy... Powodzenia.

Justa91

Czytam Wasze opinie i żałuję, że nie przeczytałam ich przed wyjazdem - wszystko to jest prawdą! Przyjmują ludzi do pracy, ale tak naprawdę tej pracy nie ma i ludzie siedzą dniami..tygodniami bez pracy. Baby na Stelli są koszmarne, w szczególności ta szurnięta kobieta Zocha. Jak można być tak zołzowatym? Ta kobieta jest naprawdę koszmarna, jeżeli zachorujecie do nawet nie marzcie o tym, że da Wam waszą polisę ubezpieczeniową, nie ma mowy.. A jak już ją zmusicie to będzie obrabiała Wam d**ę za Waszymi plecami, i opowiadała niestworzone rzeczy na Wasz temat (sama to przeżyłam, poprosiliśmy o polisę, to poszła do biura i nawet drzwi nie zamknęła tylko zaczęła pieprzyć). Tomeczek - pracownik 123, cała prawda, jak temu s******** nie wstyd, ma żonę, dziecko i łazi po pokojach od dziewczyny do dziewczyny, i oczywiście one mają zajebistą robotę, kierowca zawsze jest na czas, odbiera i odwozi, albo jest samochód. W przeciwnym razie - wracaj z buta! Albo spróbuje Ci wcisnąć zepsuty rower, którym nigdzie nie pojedziesz.. Nie raz wydzwaniałam, zeby ktoś przyjechał po nas po pracy, i to po nocnej zmianie, cały czas tylko wymówki - nie ma kierowcy albo że za "chwilę", dzwonię po raz kolejny - zajęte. W końcu wróciłam na piechotę na Stellę, 8 km na nogach, oczywiście wszyscy p****** kierowcy na recepcji, mają niezłe heheszki, Tomeczek, Mareczek i oczywiście Zocha na recepcji, a słuchawka odłożona.. I to nic, że nikt po nas nie przyjechał - kasa za samochód i tak została potrącona. Może i ta agencja nie byłaby taka zła, gdyby nie Ci koszmarni ludzie.

pracownik 123

Witam byłam zobaczyłam i odradzam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają nad tą pseudo firmą :( Może od początku przyjechaliśmy do pracy w lipcu tego roku do hotelu Stella maris i to powiem że nam się udało bo dostaliśmy pokój z trzema innym dziewczynami ale ci co po nas przyjechali juz takiego luksusu nie mieli tzn. została im tzw. szkoła https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=fDwVs2-VF9U A biuro w Złotowie rekrutowało nas na pakowanie jogurtów . Po przyjeździe do hotelu okazało się że nie ma dla Nas pracy więc siedzieliśmy przez tydzień na hotelu ale jeden koordynator ogarnął nam pracę na papryce w firmie VGT pod samą Belgią ja po dwóch dniach od momentu podjęcia pracy zostałam zwolniona a mąż pracował dalej i tu się zaczęło. Że firma goodmorning nie wypłaca na czas pensji za przepracowane godziny i pobiera od każdego pracownika po 15 euro tygodniowo za transport do pracy (100 km. od hotelu) niesłusznie ponieważ pracodawca pokrywał koszty i trzeba było się upominać o zwroty. Mąż pracując w VGT dostał ultimatum do koordynatorki Majki ( wnuczki Beti Pani pracująca na recepcji) że jeśli się nie przeprowadzi to go wyrzucą z pracy i tak się stało , gówniana koordynatorka Majka która ludzi traktuje jak ścierwa i podwładnych pod sobą wysłała sms w niedzielę o 21:30 że mąż już nie pracuje na tej papryce . Potem było niby lepiej praca była od cebuli aż po szklarnię, a u męża od budowy szklarni aż po pakowanie gotowych dań do wysyłki. Więc w goodmorning nie jedzie się do konkretnej pracy tylko jesteś skoczkiem , sam hotel i otoczenie hotelu jest fajne i tu piszę o zieleni, zaś już w środku hotelu wyglądało to strasznie pety porozrzucane po korytarzach , puszki po piwach wszędzie , windy osikane i oplute, okna brudne i nikt tego nie sprzątał tzn. sprzątaczki nie było miały to robić Babki z recepcji Beti oraz Zośka ale miały to w (usunięte przez administratora) lepiej było komuś karę wcisną żeby ktoś inny sprzątał ten (usunięte przez administratora) br /> Więc jeśli się zastanawiasz nad wyjazdem to grubo się zastanów !!!!!! A teraz parę zdań o pracownikach tzw. hotelu od recepcjonistów po koordynatorów . RECEPCJA : BETI - nawet w miarę miła i uczynna Babka ale trzeba uważać na to co się mówi ZOŚKA - wredna (usunięte przez administratora) która myśli że jest szefem całego tego burdlua jest tylko po to by odbierać piprzone tel. , wścipska , chamska oraz bardzo nieprzyjemna Baba !!!!!!!! TOMASZ - oooooooooo tu można pisać książkę na temat ....... piękną , młode i głupią laski które myślą że jak się prześpią z nim to będzie lepsza praca !!!!!!! jeśli jesteś normalną dziewczyna to Tomek będzie dla Ciebie bardzo nie miły . RAFAŁ - nawet nawet odpowie na każde zadany pytanie i najlepiej do niego uderzać TERAZ KOORDYNATORZY to banda krętaczy , kłamczuchów i oszustów nikt nic nie wie i mają pretensje do wszystkich jak mają odebrać jakiś tel. a przecież oni są dla Nas , ludzi traktują jak szmaty i swoich podwładnych, tanią siłę roboczą zero jakiegoś ludzkiego podejścia do Nas . Przede wszystkim przestrzegam przed koordynatorami takim jak MAJKA , AGNIESZKA to te dwie Panie są naprawdę wrednymi sukami i kłamczuchami, są to Panie które mszczą się jak będziesz robił tego co one chcą a szczerze mówiąc (usunięte przez administratora) robią bo nawet pracy drugiej nie umieją znaleźć jak stracisz pierwszą , także uwaga !!!!!!!!!!

anka

a to w ile osób w pokoju jest się zakwaterowanym w tym hotelu?

Witam dostalem oferte pracy jako pakowacz produktow i zamieszkanie w hitelu ktos wie dokladnie cos o tym hotelu podobno w bredzie on jest z tego co mi wiadomo.Pozdrawiam 92

M1996

A tak w ogóle to jak pojadę do Polski teraz a nie po 3 miesiącach to jest za to jakaś kara ?? Bo w tym biurze to mnie juz chyba nic nie zdziwi i wszystkiego sie mozna spodziewać.

M1996

3 tygodnie mialam prace, byłam na papryce. Teraz od tygodnia siedzę na domku i czekam, po miesiącu zrobili mi sofi nr, koordynatorzy albo nie odbieraja albo jeden wysyła do drugiego a i tak nic nie załatwiają! A na mymorning nikt nie odpisuje po prostu szkoda słów.... I mam pytanie, bo jestem tu od miesiąca i chce wrocic do Polski to ile dni przed wyjazdem ten wniosek urlopowy musze im wysłać???

liks

zgadzam sie z opiniami innych, nie jedźcie przez ta agencje mieszka sie w najgorszym syfie, do tego oszukują na godzinach, a jak dzwoni sie do nich to osyłają na helpdesk gdzie nikt nie opisuje,

Aberus

Ludzie nie polecam nikomu tej formy.Sa to zlodzieje maja mi do oddania 600euro ale wrocilem na urlop I wymyslaja jakies prywatne km I mandaty I powiedzieli ze mam im doplacic.Nie wyplacaja zaleglych pieniedzy takze jesli nie odstaniecie kasy w piatek to nie liczcie ze kiedys wam wyrownaja. Syf wielki syf koordynatorka Karolina(k..wa) wogole nie odbiera telefonu biuro odsyla tylko do helpdeska a tam nikt nie odpisuje. JEDNA WIELKA TRAGEDIA...

Nikola
@Aberus

Masz racje ja tak samo odkad przyjechalam nie dostalam zadnej wyplaty jedna wielka sciema caly czas tlumacza sie ze wyrownaja a nie widze pieniedzy na solarisie wykorzystuja tylko ludzi zeby na nich zarobic za kazdego pracownika co wysla do pracy dostaja grube pieniadze . zobacze jak to dalej bedzie ale najchetniej bym wyjechala do Polski . Pozdrawiam

M1996

Jestem w Holandii z chłopakiem od tygodnia wlasnie przez goodmorning, pracowalismy w tej samej firmie on ma prace, a mnie po 3 dniach zwolnili. Najlepsze jest to ze wszyscy wiedzieli tylko nie ja... dopiero jak zadzwonilam do koordynatorki to mi powiedziala ze musza mnie przeprowadzic bo szef cos tam napisał ze nie pracowalam odpowiednio (wtedy sie zorientowalam ze juz tam nie pracuje) ona mi tego prosto z mostu nie powiedziała... i czekam od tej pory (25.08.16) na tel od niej czy znalazła mi cos innego, ale najchętniej bym wróciła do Polski. I mam pytanie czy jak pojadę nic nikomu nie mówiąc to cos sie stanie??

Suzuki

Witam wszystkich! obecnie pracuję w tej firmie. Razem z dziewczyną przyjechaliśmy do stelli tam oczywiście nie wiedzieli że jesteśmy parą, biuro nie przekazało im tej informacji. dosaliśmy pokój a obok w pokoju trzech innych gości , mieliśmy wspólną kuchnie i łazienkę. do jednego z nich przychodzili dresiarze na wódkę i jaranie masakra jakaś kuchnia wieczorami była zajęta cały czas jakaś impreza. moja dziewczyna w pierwszym tygodniu miała jeden dzień pracy jeszcze dzięki temu ze załatwiła sobie nr do piekarni i poprosiła żeby ją wzięli przynajmniej na jeden dzien . ja w poniedziałek i wtorek pracowałem jakieś 8 godzin, środę miałem oczywiście wolną a w czwartek zadzownili o 20.30 że za 15 minut jadę sam na nockę jakieś 100 km , a i te pozostałe dojazdy do pracy tj. poniedziałek wtorek też jechałem jakieś 80 km w jedną stronę . po tygodniu zadzwonili że biorę auto i od poniedziałku mamy stała pracę przeprowadzili nas do hotelu , warunki fajne bo mamy pokój ale współlokatorzy w dodatku rumuni mają łóżko na korytarzu my jak wychodzimy z pokoju to ich łóżko stoi przy naszych drzwiach , ścianki są cienki i szyba nad drzwiami , słyszymy jak oni sobie szepczą , żeby iść do łazienki musimy przejść koło ich łóżka masakra a co najlepsze płacimy tygodniowo 184 euro razem z dziewczyną , dzięki temu że dogadujemy się z szefem i jest zadowolony z naszej pracy jesteśm tutaj tak by już nas na pewno nie było . kierowca miał nie mieć odciągane za kilometry a mnie i tak odciągają czasem 3 euro czasem 7 zależy chyba od ich humoru nawet nie chce sie z nimi juz kłócić, a nasza droga to jedynie dom praca i czasem stacja benzynowa a i ta głupia wiekówka jest więc szału nie ma ale nikomu nie polecam naprawę widzę co tu sie dzieje . Ps jak mówią że będzie stała praca to nie prawda, jak się wykazujesz w pracy i szef chce cię zatrzymać to zostaniesz w mojej obecnej pracy pracowało ze mną jakieś 8 osób z tej firmy i to czasem dzień dwa, a najczęściej to zastępstwa za stałych pracowników co wyjechali na urlop

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042