Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Przeczytałem opinie i chcę Wam podziękować...jutro miałem tam się stawić.No ale jeśli tam jest tak jak piszecie to bym musiał którejś tej bezczelnej paniusi jak by mi weszła do pokoju bez pytania lub ubliżyła wygarnąć strzała..No i bym wrócił tam gdzie nie chcę....Dzięki

@Piotr

Moji drodzy (usunięte przez administratora)nr telefonu infolinia 0800-51-51 pod tym numerem możecie rościć swoje prawa pracownika a tagrze jego zmiany jakie następują w holandi pozdrawiam pip

Kojot
@Piotr

Sam miałem jechać tak mi zachwalano wyjazd same plusy bus gratis itd(usunięte przez administratora) że firma zapewnia tak zapewnia po opłaceniu 25 euro buty 25eur ciuchy w hotelu zakupu na portierni dokonasz

@Piotr

@PIOTR- proszę o ważenie swoich słów. Na forum obowiązuje kultura słowa.

Barius

Firma sprawdzona. Ma certyfikaty legalności, nie pobierają opłat z pracę. Znajoma sobie chwali. Pracuje od maja 2017 na kulach do kąpieli.

Justyna
@Barius

A jak z dojazdami do pracy jeśli się nie posiada samochodu?

Melon
@Justyna

Dojazd oni zapewniają. Do 5 km dostajesz rower, powyżej wózka cie autami sluzbowymi suzuki.

Justyna
@Melon

Dzieki za info a tak jak już pytam polecasz prace u nich ciężko sie dostac

Barius

Gdybyś zasięgnął informacji w internecie na temat tego kto wydaje takie certyfikart, oraz jakimi obostrzeniami sugeruje się organ wydający- to nie byłoby takiego komentarza tutaj.

@Justyna

@Justyna- jeśli osoby nie mają swojego auta to dostaja słuzbowe- i są wożone lub sami jadą-jeśli zgodzą się być kierowcami. Jeśli jest blisko do pracy to pomarańczowym rowerem:)

Alicja

@irek, jeśli Twój komentarz został usunięty to znaczy, że był niezgodny z regulaminem. Nikt nie usuwa komentarzy bez powodu. Jeśli komentarz jest negatywny, ale nie łamie regulaminu to zostaje na forum. Prawdopodobnie Twoja wypowiedź zawierała wulgaryzmy lub obrażała pracownika firmy. Dla przypomnienia wkleję link do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin @Franek, tak, aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy: http://goodmorning.pl/oferty-pracy/ @Ty kpisz sobie Jaffar !, Twoja wypowiedź nie zawiera informacji o pracy w GOODMORNING. Jeśli jesteś pracownikiem tej firmy to zachęcam Cię do wyrażenia merytorycznej opinii o pracy w tym miejscu.

Berni

Witam. Nie polecam tej firmy, z tego względu że co chwile są inne wypłaty. Zamiast (usunięte przez administratora) za nocki jest z (usunięte przez administratora)wypłaty. Raz dają tak raz tak. Robią co chcą a jak się upomnisz to ci powiedzą że wszystko jest dobrze. Jak macie okazję jechać gdzie indziej to na prawdę wybierzcie inną firmę. Pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Arelius

Wczoraj mój syn wyjechał przez w/w agencję do pracy w Holandii. Z dwoma kolegami. Zostali dowiezieni do hotelu Stella Maria ok godziny 6 rano. Koordynator pojawił się ok godziny 14. Zachowywal się tak jakby nie wiedział co ma z nimi zrobic. Ok 17 zawieziono ich na kwaterę w domkach. W domku 2 łóżka na 3 osoby. (usunięte przez administratora) totalny. To jest rzetelna firma??

@Arelius

Co do Stella Maris to najlepsza lokacja jaką widziałem. Pani syn zamiast czekać mógłby się odezwać porozmawiać... udostępnią prysznic i chwilowo łóżko a nawet i porządny obiad w nie ich restauracji zdarzają się ciężkie i długie podróże i oni to rozumieją ważniejsze jest to że łączą świetny kwaterunek płatny do 105e za tydzień z pracą bardzo ciężką i słabo opłacaną.. ciężko coś odłożyć wtedy. Reasumując podstawa to co najmniej komunikatywny angielski wiedza że jest tam urząd typu UWV(jeśli poczują się oszukani ale muszą wtedy raz być przeświadczeni że oszustwo miało miejsce dwa bardzo dobrze znać angielski ewentualnie wynająć prawnika{koszt ok 70 100e} w razie bardzo złej sytuacji Barka.nl ew. Konsulat w Hadze

Ty kpisz sobie Jaffar !
@Jaffar

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Alicja

@EmigrantZpolski rozumiem z Twojej wypowiedzi, że firma GOODMORNING nie ma nic dobrego do zaoferowania? Czy faktycznie tak jest, nie masz żadnych dobrych doświadczeń? @Henryk - od kogo? I jakie są Twoje bezpośrednie doświadczenia z tym pracodawcą? Myślę, że warto dzielić się wszystkimi opiniami z pierwszej ręki, sprawdzonymi i rzetelnymi. Zachęcam do rozmowy i dzielenia się swoimi doświadczeniami dobrymi i złymi, dzięki temu będziemy mogli tutaj na forum zbudować obiektywny wizerunek, który niejednokrotnie pomoże innym użytkownikom.

@Alicja

Alicja, co Ty klamiesz? Gdzie jest moja odpowiedz na Twoje pytania? (usunięte przez administratora) Wez przestan pisac klamstwa.(usunięte przez administratora). taki obiektywizm...(usunięte przez administratora)

Riki

przeludnienie w hotelu jak i w domkach , pokoje w hotelu stella nie byly posprzatane(usunięte przez administratora) ...

Jaffar

I żeby była jasność każda typowo polska agencja działa z korzyścią wyłącznie dla siebie jak nie znacie swoich praw pracownicy będziecie je...ni na każdym kroku druga sprawa mimo złych relacji z GM przestrzegam przed opiniami niejakiego I... to musi mieć drugie dno hehe wygrzany kotlet? Ja tam se o swoje.... ale nie będę na forum oskarżać bezpodstawnie... zwłaszcza tyle miesięcy pozdr.

@Jaffar

Z góry... żeby było jasne nie chodzi o Irka z PL:p

@Jaffar

@Jaffar, przestudiowales wszystkie komentarze na forum? heh

@irek

Przecież od razu się poprawiłem...

irek

to sie tam nigdy ale to nigdy nie zmieni...

Jaffar

Z całym szacunkiem ale od Rumunow to się odpie...ol nie licząc jednego Iri....reszta była bardzo ale to bardzo w porządku. Lepiej popatrzmy między sobą prawda taka że na emigracji to Polak Polakowi k...wą

Jaffar

Jedynym plusem tej agencji są lokacje nie gadajcie głupot że się źle mieszka bo to nie prawda... Co do pracy to jest ciężka w wuj a idzie lato i będzie coraz gorzej druga sprawa pilnujcie godzin dalej Waszym bezpośrednim przełożonym prawdopodobnie będzie Polak(usunięte przez administratora) pozdrawiam

Alicja

@irek, Atmosferę w miejscu pracy buduje każdy pracownik z osobna. Warto się starać i dbać o dobre kontakty w zespole. Napisałeś, że codziennie pracownik jest wysyłany gdzie indziej, z tego co wiem, kontrakty z tego typu firmami jak EXotic Green (Goodmorning) są czasowe i trwają przez określony czas. Jeżeli jest inaczej, czy możesz napisać coś więcej na ten temat dla przyszłych kandydatów do pracy? Czy próbowałeś jakoś rozwiązać sytuację braku pracy? Co robiłeś w takim przypadku?

Natalia Smiks

Mają kilka biur w Polsce. Najlepiej z mojego wywiadu telefonicznego poinformowało mnie biuro w Zlotowie. Babka konkretna i rzeczowa. Opowiadała nie owijajac i nie koloryzujący. Jeszcze się zastanawiam nad wyjazdem ale jak się zdecyduję to wybiorę Goodmorning Złotów.

@Natalia Smiks

A ktora jest taka konkretna?

Natalia Smiks
@irek

Pani Jagoda- nazwiska nie pamiętam

Kojot
@Natalia Smiks

Nie jedź bo na miejscu przeżyjesz szok

Jolka

Pracuje od dwóch lat przez firmę goodmorning. Wypłaty na czas,zakwaterowanie w porządku, koordynatorzy pomocni. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Polecam. ????

Aneta 30

Witam pracowałam przeze tą firmę 5lat i z czystym sumieniem mogę polecić. Warunki mieszkaniowe dobre, wypłaty zawsze na czas Pozdrawiam

Dagmara 27 Śląsk

Bylam w Goodmorning miesiąc temu i szczerze mówiąc to z czystymi sumieniem mogę polecić tą firmę. Praca przy produkcji na inpacku. Za 45 godzin w tyg przelew 390 euro na konto. Pieniądze zawsze na czas, opiekunka Agnieszka pomocna i konkretna . Ekipa z którą pracowałam bardzo w porządku. Głównie malzenstwa i pary które przyjechały żeby zarobić na start.

Salazar
@Dagmara 27 Śląsk

OK, kolejny pracownik biura... dziękujemy ale nie skorzystamy

KrzysztofXxx1978

Pracujac w GM.- jeśli trafisz na Stella Maris to masz szczęście. Warunki super. Restauracja, Siłownia, dyskoteka, ogrodek piwny. Okolica spokojna, czysto. Hotel nowy, wyposażenia mieszkań o wysokim standardzie. Jednym słowem wakacje. Jesli trafisz na Zwijndrecht- typowe mieszkania w blokowisku. Również spokój ale bardziej dla osób które prowadzą kanapowy tryb życia.

osoba

NIE POLECAM !

Alicja

@irek Twoja opinia jest bardzo krzywdząca dla tej osoby, ponieważ zawiera wyłącznie obraźliwe hasła. Czy mógłbyś uzasadnić swoje zdanie i napisać dlaczego tak sądzisz? Jak Ci się układa współpraca z przełożonym? Forum GoWork.pl służy do wymiany rzetelnych opinii, dlatego proszę Cię o rzetelny komentarz poparty konkretnymi przykładami z pracy dla firmy EXotic Green (Goodmorning). @HGWXIX Czy mógłbyś opisać sytuację, w której się znalazłeś? Dlaczego twierdzisz, że firma nie daje pracy? Może przyczyna w tym konkretnym przypadku leżała po stronie pracownika? Może pracownik nie wykonywał rzetelnie swoich obowiązków? I firma EXotic Green (Goodmorning) miała prawo rozwiązać z tą osoba umowę? Osobom czytającym Twoje komentarze, trudno ocenić po krótkim wpisie, co się tak na prawdę wydarzyło. Rozwiń proszę swoją wypowiedź, żeby każdy z nas miał pełny obraz.

HGWXIX
@Alicja

@Alicja, Firma nie daje pracy - byłem tam 3 tygodnie (usunięte przez administratora)Nie jest pracownikiem szklarnianym, nie byłem i nie chcę tak pracować. Prosiłem ich żeby coś załatwili na magazynie (usunięte przez administratora) Prosiłem aby ZOSTAWILI mnie w fabryce olejów spożywczych ( bo akurat tam praca mi się bardzo podobała ) (usunięte przez administratora)Pracownik pracował dobrze tylko firma (usunięte przez administratora)Ja tam pojechałem do pracy a nie robić za maszynę.

Maras

Pracowalem jeszcze przez exotic green dwa razy,za pierwszym razem praca byla ok(usunięte przez administratora)Drugim razem jak wyjechalem po jakichs 3 latach trafilem na ladny domek szeregowy,w srodku bardzo czysto i nowoczesnie,ludzie normalni,bez patologii,bylo nas w sumie 8 osob na domku.Mieszkalismy w Etten-Leur wiec jesli byla potrzeba zalatwienia czegos to mozna bylo podejsc do glownego biura.Pracowalem w formie Frijado,praca na magazynie przy gietarce,Holendrzy byli bardzo pomocni i wszystkiego nas nauczyli.To bylo pare lat temu ale wspominam ten wyjazd dobrze bo i mieszkanie bylo dobre jak i praca,tygodniowki byly w granicach 280-300e,wszystko zalezalo od nadgodzin.Moze komus pomoze moja opinia w podjeciu decyzji czy jechac czy nie.pozdrawiam

Szukałem dobrej agencji i wyszło , że EXotic Green (Goodmorning) ma dobrą opinię wśród pracowników!

HGWXIX
@Paweł

Jak nie umiesz czytać to może i ma dobrą....

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING