Opinie o Stanpol w Białogard

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stanpol o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol w Białogard

AAA Nowy wpis

no witajcie, powiecie mi co z tymi umowami w końcu? Ktoś chciał się zorientować czy na początku UoP dają, a ja jak tak patrzę na ofertę dla magazyniera (pakowacza), która została wystawiona to normalnie widzę, że jest ona właśnie wpisania. Komentarzy od dłuższego czasu nie widzę, a pisali w treści o opcji na rozwój. Jaki konkretnie? można awansować czy o cos innego chodziło?

Mała Nowy wpis

Czy w Stanpolu od początku pracy jest umowa o pracę?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Stanpol? Chodzi o pracę jako sprzątanie, takie ogłoszenie jest na Praca.gov.pl 22 września.

Abcd Nowy wpis

Jakie jest szefostwo ? Dobrze traktuje ludzi manager ? Coś się poprawiło ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Stanpol?

Wacek

Możesz nie mieć ręki, nogi a najlepiej głowy, byś nie mógł policzyć ile zarobiłeś. Biorą wszystkich, kaleki, wariatów, bez kwalifikacji, bez uprawnień. Każdy potrzebny. Czym więcej takich tym prościej ich wykorzystać i oszukać.

Joanna
@Wacek

To źle, że każdy ma szansę na pracę? A jak się zapatrują na osoby z grupą niepełnosprawności? Daj znać, czy jest tam praca jakaś dla osoby posiadającej orzeczenie.

Kyuu

Nie polecam. Owalają ludzi na wypłatę i urlopy, nie liczą nadgodzin, atmosfera jest okropna - każdy sobie obrabia (usunięte przez administratora) Ludzie są dla siebie strasznie nie przyjem. Jeśli nie chcesz sobie zrujnowac psychiki to nawet tam nie idź, praca pod ogromną presją ze strony pracowników jak i szefostwa. Każą ci (usunięte przez administratora) nadgodziny a płacić to już niechętnie, ludzi mają za jakieś woły i najchętniej by chcieli żeby pracowali za darmo. W umowie piszą o jakiś bonusach których ci nawet nie wliczają. Jedno wielkie oszustko. Takiej szopki to dawno nie widziałem. Już nawet nie wspomnę o tym że każą iść do pracy jak jesteś chory, mają cie za nic. No tak.... Bo ludzie to roboty...

@Kyuu

Jak nie liczą nadgidzin? Nie ma jakiegoś jednego pliku, któryby to wszystko monitorował? Nie wypisujecie nadgodzin sami sobie?

Kyuu
@Marta

Teraz zrobili taki system, że masz zegarek i nabija ci godziny przy takich bramkach, sami sobie nie wpisujemy. Tak jest dużo gorzej bo nie udowodnisz już niczego. Wydaje mi się że ten system został zrobiony specjalnie w celu owalania właśnie

Stanpol wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Sprzątaczka.

Wacek

https://stanpol.net/praca/ Do naszego biura handlowego w Słupsku poszukujemy handlowców (praca stacjonarna) Nasze wartości to: uczciwość, współpraca, szacunek i kreatywność. Jeśli i Ty je wyznajesz, dołącz do nas. Śmiech a sali. Uczciwość - zero Współpraca - zero Szacunek - dno Kreatywność, za to karają. Ten zakład to totalne dno bez możliwości odbicia się od niego. OMIJAĆ Z DALEKA !

Kamila
@Wacek

Jak to karzą za kreatywność? Dlaczego? W jaki sposób to robią?

@Kamila

Jajko może okazać się mądrzejsze od kury a tego nie znoszą.

Kamila
@Wacek

Aha no to nie za fajnie... Ale powiedz w jaki sposób niby karzą?

Wacek.
@Kamila

Karę mają wszyscy. Ci co dobrze pracują i ci co się (usunięte przez administratora) i wrogowie. Brak systemu motywacyjnego. Możesz tylko pracować, bez żadnych praw pracowniczych. Możesz być orłem pracy a i tak zawsze jest źle. Większość powie ci na osobności że przychodzą do tej pracy za karę. Szkoda tylko że po cichu.

Małgorzata
@Wacek.

No jeśli wśród ludzi panuje tego typu podejście to słaba atmosfera się tu szykuje. Jak Ty sobie to wyobrażasz jakby mieli jeszcze otwarcie do wszystkich na to narzekać, to by nie pogorszyło sytuacji?

xxx

Jak wygląda praca w Stanpol ? Jaki panuje obecnie tam klimat ?

Czadoman
@xxx

Jeden wielki (usunięte przez administratora) więcej rządzących jak pracujących jedna przerwa 15 min na cały dzień jednym słowem (usunięte przez administratora)

gacek 2

Brawo gacek za instynkt i inteligencję. A resztę spraw zostaw Pani admin von stalowa dama. Neutralna a jednak boli żelazo to jednak nie ryba ten mechanizm nie działa ale jeśli jest dobra!!! wyplata ! i samochód służbowy , biurko , komputer i do tego wypasiona komóra to ryba stanie się złotem( też żelazo ale szlachetne) i popłynie rzeka mlekiem i miodem płynąca ,która zasili konta pracowników zasobnie i adekwatnie do wkładu ich pracy . Taka dygresja filozoficzna :)

Karol

Czy ten spokój na forum ma jakieś podłoże? Liczyłem na wskazówki gdyż mam zamiar aplikować

@Karol

Przestań admin nakręcać temat.

Jak długo czekaliście na odzew z Stanpol? Oddzwaniają zawsze?

gacek

Dzwonią tylko wtedy, gdy ściągają cię z wolnego. (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Stanpol?

dziwne pytanie :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stanpol?

Buumbum

Ten zakład długo nie pociągnie, szefostwo ma ludzi za nic,szukają tylko pretekstu aby zabrać premie wyżywaja się na ludziach tylko dla tego bo przyjmują padline nie ryba którą przynosi jakieś bakterie, ludzie są oszukiwani na każdym kroku, być może ta bakteria to tylko pretekst aby wyrolowac pracownika na pieniądze bo zakład nr 2 stoi A rachunki trzeba płacić, zero poszanowania dla pracowników, ja to dziwię się młodym że tam pracują... W styczniu brak ryby oczywiście nie z winny pracowników ale kto po (usunięte przez administratora) oczywiście pracownicy bo stara uważa ze pracownicy za to winni czy byli zmuszeni do wykorzystywania urlopu nie nie postojowego nie zapłaciła, rzadania zniesione dlaczego bo już ludzie nie mają wystarczającej liczby urlopu teraz kto chce urlop na tel ma możliwość bez płatny, soboty 100 % płatne no chyba nie w stanpolu chociaż ostatnie soboty miały być 100 % przed faktem dokonanym miałem być płatne ludzie przyszli z ta myślą że kupią dodatkowy bochenek chleba dla rodziny A tu rozczarowanie po sobotach okazuje się że szefostwo się rozmyslilo i jednak 100 % nie będzie. P PREZES PLAWI SIE W LUKSUSIE JEZDZI NA WCZASY A MY ZWYKLE ZUKI MUSIMY ODMAWIAC SOBIE ZWYKLEGO WYJAZDU PO DODATKOWY BOCHENEK CHLEBA TRAKTUJE LUDZI JAK TRZODE CHLEWNA MAJA LUDZI ZA NIC I TYLKO PATRZĄ jak udupic A pupilki p prezes tylko czatuja i czatuja żeby tylko dobić ostatnie gwoździe do trumny i zgłaszać aby p prezes poglaskala po główce pan P i Pa K i do tego P.O tylko chodzi i przewraca oczetami co zgłosić o czym powiadomić kogo tym razem udupic ostatnio co było dziecko co jeszcze ma mleko pod nosem przeszła pod stołem wielka zadyma afery na cały zakład no ale ktoś zauważył i kto zgłosił do p prezes dostał hmm dodatkowa premie czy bilet do kina Afery nienawiść do pracowników którzy chcą dotrwać po to aby mieć co gara włożyć pracują na pełnych obrotach tylko po to aby na koniec nie dostać 100% za sobotę nie polecam, i do młodych którzy pracują tam zastanówcie się czy warto tyle lat tam pracuje ale życia nie cofne ale wy macie cale Zycie przed sobą nie zmarnujcie bo jak ja sobie zmarnowałem A to P PREZES jedzie w przyszłym roku na koniec świata na wczasy A ja pojadę do biedronki na wyprzedaż pieczywa nie pozdrawiam

Jak szefostwo w Stanpol? Spoko traktują ludzi?

Bardzo źle traktują ludzi. Odkąd jest nowa szefowa ze Słupska ludzie odchodzą z pracy leczyć depresje i nikt sie tam nie chce zatrudnić. Podejście do człowieka jak do śmiecia

Wiktor

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, może za słabo się starasz i teraz zostało narzekać?

ktosik
@Wiktor

Pracowałem tam jeszcze za Twoich czasów. No rzeczywiście, Ty byłeś (usunięte przez administratora) pracowity.

ktosik

Stanpol szuka kierowcy CE stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę nowoczesny tabor pełne wsparcie techniczne elastyczny system pracy – wg indywidualnych ustaleń Omijajcie z daleka. (usunięte przez administratora) brud, smród i ubóstwo. 2,500 na rękę, jak są wyjazdy. System pracy naprawdę elastyczny, jak wiesz kto to parobek to orientujesz się co to elastyczność. Nie ma wyjazdów, zap...lasz na miotle za 14 zl za godzinę. Odradzam, chyba że masz mocne nerwy by komuś nie przyłożyć. Stabilne zatrudnienie. hahahahah Wsparcie techniczne. hahahahahahahahah

Kacper

Czy potrzebują państwo pracowników? Jeśli tak to chciałbym znać stawkę godzinową netto i rozkład pracy/godzin. Dziękuję, pozdrawiam.

Helena
@Kacper

@Kacper Hej. Obecnie widzę tylko jedno ogłoszenie pracy na stanowisko technologa żywności https://pracodawcy.pracuj.pl/stanpol-sp-z-o-o,138962. Jeśli ta oferta Ci nie odpowiada to może napisz bezpośrednio na maila firmy, tutaj masz adres office@stanpol.net. Daj znać jaki rezultat.

Hanna

Podpowiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie? Może potrzebujecie kogoś?

Obecny pracownik

Odmierz dziesięć kroków od ściany zrób rozbieg i głową walnij w ścianę. Środku kapusty.

Prrry baba z wozu koniom lżej
@Obecny pracownik

Asia nie była za Pawła brygadzistką, mianowała ją obecną ekipa. To tylko o nich świadczy jakimi ludzmi są i jakich mają popleczników, od nieroboty. Niech wykażą się organizacją jak przyjedzie 10 tirów ryby. I wtedy piszemy im pochlebstwa. A tak pozostaje nam teraz udawać że pracujemy, starsza kadra wie jak się pracowało a jak jest teraz.

stanpol dinozaur
@Prrry baba z wozu koniom lżej

Hejka , Wszystkim pracownikom zakładu nr 3 a przede wszystkim starej kadrze co zna się na robocie. Ludzie zróbcie co miesiąc 500 ton łososia , gadacie na starą kadrę ona musiała organizować przerób 400-500 ton miesięcznie i to robiła a pieniędzy na podwyżki dla ludzi nie było . A wiecie dlaczego??? bo teraz macie płacone za nicnierobienie . Więc przestańcie pisać głupoty o kolezankach i kolegach a weżcie się do roboty??? Jesli ONA jest

Asia

To się już robi żałosne strona ta jest stworzona do dodawania konstruchtywnych opinii na temat zakładu pracy jeżeli macie mi coś do powiedzenia to proponuję prosto w oczy a nie ukrywacie się jak szczury pod pseudonimami szanujmy siebie i swój czas

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol - Białogard

• Jak się pracuje w Stanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Stanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanpol?

Stanpol