Opinie o Mati-Glass w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mati-Glass. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mati-Glass na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mati-Glass w Koszalin

były pr Nowy wpis

szefowa dramat, nie szanuje ludzi, nie polecam pracy w tej firmie na pokaz okej ale tak to nie poważna kobieta, nie potrafi zarządzać ludźmi i w dodatku ich nie szanuje.

Przyszły pracownik Nowy wpis

Chce złożyć Cv do pracy do biura ale widzę ze widnieje ogłoszenie już 4 miesiące, czy to dobry pracodawca ? Bo słyszałam same złe opinie. Niby nie szanuje ludzi ? Czy to prawda ?

Były pracownik Nowy wpis
@Przyszły pracownik

Wszystko prawda, szefowa nie dba i nie szanuje pracowników. Pracowałem na produkcji i było słabo ale atmosfera w biurze tragedia. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zainteresowany Nowy wpis

Witam można się dowiedzieć ile się dostaje na początek przy produkcji i jaki system zmianowy obowiązuje. Dziękuję za każdą odpowiedź.

Może przyszły pracownik

Czy w roku 2022 ? Opłaca sie pracować w tej firmie ? Jak to wygląda ?

Irena
@Może przyszły pracownik

A na czym Ci tak naprawdę zależy? Bo to istotne chyba. Ja tam widziałam opinię, że podobno szefostwo angażuje się w akcje charytatywne zamiast na pierwszym miejscu dać pracowników ale ostatecznie to nie wiem czy to prawda? Potwierdzi ktoś?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mati-Glass? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
teczowy samuraj

szefostwo zamiast pomagac obcym ludziom , ukraincom i brac udział akcjach charytatywnych powinno najpierw zadbac o swoich pracownikow . spozniajace sie wyplaty… brak cieplej wody, temperatura na hali w zime poniezej 10 stopni na minusiE!!!! to synonimy matiglasu!!!! …..

Irena
@teczowy samuraj

Nie no jak aż 10? To możliwe!? :o Może zaczną już niedługo dbać, jak to wszystko na granicy się skończy? Myślę, że wiele osób zmieni przez to myślenie i swoje postępowanie.

Robert

Czytam że to dobra firma dla pracowników. To znaczy że płacą też dobrze? Bo przydałyby się zarobki powyżej 3 tysięcy na rękę. Zarobie tu tyle?

Honorata

Ktoś pisał niżej o grzybie w pomieszczeniach socjalnych, czy nadal są tam takie warunki? Czy ktoś miał z tego powodu problemy zdrowotne, bo przebywał w takim miejscu?

Artur

To znana firma w Koszalinie ?

klient

panie które przyjmują ok miłe doradzą ale szefowa nie porozumienie nie widzi wad na szkle uzyskać reklamacje w tej firmie to trzeba mieć szczęście.montaż fatalny złe wymiary odradzam firmę

Remek

@Dan Ale to jest forum pracownicze więc tu nie powinny znaleźć się te uwagi!

Dan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Juz dawno nie spotkalem sie z tak nieprofesjonalna firma ,od samego poczatku wprowadzaja klijenta w blad, Nie warto kupowac w tej firmie poniewaz reklamacja klijenta nie ma dla nich zadnego znaczenia sprzedaja wadliwy towar za ktory klijent placi duze pieniadze a potem go zbywaja.Bardzo nie odpowiedzialna firma nigdy dotad nie spotkalem sie z takim nieprofesjonalizmem a wspolpracuje z wieloma firmami.Nie polecam.

Waldi

Dobry pracodawca to i dobrze się pracuje. Atmosfera jest dobra, można spokojnie tu pracować.

Elwis

Jak zakupowalem 3 elementy z tej firmy obsługa była ok suma za 2500zlotych ale jak chce reklamować element u nich za 250zlotych to jest problem nawet nie wysłali zapytania w sprawie lustra do producenta straszna żenada szukajcie innej małej firmy która wstydzilaby się nie poprawić z renkojmii moim zdaniem źle wycietego lustra mam 3 lustra w łazience z czego tylko od nich jest wadliwe ???????????? zastanawia mnie to ???????

Mirek

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Ta cisza według mnie potwierdza . Czy firma potrzebuje pracowników?

A no ja :)

Nagroda prezydenta za rozwoj firmy?? Heh. Raczej powinna byc kara za "rozwoj grzyba" w socjalu! Bo inaczej sie tego okreslic nie da. Jeszcze spożywać przy tym posiłki... i co najlepsze... udawac ze wszystko jest ok. Powinien wpasc sanepid i zamknac te bude! I oby do tego doszlo.

W gruncie rzeczy zadowolony

Powiem tak. Mając świadomość jakie realia panują w innych firmach prowadzonych przez prywaciazy, ta jest niczego sobie. Zaloga pracująca na hali jest naprawdę w porządku. Wykonują swoje obowiązki na 100 %. Szefowa bardzo fajna i życzliwa kobieta. Jeśli jesteś wobec niej OK ona potrafi się tym samym odwdzięczyć. Ma swoje minusy ale to mankamenty... W każde święta można liczyć na jakąś premie, normalny czas pracy, wszystko zgodnie z prawem. Szkoda tylko ze socjal w hali jest tak zaniedbany. Tragedia to mało powiedziane. Jeśli wybuchnie epidemia w koszalinie to swoje epicentrum znajdzie się w las nie tam.

W gruncie rzeczy zadowolony

bababm

No a teraz nawet szukają kogoś do obróbki szkła @kubek. No i na tym stanowisku wcale nie jest potrzebne doświadczenie czy jakieś specjalne kwalifikacje, bo firma oferuje przygotowanie do pracy. Myślę, że to super.

Nemezis

czyzby ostatni wpis pisala prozna pani wioletta sama o sobie haha :)

scooter

Dzien dobry, Jestem w szokmu widzac niektore wpisy!!!!. Osobiście nic nie powiemn zlego o tej firmie, szefowa fajna dziewucha dba o swoich podwladnych jak malo ktop szkoda tylko ze nie spotyka sie z nimmi na randki, hehehe. Ogolnie w firmie jest cvu (usunięte przez administratora) ie zwe tak powiem. Mozna zyc nie umierac , spa szwqedzkie stoly imprezy zakladowe ze hoho. Probowalem sie tam dostac niestetytn ciezka sprawa ale kto by oddal takie harce ? Dobre firmy maja dobryych [pracoqwnikow i tak ma byc ja bede probowakl dalej tym bardziej ze [usunięte przez moderatora]jerst mi bardzo przy guscie i chialbym raz jeden jedyny z pania randke moze???ot takj popprostu jeszve wiecej w kierunku podwladnych

Zostaw merytoryczną opinię o Mati-Glass - Koszalin

• Jak się pracuje w Mati-Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Mati-Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Mati-Glass
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Jasna 2A
    75-121 Koszalin