logo Cerkolor Sp. z o.o.

Cerkolor Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Cerkolor Sp. z o.o.

mentalista 2012-04-28 07:49:25
Jeżeli jesteś osobą, która potrafi znieść ciężkie warunki pracy, w firmie z prehistorycznymi urządzeniami, z ciągłymi brakami surowców i brakiem szacunku dla pracownika niższych szczebli - to pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz pracować w nieprzyjemnej atmosferze i chcesz, żeby na ciebie donoszono (w stylu PRL) - pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz usłyszeć, że Prezes się z Tobą nie liczy, że pogrąży Ciebie i Twoją rodzinę to pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz poznać ludzi którzy nie mają pojęcia o ceramice - zatrudnij się w Bytomiu w biurowcu.
były pracownik 2012-05-16 21:49:22
ta firma miała mozliwosc wyjscia na prosta , byli odpowiedni ludzie jednak ich juz nie ma. [usunięte przez moderatora] Obecni pracownicy uciekajcie na L... nic z tego nie bedzie
pracownik 2012-05-16 21:52:54
uciekajcie z cerkoloru
pitupitu 2012-07-23 09:53:33
Faktycznie coś ubogo z ilością opinii, ale widocznie były one nieprawdziwe i zgodnie z regulaminem zostały usunięte. A tak w ogóle,
to wszyscy narzekają na Zarząd firmy, a nie widzą pozytywów. Przecież
to za rządów Pani Prezes (minął rok) firma poszła do przodu. Odświeżyła
kadry pracownicze, wprowadziła nowe kolekcje, nową stronę internetową.
Ba, utrzymała się na rynku i dalej funkcjonuje. To wszystko dzięki wytężonej pracy(harówy) Pani Prezes, no i oczywiście niezastąpionej
Pani Koordynator, jej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym, umiejętnościom współpracy z podwładnymi. Problem, że firma nie rozwinęła się jeszcze bardziej, tkwi w Was, pracownikach. To Wy,nie dość, że jesteście kosztem, to jeszcze nie pracujecie odpowiednio wydajnie, nie przestrzegacie kodeksu pracy. To Wy jesteście całym złem. Więc radzę wszystkim, którzy mają na sercu dobro firmy, zostawcie Cerkolor w spokoju, odejdźcie, dajcie możliwość spokojnej,
efektywnej pracy Pani Prezes i jej Prawym Rękom i wszystkim nowoprzyjętym do pracy. A sio, złe moce(przerobowe).
taki jeden 2012-07-23 22:15:43
Cieszę się, że firma tak dobrze prosperuje, może w końcu zapłaci zaległe ZUSY z ostatnich 9 miesięcy, zaległe odprawy pracownikom z Parczówka :) Już się cieszę hahahaha
monstrum 2012-07-23 23:56:08
Dodam jeszcze, że duża część \"najnowszych\" kolekcji została wprowadzona na bazie pracy \"starej\" ekipy z Cekoloru. A część rozwiązań, to adaptacja rozwiązań i wzorów istniejących od lat w Cerkolorze.
pracownik 2012-07-24 22:38:23
Tam juz sie nic nie produkuje garstka ludzi sie ostała, nie ma siana na materialy tak wiec jak sie cosik sprzeda to sie material kupi zadna firma juz nie da na kreche bo jak zwykle nie zapłaca tak wiec 20% czasu to praca produkcyjna a 80% sprzatanie, firmy nie stac na zamkniecie. Jedno jest pocieszająe teraz ci pracownicy zarabiają godziwe pieniadze (identyczne co wczesniej ale produkują 10 razy mniej ) Pani Prezes i jej swita podniosla standardy pracy i efektywność i trza jej i jej promotorowi pogratulować. (usunięte przez administratora) robota
xxxxxxxxxxxxxxx 2012-08-07 20:39:34
prawda prawda moge potwierdzić to wszystko osobiście słyszałem
mandolina 2012-08-14 16:08:40
A pamiętacie akcję z urną i karteczkami na których to mieliśmy napisać kto szkodzi firmie?? I ten moment, gdy Pani Prezes mówiła, że wytoczy nam wojnę? I piękną panią Prawnik, która przytaczała artykuły z kodeksu karnego? Nam wszystkim mówiono, że jesteśmy złodziejami! Do tej pory żałuję, że nie mam tego wystąpienia nagranego.
xyz 2012-08-15 11:16:46
Bardzo mądre i co ważne bardzo prawdziwe słowa piszesz kolego lub koleżanko ale co byś zdziałał dobrego i sprawiedliwego mając nawet to wszystko utrwalone jako nagranie. Mi najbardziej utkwiły w pamięci słowa - \" nie interesuje mnie że wasze dzieci będą jadły ze śmietnika \"
madonna 2012-08-16 13:33:37
czekajmy konca jeszcze przjdzie taki czas,że Oni beda chodzic po smietnikach niczego im wiecej nie życze ,\\\\\\\"nic nie może przecież wiecznie trwac\\\\\\\"na slawe nie maja co liczyc chyba ,że pan (usunięte przez administratora) awansuje ,bo przecież nie ma lepszych pozdro dla jeszcze tam\\\\\\\" pracujacych\\\\\\\"
Grześ 2012-08-23 23:05:29
Chciałem zostawić kasę w tej firmie. Dzięki waszym wpisom nie zrobię tego. Mam nadzieję, że znaleźliście lepszą pracę!!
gal anonim 2012-08-28 13:37:27
cerkolor ma piękne płytki, szkoda ,że się za dobrze nie sprzedają. ale czyja to wina? najlepiej zrzucić na zarzą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdarzało się ,że pracownicy kradli towar, handlowcy oszukiwali. ale jest też większość uczciwych ludzi, pracowitych ludzi. oby sytuacja firmy się odwróciła
obserwator 2012-09-07 10:24:45
pracownik - 2012-09-01 09:05:37

zgadzam sie z poprzednia wypowiedzią szefostwo niższego i najwyższego szczebla (czytaj pani prezes i jej służące) oraz główny manager ( czytaj prezes prezesów ) to ludzie bez pomysłu na przyszłość tej firmy oraz nie posiadający najmniejszych kompetencji aby utrzymać ta firmę w teraźniejszości. Osoby te kierują sie przede wszystkim emocjami, niezrozumiałymi ekonomicznie i prawnie działaniami. Ta firma to jest tykająca bomba ekonomiczna, ekologiczna oraz społeczna. Kto ma jeszcze trochę sił niech się chowa.
A ciekawy jestem na jakim szczeblu Ty jesteś, że potrafisz tak ocenić kadrę zarządzającą? Dla twojej wiadomości w tę firmę wpakowanych została mnóstwo pieniędzy- miliony, bo ciągle była nadzieja, że cerkolor ruszy ze sprzedażą i żal było ją zamykać - tego pracownicy niższych szczebli nie widzą. Firma została przejęta z olbrzymimi zadłużeniami po poprzednich właścicielach- to się nawiarswiało przez lata. Mimo najszczerszych chęci nie zawsze udaje się uratować chorego z tak wieloma przerzutami. Może faktycznie cerkolor wkrótce dokona żywota, nie będzie pochłaniał kolejnych setek tysięcy i będzie spokój.
lol 2012-09-10 20:53:17
Zastanawiam się co powoduje jej działanie?
Głos sprawiedliwości 2012-09-13 21:08:20
Tak najlepiej zwalić całą winę na prostych pracowników. Najprościej. Jeśli ktoś zakładał, że wkładając grube pieniądze w firmę jest w stanie ją wyciągnąć to albo się pomylił w założeniach albo zrobił to nieudolnie. Prosty pracownik ma wykonywać zadania od a do z. Jeśli tego nie robi to jest źle zmotywowany lub zarządzany tzn. nadzór nad nim pozostawia wiele do życzenia. Jeśli zarządzający zakładem źle wykonuje swoją pracę tzn. ma kiepskie wytyczne od zarządu. Jeśli nierozpoznany jest rynek i założenia sprzedaży są wzięte z kapelusza no to mamy problem. Pytam się, więc KTO zrzuca winę na prostych ludzi? Czym chcieliście ich zmotywować batem? Pogardą? Zastraszeniem? Odpowiedz jest prosta - brak kompetencji. Tak kobiety u władzy wydawało by się, że pracowite, dokładne i rzetelne. Nic bardziej mylnego - tylko emocje, emocje i emocje. Tyle pracy w powietrze. Prawe ręce nie sprawdziłyście się. Wasza polityka i działania nie są skuteczne - dobrze o tym wiecie. A wszystko przez pychę i brak szacunku do ludzi. Jesteście złymi osobami, bez refleksji. Ale ta karma do was wróci. Wróci.
only you Renato 2012-09-15 13:42:12
Pani prezes dzięki swojemu wkładowi w rozwój firmy tak jak ona szybuje ale do dołu. Wstyd pani Prezes doprowadziła Pani firme do upadku a ludzi na bruk. Same sukcesy chyba ma Pani wiele ofert pracy z wielkich międzynarodowych Firm produkcyjnych bo takiego rodzynka w raz ze swa świta to ze świeca szukać
massimo 2012-10-21 18:46:43
Czy ta firma jeszcze działa?? Coś się tam dzieje?
massimo 2012-11-04 10:52:01
Szkoda firmy... [usunięte przez moderatora] wraz z "prawymi rękami" skutecznie ją wykończyła. Ciekawe czy znajdzie się nowy inwestor, czy ta ruina popadnie w jeszcze większą ruinę.
pracownik 2012-11-11 10:15:39
Jakie kłamstwa ? Jakie obelgi ? jakie (usunięte przez administratora) do własnego gniazda ? co ty kolego sie tak podniecasz to tylko czysta PRAWDA na temat tego zakładu a bardziej na temat ludzi którzy rządzą tym zakładem. Tak tak bo takie wojsko jaki dowódca taka drużyna jaki trener taki zakład i pracownicy jak kierownicy prezesi dyrektorzy no i PRAWE RĘCE. Jak ludzie mają nie pisać prawdy jak widzą co sie dzieje. Kolejny raz ogłoszona upadłość wszyscy wypowiedzenia i już problem z głowy nikt nic nie dostanie żadnych odpraw a ci co sie sądzą niech zapomną że cokolwiek wywalczą mając nawet sądowe wyroki. To jest właśnie cała polityka rządzących tym zakładem znisczyć ludzi i jak coś nie tak to ogłaszamy upadłość ludzie sie martwią co dalej wieżyciele jak odzyskają pieniądze a oni myślą już jak ma się nazywać nowa śmieciowa firma która powstanie na miejscu tej upadłej. Sprawiedliwości więcej sprawiedliwości i odpowiedzialności prawnej za błedne decyzje prezesów obecnych no i przede wszstkim byłej mądrej jak nigdy prezeski to było cudo
quadrophonia 2012-11-13 10:07:18
Jakby to napisała Prawa Ręka, a może RS. Wiecznie zapracowane, zagonione. Już to kiedyś słyszałem. Pracuje w firmie tylko RS,AGS, reszta to obiboki, lenie, nieroby. Nasuwa się wniosek: Wasza praca była gó....o warta jeśli firma ogłosiła kolejny raz upadłość. A jeżeli chodzi o błąd ortograficzny, to pikuś w porównaniu z błędami \"Jasnych Pań\".
P.S. A słyszałaś o dysleksji?
bobek 2012-11-13 16:47:12
Zapracowane. Tak - jeśli nie ma odpowiedniej synergii między pracą a życiem to dochodzi do frustracji. Naszym sfrustrowanym Paniom praca pochłoneła życie. Tematy je przerosły, tempo wykończyło a efektu jak nie było tak nie ma. Typowy koniec samic alfa
elf 2012-11-14 15:09:45
Biedą to wieje nie od gminy tylko od Cerkoloru. I to nie tylko ekonomiczną ale moralną i kompetencyjną.
bezrobotny 2012-11-24 13:45:56
Witam !!! jestem zainteresowany pracą w tej firmie napiszcie czy to dobry pomysł :-) :-) :-)
ostatni 2012-11-25 21:08:32
Poczytaj i zdecyduj
szczesliwy 2012-12-13 08:13:49
wszystkim byłym i obecnym pracownikom firmy zycze wspanialych swiat oraz szczesliwego Nowego Roku, zycze aby nigdy wiecej na ich drodze zawodowej nie stanela tego typu firma oraz osoby pokroju pani prezes ( usunięte przez administratora ) tym osoba natomiat zycze refleksji, wejscia na droge prawdy i uczciwosci poniewaz jeszcze nie jest zapozno aby zapracowac na dobre imie
xyz 2012-12-14 13:45:13
Kolego zgadzam sie z tobą no ale muszę cie rozczarować i powiedzieć że są rzeczy których nie da sie zmienić:-) ( usunięte przez administratora )
Dzięki za życzenia do których sie podłączam
xyz 2012-12-20 12:43:20
I znowu usunięto coś co jest ciekawe cenzura dzrawiamiała :-) Pozdrawiam wszystkich ciebie (usunięte przez administratora) też i Wesołych Świąt życzę
xxx 2012-12-21 11:29:59
Białaczów przejmuje Cerkolor,jeśli jesteś krewnym pana kierownika to zwolnienie cie nie dotyczy
ceramika skarbek :-) 2013-01-22 10:14:51
Witam wszystkich w Nowym Roku i martwię sie co tu taka cisza nikt nic nie pisze ciekawego
kolega 2013-05-18 08:40:40
o czym ty piszesz , poczytaj te wpisy i inne w sieci dodatkowo zakup KRS zobaczysz prawde, posledz sprawy w sadach i zadaj sobie jeszcze raz to pytanie gdzie ta firma dązy, jezeli nie uzyskasz odpowiedzi to zatrudni sie w tej firmie bo ona jest dla takich ludzi jak TY
anonim 2013-08-05 19:17:34
Witam co się dzieje z pracownikami firmy Cerkolor czy firma definitywnie skończyła już działalnośc gospodarcza?
anonim 2013-08-07 21:39:19
Cześć co wiadomo o firmie Cerkolor czy nadal dziala na terenie kraju czy juz calkowicie zakonczyla dzialalnosc gospodarcza ?Wie ktos co sie dzieje obecnie???
Marcinelo 2013-08-16 20:58:06
Halo czy ktoś wie coś na temat tej firmy co się obecnie z nią stało czy wypłącone wszystkie wynagrodzenia a firma już na stałe nieczynna?Wiele opinii a na temat tej firmy jakoś przygasło.
anonim 2013-08-24 11:29:53
Cerkolor Sp z o. o. zmieniło swoją siedzibe czy juz definitywnie jest zamkniete i nie wroca juz na rynek
szkoda 2013-11-29 16:55:45
Niestety rozłożyli firmę na łopatki.Wystarczyło zmniejszyć zatrudnienie(o tych którzy nic nie robili a brali pieniądze )skupić się na jakości a płytka sama się promowała.Występowała w dużych sieciówkach i była i jest do tej pory rozpoznawalna w całym kraju .Do dnia dzisiejszego dostajemy (sklep) kilkadziesiąt telefonów w sprawie możliwości zakupu produktów Cerkoloru.Gdyby wykupiła Cerkolor i zamknęła konkurencja ,wcale bym się nie zdziwił ale żeby upadła sama to woła o pomstę .Mam nadzieję ,że ktoś jeszcze wskrzesi tę firmę.
szczesliwy 2013-12-23 14:34:50
Renia i Bodzio cóz wam moge zyczyc na nadchodzace świeta zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia zebyscie mieli sile pracowac aby splacic długi ludziom których oszukalisci, których skrzywdziliscie. Pamietajcie ze wszystko co zrobilisci dobrego i zlego powróci do was z podwojoną siła
były pracownik 2014-02-08 11:23:17
Jak mogę odzyskać pieniądze (odprawę).Czy muszę zakładać sprawę w sądzie? Wiem że są zakładane sprawy i pracownicy wygrywają ale czy wypłacane są im pieniądze?
jarek 2014-05-14 23:54:06
W ogóle jak sie teraz wiedzie w cerkolor, bo nie słyszałem o nich nic od dawna, a teraz jestem na etapie szukania pracy, kiedys chyba polecali ludzie.
Mietek 2014-11-17 00:40:11
Widzę że dawno nikt tu nic nie pisał, a ja szukając pracy natknąłem się na to forum i zastanawiam się czy warto zaprzątać sobie głowę tym Cerkolor-em . więc może ktoś coś więcej na temat co się dzieje aktualnie w firmie bo przez te pół roku mogło się bardzo dużo wydarzyć. Jaka atmosfera panuje w firmie ?
Bliko 2014-11-18 08:28:53
Upadła i nic już nie ma.Pracownicy i dostawcy bez zaległych pieniędzy zostali .
xyz 2014-11-24 21:19:41
została jedna pani i jeden sprzedawca
xyz 2015-09-05 19:43:14
jest jest tu jeszcze taki jeden KOLEGA
TO TYLKO JA 2015-11-12 00:15:51
TY CHYBA FAKTYCZNIE JESTEŚ MARSJANKA. TA FIRMA NIE ISTNIEJE. POWODZENIA W SZUKANIU NOWYCH OFERT.
ptak wędrowny 2015-12-05 14:44:11
:-):-) :-)nie pal więcej tego co palisz :-) :-) :-)bo co ty gadasz już dawno nikt mnie tak nie rozweselił
TO TYLKO JA 2015-12-19 20:47:10
TO CO PISZESZ, MIAŁO MIEJSCE KILKANAŚCIE LAT TEMU. OBECNIE NIE MA TAM NIKOGO (NIE PISZE O "OCHRONIE"). BYŁEŚ TAM? W PARCZÓWKU? W SIEDZIBIE FIRMY? JEŚLI NIE TO NIE PISZ TAK POPIERDOLONYCH WYWODÓW. AMEN.
TO TYLKO JA 2015-12-25 22:44:57
Z uwagi na to, iż mój wpis został usunięty, napisze coś, co "WSZYSTKICH" zadowoli, a mianowicie:
- FIRMA NADAL ISTNIEJE
- FIRMA NADAL SIE ROZWIJA
- MA MEGAAAAA PROMOCJE
- NADAL PROWADZI REKRUTACJE
I teraz wszyscy są szczęśliwi, szkoda tylko, że to nie 01.04.
Tym przemiłym akcentem, życzę wszystkim nie zorientowanym POWODZENIA.
abc 2015-12-30 20:57:42
To bardzo fajnie że firma tak dobrze się ma więc są szanse że byli pracownicy i wierzyciele odzyskają pieniądze :-)już nie mogę się doczekać
TO TYLKO JA 2015-12-31 17:42:11
??????????????????????? :))))))))
NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM W NOWYM ROKU
vzczvz 2016-05-12 20:32:37
No bo po co zatrudniać za dużo ludzi i jeszcze im za to płacić @ola? :) Bez sensu by to było.
Zostaw swoją opinię o Cerkolor Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerkolor Sp. z o.o.