Opinie o IMS Sofa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMS Sofa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IMS Sofa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMS Sofa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Grazia Nowy wpis

Witam. gdy dodano teraz ofertę dla Key Account Managera to wpisana w nią została tylko jedyna forma umowy – o pracę. zastanawiam się czy pracodawca jest elastyczny jeśli chodzi o formę zatrudnienia. czy B2B jest możliwe?

Krzysiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Chcialbym podjac wspolprace z nimi. Ktos wie jak wyglada sytuacja finansowa oraz wspolpraca z kontrahentami ? Sa wyplacalni ?? REguluja zobowiazania na czas ?

Beti Nowy wpis

Cześć, gdzie można odszukać te ofertę dla Admina IT? na stronie widzę same opcje dla technologów czy też tapicerów, ale o dziale IT nikt niczego nie pisał. Wiadomo jak w nim płaca?

sofa Nowy wpis

Chętnie podzielę się opinią o tej fabryce- totalne dno. Zakupiłam bubel za 15 000 zł. W chwili dostarczenia go doznałam szoku. Kanapa była uszkodzona, źle uszyta, brakowało wypełnienia w poduszkach. W tym momencie zgłosiłam reklamację telefonicznie do sklep. Kazano mi czekać na przyjazd ekspertów. Na miejscu potwierdzili, że mebel posiada uszkodzenia i zaznaczyli, że reklamacja jest uznana. To było kilka dni temu. Dzisiaj otrzymałam informację, że moja reklamacja nie została uznana. Nie polecam tej firmy, to (usunięte przez administratora) Kiedyś cieszyli się dobrą opinia a teraz....Nie zostawię tak tego. Spotkamy się w sądzie. Odradzam zakupy .

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IMS Sofa Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca w Niemczech dla spawaczy i slusarzy?

Obecnie firma IMS Sofa Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Administrator IT. Czy ktoś składa CV?

Czy wspomniana negatywność opinii jest zależna od działu? Upewniam się, bo właśnie szukają na IT, mam już doświadczenie jako admin i chyba reflektuję podesłanie dokumentów. Nie wiem tylko na jakie pieniądze oraz na jaka atmosferę się zgłaszam. Może tu by mi je ktoś opisał? Warto?

Prawda

Co ty piszesz chłopaku. Pogadamy jak chodziarz pół roku tam przepracujesz.... Pracownikom płacą, chodziarz nie do końca. Ponieważ premii nie zobaczysz nigdy, nawet jak zasłużysz. A są zadłużeni u dostawców pianek, foli itp... Są takie czasy akordowe że pracownicy, którzy robią po parę lat w tym zawodzie, nie są wstanie wyrobić więcej niż najniższą krajową.... Są wyjątki osób którzy robią minimum 10 lat, którzy oczywiście robią po 10-12 godzin..... A o atmosferze lepiej już nie wspominać jaka tam jest patologia... Szukają byle gówna by się doczepić, popędzają cię jak psa, nawet na chwilkę nie możesz ustać i ochłonąć po odrazu jak zauważy to do ciebie przyleci... Ten chłopak mało wie co mówi, myśli że ledwo co zaczął pracę i wszystko wie. W każdej pracy na początku jest wszystko pięknie, dopiero później się rozkręcają... Kaszą tobie biegać za najniższą krajową i zero zrozumienia, po akord ich śmieszny, wymyślony, który sami ułożyli. Wiem po nigdzie tych czasów nie zobaczycie, chodziarz byście nie wiadomo gdzie szukali... Życzę powodzenia tym którzy dam pracują, lub będą. Na szczęście ja już stamtąd sam zrezygnowałem ;).

Bodzio
@Prawda

załosny jestes pracowałem tam pare lat i wiem czzym smierdzi ta firma wiec zamknij jape i sie nie odzywaj gryzipiórku bo (usunięte przez administratora) wiesz o produkcji i pracy na produkcji po za tym nie tylko w bydgoszczy tak jest bo i w kobylnicy tak samo dno i wodorosty. a jak siedzisz za biurkiem to jasne ze masz dobrze bo nie masz pedałku akordu którego sie nie da wyrobic. wiec zamknij kniape pajacu i sie nie odzywaj

Bodzio

Nikt
@Prawda

Ty nawet chwilę na hali nie byłeś, bo takie bzdury piszesz, że bania mała!!!

@Prawda

Poza kilkoma błędami w piśmie to z resztą się zgodzę,a Bodzio to impotent intelektualny.

Urszula
@Tomek

Hej @Tomek, Twój wpis jest "świeży" więc mam nadzieję, że podzielisz się ze mną informacjami o aktualnej sytuacji w Ims. Czy można liczyć na jakieś rekrutacje? Jeżeli tak, może domyślasz się do jakich działów?

Menadżer
@Urszula

Kto jest brygadzista w ims modelarni chełmno podobno jakis młodzian w kitku na czubku glowy

Patro
@Urszula

Wszystkie negatywne opinie na temat IMS SOFA są prawdziwe,wiem bo sam tam pracowałem.

Kardyl

WITAM,proszę o szczerą odpowiedź. Jak wygląda pracą na magazynie jakie warunki są i atmosfera. ?

Olek

Jaka jest atmosfera w pracy? Jaki rodzaj umowy proponuje firma na starcie?

Krzysztof
@Olek

Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? A może udało Ci się dostać pracę w IMS Sofa Sp. z o.o. i mógłbyś sam zrelacjonować sytuację w firmie? Byłbym zobowiązany.

@Olek

Daj sobie spokój z tą firmą jak nie chcesz zwariować.

Alicja
@Tomek

Hej Tomek, co dokładnie masz na myśli? Na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś w IMS Sofie i jak długo? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Odniesiesz się do np. zarobków?

Jacek

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera.

StaryPracownik
@Jacek

Trzeba zapier.... za marne pieniądze

KOBIETA
@Jacek

Na wstępie pragnę zaznaczyć że wszystkie komentarze negatywne są zgodne z prawdą . W tej firmie na godne warunki płacowe nie ma co liczyć . Za to można liczyć na bacik na plecach i stały monitoring . Jedyne co dobre to że pensja wpływa na czas i jest opłacany ZUS ale to jedyny plus . Atmosfera pod psem pracuje tam wiele wiele lat i mam już dość być człowiekiem gorszej kategorii traktowana jak zło konieczne . Coc tam nadal pracuje życze tej firmie jak najgorzej , nie mam zbyt wiele do stracenia tylko najniższą krajową do której mi dopłacają a premie motywacyjną mam na kwitku, bowiem papier wszystko przyjmie :D życzę powodzenia szukającym pracy :) pozdrawiam kierownictwo i obecnego prezesa

Ruda
@KOBIETA

Dzień dobry czy nadal pani tam pracuje, jak obecnie wyglądają warunki pracownicze, czy wypłata jest w terminie, czy są dodatki w postaci premii, ta .socjalnego?

@Ruda

Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę w tych kwestiach, to koniecznie daj znać. Ciekawi mnie też atmosfera w firmie, to zawsze ważny czynnik w końcu. :D Powiecie, czy zespół jest zgrany? Ile osób pracuje? Liczę na jakieś info!

Urszula

Witam, czytam posty o pracy w firmie Ims, niestety nie są one aktualne. Chciałabym dopytać o aktualne możliwości zarobku w firmie, system premiowy- czy jest i jak prosperuje? Wiecie, czy z tej pensji " da się wyżyć"?

Misiek

Co wchodzi w skład socjalu dla pracownika?

Magda

Witam,proszę o kontakt pracownika IMS sofa 693849524 Mam pytanie odnośnie mebli produkowanych w tym zakładzie.

Kon5akt
@Magda

Kontakt

Czarek

@krzysiek m To jest akurat forum pracownicze więc klienci powinni kierować swoje wpisy na adres firmy!

krzysiek m

Nie polecam tego Producenta, z zakupionych ostatnio dwóch sof jedna była uszkodzona, pod opakowaniem (folią) i przy odbiorze tego nie wychwyciliśmy (opakowanie nie było uszkodzone), przy rozpakowywaniu wykonaliśmy zdjęcia i wysłaliśmy do firmy razem ze zgłoszeniem reklamacyjnym. Panowie którzy pojawili się na reklamacji zapytali nas czy mamy opakowania, których oczywiście nie mieliśmy (folia i kilka skromnych kawałków kartonu - niby zabezpieczenie do transportu ????) i odrzucili reklamację, oczywiście wcześniej przesłanych zdjęć i informacji do reklamacji nie widzieli i byli zdziwieni, że jakieś zdjęcia wysyłaliśmy. Dodatkowo jakość dostarczonych sof delikatnie mówiąc kiepska, a szkoda bo 4 lata temu kupiliśmy ich narożnik i bardzo dobrze nam służy - jakość bez porównania. Zdecydowanie nie polecam, za te pieniądze na pewno można znaleźć coś w lepszym wykonaniu.

mariusz

Nie polecam materiał marnej jakości skóra po 3miesiącach zaczęła się łuszczyć reklamacji nie uwzględnili oczywiście wina użytkownika

Nie zadowolony użytkownik

Nigdy nie polecę tej firmy. Serwisant jednoznacznie powiedział że konserwacja przeprowadzana prawidłowo,środki do konserwacji nakazane z gwarancji. Objaw łuszczenie się wierzchniej warstwy skóry. Odpowiedź przyszła że nie uznają reklamacji. Czyli standardowa procedura nie uznajemy reklamacji. WIELKI NEGATYW DLA TEGO PRODUCENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadmieniam iż zestaw skórzany narożnik kosztował 8500,00 nie był to skaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Nie zadowolony użytkownik

witam i jak zakończyła się Pana reklamacja zgłaszał gdzieś to Pan dalej ,bo ja mam podobną sytuację z łuszczeniem się skóry,badziew material,też nie polecam tej firmy

Mariusz

Nie polecam mebli skórzanych po trzech miesiącach sofa Urbano jasna zaczęła się łuszczyć, złożona reklamacja, opisano że jest brudna i klejąca jakiś śmiech czemu przy mnie tak nie opisał tylko w odpowiedzi, meble bardzo słabej jakości, oczywiście bez sądu się nie obędzie

Wanda
@Mariusz

@Mariusz Nie próbowałeś się odwołać od decyzji IMS Sofa w sprawie reklamowanego produktu? Spróbuj może to pomoże. Daj koniecznie znać, jaki będzie rezultat.

@Wanda

Witam Wanda ,tak odwołam się napiszę do nich ale z góry wiem że to kombinatorzy kup zapłać a potem jak coś to czego ty człowieku chcesz,w sklepie w którym kupowałem Meblolux Olsztyn babka mówiła że to ewidentnie wada materiału,ale nic będę walczył.Pozdrawiam

Jerzy

Macie jakieś informacje odnośnie pracy w firmie? Czy rekrutuje firma i na jakie stanowisko?

@Jerzy

Witam Widzieliście ogłoszenie o prace na olx firmy MATEX ze Starczanowa?? Zatrudnia TAPICERÓW i w dodatku proponuje NOWE MIESZKANIE dla zainteresowanych ;) Może warto to sprawdzić!!! Ja zdecydowanie to zrobię :) Miłego dnia! Pozdrawiam :)

@Anna

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Krzysztof
@Paweł

Praca z zakwaterowaniem to fajna sprawa. Możesz napisać, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie, a inne warunki pracy prócz mieszkania odebrałeś także na plus? Liczę na więcej szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o IMS Sofa Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IMS Sofa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMS Sofa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IMS Sofa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Bydgoska 50
    85-790 Bydgoszcz