logo Sterimed Sp. z o.o.

Sterimed Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Sterimed Sp. z o.o.

wrudz 2015-07-27 07:33
Ogólnie firma mała i rozwijająca się. Praca w systemie mieszanym - zadaniowo-godzinowym czyli jak jest zadanie to pracujesz od 3 rano do 23 a jak nie ma zadania to pracuejsz od 8 do 16 mimo iż poprzedniego dnia byłeś od switu do zmierzchu u klienta... Brak pojęcia delegacji czy nadogodzin. Oczyms takim że 11 godzin odpoczynku między dniami pracy - można zapomnieć. Bardziej niż kompetencje liczy sie budowa relacji z pracownikami i szczególności z szefową. Na plus uczciwe i terminowe rozliczenia... ale to chyba zasługa szefa który tyra też w/g zasad powyżej ;)
Ogólnie - jak starasz się tam o pracę - zadbaj o swój PR i naucz się czytać schematy.
p2017 2017-09-20 13:58

Moim zdaniem pracodawca godny polecenia.
Według wcześniejszych ustaleń po okresie próbnym umowa o pracę, regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe, zarobki na bardzo dobrym poziomie (uzależnione również od zaangażowania w pracę), pensja na koncie zawsze na czas, wyrozumiałe szefostwo, nie ma problemów z urlopami, praca w zgranym, młodym, pomocnym zespole.
Zostaw swoją opinię o Sterimed Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sterimed Sp. z o.o.