Opinie o Cofex w Hagen am teuteburger wald

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cofex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cofex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cofex w Hagen am teuteburger wald

lukas Nowy wpis

Witam, Czy pracuje ktoś na stanowisku Elektromontera Sieci?

Robert Nowy wpis
@lukas

Tak pracuje jako elektromoter sieci w Frankfurt am Main. Praca dosc fajna, szczegolnie glowice i mufen, przelacza domowe itd. Pracuje do 20 kV. Ale trzeba umiec jezyk na poziomie komunikatywnym.

Mariusz Nowy wpis

Witam, czy ktos mi moze podac wiecej informacji o pracy na stanowisku Elektromonter napowietrznych linii . Pozdrawiam Mariusz

Tomasz Nowy wpis
@Mariusz

@ Mariusz, praca na stanowisku Elektromonter napowietrznych linii różni sie nieco od pracy w Polsce. Firmy Niemieckie patrzą się wiecej na bezpieczenstwo, ale też komplikuja sobie prace w najróżniejszy sposób. Co do firmy cofex to niemialem żadnych zaszczerzen, oni pracuje tylko z dużymi koncetrami energetycznymi z długimi kontraktami. Jeden warunek jest znajomosc jezyka niemieckiego (ale praca z ruskim, uzbekami, niemcymi i slowianami) i doświadczenie na liniach napowietrznych. Ja pracowalem w cofex przez 2 lata pożniej zostałem przejety przez mojego aktualnego arbeitsgeber .

Ela

Witam, Ja otrzymałam stałą umowe na czas nieokreślony. Pracuje jako Inżynierka przy budowie / planowaniu / mierzeniu tras lini elektrycznych wysokiego napiecie. Od razu po studiach otrzymałam tą oferte pracy, jezyk niemiecku umiałam na poziomie C2. Pracownik cofexu pomógl mi w dużo rzeczach, oplacił koszty lotu na rozmowe kwalifikacyjną, zameldowal i ubezpieczył. Jestem zadowolona i mam teraz dalszą mozliwość rozwoju.

-csoG

Witam, szanse sa slabe, rozmowa kwalifikacyjna jest po nimiecku. Wiedz trzema umiec co najmniej na poziomie B1 / B2.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Cofex? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
jupiter

Witam. A czy ktoś się orientuje ile może zarobić tam geodeta...? Jakie są stawki?

KRYSTIAN

Czy jest mozliwość podjęcia pracy ze słabą znajomością jezyka, prosze o informację.

-Adam
@KRYSTIAN

Witam, na stanowisku geodeta trzeba umiec jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym. Pozdrawiam

Dominik

Kilka słów z mojej strony o frimie cofex z Onsabrucku. Takż podpisuję się pod zdanie kolegi Pabla.. Jest to firma która współpracuje w najwiekszym firmami w brażny energetycznej w niemczech, ostatnio także słyszałem ze mają swoje projekty w krajach skandynawskich. Wprawdzie wymogi od kandydatów są wykosie ale jeśli ktoś otrzyma u nich prace, moża liczyć na długoletni kontrakt, szkolenia itd.. Jeśli chodzi o warunki pracy to są na standardzie, pracuje się tylko w grupach niemieckich, mieszkanie można sobie wybrac, pensjonat czy tez male mieszkanko, jak kto lubi. Warunki umowy i sprawy finansowe sa wyjaśniane na samym początku, nie trzeba martwić się o wypłate i ciąg pracy. Pracownicy sa kompetentni, na wszystkie pytanie otrzymujesz zawsze odpowiedź, godziny pracy są summienie podliczanie i zapisywane na konto z godzinami. Sprawy urzędowe, kindergeld, rozliczenia podatkowe są załatwiane przez pracowników, nawet pomogają w załatwiniu innych spraw, np. zameldowanie auta, zameldowanie internetu, czy telefonu, kupienie biletu na pociąg czy znalezienia adresów do lekarzy. W tej firmie pracuje dużo osób na stanowickach Inżyr , Informatyk, Geodeta, Elektromoter czy też pracownicy do prac ziemnych, tzn. na wszystkich stanowiskach ktore znajdują sie w sektorze energetycznym. Krotko i na temat czym się rózni firma cofex od innych ? Jest to firma niemiecka, która oferuje kontretne stanowiska prac z kontretnymi warunkami, bez negtywnych rzeczy ktore slyszalem innych firmach, o ktorych z pewnościa każdy z nas mógłby coś napisać... Dlaczego szukają pracowników na polskim rynku ? Gdyż na rynku niemieckim jest za mało specjalistów podczas gdy rozwój rynku wymaga coraz większych zasobów pracowniczych ale to juz inny temat.... Dlaczego my szukamy pracy na niemieckim ryku? Na to pytanie możemy sobie individualnie odpowiedzieć..

Witam, Pablo podaj do siebie jakiś email ? Pozdrawiam

Pablo

Witam, chcialbym podzielic sie swoim zdaniem na temat firmy cofex. Juz pracowalem w roznych firmach, lecz ta firma mnie pozytywnie zaskoczyla. Kazdy pracownik jest wyjatkowo dobrze traktowany, wszelkie pomoc sa oferowane, mozna na nich ciszyc w kazdej chwili. Pomoce typu tlumaczenia, zalatwianie spraw urzedowych, ubezpieczenie, konto w banku, mieszkanie, itd sa przez caly okres pracy oferowane. Takze w tej firmie nie spotkalem sie z pracownikami ktorzy pracuja pod naciskiem, dla nich licza sie naprawde pracownicy a nie sam interes, co w dzisiejszych czasach jest coraz miej spotykane. Polecam!!! Pablo

bart

Witam może ktoś napisać jak wygląda praca w rzeczywistości w cofex

Witaj, nareszcie jest ktoś z kim można zamienić kilka słów. Napisz do mnie na email. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Radek

Marek - 2012-07-22 13:45:02 Witam, czy ktoś miał już kontakt z niemiecką firmą Cofex GmbH ? Ewentualnie proszę o opinie, warunki pracy, jak to wygląda w rzeczywistości z nimi.. Pozdrawiam MarekWitam Marku tez bym chciał wiedzieć jak cos sie dowiesz to daj znać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cofex - Hagen am teuteburger wald

Cofex
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Cofex