Opinie o Anko System w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anko System. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anko System o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anko System w Toruń

02o3 Nowy wpis

jak to zatonęła? gdzieś jest potwierdzenie tego info?

alkol Nowy wpis

po raz kolejny zastanawiam się co bierzesz, piszesz że firma wychodzi z zaległości po czym pytasz jakie są wynagrodzenia w firmie , jesteś normalny, czy też masz problemy z przyswajaniem jodu ? czy też masz zaburzone czynności poznawcze, ta firma zatonęła.

alkol Nowy wpis

Nie wiem co bierzesz , ale spójrz "na spokojnie" na wyniki finansowe, czarno na białym , gdyby nie Siden już by ich nie było, zresztą tam nikogo nie ma. pensję jasne 2,5 zł więcej, jak wejdzie nowa ustawa o płacy minimalnej.

vicka

firma została kupiona jedynie w celu przejecia jak sie wydawało intratnego kontraktu z marchewami , niestety nie udało się , w chwili sprzedazy firma miała 500 tys na minusie, tak obracała kiedyś taką kasą. w tej chwili anko to smietnicka dla sidena. jak chesz szukać pracy to szukaj w sidenie.

Brałeś udział w rekrutacji do Anko System. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
piotr

a ile osób liczy ta wielka firma.

ka

Mnie w firmie nie ma już jakiś czas, ale mam kontakt z osobami które zostały. Przyszedł chłopak na miesiąc już go nie ma. Od połowy roku odeszło pół zespołu. To daje pojęcie jak wygląda praca w Anko. Prezes powinien bardziej patrzeć na to co robi osoba, którą wyznaczył do "zarządzania". Osobiście nie polecam na razie.

ka

Jako firmę polecam. Bardzo fajna atmosfera, niestety była dopóki nie wzięli rudego. Ten spec od zwijania interesu swoją osobą wykurzył połowę ludzi z firmy, dzisiaj jest rotacja. Przychodzą na miesiąc i uciekają. Może to właśnie ten moment, impuls do odstawienia rudego Panie Prezesie? Trzeba przyznać że nie było to trafione posunięcie.

luck

Świetna firma , pół miliona starty za poprzedni rok, oby tak dalej. Zredukowana do jednego pokoju i 3 osób. GO ANKO !!!

L

Czy jesteś takim baranem czy grasz głupiego? Nie trzeba mieć IQ nad wyraz wysokiego, żeby w KRS (online) sprawdzić takie coś, za darmo "polaczku"... Nie upadło, nazwy nie zmieniło, kierunek może trochę, żagli już dawno nie ma tylko niedobitki wiosłują na "tratwie" raczej po piachu

hr

Anko juz nie ma , jest Siden goście od SAP, byli programiści z Anko poszli do innych firm . Siden słusznie nie widział ich w swoich szeregach, mając swoich programistów. Zresztą w całym byłym Anko było raptem dwóch programistów i to nie rewelacyjnych.

teraz już były pracownik

Czapki z głów, dla zdolności menedżerskich i międzyludzkich człowieka, który to przez kilkanaście lat scalał ([usunięte przez moderatora]). Raz było lepiej raz gorzej, ale fajnie się kręciło. Dziękujemy. Pan jako jedyny miał wyczucie co do braku umiejętności i arogancji nowego właściciela [usunięte przez moderatora] , szujostwa marchewki , my potrzebowaliśmy czasu, żeby to zauważyć. Z dużą dozą cierpliwości uczył nas Pan jak należy pracować, żeby były efekty. Pana zabrakło - nastała pustka. Nas też już nie ma w anko.

gniot

Co wszyscy się boja i siedzą cicho !!! Ciekawe jak długo posiedzi jeszcze najlepszy trener biznesu w kraju. Śmiech na sali ilu jest w Anko ludzi 6? a ilu było przed rokiem 26? Rozwój jak cholera . Naprawdę jest duża szansa aby wykluczyć z rynku IBM alb jakaś inna firmę hahaha

eh

Lata świetności firma ma od dawna za sobą . A szkoda . To zawiść pomiędzy pracownikami sprawiła ze firma padła.

si

Nie ma już Anko Systemu , jest Siden , firma Anko z nowego wielkiego biura , przeniosła się do dwóch pokoi, redukując ludzi. Pani Handlowiec [usunięte przez moderatora]... , jest osobą niekompetentną , z wyraźnym brakiem wiedzy. Jedyna osoba która w dziale handlowym wiedzę miała odzeszła w porę nim firma zatoneła a nastepnie została sprzedana. Współczuc nalezy nowemu włascicielowi, liczył i nie dostał tego czego chciał.

Oliwka

Czuje kaca moralnego po wczorajszych wpisach, ze tak brzydko nazwałam wsymienitego fachowca Pani [usunięte przez moderatora] która zawsze służy dobrą radą, ale pierwszy raz Trafiłam na tą stronkę i zubelwersowały mnie opinie które tu są głoszone cieszyc się ze kogos zwolniono, obgadywac jakies potkniecia pracownika. Wbrew wszystkim opiniom mam bardzo dobre zadanie o firmie Anko System, i szczerze ją polecam, nigy nie zawiodlam się korzystając z ich usług a w szczególnosci Pani [usunięte przez moderatora]

pepa

Ja polecam firmę Anko. Szczególnie handlowców a w szczególności Panią handlowiec która jest rewelacyjna, posiada ogromną wiedzę produktową, zna techniki sprzedaży, potrafi jak powiadają \\\"sprzedać lód eskimosom\\\" poza tym jest komunikatywna, potrafi poradzić sobie z bardzo trudnym klientem, do tego wszystkiego jest pełną uroku dziewczyną ...cud, miód i orzeszki. Pozdrawiam panią handlowiec i całe Anko.

kadryanko

Ja tylko mogę potwierdzić ze prowadzona jest rekrutacja na stanowisko handlowca.

Mówcie co chcecie, ale chyba firma czyta te wpisy, obserwuje pracę handlowców i wyciąga wnioski, właśnie widziałem ogłoszenie na portalu z pracą że szukają handlowca...i co zatkała kakao? Myślicie, że będzie 4 handlowiec? Nie nie, będzie dalej 3...ktoś zostanie wyrzucony...i ja wiem kto.

stary

Linda daruj sobie takie teksty, wiadomo o kim piszesz, (usunięte przez administratora)\\\\\\\" dopiero się uczy można powiedzieć bo jest nowa, dlatego czasami brak jej profesjonalizmu i wiedzy. [usunięte przez moderatora] nie daj się !!! Pozdrowionka.

kolejka

Praca w Anko jest jak jazda kolejką górską ;-) Raz jesteś u góry i podziwiasz widoki a tu zaraz lecisz w dół. Żadna praca nie dostarczyła mi tyle rozrywki, tyle zmian czasem wstaje rano i myślę kurcze kto dziś zostanie prezesem ....

Zostaw merytoryczną opinię o Anko System - Toruń

Anko System
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koniuchy 8
    87-100 Toruń