Opinie o SCO-PAK w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SCO-PAK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SCO-PAK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCO-PAK w Chełm

Jak dużo osób pracuje w SCO-PAK?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SCO-PAK?

Były Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo dobra od kiedy wszyscy zostali zwolnieni a zakład stanął.

Pracownik miesiaca Nowy wpis

Mają ludzi w (usunięte przez administratora) nawet wynagrodzenia zaległego nie zapłacili zero ubezpieczenia, nawet chamy j. Świadectw pracy nie wystawili, do gmachu niema z czym iść, nikt z tym niczego nie robi, Banda kretynów.

KartonPiątka

Na Kartonarzu jest w miarę spoko ... Praca tam była lekka choć bywały i trudniejsze dni ... Atmosfera w pracy spoko ale kierownicy ... Zastępca kierownika zmiany to tak zwany Mądry ... Człowiek bardzo zoorganizowanie ale niestety ledwo skończona podstawówka daje o sobie znać kiedy trzeba coś policzyć w pamięci czy też brak jakichkolwiek kwalifikacji jak na tę stanowisko. Potrafi za to grać w 1000 i takiego zawsze łatwiej ograć. Po 20 latach człowiek ten nie potrafi praktycznie ustawić żadnej maszyny, metoda na Mądrego tylko przytakiwać i będziesz niewidoczny dla Mądrego dodatkowo jak wchodzi Mądry musisz się ruszać inaczej znajdzie Tobie zajęcie od czapy. Na koniec kierownik totalny leser, przychodzi na którą chce wychodzi o której chce, niczym właściciel.Kiedy tylko przyjdzie do pracy sprawdzi czy wszyscy są na swoim miejscu i idzie grać resztę dnia w 1000 na służbowym komputerze. Szkolenie BHP to jakaś farsa ... Normalnie nikt tam nie chodzi w kamizelkacj, Kaskach czy też że stoperami w uszach. Wózek widłowy na produkcji nie patrzy jak jedzie i ile jedzie ...Prace dotyczące na Kartonarzu nie należą do trudnych ale na Kartonarzu to praca chałupnicza tak jak klejenie ręczne kartonów, większość prac odbywa się naprawdę ręcznie, przestarzałe maszyny to nie wina pracowników. Pracujące soboty dla stałych umów to 100 % dla zlecenia zwykłe godziny plus jest taki że pracujesz spokojnie te 6 godzin jedna godzina do odsiedzenia w socjalu kolejna liczona można iść do domu. Praca tam to powrót do czasu PRL ludzie tam jawnie się obijają, czasami piją jak w komedii ... Dla ludzi którzy lubią się odbijać w pracy Kartonarzu to świetne miejsce, gdzie można tak pracować żeby się nie napracować .... Dla Tych którzy lubią patrzeć jak Leserowicz Kierownik i jego zastępca Mądry rodem z PGRu wydają Ci polecenia czasami kuriozalne ... Na Kartonarzu żebyś w razie czego miał co robić, możesz wycinać pudełka, nadają się do zmielenia musisz robić żebyś miał co robić... Atmosfera w pracy spoko ... Ale tam nie obrażając nikogo bo zdarzają się wyjątki pracują ludzie myślący grupowo nie warto się wyróżniać najlepiej przytakiwać. Donoszenie na pracowników praktykowane jest przez najstarszych czyli najdłużej pracujących na Kartonarzu. Cześć pracowników jest seksistowskich, komentują to czy koleżanki noszą stringi, kiedy uprawiały sex, klepanie po tyłku to przez wielu praktykowany jako normalne rzecz. Więc jeżeli marzy Ci się powrót rodem do zakładu pracy w PRL gdzie zamówienia robi się często z wielotygodniowym opóźnieniem. Polecam nigdy nie pracowałem w takim skansenie :) W pracy jest 30 przerwy plus 5aki że o godzinie 13:00 - 13:20 kończą się więc jak nic nie masz już do roboty 15 minut sprzątania i do pomieszczenia socjalnego odczekać te 20 do 30 minut do 14:00 by móc się odbić przy wyjściu o odpowiedniej godzinie Przez zarządzanie i palenie pieniędzy w taki sposób ta firma idzie ku upadkowi.

@KartonPiątka

Bardzo dużo jest prawdy w tej wypowiedzi,cieszy mnie fakt,że osoba to pisząca ujęła fakt,że nie wszyscy tacy leniwi tam są,bo byłoby to kłamstwem.Ale całość wypowiedzi jest niemal w stu procentach prawdziwa.

@KartonPiątka

Na kartonach więcej chodzą czy stoją niż coś robią. Co innego na odbiorze produkcji tektury ale też co nie którzy starzy pracownicy walą sobie w kulki jakieś np.belkowy czy nożowy najczęściej na nocnej zmianie. Sco pak to firma dno i tylko strata życia pracowników

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SCO-PAK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy już dają wypowiedzenia? Coś, ktoś wie???

jeszcze nie

Chelmianin

Powodzenia co Tobie wypowiedzenia jakieś 8 tak pewnie robisz na zleceniu ????????????

Robert

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Zawsze można poprawić jeśli coś funkcjonuje nie tak jak byśmy chcieli.

@Robert

W tym wypadku trzeba zmienić totalnie zarządzanie ludźmi ich pracą i kontrolować co się dzieje ... Teraz jest jak jest czyli lepiej jak w PRL bo tutaj żadnej normy nie trzeba wyrabiać.... Wszystko co napisałem to normalny stan rzeczy na Kartonarzu, więc nie narzekam tylko oznajmiam jak się pracuje :)

@Robert

Może coś jeszcze ... Mądry czyli zastępca kierownika na Kartonarzu to jest totalne dno ... Człowiek który na pytanie ... Dlaczego nie kupił auta z klimatyzacją... Odpowiada że w jego wybranym kolorze nie było ... Chyba o czymś świadczy .. nie sądziłem że pracując w tej firmie doświadczę tak prymitywnych ludzi .. jednocześnie dobrze bawiąc się z głupoty wielu pracujących tam ludzi... Chcesz przeżyć przygodę i dobrze się bawić ale mało zarobić polecam ....

3T32B1B
@KartonPiątka

Pisząc to sfrusyrowany człowieku zostałeś zwolniony albo wymiękłeś i zwolniłeś sam. To co piszesz jest totalną nieprawdą, sam pracuję na kartonażu (nie kartonarzu!) i zawsze zlecenia są wykonane w 100%. Najpierw naucz się poprawnie pisać w ojczystym języku, a potem zacznij oceniać innych pod względem wykształcenia

@3T32B1B

Pracujesz tam to znaczy ściemniasz że coś robisz i tyle ... Boisz się że ktoś to przeczyta i stracisz wspaniałą pracę... Pracowałem w tej firmie i napisałem jak jest rzeczywiście ... Jeżeli Ty tego nie widzisz znaczy że grasz pewnie w tysiąca cały dzień ;)

@3T32B1B

Jeszcze jedno nie jestem sfrustrowany tylko świetnie się bawię jak pomyślę o tej pracy ... Do tego człowiek ma większe ambicje a nie klejenie pudełek ręcznie :D Dobrze wiesz że większość przychodzi tam przezimować albo szukają lepszego zajęcia... Praca dobra dla ludzi w stagnacji

@KartonPiątka

jeśli już to klima nie była w temacie ...a może ty jesteś młotem oderwanym od pługa..a nie innych wyzywasz od prymitywów (usunięte przez administratora)

@KartonPiątka

ambicje....co ty tam jeszcze robisz????? marzysz pewnie po nocach że jesteś majstrem i czekasz aż wylecisz

@Robert

21.05.2019 dzień dawania wypowiedzeń ponad 120 pracownikom zatrudnionym na czas nieokreślony

@Robert

Nigdy dobrze nie funkcjonowała.chyba ze dobrze tylko z umowami o dzieło i umowami zlecenie.a o umowie o pracę to zapomnij.chyba ze powinienem dwóch latach lub jako stary pracownik na emeryturę odchodzi a zarobki 1700.

@ha

120 osób licząc Chełm i orchøwek z całą kadrą umysłową i handlowcami. Bo na zmianie na produkcji pracuje 11osób

MaT

To juz definitywny koniec firmy ? Czy jest nadzieja, ze ktoś to jeszcze kupi ?

@MaT

nadzieja umiera ostatnia

@MaT

Nie ma takich głupich

Joanna

Firma SCO-PAK zaczęła proces restrukturyzacji w marcu 2017 r. Czy może ktoś z Was wie, co w tym momencie dzieje się w tej firmie? Jak dzisiaj wygląda w niej praca? Każda uwaga będzie ważna dla osób, które interesują się SCO-PAK, ponieważ chciałyby rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

Kiśla Stara

A tam gadacie durnoty ci co sie pozwalniali poprostu jaj nie mieli

@Kiśla Stara

o widzisz, a mnie (usunięte przez administratora) za ćpanie w pracy

@Kiśla Stara

byłem zaufanym pracownikiem donosiłem na wszystkich jak lecialo

Franio

To najlepsza firma w jakiej pracowałem .Dorobiłem się 2 mieszkań w bloku.

Alan
@Franio

a ja wszystko (usunięte przez administratora)

Alan Torbicz

najgorsze guwno jakie istnieje malo pieniedzy placo oszukujom na wszystkim nadgodzin nie placo

Franio

To najlepsza firma w jakiej pracowałem .Dorobiłem się 2 mieszkań w bloku.

tabl

Hej, ale wiecie jakich benefitów można się spodziewać będąc początkującym pacownikiem? Ważne jest to, że każdy dba o dobre stosunki między pracownikami.

aaaaaaaaaaa

hmmmm proponuję poczytać kw nr LU1W/00032082/1 w księgach wieczytych. Firma escott sa również jest w postępowaniu sanacyjnym. Ludzie jak macie możliwość szukajcie innej pracy

firma dziad

Pierwszy efekt postępowania sanacyjnego-brak wypłat za lipiec dla pracowników. Zaiste postępowanie naprawcze!!!

Ddddd
@firma dziad

Piszesz bzdury wszystko zostało zapłacone dla pracowników ......

aaaaaaa

sco pak jest w postępowaniu sanacyjnym. Ciekawe jak długo jeszcze ten trup pociągnie...

Mielny

Praca w sam raz dla ludzi co nie mają co ze sobą zrobić i muszą zostać bo nie mają wyjścia innego.

Tedy

Tylko czekać jak ta firma runie z czasem kiedyś.

Były dostawca

Kłamią jak z nut, w pewnym momencie przestają odpisywać na maile i nie odbierają telefonów. Zwykli (usunięte przez administratora) i kłamcy. Nabrali towaru dobrze wiedząc, że nie zapłacą za niego. Nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonują, w każdym razie omijajcie ich szerokim łukiem.

warga
@Były dostawca

potwierdzam, nie otrzymaliśmy zapłaty za maszyny o ponad roku.

dostawca

kłamcy, i jeszcze raz kłamcy, nie kompetentni pracownicy, nie potrafią prostych rzeczy załatwić

Zostaw merytoryczną opinię o SCO-PAK - Chełm

SCO-PAK
1.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Prosta 28
    00-838 Chełm