logo Solartech Invest

Solartech Invest

Modlnica

Opinie o Solartech Invest

chlopak z elzagu 2013-03-02 16:35:35
a ja dostałem całą kasę. moze jaka praca taka płaca?
P. 2013-07-12 09:52:12
pracowałam klika miesięcy i polecam, młody zespół, bardzo ładne biuro. atmosfera jest ok, trochę dużo pracy, ale nikt nie narzeka.
staż, okres próbny, potem czas określony. wyplata zawsze byla co do dnia.
poinformowany 2013-09-10 09:21:26
pracuje tu 20-30 osób i z tego co wiem to wszyscy sa zadowoleni, dziwne że nikt z pracowników tu nic nie wpisuje tylko sami starzy znajomi szefostwa
na bieżąco 2015-03-18 08:56:08
Skandalem jest sprzedaż wszystkich Spółek Celowych STI SUN należących do Solartech z prawami projektowymi na budowę farm fotowoltaicznnych przez byłych dwóch członków zarządu na rzecz mniejszościowego akcjonariusza, którzy przeszli za namową tegoż mniejszościowego akcjonariusza do konkurencji. Spółki zostały sprzedane za grosze i do tej pory środki nie znalazły się na koncie Spółki.
aas 2015-04-12 09:23:29
na bieżąco Jeśli to co piszesz jest prawdą to uważam, że STI zasłużyła sobie na to, za okropne traktowanie pracowników.
Chłopak z ELZAGU 2015-04-30 22:39:35
irma SOLARTECHINVEST [...........] naciągają klientów i wierzycieli . Solartechnivest zgłosiła 20.02.2015 upadłość numer sygn. 8XGU91/15/s Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Mają ponad 2 mln długów. Zobaczcie długi w KRS-ie w Dziale 4 Numer KRS: 0000415775
xew 2015-05-08 21:49:05
Kolejna firma założona przez owych oszustów to ELECTRICOM ENGINEERING: http://electricom.pl/ . Tak jak poprzednie jest to typowa firma "pracz". UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW. Sprawa tych ludzi mogłaby być ciekawym materiałem dla Superwizjera, a dalej dla prokuratury.
Chłopak z ELZAGU 2015-07-22 15:57:50
Firma nie istnieje , zarządza nią syndyk.
Kombo 2015-07-24 10:54:57
Poczytaj sobie kolego jakiś KRS lepiej
konradizbyszek 2015-08-23 19:47:15
UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW !!! Przestrzegamy wszystkich przyszłych kontrahentów przed wszelkimi kontaktami z owymi pseudoprzedsiębiorcami Z.Z i K.K. Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez tych ludźmi. Nigdy nie płacą faktur i zalegają miliony dla dłużników. Krajowy Rejestr Długów aż pęka w szwach od ilości ich dłużników.
P.S Admnistracjo GOWORK, nie ulegajcie ich prośbom o usuwanie wszelkich komentarzy na ich temat. To Głos społeczeństwa o eliminację tych oprychów z życia Polaków!!!
rob 2016-06-08 18:44:33
przecież ta firma od prawie 2 lat nie istnieje
Zostaw swoją opinię o Solartech Invest - Modlnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solartech Invest