Opinie o Kidscompany lub Incompany w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kidscompany lub Incompany. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kidscompany lub Incompany na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kidscompany lub Incompany w Warszawa

Zosia Nowy wpis

Jak wam się podoba praca tutaj?

ach Nowy wpis

Pewnie, że jest odpowiednia wiedza językowa @Darek, bo doskonale wiedzą jak zadbać o przyzwoite zarobki, które są adekwatne do powierzanych zadań. Zastanawiam się jednak jakich benefitów można się teraz spodziewać, wiecie może?

Justyna Nowy wpis

Polecam współpracę z sympatyczną Panią Olgą, która zawsze jest chętna do pomocy. Wszystko zgodnie z umową, bez jakiś dodatkowych lub ukrytych nieudogodnień.

tomek Nowy wpis

jasne, że wszelkie zdolności musza być udokumentowane. Ale raczej dla dobrego lektora to nie powinno być problemem okazac odpowiednie dokumenty ukończonych kursów czy certyfikatów. W jakis sposób trzeba jednak sprawdzić wiarygodność, więc moim zdaniem jeśli chodzi o romzowe kwalifikacyjną ro podstawa.

Firma Kidscompany lub Incompany poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

praca

Poszukujemy obecnie lektorów do pracy z maturzystami/ oraz do kursów dla dorosłych A0 Czy ma Pani takie kwalifikacje?

jedna z 5 lektorek

jeśli nie chcecie być zastraszane i wykorzystywane. Odradzam !

OlgaProżalska
@jedna z 5 lektorek

Droga "jedna z 5 lektorek" - po pierwsze jako właściciel firmy, o której wystawiane są komentarze - mam wgląd w IP ich nadawców - więc wiem doskonale kto je umieszcza - cóż to słabe i smutne zarazem, że zamieszcza je pani anonimowo, nie mając odwagi podpisać się swoim nazwiskiem - chyba o czymś to świadczy! Po drugie nigdy dotychczas nie odpowiadałam na niektóre bzdury powyżej - jak wspomniałam wcześniej anonimowo, każdy jest odważny! Po trzecie - nie zastraszam i nie wykorzystuję - jeśli uważa pani że dochodząc swoich praw w sądzie- zgodnie z umową zresztą- za kradzież pieniędzy w postaci moich klientów (tak to również jest KRADZIEŻ i ZŁODZIEJSTWO!!!) "zastraszam i wykorzystuję" - to dam pani dobrą radę - proszę przestać kraść, a nie "anonimowo" żalić się na swój los.

bywa
@OlgaProżalska

Skoro, wie pani, kto to pisze prosze napisac. To chyba jest przestroga dla przyszlych pracodwcow takich osob. I tez prosta sprawa ja wszystkich czytajacych fora, nawet konkurencji. Pozdrawiamy jezykowo

Pracuje tu 4lata i jest dobrze. Nie narzekam na pensje, godz pracy, szefostwo-czy inne wspomniane powyzej. Oczywiscie jest ciezko, ale w innych szkolach, gdzie pracuje tez jest. Taka jest praca lektora!!! Nie mniej jednak- w moim odczuci- powyzsze zle opinie sa "z placa wyssane"

Olga

Moj synek chodzi na zajęcia z języka angielskiego do kidscompany, mają świetne podejście do dzieciaków, chętnie "łapią" słówka, śpiewają piosenki. Ja jestem zachwycona.

Katarzyna

@ anonim: Ja mam zajecia pn-czw 10-12:30. Sb wolne-raz na 2 m-sce jest szkolenie, to jedyna niedogodnosc.

?

Z tego co wiem to byly szkolenia dla nowej kadry. 7 i 14.IX byly dla wszystkich. Spotkalysmy sie??? :-)

?

(usunięte przez administratora) jestem też lektorem tej firmy i nikt mi o szkoleniu nie powiedział. Chyba serio zmienie pracę jak tylko nadarzy się okazja. Jakie szkolenie NIC NIE BYŁO?!

Katarzyna

Wczoraj podpisalam umowe-dostalam takie wynagrodzenie jak chcialam, stosunkowo duzo godzin, programy i materialy. Dzis zaczynam szkolenia dla lektorow. Umowa jak w kazdej innej szkole jezykowej. Ogolnie pierwsze wrazenie i warunki -pozytywnie!

No właśnie Kasia dobrze napisalas-jak Polak nie ponarzeka anonimowo i nie wyleje jadu-nie będzie Polakiem. Te opinie sa po prostu głupie-jestem związana z ta firma od samego początku-fajna praca, przyzwoite pieniądze, dla chętnych dużo godzin.

Oj dziewczyny albo wam sie pracowac nie chce, albo to z wami nie chcieli- a wiadomo wtedy najlepiej zle pisac cale epopeje-oczywiscie ANONIMOWO!!! Polak, jak wiadomo, potrafi. Pracuje tam V rok i nie zgodze sie z zadna z powyzszych opinii, poza tym ze praca jest owszem ciezka. Gdyby bylo jak piszecie, ani ja ani inne dziewczyny by tam tyle nie pracowaly!

teacherka

Dziewczyny-ale przeciez podpisujac umowe znalyscie warunki finansowe oraz tresc umowy, wiec wiedzialyscie na co sie zgadzacie- to po co teraz ten zal?!!? Wiem jakie mam warunki i jakie sa wymagania i bez problemu przedluzylam umowe na kolejny rok.

Teacher

Nie wiem ile zarabialas- ale dla mnie stawka jest bardzo ok, no i mam duzo godzin. Pozostale lektorki, z tego co wiem, tez nie narzekaja. Mysle tez ze gdyby bylo tak zle i brznadziejnie jak piszesz to nikt by nie przedluzal umow.

wynagrodzenie

NIE! słabe jest a poza tym 3 miesiące wypowiedzenia na dzieło... soryyyyyyyyyyyyyyyy

NIEPOWŻNI

Najpierw dzwoni ktoś z firmy że chcą się spotkać a potem się okazuje że właściciel firmy nie ma z kim dziecka zostawić i w sumie już dostałam pracę w innej firmie a dla nich tylko czas zmarnowała. Szukają lektorów chyba zanim umowy podpiszą tak na pałę. Najpierw klient potem poszukiwania lektora na stanie ich brak lektorów ODRADZAM

dziwne

Niby ok tylko dziwne ze kaza mówic ze sie niby dlugo z nimi pracuje...Widac ze ta pani to sciemniara ale ok kasa jako taka tylko ze ciekawi mnie co bedzie od zaczecia zajec troche słabe te opinie

aaaa

też mam podobne zdanie o tej firmie. Pensja w polowie miesiaca. Zero wparcia szkoły- robi sie co tylko się chce nikt nad tym nie czuwa z jedenj strony fajnie ale czasem lepiej jest mieć pomoc. Pieniadze i stawki marne. Dużo papierkowej roboty plus wlascicielka traktuje nauczycieli jak niewolników. ogolnie dół firma krzak

Zostaw merytoryczną opinię o Kidscompany lub Incompany - Warszawa

Kidscompany lub Incompany
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Stanisława Krupki 10
    04-682 Warszawa