GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Janek Nowy wpis

Zero kontaktu po potencjalnym zainteresowaniu oznaczonym przez pracodawcę w serwisie pośrednictwa . To któryś raz z kolei. Firma niepoważnie podchodzi już na etapie rekrutacji.

Nowy wpis

@Janek

Każdego dnia spływają do nas dziesiątki aplikacji. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą z nich, dlatego kontaktujemy się jedynie z wybranymi na etapie selekcji Kandydatami. Informujemy o tym w publikowanych ofertach pracy. Jeśli jednak chciałby Pan zadać dodatkowe pytania w tej sprawie, zapraszam do kontaktowania się z nami pod adresem: rekrutacja@gtv.com.pl

Ona

Zaciekawił mnie w ogłoszeniu dla pracownika produkcji, temat elastyczności rozpoczęcia godzin pracy, podane zostały godziny 7:30 do 8:30. Faktycznie tak jest u was na produkcji? Praca jest tylko i wyłącznie na jedną zmianę? Tata ma chęć aplikować i zainteresował nas ten temat. Pisaliście, że często pojawiają się oferty pracy, jak zatem określicię rotację akurat na tym stanowisku?

@Ona

Dzień dobry, Pracownicy produkcji/konfekcji pracują na jedną zmianę i mogą korzystać z możliwości elastycznej godziny rozpoczęcia swojej pracy (07:30-08:30). Oferty pracy, które publikujemy dotyczą różnych stanowisk. Jeśli chodzi o pracowników produkcji/konfekcji, mamy bardzo niską rotację.

@GTV Poland

I pracownik samemu wybiera sobie godzinę rozpoczęcia pracy? Bo nie wiem czy jakoś to trzeba wcześniej zgłosić, a którą się przyjdzie. Praca jest bardzo ciężka? Bo piszecie Państwo o braku przeciwskazań do pracy fizycznej i trochę się przestraszyłem.

Nowy wpis

Zgadza się, pracownik sam wybiera godzinę rozpoczęcia swojej pracy (między 07:30 a 08:30). Praca na produkcji/konfekcji nie jest ciężka. Ma ona charakter stojąco-siedzący i stąd informacja o konieczności braku przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Doświadczony

Witam. Znalazłem ogłoszenie na przedstawiciela handlowego marki Högert na świętokrzyskie. Mam doswiadczenie w branży, ale aktualnie pracuje w DE i zastanawiam się czy warto wracać. W związku z tym mam kilka pytań, bo nie wiem czy warto tracić czas. Po pierwsze czy warto? jak traktowani są przedstawiciele?  jak z dostępnością towaru? Jakie samochody? Czy można używać prywatnie? Czy jest coś takiego jak umowa o zakazie konkurencji? Czy jest podpisywana od razu czy po okresie próbnym? Jeśli tak to czy są egzekwowane po zakończeniu pracy w firmie?

@Doświadczony

Dzień dobry, Jeśli zakres obowiązków na tym stanowisku jest dla Pana atrakcyjny, zachęcamy do aplikowania. Dbamy o jakość narzędzi i komfort pracy wszystkich pracowników. Podczas pierwszego etapu rekrutacji, przekazujemy Kandydatom szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia oraz wyposażenia stanowiska.

Stary
@Doświadczony

Auta to skody Octavie, a braki jak w każdej firmie czyli czasem są

@GTV Poland

Czy wszystkie obowiązki są zawarte w umowie? Gdyby coś do tych zadań doszło to wtedy dajecie aneksy do umów i lepsze pieniążki? Czy bierzecie pod uwagę zgłoszenia pracowników odnośnie brakujących narzędzi? Ile ogólnie jest etapów w rekrutacji na to stanowisko?

Dzień dobry, Każdy Pracownik ma jasno określony zakres obowiązków. Proces rekrutacji zakłada dwa etapy: I etap spotkanie online, II etap spotkanie w siedzibie firmy w Pruszkowie.

Irmina
@GTV Poland

Po jakim czasie można spodziewać się zaproszenia na rozmowę w siedzibie? Na tą rozmowę online można umówić się popołudniu czy zwykle trzeba się połączyć w godzinach pracy firmy?

@Irmina

Dzień dobry, I etap rekrutacji odbywa się w godzinach naszej pracy, tj. 08:00 - 16:00. Na spotkaniu zawsze uzgadniamy konkretną datę feedbacku, w którym informujemy o ewentualnym spotkaniu stacjonarnym. Zazwyczaj trwa to ok 1 tygodnia.

Info
@Doświadczony

Umów o zakazie chyba nie ma bo w piątek 2 już odbierało samochody że Schm... a w lutym jeszcze byli pracownikami (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o towar i auta. To zgadzam się z opiniami poniżej

@Info

Umowy o zakazie konkurencji obowiązują na wszystkich stanowiskach handlowych w GTV.

Donatello
@Info

Tak z czystej ciekawości skąd takie informacje? Że już są... Że byli pracownikami... że nie ma lojalek?

Wysłałem swoje CV. Notorycznie szukają pracowników. Praca od zaraz. Minęło 2 miesiące nikt się nie odezwał. Mam wrażenie że te oferty pracy to lipa

Tati
@Marcin

Notorycznie? Czyli cały czas jest aktualne ogłoszenie? O jakie stanowisko chodzi z tą ciągłą rekrutacją? Może ktoś pracował i wie, jak napisali, ze praca jest od zaraz, to ile firma potrzebuje czasu na odpowiedź na cv i zatrudnienie? Od zaraz, to ile w rozumieniu rekrutera?

@Tati

Poszukujemy dużej grupy pracowników magazynowych stąd nasze ogłoszenia. W przypadku tej rekrutacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w ciągu kilku dni od złożenia aplikacji. Jeżeli nie było kontaktu z naszej strony to oznacza, że dany kandydat nie spełnił naszych wymagań na etapie analizy aplikacji.

Elizka
@GTV Poland

Czy nadal poszukujecie Państwo pracowników magazynowych? Potrzebujecie ludzi, bo jest rotacja czy może jest większe zapotrzebowanie na ludzi? Osoby pracujące na magazynie muszą mieć uprawnienia na wózki czy można robić kursy już pracując?

@Elizka

Dzień dobry, Na ten moment nie szukamy już Pracowników Magazynowych. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy.

Mateusz

Dzień dobry. Mam pytanie czy jest możliwość podjęcia pracy w Państwa firmie. Posiadam prawo jazdy kat.B.C.Posiadam uprawnienia UDT. na wózki widłowe. Biegle posługuje się językiem niemieckim oraz francuskim. Dziękuje za informacje.

@Mateusz

Dzień dobry, jak najbardziej. Bardzo prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@gtv.com.pl

@GTV Poland

Nadal można wysyłać cv? Czy można poprosić o numer telefonu, pod którym można dowiedzieć się więcej szczegółów zatrudnienia? Jeśli teraz wyślę aplikację to od kiedy mogę zacząć pracę? Długo trwa załatwianie formalności?

Czy w GTV Poland wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

DK

Witam, @Pracodawca Wysłałem swoją aplikacje na stanowisko kierownik zmiany. Czy po za tym można jakoś zwiększyć swoje szansę na rozmowę? :) Nie ukrywam, że bardzo spodobała mi się Państwa oferta pracy.

@DK

Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, więc jeżeli wysłał Pan aplikację na to stanowisko, to na obecną chwilę zrobił Pan wszystko co było możliwe :) Prosimy czekać na telefon od nas.

Hej, na magazynie naprawdę można zarobić nawet od ośmiu tysi? Znalazłem to ogłoszenie na magazyniera i tam tak jest napisane w widełkach. I to chyba za osiem godzin podali, bo nic nie ma o żadnych nadgodzinach? A z kolei niżej pisze ktoś, że premii nie ma. No to jeszcze bardziej jestem ciekawy, czy taka jest podstawa tam. Świeżak tyle wyciągnie?

Aktualne wynagrodzenie zasadnicze pracowników magazynowych to 5300 zł brutto. Dodatkowo wypłacamy premię za wydajność indywidulaną i inne dodatki, które składają się na całość wynagrodzenia. Nadgodziny się zdarzają. Wynagrodzenie za dodatkowy czas pracy wypłacane jest co miesiąc.

Wiesiek
@GTV Poland

Na czym polega liczenie tej indywidualnej wydajności, i jakiej kwoty można się za to spodziewać? Ponadto, czym dokładnie są te inne dodatki? Będę zobowiązany za uszczegółowienie.

kandydatka

pracodawca nie daje feedbacku po rozmowach rekrutacyjnych

@kandydatka

Bardzo prosimy o kontakt na maila rekrutacja@gtv.com.pl, sprawdzimy co się wydarzyło, że nie otrzymała Pani informacji zwrotnej po procesie rekrutacji. Udzielamy feedbacku wszystkim kandydatom, którzy biorą udział w naszych rekrutacjach.

Melonik1

Wady firmy: -nieciekawe produkty często pochodzące z głębokiej Azji, nie różniące się znacznie od chińskich odpowiedników, -nieinteresujący system premiowy( w innych firmach handlowych można zarobić lepiej), -biuro w Pruszkowie jest słabo skomunikowane, poza samochodem i busem z Warszawy brak dobrej możliwości dojazdu, -atmosfera w biurze przeciętna, momentami napięta, ludzie często bardziej z grzeczności się tolerują niż lubią. Zalety: - socjalne benefity, -firma jest duża i długo istnieje na rynku więc można się w niej sporo nauczyć.

Mary

Cześć. Czy tam jeszcze jest w ogóle taka pozycja jak Asystent ds. eksportu – na rynki wschodnie ? Pytam, bo ponad 10 lat temu widzialam , że było takie stanowisko, bo myślałam nawet żeby wtedy aplikować. I do tej pory jest oferta ale już nie można jej otworzyć. Także nie mogę przeczytać wymogów ani nic, powie ktoś jak to teraz wygląda?

@Mary

Aktualnie nie mamy rekrutacji na stanowisko Asystenta. Szukamy Specjalisty ds. Eksportu. Wszystkie nasze aktualne rekrutacje znajdzie Pani na portalu pracuj.pl. Zachęcamy do zajrzenia na stronę: https://www.pracuj.pl/praca?eid=18800462%2C20212137

Marzena

Interesuje mnie stanowisko Młodszy Administrator IT. Czy firma zapewnia laptop i telefon służbowy?

@Marzena

Firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy na konkretnym stanowisku. W przypadku pracowników Działu IT komputery są niezbędnym elementem.

@GTV Poland

To super, a jest możliwość umowy B2B?

Jest to do ustalenia z kandydatem. Zależy to od rodzaju pracy jaki ma być wykonywany.

Witam, ukazało się ogłoszenie na Kierownika Magazynu - oferta bardzo dla mnie ciekawa. Czy na tym stanowisku wymagany jest język angielski? Jakie kryteria są w pierwszej kolejności brane pod uwagę przy wyborze kandydata na rozmowę?

@Zainteresowany

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Wszystko czego oczekujemy od kandydata umieściliśmy w punkcie "Nasze wymagania" w ogłoszeniu. Pierwszym kryterium, które bierzemy pod uwagę jest doświadczenie w pracy w magazynach.

Aplikujący
@GTV Poland

Czy GTV daje informacje na każdym etapie rekrutacji na stanowisko KM? Czy każdy kandydat dostaje informacje zwrotną?

@Aplikujący

Jeżeli kandydat zostaje zaproszony na spotkanie, to tak otrzymuje później informację na każdym etapie. Jeżeli odrzucamy kogoś już na etapie złożonego CV, to informacja zwrotna pojawi się po zakończonym procesie - informujemy wówczas wszystkie osoby aplikujące o tym, że dany proces rekrutacyjny się zakończył.

Dzien dobry, Jakie zaplecze techniczne dla przedstawiciela handlowego oferuje firma gtv? Jakie auto i czy mozna uzytkowac prywatnie?

@Adam

Dzień dobry, Aktualnie w ramach floty samochodowej dysponujemy autami marki Skoda. Można użytkować prywatnie na zasadach określonych w naszej wewnętrznej polityce flotowej. Jeżeli chodzi o inne narzędzia pracy przedstawiciela handlowego to są one standardowe - laptop i telefon komórkowy.

Marzena

Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem na magazyniera, zwłaszcza dlatego, że są tam dwie zmiany. Tak ciężko teraz mi znaleźć coś bez nocek, a źle się po nich czuję. Jak wygląda kwestia nadgodzin tylko, bo tam wspominają też o sposobie ich wyliczania? Często się zdarzają?

@Marzena

Nadgodziny czasem się zdarzają, ale nie są obligatoryjne. Zgłaszają się na nie zazwyczaj pracownicy, którzy chcieliby więcej zarobić. Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe wypłacamy co miesiąc w terminie wypłaty 10. każdego miesiąca. Wyliczamy je zgodnie z przepisami Kodeksu pracy.

Na jakie benefity można liczyć w GTV Poland?

Mamy dość bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną ze stomatologią, karnety sportowe, naukę jezyków obcych, ubezpieczenie grupowe oraz od niedawna dla pracowników fizycznych dofinansowanie do posiłków.

Witam, spodobała mi się strona firmy i zakładka na temat kariery oraz tego co oferują. Jak realnie przedstawia się zatrudnienie kierowców na busy? Zna ktoś widełki przynajmniej? Przyjemna atmosfera przedstawiona jako pozytyw to realna sprawa? Od razu zatrudnienie jest na umowę o pracę?

Firma GTV Poland SA nie zatrudnia kierowców busów. Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych. Firma o którą Pan pyta to zapewne GTV Bus, sugerujemy skierowanie pytania do nich na forum :)

Antek

Czy jest jakiś bus pracowniczy co dowozi ludzi do firmy?

@Antek

Tak, dla pracowników biurowych. Mamy autobus na trasie Warszawa-Pruszków. Rozkład jazdy w godzinach pracy biura.

@GTV Poland

Chętnie bym korzystał z takiej możliwości. Tym bardziej, że zastanawiam się, czy nie wysłać cv na Państwa dzisiejsze ogłoszenie dla specjalisty ds. administracyjnych. Proszę coś więcej napisać o oferowanych przez Was zniżkach, a także o możliwości elastycznego rozpoczęcia pracy? I na koniec chciałbym wiedzieć, ile rozmów trzeba odbyć, by mogli Państwo podjąć decyzję o zatrudnieniu? Niestety z powodu pracy, mam ograniczoną ilość czasu

Zniżki obowiązują na produkty naszej firmy, oprócz zniżek mamy pakiet benefitów - opiekę medyczną ze stomatologiem, karnety sportowe, ubezpieczenie na życie i możliwość nauki języków obcych. Jeżeli chodzi o elastyczną możliwość zatrudnienia to pracę biurową można rozpoczynać między 7:30, a 8:30 i kończyć odpowiedni po 8 godzinach. Proces rekrutacyjny zazwyczaj jest dwuetapowy - pierwsza rozmowa jest on-line, drugie spotkanie odbywa się w naszej siedzibie.

@GTV Poland

Fajnie z tym pakietem medycznym. Czy ten pakiet jest zapewniany tylko pracownikom, czy też rodzinie? Jest opcja podłączenia swojej rodziny, czy to już jednak pokrywa sam pracownik?

Rodzinę można podłączyć pod pakiet rodzinny, ale tę część pokrywa już pracownik. Natomiast cena tego pakietu jest dość konkurencyjna biorąc pod uwagę, że nie zależy ona od liczby członków najbliższej rodziny, którą można zgłosić do pakietu.

Pracuję od 7 lat. Firma oferuje szerokie możliwości rozwoju. Firma w której udało mi się pracować najdłużej w moim życiu zawodowym.

Czy oferują Państwo pomoc w relokacji? Jestem z małego miasta z zachodniej Polski i chciałbym się przenieść pod Warszawę.

@Kandydat

Niestety nie oferujemy pomocy przy relokacji.

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland