Opinie o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Asunto Group Sp.zo.o. to firma produkcyjna i dystrybucyjna z siedzibą w Gdańsku - oferująca szeroką gamę wyrobów piekarniczych, gotowych produktów mrożonych i świeżych takich jak między innymi pizze, zapiekanki w marce Best Bakery, Pizza Corleone oraz owoców morza i ryb pod marką Lilly Planet. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania Konsumentom w Europie produktów, które łączą w sobie tradycję, wysoką jakość i nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Antek Nowy wpis

Generalnie sąd odrzucił wniosek o ogłoszenie upadłości,ale sytuacja nie jest dobra.

Info Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo to Zarząd jest w trakcie zmiany i będzie 2 osobowy.

Życzliwy Nowy wpis
@Info

O matko, ale bzdura. Nowy zarząd powinien być powołany (i wpisany do KRS) z chwilą odwołania starego zarządu (w tym wypadku jednoosobowego). Widzę, że IT czuwa.

Życzliwy Nowy wpis

Szanowni Państwo, spółka nie posiada zarządu. Sugeruję zachowanie wysokiej ostrożności!

Lidia

@KK osobiście zetknąłeś się z tą firmą czy masz kogoś wśród znajomych, kto mógłby potwierdzić tą informację? Prośba, żeby dodawać opinie mające uwiarygodnienie w rzeczywistości. Wiele osób korzysta z tego forum i chciałoby mieć pewność co do trafności.

Stanley
@Lidia

Dokladnie tak jak pisze KK nie ma nic i nie ma co pisać.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Lidia

Ktoś z obecnych forumowiczów posiada informacje na temat bieżącej sytuacji w firmie Asunto Group? Jak wygląda sytuacja z zarobkami oraz dodatkowymi benefitami, np. opieką medyczną, karnetem na siłownie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w sposób merytoryczny.

KK
@Lidia

W tej firmie nie ma podstawowego fundamentu jakim jest wynagrodzenie a co dopiero mowa o dodatkowych benefitach dla pracowników.

Stanley

Chyba wszyscy znamy odpowiedź.

?

Czy ktos tutaj pracowal w tej firmie ?

okoń
@?

ja pracowałem

Nie jest ci glupio
@?

Ja pracowałem, co to za pytanie w ogole

W kolejce po kasę

Pozdrowienia dla wszystkich (usunięte przez administratora). Pan I.T w sądzie udaje że firma to nie on. On uważa że za długi firmy które sam zaciąga nie odpowiada - to bardzo ciekawy przypadek - to czemu z premedytacją brał towar i go sprzedał a (usunięte przez administratora) Kto odpowiada za długi jak nie (usunięte przez administratora)i to całym majątkiem aż do śmierci, mało tego dług dziedziczony jest przez spadkobierców i to nie tylko żonę, dziecko, rodziców ale również powinowatych więc ktoś i tak to (usunięte przez administratora)- ważne żeby tych długów nie darować.

Escobar

Pani Magdo - o ile to prawdziwe imie - jak to juz wczesniej ktos napisal - prosze czytac ze zrozuminiem.Napisalem ze Asunto mialo swietne produkty, ktore niestety zniknely ze sklepow.Trzymam kciuki aby wrocily na rynek.Do dnia dzisiejszego nikt tych produktow nie zastapil .Mam nadzieje Pani Magdo, ze teraz wszystko juz jest jasne

Teofil
@W kolejce po kasę

No teraz to juz musisz napisac jaki towar bral od Ciebie Wlasciciel firmy ? Jak juz tak perfidnie postepowal !

Teofil 2
@Teofil

Nie damy się wkręcić w Pana Gierki.

Teofil
@Teofil 2

Brak odwagi ? Czy fakty sa inne ?

Bartek który zna Teofila
@Teofil

Czemu nie podajesz swojego prawdziwego imienia?

To juz sąd rozstrzygnął wyrok jest. Miało być Asunto a jest Justicia y castigo

@Justicia y castigo

Trzymam kciuki za Asunto - dobra robota zostala zrobiona - fajne produkty - niech jak najszybciej wroca ! Justicia y castigo ? Nie sadze.

@Escobar

Fajne produkty? Przecież Asunto nie ma żadnych własnych produktów ....chyba że ktoś ZNOWU został OSZUKANY.

@Justicia y castigo

To tylko pokazuje ze nie masz pojecia o tej firmie i wprowadzasz w blad a moze oszukujesz innych udajac oszukanego .Magia.

@Escobar

Ilu oszukanych było w sądzie? Tego jakoś nie podważasz. Faktu że jest wyrok też nie ruszasz.

Justicia y castigo

Idąc Twoim tokiem myślenia to z domu jesteś....Escobar....gratuluję. Pewnie Dostawcyy sami się okradli z towaru...A pracownicy sami sobie nie wypłacili pensji...

@Justicia y castigo

Mnie rowniez probujesz teraz hejtowac ? Jestes kompletnie niewiarygodny.

@Escobar

Kompletnie niewiarygodny jest człowiek który mówi że nie wiedziałem że żeby zrobić przelew pensji czy płatności za towar musi mieć środki na koncie bankowym ....

@Justicia y castigo

Nawet teraz piszesz o pensji i platnosci za towar.Byles Pracownikiem i Dostawca do firmy? Jestes jeszcze bardziej niewiarygodny.

@Escobar

Kompletnie niewiarygodny jest człowiek który otrzymuje towar od dostawcy sprzedaje poniżej ceny zakupu ....Kompletnie niewiarygodny jest człowiek który zamawia usługę i za nią nie płaci

@Justicia y castigo

Bedac neutralnym moge tylko napisac, ze jestes wyjatkowo nierzetelny i niewiarygodny a do tego jednak przywolujac co chwile zdarzenie z coraz to innego poziomu - Dostawcy, Pracownika, Odbiorcy itd - delikatnie rzecz ujmujac - OSZUSTEM.

@Escobar

Oszustem jest człowiek kompletnie niewiarygodny ...który nie dawno stanął przed sądem za swoje przekręty.

@Justicia y castigo

No widzisz jak to jest - masz jakis osobisty uraz do osoby, ktora hejtujesz a nie miales z firma nic wspolnego.To pokazuje brak Twojej wiarygodnosci i zwykle oszukiwanie ludzi tylko dla satysfakcji.Jak sie domyslam masz tutaj jeszcze inne Nicki.To przynajmniej na koniec napisz kim byles/ jestes Pracownikiem/ Dostawca/Odbiorca - i jak zostales oszukany ?

Escobar

To teraz inny Nick ? 3,4,5,6 ? Powodzenia w hejcie - oby sie nie odwrocilo.Niestety to tylko potwierdza ze nie byles ani Dostawca ani Odbiorca ani Pracownikiem ani Uslugodawca - jestes Alienem - to duzo wjasnia.Tylko ze zalozeniem tego portalu jest zupelnie co innego.Ja trzymam kciuki za firme aby wrocila na rynek.

Bartek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Bartek

Jesteśmy pewni że nic pozytywnego nie możemy NAPISAĆ.

@Bartek

Bartek, TY chyba żartujesz z tym pytaniem. Ludzie byli i dalej są oszukiwani przez szanownego Ireneusza. To jest człowiek, który jest odrealniony, obiecuje gruszki na wierzbie, nigdy nie rozlicza się z pracownikami. Broń się przed jakąkolwiek wspołpracą z tym człowiekiem. No chyba, że lubisz być wykorzystywany.

@anonymous

A Ty współpracowałeś z Asunto Group Sp.zo.o. ? Napisz na czym polegała Twoja współpraca ? byłeś/jesteś Odbiorcą a może Dostawcą ? Byłeś Pracownikiem tej spółki ? znasz produkty tej firmy ?

@Escobar

Oczywiście, ze współpracowałem a niby jak inaczej mógłbym się odnieść do tych tematów. Jestem jedna z wielu oszukanych osób i dziwi mnie, ze pomimo tylu negatywnych opinii ktoś jeszcze interesuje się ta pseudo firma.

@anonymous

Pseudo firma, oszukany, wielu oszukanych - podziel sie z nami na czym polegała Twoja współpraca ?

Escobar

Z tego co piszesz to nie znasz tej firmy, nie byles ani Dostawca ani Odbiorca, nie znasz produktow a jedyne co robisz to zwykly hejt.

@Escobar

Jeżeli napisane opinie i posty to hejt. To czym jest oszukiwanie pracowników dostawców i odbiorców. Czym jest brak zapłaty za usługe, brak opłaty za towar, nie wypłacanie pensji pracownikom i kłamstwa prosto w oczy? Ty doskonale znasz znaczenia słów Justicia y cadtigo Panie IT .

Alien

I.T. to kilka osób w jednej jeśli nie kilkanaście.

Zdegustowany

Jaka jest teraz procedura? Wiadomo, ze się odwoła od wyroku. Kiedy uprawomocni się wyrok i jak długo moze sie odwoływac?

Zdegustowany

Hahaha raczej nie wie co ją czeka, pewni ludzie juz się nie zmienia. Ale warto zapytać u źródła.

HA

Jak nie dostanie kliku pensji -bo to standard -to zaraz otworzy oczy. Ps. Tylko pod tymi nr nikt nie odbiera telefonów.

Jacek

Niepokojące informacje piszecie. czy udało się coś rozwiązać?

Alein

Skoro jesteś moderatorem...Zakończmy więc temat... tej firmy nie ma i mam nadzieję że nie będzie.

xxxx
@Alein

Alein czy jak się tam nazywasz to może Ty w końcu przestaniesz wypisywać te wszystkie bzdury ?!

Jan
@xxxx

Nie wypłacone pensje to bzdury?!

Lidia

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Asunto Group. Więc jeśli ktoś posiada nowe informacje dotyczące zatrudnień w tej firmie oraz wie coś o obecnych postępach tego pracodawcy, to proszę go o nowy komentarz w tym temacie! Wszelkie aktualności dotyczące tego pracodawcy, będą tu bardzo istotne dla wielu osób!

@Lidia

Lidia....pisałaś wcześniej że pracujesz w "tej" firmie...więc nie wiesz co się w niej dzieje..to bardzo dziwne.

Alien

Inwektywami ... (?) frustracji...osobisty uraz... Inwektywa-czy użyłem słów powszechnie uważanych za obelżywe(?) Co najwyżej użyłem przenośni ...może porównania ewentualnie synonimu...rozumiesz...? Frustracja-też źle rozumiesz ...jestem niezwykle spokojny chyba aż za bardzo... Osobisty uraz ...nie za dużo oczekujesz(?)...to jest ludzkie uczucie...Osobnikowi o którym piszemy nie przypisuje takowych- (ludzkich uczuć)...rozumiesz ? Dalej twierdze że nie czytasz ze zrozumieniem w tych postach jest bardzo dużo wiedzy jak to COŚ funkcjonowało . Jak pisał Echo są jeszcze inne portale gdzie zdobędziesz szerszą wiedzę ale ...Ty to już wiesz.

Echo Aliena
@Alien

Dalej niczego się nie dowiedziałem jeżeli chodzi o główny watek.Interesował mnie wątek firmy a nie jakieś osobiste urazy. "brak uczuć" , "COŚ" - to jakieś personalne wycieczki a mnie interesuje firma.Alien myślę, że być może to nie jest portal dla Ciebie.Jeśli pozwolisz zakończę już naszą wymianę zdań ale chciałem jeszcze spytać czy jako fachowiec jak rozumiem w branży, w której działa "ta" firma odnalazłeś się w innym miejscu i osiągasz swoje cele ?

@Echo Aliena

Zdecyduj się... to w końcu chcesz wiedzieć czy ja mam sukcesy i osiągam cele? Chcesz zakończyć rozmowę to znowu zadajesz pytanie ...cóż za cudowny brak konsekwencji interesujesz się tylko firmą... no cóż za brak zdecydowania... Sądząc po niezwykle fachowych sformułowaniach i zwrotach Ty jesteś specjalistą w swoim fachu...dużo piszesz a za mało czytasz...ze zrozumieniem.

Głos
@Alien

Alien miłego weekendu na Twojej planecie skądkolwiek jesteś.

@Głos

Głos...I.T. ... Twoja planeta musi być nie do zniesienia. Tak się ciągle przemykać szybkim krokiem i ciągle uciekać ... I oglądać się za siebie...nie martw się o moją planetę

Alien

I.T. sam wiesz najlepiej jak to wszystko robiłeś . I masz jakiś niezdrowy fun z tego wszystkiego. Ciągle powtarzasz ...ktoś Cię okradł...ktoś Cię skrzywdził...napisz coś więcej... Mówiłem psychiatra i pokój bez klamek...

Rozczarowany glos
@Alien

I dalej niczego sie nie dowiedzielismy - a to jest portal opisujacy rzeczywistosc pracy w firmie.Rozumiem ze niczego sie nie dowiemy a jedyne co Cie interesuje to osoba z inicjalow.Dobrej nocy - po tym co pisales dzisiaj Alienie z blizej niesprecyzowanymi problemami.Dziwna i nie naturalna jest Twoja irytacja i frustracja.Napisz w koncu czy pracowales w tej firnie - co sie wydarzylo ze Tyle jest w Tobie zlej energii.

@Rozczarowany glos

I.T. nie ma frustracji ani irytacji choć robisz wszystko by sprowokować . Wszystko w postach napisał Echo . Nikt tu nie pisze by pobudzać jakieś Twoje chore reakcje. Piszemy tu po to by ludzie wiedzieli że wszystkie co mówisz piszesz jest NIC nie warte ... Matrix... gabinet psychiatry...

@Alien

Alien dalej niczego sie nie dowiedzialem poza kolejnymi inwektywami pod adresem osoby z inicjalow.To moze cos o firmie napiszesz jesli masz tak szeroka wiedze.Nie interesuja mnie Twoj osobisty uraz do jakiejs osoby - choc przyznam szczerze takiego wylewu frustracji (podobno jej w Tobie nie ma) jeszcze nie czytalem a interesuje sie wieloma firmami.Jednak nalegam abys napisal wiecej bo chyba ktos zlamal Ci swietnie zapowiadajaca sie kariere super fachowca.Jesli nim jestes to powinienes dawno zapomniec o tej firmie i bez klopotu realizowac sie w nowej firmie.Na GoWork duzo jest ogloszen dla fachowcow.Zreszta nie musze Tego pisac to jest oczywiste.

Wiktor

Jak przedstawia się sytuacja w firmie? Czy jest poprawa finansów?

@Wiktor

Żartujesz oczywiście.... :-o w firmie? W jakiej? Finansów? Jakich finansów?

zaciekawiony

Byłeś dostawcą do tej firmy ? co to jest byt internetowy ?

Komornik po prawomocnym wyroku

No właśnie to ciekawe - co robiłeś dla tej firmy, że Ci nie zapłaciła ?

@Alien

Ty Alien ale Ty masz duzo informacji - pracowales w tej firmie czy na ulicy slyszales ?

@Alien

To dośc interesujące - "Pan I.T. stanął na mojej drodze zawodowej" - zrujnował Twoją karierę zawodową i nie możesz się podnieść ? Ten Pan jakieś złe rzeczy o Tobie gdzieś opowiadał ? a może byłeś w Zarządzie i coś szczególnego zrobił ? "konsekwencjie tego odczuwają albo będą odczuwać jeszcze długo" - napisz coś więcej bo zachodzę w głowę czy masz 100 lat i nie możesz poradzić sobie z odnalezieniem się na rynku pracy - szczególnie, że teraz Pracownicy są rozchwytywani szczególnie Ci dobrzy.A może doznałeś jakiejś krzywdy fizycznej ? Ciekawe to wszystko.

@Głos ludu

Szanowny Panie całe szczęście są też normalne firmy... nie jest istotą sprawy czy ktoś ma 100 lat czy 48 a fakt że ktoś taki funkcjonował i działał z pełna świadomością...no może tu się mylę bo psychiatrą nie jestem.

@Alien

istotą sprawy jest fakt, że dalej niczego się nie dowiedzieliśmy z Twojego wpisu Alien - poza "fakt że ktoś taki funkcjonował i działał z pełna świadomością".Jednak może rozwiniesz się bo jak na razie to piszesz w tak niezrozumiały sposób wplatając w to jeszcze właściwie nie wiadomo po co psychiatrę.Czy możesz opisać wątek "Miałem to nieszczęście że Pan I.T. stanął na mojej drodze zawodowej znam też ludzi którzy też mieli podobnego PECHA i konsekwencjie tego odczuwają albo będą odczuwać jeszcze długo" ? Z tego wpisu wynika, że Pan I.T. złamał Tobie i innym bliżej niezidentyfikowanym osobom kariery - to jest interesujący wątek - szczególnie dla tych, którzy myślą o pracy w tej firmie.Czy to po prostu jest jakaś bliżej niesprecyzowana frustracja ?

@Głos ludu

Tu jest cała masa postów i opinii które doskonale opisują dokładnie standardy działania...wystarczy czytać ze zrozumieniem.

@Alien

No i niczego się nie dowiedzieliśmy

popieram Alien
@Głos ludu

To nie ma czego się dowiadywać - Firma Asunto i jej wszelkie odmiany z Jaj Prezesem na czele to wyłudzacze towarów i usług nie uregulowali nawet należności wobec swoich pracowników. Jeśli interesuje cię sytuacja firmy to wpisz w necie długi Asunto to dostaniesz odpowiedż jeszcze więcej interesujących informacji ma KRD. Od tej firmy należy trzymać się daleko lub stracić pieniądze - I.T tylko umie tylko fantazjować poza tym to dno, jego pamięć sięga co najwyżej dnia dzisiejszego.

@popieram Alien

I znowu niczego sie nie dowiedzielismy z glownego watku wypowiedzi - nikt nie broni firny czy osoby z inicjalami - ciekawe jest to o co pytalem.Co do dlugow zapewne sa ale ciekawy jest watek z wyludzaniem towaru - moze cos wiecej o tym ?

Echo ludu
@Glos ludu

A jak nazwiesz proceder dostawy towaru i nie zapłacenia za niego -?????? Firma o której tu piszemy nie posiada nawet adresu w KRS zachęcam do sprawdzenia - z tego jasno wynika że jej już nie ma.

@Glos ludu

Wszystko wiesz...ale i tak najbardziej nerwowo zareagowałeś na psychiatrę i sam fakt że zaprzeczasz że nie jesteś I.T.

@Echo ludu

Sprawdzilem w KRs - ta firma ma adres ? To firna kupila od Ciebie czy I.T. na wlasne potrzeby do domu ? Nie rozumiem mozesz to wyjasnic Echo ludu ?

Echo ludu
@Glos ludu

No to wklej kopie tego aktualnego adresu z nazwą ulicy i nr.

@Alien

Alien no wlasnie nic nie wiem a chcialbym sie dowiedziec

@Echo ludu

Wkleilem i wyswietla sie adres

Echo
@Glos

Tu nie ma co się dowiadywać - zapomnij że pytałeś i daj sobie spokój zapomnij o tej nazwie, wymaż ją z pamięci szkoda czasu na dowiadywanie się i zadawanie pytań - znalazłeś adres to idż tam bezpośrednio lub zadzwoń i dowiesz się więcej (dobra rada nie bierz ze sobą na spotkanie nic wartościowego a i nagrywaj rozmowę bo twój rozmówca z zasady też to będzie robił)

@Echo

cos tu nie gra - piszesz ze firmy nie ma w KRS a jest z adresem, napisales ze osoba z inicjalami ukradla Tobie towar a z tego co rozumiem kupila go firma a do tego piszesz ze zostales okradziony z osobistych rzeczy jednoczesnie bedac nagrywanym - kompletnie to sie nie trzyma kupy - napisz cos wiecej

@Echo ludu

Echo my cały"gadamy" z I.T. albo z kimś z jego bliskich a myślałem że jest zamknięty bez dostępu do Internetu.

@Alien

Kiedyś tam i tak trafi - za dużo pokrzywdzonych - nie wszyscy odpuszczą. Naszym obowiązkiem jest przestrzegać innych aby nawet przez myśl nie przeszło komuś że to coś funkcjonuje i można z tym czymś pracować lub współpracować. Pozdrawiam Alien. Pa

@anonymous

Alien no i dalej niczego sie nie dowiedziellismy na temat glownego watku .Wyglada na to ze to co pisales na poczatku ma sie nijak do rzeczywistosci.

@anonymous

anonymous - Ty tez masz zle doswiadczenia z ta firma - napisz cos wiecej - to co piszesz rozumiem ze odnosi sie do osoby z inicjalami ? Firma Cie oszukala , okradla ? A co to jest to „cos” z tym „czyms” ? Napisz cos wiecej - z Twojego wpisu nic nie wynika poza jakims zbitkiem slow.

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)
3.4/5 Na podstawie 643 ocen.

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)