Stoisko handlowe Ski 4 you

Wrocław

Opinie o Stoisko handlowe Ski 4 you

Już nigdy. 2013-12-19 10:43:32
Beznadziejna firma ski4you.
Beznadziejna atmosferta i wynagrodzenia.
Szukajcie czegoś innego.
Tomek 2014-11-28 18:37:29
Uwaga! Sprzedawany towar jest niezgodny z opisem na stronie. Pod zdjęciem GOGLI REVEL 3 Black Polar ATOMIC'a znajduje się opis w języku polskim, że: "W komplecie znajdują się ponadto zapasowe szybki na bardzo słabe warunki oświetleniowe." (cytat ze strony ski4you).Nie jest to prawda. Nie to jest jednak prawdziwym problemem. Zadzwoniłem do sklepu z informacją, że otrzymałem towar niezgodny z opisem. Nie składałem żadnych roszczeń. Od mało sympatycznej Pani usłyszałem, że nie potrafię czytać :-) a tekst w języku polskim jest bez znaczenia ponieważ został skądś skopiowany! Szczerze mówiąc gogle kupiłem w cenie promocyjnej i zdaję sobie sprawę, że błąd występuje w opisie. Mogę pozwolić sobie na kupno szkieł do gogli i nie potrzebuję wymuszać ich ze sklepu, ale reakcja profesjonalnego sklepu powinna być zupełnie inna - przyznanie się do błędu i szybka zmiana opisu na stronie, a nie mówienie klientowi, że nie potrafi czytać :-) Ja już nigdy nie zrobię u nich zakupów.
Anka 2016-04-20 11:47:31
Amando, sądzę, że na takim stoisku każdy sobie poradzi. Zwłaszcza, że pewnie pracuje się w pojedynkę
Zostaw swoją opinię o Stoisko handlowe Ski 4 you - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stoisko handlowe Ski 4 you