Opinie o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SPECPART Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SPECPART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Każdy kto sie zastanawia nad podjęciem pracy w tej firmie, niech nie wierzy w premie, awanse i że firma Cię kocha i uwielbia! Przepracowałem 1 miesiąc i uciekłem... 220 godzin pracy (pn 10-18 + 4 soboty 9-14) i uwaga po dostaniu wypłaty plus WYSOKIEJ premii przelali mi 3500 na rękę! czyli wyszło mi 15 zł za godzinę! To jest mniej niż najnizsza krajowa (21zł). Omijać szerokim łukiem!!!

Hehe
@Haha

Tak? Własnie jestem świeżo po rozmowie z tomkiem i w ogłoszeniu na które aplikowałem na olx była stawka 5000-5500 brutto. Na rozmowie dowiedzialem sie, że warunki finanowe są całkowicie inne. Nie dostajesz umowe o prace. Oferta to jest umowa zlecenie na 2500 netto, a reszta to jest premia 1000 zł która Ci obiecują ale nie możesz być jej pewien bo nie masz jej na umowie. Radze także wszystkim nie iść na rozmowę z tomkiem ponieważ okłamuje Cie w prosto w oczy, odzywa się ordynarnie i jak zadasz mu jakieś pytania szczegółowe w stosunku do pensji i obowiązków pracy to Ci nie odpowie tylko jeszcze będzie Cię miał za (usunięte przez administratora) oraz nieroba.

XXXKXXX

Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami które tutaj są. Jestem aktualnym pracownikiem tej firmy na stanowisku sprzedawcy od prawie pół roku i jak czytam te negatywne opinie to można się za głowę złapać co ludzie potrafią wymyślić. Nie spotkałem się tu ani z żadnym wyzyskiem ani podglądaniem. opisane w komentarzach polecenia wstawiania zdjęć czy też filmów nie jest wcale głupie a wręcz przeciwnie. Aby biznes dobrze prosperował i był cały czas ruch czy to w sklepie czy w sieci musi się coś dziać więc jest to naturalny zabieg żeby regularnie coś wstawiać jakieś zdjęcie sklepu filmik pokazujący wymiany czy też inne rzeczy, aby dotrzeć do ludzi. Co do komentarza o kierownictwie to też jest jakaś bujda na resorach. Kierownicy, koordynatorzy czy też sam dyrektor są osobami pomocnymi i troszczącymi się o sklep i pracowników w nim. Przyjmując się nie wiedziałem też za dużo o akumulatorach ale na samym początku jest merytoryczne szkolenie które tą wiedzę bardzo poszerza. Osobiście nie mam zastrzeżeń co do firmy. Ludzie tutaj są bardzo w porządku płaca jest okej i terminowo, też nie jest to jakiś (usunięte przez administratora) gdzie wracając do domu padasz jak kłoda.

Elżbieta
@XXXKXXX

Każdy może wyrazić swoje zdanie. Twoje wrażenia widać, że są dość dobre. O wynagrodzeniu piszesz, że ok i że terminowo. Ile zarabiasz w firmie jako sprzedawca? Jak z podwyżkami? Można liczyć, że wraz z łapaniem doświadczenia wzrośnie i pensja?

Mały Jon

Więcej ludzi chce odejść. trzymają to w tajemnicy. Za chwilę wydzwaniać będą po byłych pracownikach i błagać o powrót.. jest źle

@Mały Jon

Na potwierdzenie moich słów - chłopak e Otwocku zmądrzał - czekam na kolejnych którzy już wiedzą że ta firma to porażka

Niby fajnie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

To jakaś lipa - dużo z tych sklepów jest nieczynna - dlaczego? Dlaczego na necie dużo sklepów ma datę otwarcia przesuwaną cały czas? To jakaś pralnia pieniędzy?

Żyła Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

A w Zawierciu to na jakiej ulicy będzie ten sklep?

Borek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dzień Dobry. Na portalu z pracą pojawiło się ogłoszenia na stanowisko kierownika regionalnego sieci sklepów. Czy ktoś może napisać "jak, co i z czym? " Praca wata uwagi? Czy przejście z kierownika w branży sklepów spożywczych byłoby trudne? Pojęcie o mechanice mam(o elektryce słabiej). Pozdrawiam

SPECPART
@Mały Jon

Znam wielu pracowników, którzy pracują już lata i nie zamierzają odejść. Sam pracuję już swoje i również nie mam zamiaru odchodzić, podobnie jak mój współpracownik. Powiem lepiej, jest to najlepsza praca jaką miałem w życiu, zarabiam godziwe pieniądze, a przez przełożonych jestem traktowany z szacunkiem. Naprawdę nie ma na co narzekać. Mam wrażenie, że te negatywne opinie wypisuje głównie konkurencja, której pali się pod tyłkiem. Kilka komentarzy potwierdza moje spostrzeżenia ;)

Tomasz
@SPECPART

Ilu ludzi pracuje tam kilka lat? Kilku? Brawo , to na pewno wszyscy ci którzy muszą tam pracować. A możesz podać jaki % zrotowal w ciągu ostatnich 36mc?

NieLech

Podaj proszę przykład w jakiej kwestii specpart nie gra czysto? Masz na myśli darmowe sprawdzenie akumulatora, czy kliku innych darmowych usług? Ja póki co nie zaobserwowałem nieuczciwych praktyk, za to słyszę często od klientów, że cieszą się, że w końcu jest normlany sklep z akumulatorami, a nie rynek opanowany przez jeden sklepik z marżami z kosmosu, starymi akumulatorami przez 6-7 lat, gdzie za sprawdzenie akumulatora kasuje się 20zł, a właściciel zachowuje się jak był by "królem całej wsi"

NieTomasz
@Tomasz

Nie mogę Ci zdradzać takich rzeczy, ale nie to niewielki procent, zazwyczaj spowodowany wyjazdem za granicę, lub zmianą ścieżki zawodowej. Ułamek to ludzie którzy rezygnują z tej pracy z powodu rzekomych "złych warunków". Wiesz, jest to spora sieć, 86 sklepów, w każdym po 2 osoby co daje 176 osób zatrudnionych tylko w sklepach, sieć się ciągle rozwija, jest zapotrzebowanie na następnych pracowników, gdyż dobrzy pracownicy awansują na kierowników, czy koordynatorów, więc jeśli ktoś awansuje, to potrzeba na jego miejsce sprzedawcę. Stąd możesz widzieć ogłoszenia o pracę widoczne na portalach. Jest wiele czynników wpływających na to, jeśli posiadasz chociaż odrobinkę szarych komórek, to powinieneś to zrozumieć :)

Uuu
@NieTomasz

Po ilu pracowników na sklep?? Haha po dwóch??? Haha. Dlaczego liczysz 86 sklepów X2 ? Na niektórych nie macie nawet pół osoby, niektóre sklepy albo są tylko na papierze a faktycznie jest tam pusto. Albo z braku personelu pozamykane. Haha,ha, ha.

@NieLech

To żeś błysnął. Firma specpart stosuje nie etyczne praktyki względem konkurencji. Jakie? Zapytaj się szefa, nie jesteście liderem na rynku , macie tylko najtańszy produkt akumulatorowo podobny, ceny waszych marek są bardzo wysokie - jesteście liderem jednej marki - budżetowej

PassatTDI

Kupiłem już kilka akumulatorów w specpart, gdyż ceny bosha czy Exide są dużo lepsze niż w sklepach tzw "lokalnych". Wydaje mi się, że właśnie ceny za marki premium właśnie są ojcem sukcesu specpartu. Róznice w cenie są diametralne. Exide premium 74ah do mojego passata tdi w specparcie kosztuje 400zł, w sklepach konkurencji cena jest o klkadziesiąt złotych większa. Sami się wykańczacie chorymi marżami i starymi akumulatorami. W specpart sprzedawca zawsze 9bjaśnia kiedy akumulator został wyprodukowany, gdzie i w jakiej technologii.

@PassatTDI

Proszę cię, większość pracowników ma kłopot odróżnić plus od minusa a ty piszesz że podają daty produkcji?? To jeszcze powiedz im żeby podawali faktyczną pojemność. A pracuje jeszcze ten geniusz co podawał technologie z aluminium?

Uuu

Wystarczy przejrzeć lokalizację na internecie, oburzasz się bo trafiłem. Na marginesie to nie mam sklepiku, nawet nie mam sklepu - mam warsztat i to nie daleko was i widzę ile ludzi przyjeżdża na komputer z akumulatorkami z waszym logo - oczywiście bez adaptacji bo po co

TDI

Korzystan regularnie z dwóch sklepów, oprocz tych dwóch z których korzystamy regularnie, byłem w dwóch innych w innych miastach, we wszystkich tych sklepach obsługa jest na najwyższym poziomie, w przeciwieństwie do lokalnych sklepikow. To, że jeden ze 160 prwcowników pomylił się raz z tym aluminium, nie skreśla przecież całej sieci sklepów. Tobie Panie nieskazitelny pewnie nigdy nie zdarzyło się walnąć gafy, czy popełnić błędu?

hehe

a jeśli programowanie aut pod dany aku, jest czymś co przerasta Twoje możliwości, jest to dla Ciebie tak trudne, że aż musisz swój ból (usunięte przez administratora) wylewać na jakiś portalach typu ten, to może czas zmienić zawód - jest zapotrzebowanie spore na niewykwalifikowanych pracowników - przy ładowniu śmieci do śmieciarki, czy przy konserwacji powierzchni płaskich xD

@hehe

Adaptacja lub jak kto woli przypisanie akumulatora do samochodu, nic nie musisz programować. No ale skąd wy macie o tym wiedzieć? Takie ot szkolenia macie. A na twoim miejscu z innych wykonanych zawodów to bym się nie naśmiewał bo to robota jak każda inna

hehe
@Tomek

Póki co, to jedyną osobą nie sznującą czyjegoś zawodu jesteś Ty, wyśmiewasz moje miejsce pracy. Ja podałem Ci tylko przykład gdzie możesz pracować ze swoim znikomym IQ. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną :D Adaptacja, czy programowanie, gdybyś poczytał więcej książek, to może byś zrozumial, że istnieje coś takiego jak synonim :) zaadaptować samochód pod dany akumulator jest równoznaczne z zaprogramowaniem auta pod dany akumulator. Tego mi nie mówili na szkoleniu, pamiętam to z podstawówki :) Podsumowując Twoje wypowiedzi : -Specpart dostarcza Ci lekką i prostą pracę, która nie wiadomo czemu Ci nie odpowiada -możesz obrażać mój zawód, ale inne zawody to trzeba szanować -drobna pomyłka jednego pracownika świadczy źle o całej sieci sklepów Wnioski niech sobie każdy wycofanie sam

Mały Jon Nowy wpis

Sprzedawca

Wszystko niby ładnie ale oni zatrudniają na własnej działalności , a to oznacza że kodeks pracy można wyrzucić do kosza , po prostu jako pracownik nie masz żadnych praw za to odpowiadasz materialnie za błędy , urlop do 10 dni jak zachorujesz to lipa , pokręcona firma .

kiedy mogę zacząć :)

Mirek

To jednak za darmo muszę dodawać? Gdzieś czytałem że jest za to kasa jest wypłacana dodatkowo jako premiera

Aaa
@Mirek

Oczywiście że płacą za opinię , ale nie tak jak pisza tu . Jak się obsada zmieni na więcej niż 50% sklepów Arturek ogłasza konkurs , ten sklep który doda sobie najwięcej opinii dostaje premię , 500 pln na osobę. A że pracownicy SP rozumem nie grzeszą to proszą rodziny i znajomych i dostają po 30-40 opini. I teraz najlepsze , cała sieć dostaje około 600-800 opini za które trzeba by bylo zapłacić z 50 tys PLN a ci inteligenci robią to za 500 Gora 1000 PLN. I w ten sposób Arturek jest kolejne 50 koła do przodu.

Obserwator

Siedzę czytam opinie, typu że musisz sprzedawać jakieś drogie akumulatory specpartowe, że nie płacą i inne płaczki ludzi. Jeżdżę sprawdzam jak jest w rzeczywistości na sklepach. Problem w tym, że akumulatory specpartowe są właśnie drugimi z najtańszych na sklepie, więc nie wiem skąd takie wymysły. Każdy przychodzi chce pracować bo myśli, że praca polega tylko na siedzeniu i patrzeniu w monitor w oczekiwaniu na klienta, nie dbając o sklep i dostanie za to 6tyś. Daj coś od siebie a będziesz doceniany w odpowiedni sposób. Nie słyszałem o praktykach zmuszających do sprzedawania konkretnego akumulatora bo inaczej zwolnienie, sprzedawca jest od tego, żeby dobrać odpowiedni akumulator do auta klienta przedstawić mu kilka odpowiednich akumulatorów i klient decyduje który chce, sprzedawca jest DORADCĄ. Kto chce pracować i zarabiać to pracuje i zarabia, a kto chce tylko siedzieć czekać ,to kończy właśnie w taki sposób jak większość ludzi, która wystawia tu negatywne opinie, bo tylko na tyle było ich stać by wyżalić się w intrenecie, bo przecież innej pracy nie znajdą z takim podejściem. Kwestia konkurencji jest prosta, boją się o swoje sklepy bo nie mają takiego budżetu, żeby się wybić jak Specpart, to pozostaje im oczernianie w każdy możliwy sposób. Patrząc na ceny sklepu Specpart i konkurencji różnica jest prosta konkurencji nie stać na to, żeby obniżać marże tak jak sieciowy sklep. Towar na półkach jest w dobrym stanie, nie ma takich rzeczy typu, że naklejka inna i akumulator inny, no gdzie takie praktyki w tych czasach wiedząc czym to grozi. Wiadomo trafi się czasem jak wszędzie wadliwy sprzęt, fabryki produkują w milionach akumulatory i trudno by było osiągnąć poziom 100% sprawnej produkcji, zawsze się trafi jakaś wadliwa sztuka. Mój wniosek na temat firmy jest pozytywny, nie zachęcam nie odradzam pracy, jesteś normalnym człowiekiem to pójdziesz i zarobisz, jesteś maruderem to wszędzie Ci będzie źle. Pozdrawiam.

Mike
@Obserwator

No ale jak się czyta opinie o specparcie to tam klienci piszą, że sprzedawca zaproponował określony akumulator z trzyletnią gwarancją- chyba wiadomo o jaki chodzi.

@Mike

to chyba dobrze, że zaproponował z 3 letnią gwarancją

Oj Adaś Adaś ale ty "farmazony piszesz".

Mirosław

Tak, tak w ofercie pracy 3,5 tyś a na rozmowie 2tyś takie praktyki w tej firmie to norma

jan
@Mirosław

dawno i nie prawda- teraz na rozmowie dają 3300 na rękę na Warszawę

Jan

Potwierdzam.

Józef

Potwierdzam. Olać hejterów którzy chcieli poleżeć i nic nie robić.

Popek
@jan

w Krakowie też dostałem 3300 na pocżątek na rękę :D

Wojtek

Potwierdzam, prawda. Polecam pracę w firmie Specpart. Nie ma co się sugerować opinią jednego bałwana który wylewa swoje żale,

Bartosz

prawda, sama prawda

Rick

Jakie trzeba mieć ego żeby pisać coś takiego kilka dni po otrzymaniu stanowiska

Mioddlamoichuszu

Nie ma co się stresować, firma i tak upadnie. Bo zostaną ludzie co nic nie wnoszą, a wyrzucicie tych co mają coś do powiedzenia i mądrze gadają.

Filip

Jestem z Rybnika , wysłałem już swoje SV i czekam na odpowiedź, w Katowicach byłem na oddziale i tam przekazywano mi wszystko w samych superlatywach. Natomiast nikt nie odpowiedział mi z sensem na pytanie dlaczego w Rybniku w ciągu 12 miesięcy przewinęło się 11 pracowników? Jakieś fatum?

Adrianek

zgadam się

SzukamPracy
@Filip

Coś mi tu nie gra... skoro tyle zwolnień i odejść to proszę mi powiedzieć jak przy takich niedoborach kadry taka rotacja pracowników na sklepach? Przecież wyszkolenie nowego pracownika to nie jest kwestia tygodnia. Kto przeprowadza nieustanną rekrutację skoro zwolnili niedawno jakichś kierowników? Na samo wdrożenie się we wszystkie obowiązki związane z samodzielnym prowadzeniem sklepu też potrzeba czasu, wiec jak to możliwe że na sklepach jest cały czas inny/nowy pracownik? Może ktoś pokusi się o wytłumaczenie mi tego fenomenu, bo jak na tą chwilę to bardziej prawdopodobne jest to, że wszystkie najnowsze negatywne opinie to stek wyssanych z palca bzdur i pomówień bez jakiegokolwiek potwierdzenia w rzeczywistości, pisanych przez sfrustrowanych zwolnionych (oczywiście bez powodu) pracowników z mentalnością 5-letnich dzieci, którym ktoś powiedział "nie umiesz się bawić" i muszą się wypłakać. Dlaczego tak uważam? Wspomniany został sklep w Rybniku, zerknąłem więc na profil FB rybnickiego oddziału i od początku jego istnienia regularnie udostępniane są nowe treści, więc gdyby taka rotacja rzeczywiście miała miejsce to jakim cudem nowy pracownik podczas przyswajania wiedzy, wdrażania w obowiązki prowadzenia sklepu, szkolenia i samej pracy miałby czas zajmować się regularnym prowadzeniem strony w social-mediach (do tego cały czas w podobnym, charakterystycznym stylu)? Ciągłe delegacje? Na to też potrzeba czasu. Sieć posiada pracownika wyznaczonego tylko do zajmowania się FB na jednym punkcie? Jeśli tak to dlaczego nie na wszystkich? Na śląsku działa mobilne centrum rekrutacji i szkolenia nowych pracowników stale przyjmujące nowe osoby? Jeśli tak to polecam składać CV szanse na jego pozytywne rozpatrzenie wynoszą 99%! Sam starałem się o przyjęcie do oddziału w Rybniku przed zimą i jakoś jeszcze mnie nie wzięli, a gdy od tamtego czasu kilka razy dzwoniłem, by zapytać czy rekrutacja posunęła się do przodu za każdym razem rozmawiałem z tą samą osobą. Jak to możliwe? Naprawdę jeśli już nie potraficie się powstrzymać od zgrywania pokrzywdzonych, to przynajmniej postarajcie się być konsekwentni w tych zarzutach, bo obniżacie poziom wiarygodności opinii gowork.pl robiąc z tej sekcji wysypisko (usunięte przez administratora) tym samym utrudniając znalezienie pracy osobom, którzy jej poszukują. Po za tym reprezentujecie totalny brak profesjonalizmu, niziny intelektualne i kompromitujecie się na każdym kroku, kto wie może właśnie z tych 3 powodów Was zwolnili? Żenujące

@SzukamPracy

Szkolenie masz dwa tygodnie, a później radź że sam, masz telefon to dzwoń i pytaj, na sklepach są po dwie osoby, leci jedna osoba przyjmują druga to ta co została szkoli pracownika i po jakimś czasie tamtego wymieniają i tak się kręci to jakoś, wiesz zanim pracowałem u nich i czytałem opinie to to mówiłem do siebie to nidmozliwe" itp, a teraz widzę że te wszystkie opinie to prawda

@SzukamPracy

To spójrz jeszcze na strony innych sklepów to zobaczy te same posty, bo to ktoś z góry się tym zajmuje... I serio myśleć że w firmie dobrze się dzieje bo są regularne posty na fejsie, serio?

Jacuś

polecam firmę dobra pensja pieniądze na czas miła atmosfera

Jarek
@Jacuś

dokładnie tak pieniądze na czas, klarowny zakres obowiązków- nie wiem kto na co tu może narzekać

Xxx

Bardzo ciekawe,zwolniliscie mnie,bo zostałem uznany za niepotrzebnego,obiecywaliscie własny sklep,gdzie będę mógł pracować i zarabiać,gdzie nawet sam się starałem o znalezienie lokalu w dobrych pieniądzach,po czym odwlekaliscie pomysł z sklepem na końcu mnie i kolegę zwalniając,kierownika wyrzuciliscie bo miał swoje zdanie a awansowaliscie cymbala z dwuletnim stażem,który jest identycznie fałszywy jak reszta wyżej postawionych,firma to dno,zleceniowka to max na co można liczyć,kamery do podsłuchu i monitorowania pracowników,żałuję że tam się przyjąłem,ale dzięki temu wiem jakim ta firma jest dnem

Wioleta
@Jarek

A zawsze się wyrabiasz ze swoimi obowiązkami? Nie ma tak, że dają Ci za dużo do zrobienia? Kiedy macie wypłaty, w którym dniu miesiąca?

Stanisław

P. Dyrektorze, Proszę o zainteresowanie się sprawami działu reklamacji. Pracownicy tego działu nie rozumieją, że powinni reprezentować klientów w sporze z producentem. Moja sprawa: Zakupiłem w Opolu 4 szt. akumulatorów Specbat 100 Ah. Jeden po okresie ok. 7 miesiecy / od kwietnia do listopada 2023r/ma "opad masy czynnej" i zgodnie z informacją z O/Chrzanów ma to byc wynikiem -"przeciążenia, wyeksploatowania baterii /akumulatora"-. Akumulator pracował w samochodzie Mercedes Benz MB 100 jako trakcyjny. Był wiekszy niż wymagany dla silnika 2,4 l. i nie mógł być przeciążany jak stwierdził przeprowadzający badanie O/Chrzanów. Silnik samochodu jest w dobrym stanie technicznym i rozruch przez 7 miesięcy był "od pierwszego strzału". Fakt rozładowania stwierdziłem w listopadzie i zgłosiłem to w punkcie sprzedaży w Opolu. Akumulator miał wówczas napięcie zmierzone przez obsługę sklepu 11,7 V. Oddalenie reklamacji jest pogwałceniem praw kupującego opisanych w karcie gwarancyjnej. Proszę o spowodowanie ponownego rozpatrzenia reklamacji i spowodowanie wydania sprawnego akumulatora.

Stanisław

Te akumulatory mają 24 miesięczną gwarancję. Tańszy czy droższy jest tu bez znaczenia. Sprzedawca powinien reprezentować kupującego przed producentem /dystrybutorem/. Omijać z daleka.....!!!

@Aaa

Hallo, hallo, jestem sam sobie winien, ze po 7 miesiącach akumulator jest złomem? Gwarancja jest na poprawne działanie ale jako pracownik sklepu zapomniałeś, że niezadoowlony klient to stracony klient a opinia idzie w świat.

Zezol

Haha piszcie se piszcie - pracownicy mają zakaz się wypowiadać. Nic złego nie mogą napisać bo szybko dojdą kto to, a dobrych rzeczy też nie mogą pisać - bo by skłamali. Ale sprawdźcie sobie wszyscy chętni na historii wyszukiwarkach oferty pracy - co 3 miechy niektore sklepy i zmiana personelu - hahaha - potęga . Kolos na glinianych nogach

Bartuś

Dla wszystki naiwnych liczących że jak pisze 6 tyś zarobku to 6 tyś ci się należy jak psu buda. Po dwóch latach pracy ani razu nie dostałem takiej pensji. Po pierwsze brutto, wszystko co odliczają , po drugie obiecają że sezon zimowy to se odkujesz - w Polsce zim nie ma!!!!! Po trzecie jesteś tam - kierownikiem sklepu, sprzedawcą, doradzca, monter, serwisant, księgowy, magazynier, sprzątaczka, pracownik banku i ochroniarz. I dostajesz czasami na rękę niecałe 4 tyś. Nie opłaca się

Ale to racja - dlaczego nie potraficie utrzymać ludzi na sklepach? Wczorajszy OLX - Zgierz, zakopane, Katowice ? Itp? I proszę mnie odrazu z konkurencją nie mieszać bo jestem kierowcą busa - pytam z ciekawości

@Bartuś

A na jakim stanowisku te 4 tyś zł netto? Szukałem, czy nie znajdę nowszych ofert pracy, niż sprzed 3 lat dla spedawcy. Ale ja takich nie widzę. Wtedy to podawali, że płacą 4 000–6 000 zł brutto. Także, ciekaw jestem, jak tu jest z podwyżkami wynagrodzeń? I czemu sugerują niektórzy, że CV nie ma gdzie wysyłać, bo firma się zamyka?

Zz
@Adam

Przecież pisze wyraźnie 4 tyś netto... I ma rację - oczywiście jest więcej nieznacznie ale jest. Ale odlicz sobie wszystko to co ci się należy a tego nie dostajesz , choćby odzież ochronną. Beknięcie kiedyś przez to

Gg

Oj facet,facet, już dwóch waszych byłych pracowników zasiliło naszą załogę - przeszkoliliśmy ich i pracują w normalniej firmy, jedno podanie leży na biurku szefa i za chwilę kolejny pracownik wasz zmieni barwy. To wasze sklepy mają braki z załogą -dlaczego? Sam sobie odpowiedzieć

Naj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

A to prawda , no w Gliwicach co w lucart pracuje mówi że specpart to trochę taki padlinożerca - co lucart nie sprzeda i inne hurtownie to specpart skupuje po cenie złomu, lądują I sprzedają. Mozliwe to?

Niska jakość towaru powoduje że kto mądrzejszy z czasem opuszcza specpart - nie polecam

Olek
@Michał

Co oznacza niska jakość towaru ? Akumulatory są wadliwe??

@Olek

Ccc- cena czyni cuda - wyobraź sobie paczkę chipsów i moment otwarcia jej - tak samo wyglądają akumulatory np asset, specbat, neoforse itp - połowa pojemności deklarowanej na cetykiecie - kiedyś to kleilismy na sklepach wg zapotrzebowania - wiem co mówię. (usunięte przez administratora)

Kamil

Twoja praca na tej firmie wygląda tak - góra robi super marketing internetowy , klient widzi bardzo tani akumulator, ale twoim zadaniem jest go nie sprzedać -twoim zadaniem jest zmusić klienta aby kupił(usunięte przez administratora) drogi akumulator specpartowy. Nie potrafisz tego? My cię nauczymy. Nie chcesz się tego nauczyć? To cię zwolnimy. Nie podoba ci się to sam się zwolni. Dlatego cały czas szukają sprzedawców - pracowałem blisko 2 lata i nie mogłem się przyzwyczaić - sam odszedłem

Jazz
@Kamil

Na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Często szukają na sprzedawcę w punkcie, a z tego co wiem - nie należy do tego zakresu żaden marketing internetowy. Daj znac chętnie się dowiem.

Wesoły Romek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Na stronie piszę dynamicznie rozwijająca się firma, a na OLX chyba z 20 ogłoszeń w sprawie pracy - to jak to jest ? Ludzie sami odchodzą?;zwalniacie ich?; jeżeli odchodzą to dlaczego? Praca patykiem na wodzie pisana????!

Kajetan

Oc na firmę - każda szanująca się firma MA takowe, powtarzam - szanująca się i swoich pracowników

Kajetan

Dawno temu pracowałem w tej firmie , teraz sam prowadzę działalność, ostatnio miałem kontrole z PIH i PiP . I już pisze jak mogą dobrać się do was jeżeli za wczasu nie uregulowane zostaną pewne sprawy. Doświadczyłem tego. Jeżeli jako pracownik nie podpisałeś zakresu obowiązków to inspektor może dowalić twojemu pracodawcy wszystkie możliwe kary x80 sklepów. Jeżeli podpisałeś to dowali jemu i tobie za - masz wpisane wymiana akumulatora? Jest to usluga warsztatowa - brak odpowiedniego wpisu do PKD, brak odzieży ochronnej, brak miejsca wyznaczonego do wykonywania takiej usługi, brak kamizelek odblaskowych do pracy poza terenem sklepu, jeżeli jeździsz swoim prywatnym samochodem na rzecz pracodawcy masz obowiązek wypełniać kartę drogową. Twój pracodawca ma obowiązek płacić ci za amortyzację tego pojazdu - nie tylko za paliwo. Jeżeli twoje ubezpieczenie obowiązuje jako sprzedawcę to już przy wymianie akumulatora jesteś mechanikiem i jak maska spadnie na palce to ubezpieczenie nie zostanie ci wypłacone, jeżeli bez karty drogowej ulegnie twój samochód kolizji to twój pracodawca wypnie się na ciebie i z kosztami naprawy zostaniesz sam. Już strach pisać jeżeli zatrudniają cię na B2B. Nawet powinniście mieć na wyposażeniu okulary ochronne. Za każde uchybienie i niedbalstwo płaci mandat pracodawca, ale jeżeli podpisałeś niektóre dokumenty a nie przestrzegasz ich - mandat dostaniesz także ty. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Marian
@Kajetan

Jeszcze jedno - monitoring na sklepach - inspektor pracy powiedział mi podczas kontroli w mojej firmie - wizja tak - fonia absolutnie - potężne kary. Aby jednak uniknąć kar to każdy klient który wchodzi do sklepu powinien być poinformowany o takowych czynnościach i wyrazić zgodę na piśmie. Brak takiej zgody może zakończyć się w sądzie - sprawa cywilna - ale 100% wygrana przez klienta bo już takowe się zdarzały w innych firmach. Myślę że niedługo możemy być świadkami także w specpart

Maria
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Ale sklepów!!!! 86 sklepów. Nieźle - ale jak z jakością? Dlaczego nie zatrudniają kobiet? Czy to nie sexizm? Dziwne

Tt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

To soboty są dodatkowo płatne? A dowóz bateri jest płatny ( mi płacą) czy w ramach pensji?

Przecież to najwieksza tajemnica firmy - Handel na lewo ołowiem. . A przecież kary są potężne. Wystarczy przejrzeć karty przekazania w Warszawie

Mariusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy soboty są dodatkowo płatne? Czy ten dowóz akumulatora do klienta jest służbowym samochodem?

Miły donosiciel

Jeżeli komuś zależy na dowiedzeniu że firma działa na granicy prawa - proszę napisać do urzędu Marszałkowskiego o sprawdzeniu prawidłowości w rozliczeniach w złomie akumulatorowym.

Kabel

Ponieważ brakuję chętnych do pracy na nowych punktach to nowo przyjęci dostają wyższe stawki i prowizję niż ci z dłuższym już stażem. Chyba zwolnie się i przyjmę od nowa

Zostaw merytoryczną opinię o SPECPART Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPECPART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPECPART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPECPART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 471, z czego 116 to opinie pozytywne, 259 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPECPART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPECPART Sp. z o.o. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPECPART Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 446 ocen.

SPECPART Sp. z o.o.