MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Bili

Witam Jak wygląda praca na Magazynie w Dębicy ogłoszenie pojawia się często ?? Ktoś może pracuje pracował ??

waco

Jutro otwarcie. Kazali nam ćwiczyć układ i mamy sie według wzrostu układać i witać gości. Chcą nas chyba totalnie upodlić i pokazać jakie z nas pieski. Kierownicy boją się szefa i potem odgrywają się na pracownikach, a każdy krok tłumaczą bo szef tak kazał. Chwalą się że dają więcej niż średnia krajowa ale nikt nie wspomina że tu pracuje się 48 godzin tygodniowo a nie 40 więc wychodzi na jedno. Niestety piękne obietnice to wszytko co potrafią dać pracownikowi. Ogólnie po podpisaniu umowy stajesz się ich własnością.

jola

Napiszcie więcej o tych szkoleniach, jak to tam wygląda.

frt

Źle nie ma trzeba się przyzwyczaić do tej pracy. Z drugiej strony kokosów też nie ma każdy musi się sam nad tym zastanowić

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

XYZ

Witam. Czytam opinie i widzę, że każdemu o płacy mówią co innego. Wyjeżdżam jutro na to szkolenie i jadę już chyba z czystej ciekawości zobaczyć na własne oczy co się tam dzieje. Z tymi wekslami to też pierwsze słyszę nie mam zamiaru raczej niczego podpisywać. O tych godzinach to już też inna bajka. Mnie informowano o 8-10 h dziennie-czasem 12. Dojazd i wyżywienie-własny zakres, mieszkanie oni finansują. Liczę, ze chociaż atmosfera będzie w miarę do zniesienia, bo bez tego każda praca jest męcząca. Stawka za szkolenie 4 zł/h, po 3 dniach decydujemy czy nam praca odpowiada czy też nie. Poinformowała mnie jeszcze Pani, która do mnie dzwoniła, że za nadgodziny można dostać jeden dzień wolnego-o czym nikt tu nie wspominał, wiec uważam to za jakąś bujdę z jej strony. Szczerze to jestem przerażona opiniami i szkoda, że wcześniej tutaj nie weszłam...chociaż wiedziałam, ze się rozczaruję :) No nic pożyjemy, zobaczymy :)

mia
@XYZ

Jak po szkoleniu w Szaflarach? Rozumiem, że praca miała być w Żywcu? Tez mam się określić do końca tygodnia i sama nie wiem...

@mia

Ja pracowałem w Markecie na Ładnej k. Tarnowa i muszę stwierdzić że jeżeli chodzi o poziom wiedzy pracowników na Markecie w porównaniu z konkurencją (castorama, nomi, majster) to jest niebo a ziemia w Merkurym ludzie (oczywiście nie wszyscy ale większość) starają się coś o produkcie powiedzieć i doradzić nie tak ja indziej jak Ci pasuje to bierz a jak nie to o nic nie pytaj a co do czekania na sprzedawcę no cóż jak na jednym dużym dziale przez dłuższy czas jest jeden pracownik to już nie jest jego wina że musi np przyjąć dostawę na magazynie głównym albo iść zrobić ksero paragonu lub po jakieś papiery na dział wprowadzania (który znajduje się na piętrze na końcu marketu)dział zostaje pusty. A po drugie to jest inny rodzaj marketu tu nie ma samoobsługi każdą drobną rzecz musi wypisać sprzedawca nawet jak klient wie co chce to musi czekać (system 3 kolejek - po karteczkę na dziale, na kasie zapłacić i z powrotem po wydanie np 1 listewki)No i czekanie się wydłuża oczywiście za wszystko przez klientów są obwiniani sprzedawcy że powoli obługują albo się chowają po magazynkach co w 90% przypadków jest nie prawdą ale kierownictwo nie zatrudni 1 czy 2 pracowników bo trzeba się podlizać szefostwu że na Markecie pracuję mało ludzi i mało kaski na wypłaty trzeba dać to że klient jest odgórnie olewany nie ma znaczenia.

Weronika121

Jestem częstym klientem Merkury w Jarosławiu, stolarki również, zawsze spotykam się z kulturą, fachowością sprzedawców, a odrobina humoru ze strony sprzedawcy poprawia mi komfort zakupów i rozładowuje moje emocje związane z niezdecydowaniem, Pracuję już 35 lat z różnymi petentami, wiem, że praca ta jest wymagająca od człowieka zdecydowania, szybkości w podejmowaniu decyzji, trafnych podpowiedzi klientom oraz dużej odporności na stres i przykrości ze strony klientów. Najważniejsza zasada - klient ma zawsze rację. Nie każdy ma do tego predyspozycje i nie można winić innych za brak ich u siebie. Jestem pewna, że wielu z pracowników tam się szkoliło i jakoś przeszli pozytywnie ten czas i "test". Ludzie! najłatwiej jest zamiast szukać u siebie wad szukać winnych i wylewać swoje żale nie patrząc że też innym robimy przykrości. A skoro Panie Tomku tak pięknie i wylewnie Pan opisuje swoje doznania, to może trzeba się zając pisaniem książek. Myślę iż w życiu najwięcej zależy od nas samych, nikt nie powiedział, że praca to przyjemne spędzanie czasu. Życzę Panu wytrwałości w osiąganiu celu, niepoddawanie się. Jeśli nie zmieni Pan podejścia i nie nabierze Pan dystansu do samego Siebie, będzie Panu bardzo trudno pokonywać trudności w życiu codziennym. Widzę że w Merkurym jak i w każdym zakładzie pracy jest wielu bardzo odważnych, który kryją nosy za monitorami, i anonimowo kłują szpilami innych, a w ich obecności fałszywie uśmiechają się i schlebiają.

rekrutowany

zna ktoś kwotę jaką zarabia logistyk w Krośnie ??

rekrutowany 2
@rekrutowany

ja złożyłem dokumenty na to stanowisk, ale na razie nie odpowiadają. Jak długo można czekać na jakąś odpowiedz?

Bylem na szkoleniu w Szaflarach przez miesiac . Wszystko wydawalo sie spoko . Kierownik opiekun mial uprzedzenie do pewnych osob . Po miesiacu przedluzono nam umowy aby po 2 dniach zwolnic nas . Opiekun nam zachowywal sie jeszcze w sobote Jak by wszystko bylo OK a tymczasem swoja opinia zalatwil nam zwolnienie . Uwarzajcie na takich ludzi tam . DLA nich nie licza sie ludzie.

Szafie

Witam, czy ktoś z Was próbował dostać się do logistyki np. w Krośnie, bądź tam pracował? Posiada ktoś wiedzę jak wygląda tam proces rekrutacji, bądź sama praca??

xxxxxx

witqm 7 08 złozyłem cv na nastepny dzien dostałem telefon w rozmowie wszystko fajnie wyjazd na szkolenie 140 km do innego miasta w pierwszej reakcji byłem w szoku zakceptowałem to i bylem gotów jechac lecz jak weszłem na to forum to tak sobie mysle ze dobrze ze zrezygnowałem

pracownik007

Hej Ludziska czy ktoś dostał może propozycję pracy na stanowisku kierowniczym?...pytam bo mam przejąć jeden dział i tak do końca nie jestem pewna po waszych opiniach czy się za to brać i zmieniać pracę ile wam proponowali zarobkowo?

Z-ca kiero
@pracownik007

Dołączam się do pytania, a czy ktoś miał przyjemność spotkać sie z psychologiem na rozmowie w krośnie?

piotr

Ja jutro jadę na rozmowę do Krosna w sprawie pracy na Słowacji jako Magazynier, nie wiem czy dobrze robię ,ale zaryzykuje :D

piotr

sam nie wiem,zastanawiam sie czy na Słowacji to jakoś normalnie jest czy nie ?Byłem i pytałem się i powiedzieli mi że szkolenie tutaj w Polsce

żelkot
@piotr

to napisz co i jak bo do mnie dzwonili ale mam na razie robote i ciekawi mnie jak to będzie wyglądać

Angel

Witam, Czy moze ktos udzielic informacji, jak przebiegaja te szkolenia...?? Tez mam najprawdopodobniej jechac do Szaflar 29.07. Prosze o informacje, pozdrawiam.

erwin

Godziny w Mercury za moich czasów były rozliczane norma plus 20 nadgodzin jak wychodziło ci więcej to w 4 tygodniu danego miesiąca miałeś w zaleznosci dwa trzy dni wolnego, tak więc płacili normę z nadgodzinami w sezonie a w zimie tylko norme w skrócie na magazynie w lecie 2000 do 2200 w zależności jaki miesiąc ile dni roboczych plus premia od obrotu danej placówki od 100 do 300 zł w zimie 1800. Z tym że zwróć uwagę na to że najniższa krajowa reszta do ręki i weksel za odpowiedzialność ale tym drugim jakoś bardzo się nie przejmuj bo jak ekipa zgrana i ogarnieta w temacie to Nie ma problemu. Dział sprzedaży podstawą taką sama plus premia od utargu i plan miesięczny tzn założenie jest na jakąś kwotę zrobisz ją masz bonus.

hmm

czy ktos kto juz był na tym szkoleniu moze napisac jak to dokladnie wyglada? jak z umowami jak traktuja pracownika itp?

szkolenie jest 3 dni potem już normalnie zaczynacie pracę;) wbrew opiniom jest ok pracuję juz rok i cos mogę o tym powiedzieć

amc

Dostałem oferte pracy na magazyniera i zastanawiam się czy skorzystać. Wynagrodzenie niezbyt atrakcyjne i w dodtaku te szkolenia poza miejscem zamiaszkania;/ P.S ktoś wie,kiedy otwarcie w Żywcu?

mirka

a czy to jest praca zmianowa po 8 godzin?? czy na cały zegar, jak wam powiedziano?

katsue
@mirka

szkolenie podobno trwa 10 godzin dziennie. ile trwa w praktyce niewiadomo.

katsue

szkolenie trwa do 3 miesięcy i jest od poniedziałku do piątku, na weekendy zjeżdżasz do domu. praca może i fajna, ale umowa jest bardzo niekorzystna i to sprawiło, że nie jadę na to szkolenie. bo nie mam zamiaru się szkolić, skoro w tym momencie wiem, że umowy z nimi nie podpiszę, (usunięte przez administratora) kto wie co to jest to wie, a kto nie, lepiej niech się dowie póki siedzi jeszcze w domu, a nie na szkoleniu :)

ona

Czy ktos dostal propozycje szkolenia z żywca?? Ja wstepnie jade 21.07. Mam wolne miejsca w samochodzie.

AGA

Mi też zaoferowano wyjazd na szkolenie z Żywca ale mocno się zastanawiam nad tymi postami co jest prawdą a co fałszem. Nie wiem teraz czy jechać czy nie. Myślałam,że to grupą pojedziemy a to się okazuje,że należy jechać samemu kto pokryje teraz koszty dojazdu bo nic mi nie wspomniano podczas rozmowy telefonicznej ani nie wspomniano o wynagrodzeniu. Proszę odpiszcie mi czy wam coś na ten temat wspominano?

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k