Opinie o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan w Andrychów

Fufu

Pracuje w Wizanie juz parę lat ,firma jest ok .

BOZENKA
@Fufu

prosze napisz co takiego fajnego jest w tej firmie bo piszesz ze jest okej podaj konkrety czas pracy zarobki urlopy mozesz mi podac konkry bo nie wiem czy mam si przyjac czy nie

Nikola Nowy wpis

Poszukuję miejsca, w którym będę mogła zrealizować swoje praktyki na stanowisku sprzedawczyni. Czy jest możliwość, aby odbyć te godziny w tym miejscu? Jeśli tak, to kiedy będzie trzeba być dyspozycyjnym? Można spodziewać się po ich zakończeniu oferty pozostania w tej firmie i pracy na cały etat? Dajcie znać.

Zofia Nowy wpis

proszę o informacje czy w tej firmie stosuje sie praktyki takie jak odpowiedzialność materialna nadgodziny które nie sa platne czas pracy dłuższy niż 8 godzin słyszałam ze do pracy trzeba przyjść godzinę wcześniej czy to prawda dużo w opiniach dziewczyny piszą na ten temat

Roman Nowy wpis

Pokazała się w sieci oferta pracy na stanowisko sprzedawca - kasjer. Właściwie prócz książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych nie ma innych wymagań. Napisali że możliwość szybkiego awansu. Na kogo? Kierownika sklepu czy bardziej starszego sprzedawcę?

Ktoś z pracowników wspomniał że jest spora odpowiedzialność finansowa za towar. To w umowie są takie zapisy? Jak coś zginie albo są braki to płaci za to pracownik? Nadal praca po 200 godzin w miesiącu? To dość dużo. Z tych godzin są jakieś liczone jako nadgodziny i płatne wyższą stawką?

Sprzedawca

Złożyłam cv i już po niespełna paru dniach zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną z której miałam ochotę już zwiać po pierwszych zdaniach pani prezes a finalnie też pan prezes dołożył swoje. Otóż na dzień dobry dwie pracujące osoby w rodzinie muszą podpisać weksle!! Może coś się zmieniło bo kto w dzisiejszych casach przy zdrowych zmysłach coś takiego podpisze a druga rzecz która mnie powaliła to odpowiedzialność za towar za który a raczej jego brak po remanentach się zwyczajnie płaci!! Pracowałam w kilku marketach i sklepach spożywczych ale w żadnym z tych miejsc nie płaciłam jak i żaden pracownik!! Chore praktyki z przed kilkudziesięciu lat czepianie się prezesa o pierdoły , zamiast choć próbować zrozumieć położenie pracownic po tej drugiej stronie lady. Niestety atrakcyjni cenowo żeby tam robić zakupy też nie jest więc zwiałam w podskokach że się za mną kurzyło, a dodam jeszcze że to była pierwsza praca którą dostałam ale jej nie przyjęłam.

nie było pytań , pani prezes przeczytała tylko nasze cv, były jeszcze 3 osoby z różnych branży które już na etapie rekrutacji zaczęły się wykruszać na zasadzie że mają jeszcze inne opcje do sprawdzenia staż itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Fufu

Pracuje w Wizanie juz parę lat ,firma jest ok .

Robert
@Fufu

Mam nadzieję, że rozwiniesz nieco swoją wypowiedź ponieważ na ten moment niewiele można z niej wywnioskować. Możesz powiedzieć coś na temat atmosfery w zespole oraz wysokości pensji w Wizan? Daj znać koniecznie!

dumny
@Fufu

fufu gdzie jest tak fajnie to sie przyjme do pracy

@dumny

A to jemu nie chodziło, że tu bezpośrednio w spółdzielni? Bo o tym jest to forum chyba? Albo to ja źle trafiłam? Mimo wszystko brzmi ok, szkoda że nie uzasadnił. Może ktoś inny by się odniósł?

BOZENKA
@Fufu

A pod jakim względem tak okropna tam praca? Z tymi zarobkami to rozumiem, że Cię nie satysfakcjonują ale możesz konkretnie podać, ile oferują? Na co uważać przy rozmowie, bo tak sugerujesz, jakby dużo rzeczy się nie zgadzało. Wiesz dopytuję, bo nie chce błędu popełnić a robota by się jakaś przydała.

Ktosik

Jestem byłą pracownicą. Niestety odpowiedzialność materialna za towar to stare praktyki - już dawno nikt tak nie robi, oprócz WIZANU !!! a co ona biedna kasjerka ma zrobić jak jest sama na sklepie i ma obsłużyć klientów i jeszcze zerkać czy ktoś w tej chwili nie kradnie ??? a ludzie kradną i to na potęgę !!! Co ona ma zrobić jak wie że dana ilość mięsa się nie sprzeda , ale ma być !!! bo prezesik albo danusia jego powiernica wpadnie sobie na kontrol i ma być pełna lada... Potem kasjerki kombinują i modlą się do tego towaru żeby się sprzedał ... Marża narzucona przez spółkę to jakaś porażka... Niektóre towary mają naprawdę dużą przebitkę cenową... Osobiście nie robiłam zakupów bo przy zarobku 2700zl na rękę przy 200 godzinach w tym dwóch sobotach w miesiącu to mnie na to zwyczajnie nie stać, sytuacja zmusza mnie do szukania tańszych sklepów. Jak większość ludzi i stąd te pustki w sklepach WIZAN... I te piękne obietnice bonifety, elastyczny grafik, premie, ble ble ble na każdym ogłoszeniu tak czarują a w rzeczywistości nic z tego się nie sprawdza... A i noś daszek bo inaczej NAGANA od prezesika która finalnie nigdy nie dociera do Ciebie .... Generalnie w większości sklepów pracują albo bardzo młode dziewczyny, albo w trudnej sytuacji życiowej i muszą pracować tam albo na emeryturze i dorabiają... Nie ma ludzi z ambicjami bo nikt by sobie nie pozwolił na takie traktowanie... I ja tez powiedziałam dość PORAŻKA....

@Ktosik

Nie ma w sklepie ochroniarza który by pilnował czy nic nie ginie albo kamer? Trudno obciążać tym sprzedawczynie i to jeszcze odpowiedzialnością finansową. Zdarzyło się że musiałaś oddawać pieniądze za braki w towarze? To były duże kwoty?

Wanda

tu tak klienci sklepów nie polecają a ja właśnie widziałam ogłoszenie na sprzedawcę na stronie i zauważyłam w benefitach, że mają basen w ofercie ale też podobno jest coś na święta. wiadomo co w tym roku można dostać?

Mietka
@Wanda

Omijaj te oferty pracy z daleka. Te benefity to po to, żeby cię przyciągnąć, przez dwa lata pracy dostałyśmy bon za 50 zł do wskazanego przez prezesa salonu kosmetycznego ,co i tak trzeba było dopłacić, żeby z czegoś skorzystać.W rzeczywistości nie na nic ,tylko odpowiedzialność finansowa za wszystko co się zepsuję ,co jest źle przyjęte przez kierowniczki, lub się zepsuje. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym ,pracownicy traktowani są jak (usunięte przez administratora) Co możesz dostać w tym roku?Kwitek z kwotą do zapłaty w kasie po inwentaryzacji. Nadal chcesz pracować w Wizanie?

Bożena
@Mietka

Czekaj, czyli nie ma żadnych premii, podwyżek? Nawet ze względu na inflację? A można negocjować stawkę wraz ze stażem pracy?

pisowiec

dzisiaj spotkała mnie niemiła sytuacja w wizanie centrum Wieprz kupowałam nogi z kurczaka niestety okazały się śmierdzące zwróciłam uwagę sprzedawczyni ta stwierdziła ze nic nie czuje i powiedziała ze mam chyba z głową to jest SKANDAL i BEZCZELNOŚC NIGDY MOJA NOGA W SKLEPACH WIZAN NIE POSTANIE Przy okazji pozdrawiam dział handlu może od czasu sprawdzili co dzieje sie na sklepach dobrze ze siec sklepów DINO przejmuje inicjatywę pozdrawiam.

solidarni
@pisowiec

omijać jak to śmierdzące mięso

Aneta
@solidarni

Nie chodzę do tego sklepu tam jest nieprzyjemnie bardzo drogo przeterminowane towary i niemiła obsluga

@Aneta

Ciekawa jestem czemu od razu ocena, że pracownicy tutaj są niemili. Co takiego robią?

pisowiec

ceny tragedia brak promocji nie polecam

Dobrze wiecie

Tragedia ogólnie nie polecam tych sklepów drogo niemiły wystrój żenada i te kurczaki bez nastrzyku :⁠-⁠) na którejś reklamie to widziałem co to znaczy może ktoś dogłębniej wytłumaczy na czym to polega z działu handlu .Dobrze że markety Dino przejmują inicjatywę po wsiach polecam te sklepy .????????

Sabina

Wszystkim odradzam kuzynka pracowała i co tam się wyrabia to śmiech na sali. Te sklepy już dawno powinni zamknąć stare mięsa wciskają ludziom bo muszą. Możecie mi nie wierzyć na słowo spróbujcie ale długo nie wytrzymacie a te 100 sklepów co niby się prezesowi marzy to chyba mrzonki i nic więcej.

Franka
@Sabina

Masakra to mało powiedziane....same falszywce, dziewczyny jedna drugiej robi piekło na ziemi.Pija alkohol,jak przyjeżdża prezes to cycki na wierzch wywalaja bo on tak lubi jak to jedna powiedziała, tylko ciekawe czy jej mąż o tym wie.Zreszta wygląd niektórych pracownic ,tymi tipsami nie mogą nawet na kasie liczyć,powinni już dawno zlikwidować ten (usunięte przez administratora).Obrzydzenie to mało powiedziane....

dumny
@Sabina

zgadzam się ostatnio robiłem zakupy cenówki tak rozłożone ze nie wiadomo jaka cena owoce tragedia o reszcie nie wspomnę

Iwona

Wizan to spółdzielcza sieć sklepów. Polityką firmy jest najwyższa jakość produktów, mających sprostać oczekiwania klientów. Szukałam informacji na temat ofert pracy, ale niestety nie ma żadnych ogłoszeń. Dajcie znać, jak wygląda ścieżka kariery w tej firmie?

@Iwona

Bardzo łatwa jest kariera. Wystarczy tylko sumiennie pracować jak wszędzie i być chętnym do nauki i to jest klucz do sukcesu

Bogdan

Jeszcze jakbyś napisał ile można wyciągnąć mając już ten klucz do sukcesu to byłoby super. Bo wiadomo że dobra praca to dobra pensja. Tu też tak jest?

Lemon
@Bogdan

Tak a wyciągniesz dobrze powyżej średniej krajowej.

@Lemon

a to już od początku czy dopiero z czasem się pojawiają takie wypłaty?

Klient

Mam dość sklepu w Inwaldzie nr 3 przy głównej ulicy. Wstrętnie śmierdzi papierosami od samego rana. Pani kierownik zawsze opryskliwa. Już nie zajze do tego sklepu. A już nie mówiąc jaki jest tam brud. Kilogramy kurzu na półkach. I na towarze

Chłop z inwaldu
@Klient

Chłopie dupni się w łeb z takimi opiniami .Jeden z lepszych sklepów na wsi a dziewczyny bardzo miłe i sympatyczne .Pewnie byłeś wypity lub bez maseczki i temu po nich jeździsz debilu

@Chłop z inwaldu

Fajnie że jesteś zadowolony z obsługi w sklepie i tak go bronisz, ale nie warto przy tym obrażać innych. Każdy ma prawo do swojej opinii nawet jak ci się ona nie podoba. Chyba się zgodzisz?

@Bogdan

Nie zgadzam się...

Ola

@Sabina a to co aż tak się nie podobało w tej pracy Twojej kuzynce?

Justa

@Xxxx a o jakich bonach mówisz? Na co one były?

Tak

Wierze że mało Polska

Xxxx

Witam pare lat pracowałam wizanie i nigdy nie dostałam od was dodatkowych benifitow oprócz bonow śmiesznych pieniędzy, które macie umieszone w ogloszeniu

Mała

Bylam pracownikoem przez kilka lat. Nie była to moja pierwsza praca w sklepie. Ale sieć wizan to porażka. Prawdą jest ze nie szanuja pradownika. Niestety my w sklepach glownie pracujemy na tych w biurach. A jest ich sporo. Dlatego zarobek na stanowisku kierownika sklepu 1500 zl to lekkie przegiecie. Do tego odpowiedzialnosc materialna. Przy podpisaniu umowy weksel, na którego potrzebny jest zyrant. Urlop hmm nie oplaca sie isc. Masz dwa tyg wolnego a potem musisz robic za dwóch. Bo za osobe na urlopie nie ma kogo dac. I z 168 godzin robi ci sie ponad 200. Nikogo to nie obchodzi Mogla bym dlugo pisac. Bardzo lubilam prace w sklepie. Ale po tych kilku latach w Wizanie , jestem bardzo na nie! Nie polecam. Nie dajcie sie nabrać. Ładnie mówią by kogos przyciągnąć a rzeczywistosc jest brutalna...

@Mała

Piszesz o nadgodzinach. Były one dodatkowo płatne, czy firma dawała wolne do obioru? Z góry dzięki za odpowiedź.

Paulina i Tomek

Fajny sklep, lubię robić zakupy w Zatorze w rynku i koło bloków, a najważniejsze to mamy wrażenie ze jak sprzedaje pani (przepraszam za określenie Ale nie znam imienia) z ciemnymi wlosami przyjemniej mijają tam zakupy i mam wrażenie że jest ład na sklepie ,ale to moja opinia ,ogólnie polecam zakupy w Wizanie

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan - Andrychów

• Jak się pracuje w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan?

Kandydaci do pracy w Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan