Opinie o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRECISION CONSULTING POLSKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PRECISION CONSULTING POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wyglądają zarobki w PRECISION CONSULTING POLSKA? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Wawrzyn Nowy wpis

Robota całkiem całkiem, ale szanowny pan Arkadiusz juz nie. Obiecuje złote góry, a finał jest taki, że robi się na śmieciowe że w dodatku za darmo.Jest niewypłacalny. Kręci, mataczy i zwodzi ludzi zostawiając ich bez środków do życia. Rzuca ochłapy zamiast w terminie wypłacić należność. Ciągle ma nowe wymówki i gra na zwłokę. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Maciek Nowy wpis

To firma tworzy strony internetowe ?

Jola Nowy wpis

Jakość usług i bezproblemowy kontakt pozwalają mi dać maksymalną ocenę dla działań PC POLSKA z Gdyni. Dziękuję za piękny sklep internetowy dla mojego butiku.

Dominika

Rzeczywiście firma specjalizuje się w organizacji szkoleń, ale dobrze byłoby wiedzieć coś poza ich standardem w zakresie samej pracy w PRECISION. Jakie są warunki, płaca, socjal, itp.? To na pewno ułatwiłoby życie aktualnie poszukującym zatrudnienia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PRECISION CONSULTING POLSKA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Robbert

Kampania na FB przeprowadzona mistrzowsko! Przybyło bardzo wielu fanów, wymyślają ciekawe treści którymi potrafią zainteresować klientów. Polecam!

szok

Pewnie, że atmosfera jest najważniejsza @jk, ale ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań. W końcu ważne dla mnie są odpowiednie stosunki z pracownikami co znacznie umila zatrudnienie, bo można mówić o sukcesie całej firmy.

Kampania na Facebooku zrobiona przez PC Polska wyszła świetnie - duży odzew fanów, a polubienia przełożyły się na większy ruch w firmie

Karol

Zdecydowanie polecam. Z właścicielem można się świetnie dogadać, na kilka usług od razu w niższej cenie. Zdecydowałem się na projekt strony internetowej i kampanię na facebooku - poziom wykonania bardzo wysoki. Liczba fanów, a co za tym idzie klientów, ciągle rośnie :)

Marko

Świetna firma, dokumenty przygotowane perfekcyjnie i przed czasem.

Hammer

Jak na tak niskie ceny, efekty kampanii zaskakujące na plus!

Heniek

Rok pozycjonowania przyniósł obiecane efekty, które dalej się utrzymują

Karol

Reklamę na Facebooku prowadzą bezkonkurencyjnie. Nie myślałem, że przez FB można tak szybko pozyskać nowych klientów.

jaki

zawsze wszystko zgodnie z umową, polecam zamówić odrazu kilka usług to można cenę ponegocjować ;)

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkoelenie,

Tobiasz

Polecam, dzięki kampanii na Facebook już widać pierwsze efekty w przychodach

bartlomiej

Firma ok, wszytko gra polecamy

Antoni

Firma bardzo profesjonalna, szkolenie dla mojej kadry przeprowadzila rewelacyjnie. Szkolenie bylo mile, moi ludzie zachwyceni. Chociaz odpoczeli jeszcze na szkoleniu i sie integrowali :)

Po skonczeniu umowy z pcpolska w sprawie pozycjonowania 6 miesiecy temu ciagle jestem w wyszukiwarce. Caly czas w pierwszych frazach, nic sie ne zmienilo. Kontakt z Panem Arkiem szybki i bez problemu. Polecam Pana Arka jak i jego firme kazdemu z Panstwa :)

Karol A.

Korzystałem z ich uslug kilka krotnie i zawsze bylem zadowolony. Pozdrawiam :)

Pan W

Witam. Wykupilem w pc polska pakiet pozycjonowania. i wszystko okej. Umowa skonczyla mi sie miesiac temu a ja ciagle w wyszukiwarce w top 10. Dzieki i macie u mnie kolejen zlecenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o PRECISION CONSULTING POLSKA - Szczecin

PRECISION CONSULTING POLSKA
4.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • ul. Lubczykowa 12b lok. 19
    81-589 Szczecin