Opinie o Orco Optima Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orco Optima Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Orco Optima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orco Optima Sp. z o.o. w Warszawa

kitchen Nowy wpis

no właśnie teraz jak widzę teraz firma poszukuje w Bydgszczy przedstawicieli - tylko dlaczego to ogłoszenie tak bardzo długo wisi w internetach? nie możecie znaleźć jakimś cudem?>

123456+ Nowy wpis

to nie ludzie to zwyczajne gnidy. narzędzia ich pracy to kłamstwo oszustwo i oszczerstwo, jeśli ktoś uważa, że ludzie są zazdrośni to jest w wielkim błędzie, pracowałem dla nich długo i musiałem odejść bo tak mnie kroili na każdym kroku. Mało rok temu myślałem że są ok poleciłem ich kilku znajomym konsekwencje ciągną się po dzień dzisiejszy, zlecenie kończone nie w terminie albo co gorsza nie kończone, ciągle jakieś wyimaginowane problemy no ja pier..... gdybym wtedy wiedział to co teraz omijał bym szerokim łukiem. WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH JAK NAJDZIE CIĘ CHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ TO USIĄDŹ I POCZEKAJ AŻ CI PRZEJDZIE - TO NAJLEPSZA RADA JAKĄ MOGĘ CI DAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedsawiciel firmy Nowy wpis
@123456+

Witam. Jestem przedstawicielem tej firmy. Bardzo proszę o podanie oficjalnych przyczyn takiej negatywnej wypowiedzi. Proszę zrobić to tu na portalu,chętnie odpowiem na wszystkie zarzuty.

Walon Nowy wpis

Sama nazwa Orco jest również wykorzystywana przez firmę deweloperską, która w samej Warszawie posiada kilka biurowców, tak abstrahując od tematu. Firm transportowych, logistycznych czy też spedycyjnych w Polsce jest na pęczki. Najlepiej wybrać dla siebie taką, w której człowiek czuje się najlepiej i jest w stanie osiągać indywidualne cele.

bolo

powiedzcie mi czemu prawie wszedzie kasuje sie negatywne opinie????

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orco Optima Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
XXX

A Orco Optima Sp. z o. o. to firma transportowa? Raczej budowlana. Słowo "słyszałem" dużo tłumaczy.

dobrzepoinformowany!

dobrzepoinformowany!: Afera z tą budową będzie głośniejsza od AmberGold ! Głównym wykonawcą wykopu pod Dworzec została firma z Warszawy MULTIBUD Sp. z o.o. Kapitał zakładowy tej spółki niedawno wynosił 5.000zł. i został podniesiony do 500.000 zł. a wartość kontraktu wynosi ok. 40.000.000 zł. Będziemy niedługo się dowiadywać że firma ta po skasowaniu pierwszej kasy od miasta zostawi rozkopany plac budowy wraz z niezapłaconymi podwykonawcami z Łodzi gdyż firma ta nie posiada własnego transportu i sprzętu do wykopów!!!!! a ma wykopać i wywieżć ponad 2 mln. Ton ziemi. Mąż właścicielki Multibudu z Warszawy jest likwidatorem Multibudu z Poznania i dlatego firmuje nową spółkę żony gdyż kiepsko by wyglądało na największym kontrakcie budowlanym w Łodzi że wykonawcą jest firma od 5 lat w liwidacji. Moim zdaniem jest to przekręt ustawiony pod przejęcie tej budowy przez inną firmę ( za dużo wyższą cenę !!!!!) a jaką to się niedługo okaże !!!!!! zwiń 13 wrz 12, 02:07 | ocena: 60% Zgłoś naruszenie oceń: -1 +1

Duże "J"

kosmo - 2013-01-26 00:17:18 standardowa procedura na rynku... jak się tylko firma zrobi za duża albo za dużo ludzi pracuje to zawsze się tak dzieje. czytam te pierdoły i odrazu widać jak to zazdrosnicy szybko reagują na temat... ja tam robię z nimi od czasu do czasu jakieś przeżuty i nie mam kłopotów. wiadomo jak u każdego dzisiaj każdy liczy swoje... ale gdzie jest tak idealnie?haha mała firma i pocisk od najbliższych znajomych i wspólników, jeździłem u nich dafem w automacie z 2008r wszystko gicior mimo że nie mają kart paliwowych gotówke przysyłają na konto albo dają swoje karty do posługiwania sie w trasie, czy da sie pociągnąć z baku? ni (usunięte przez administratora) młodszy właściciel Pan. M. i Panem L. mają wszystko wyliczone! rozliczenie kierowców są co do grosza jak wracałem z kółka podawałem przejechane kilometry wyliczali mi z tego pensje 0,35gr z km i chyba 500 albo więcej podstawy, potem rozliczałem sie z wydanych pieniędzy (usunięte przez administratora) młodszy Pan. M. wyliczał co do grosza liczył po cztery razy czy nich nie ukradłem bądź po protu nie przeoczyłem. Moim zdaniem firma ok nie kradniesz i jeździsz normalnie to dostajesz cash do ręki. Odradzam tylko pracy tym którzy myślą że cos ukradną! Podając moje km z trasy Pan. M. weryfikuje to z gpsem który jest zamontowany w aucie o sondach już nie wspomne! Wiem nawet że własne prywatne osobówki mają nawet na gpsie! Tam nic sie nie ukryje! Pozdrawiam.

kosmo

trans

Wziąłem od nich transport 26/12/2012 z almerii na bronisze i na giełde do katowic przelew przyszedł normalnie wszystko ok. To dziwne ze ludzie piszą takie głupoty w internecie.

gdańsk

Pierwsze słysze? Robiłem dla nich transport w listopadzie i grudniu dla nich transport z polski do hiszpanii i z hiszpani do polski zapłacili w ciągu jednego dnia od rozładunku... Az dziwne co to widzę i czytam!!

Informator

Kłamstwa i oszczerstwa jako argument do dyskusji i zniszczenia firmy zagrażającej innym na rynku budowlanym!!! Bezczelnie szkalujące kłamstwa i oszczerstwa Pana[usunięte przez administratora] Ponieważ [usunięte przez administratora] nie był i nie jest w stanie obronić się przed metodą kłamliwej propagandy \"UPRZEJMI\" ludzie atakują jego osobę chcąc zniszczyć dorobek jego firmy bezczelnie szkalując zmyślonymi kłamliwymi oszczerstwami i pomówieniami. A ze stra (usunięte przez administratora) przed totalną kompromitacją i konsekwencjami swoich wypowiedzi robią to cały czas anonimowo. Osobiście polecam firmę zarówno w branży budowlanej jak i ogólno budowlanej. Firma solidna, dokładna i przede wszystkim terminowa co w dzisiejszych czasach żadkość.

znam ich...

pracownik - 2012-07-15 14:59:06 firma cwaniaków i[usunięte przez administratora] , pracowałem dla jednego z podwykonawców którego przerobili na duże pieniądze wczesniej nazywali się multibud sp zoo , UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!! zupelnie niewypłacalna !!!! rzucają grosze z wielką łaską .To że cwaniaków to jeszcze nic! Prawdziwa mafia zorganizowana na czele której stoi dawna gwiazda warszawskiego biznesu z przed 4lat-niebezpieczny i dobrze ustawiony w świecie przestępczym typ!! Dobrze ich znam,właściciel, niegdyś ręce które wykonywały polecenia ludzi z najwyższej półki."{Na dowód czego [usunięte przez administratora].wpadł kilka razy w oko reportera mimo dyskretnych miejsc do spotkań,jego promotorami okazali się być ludzie z jednej strony świata przestępczego m.in. dawny członek grupy pruszkowskiej a z drugiej ludzie z budynku na którym jest okrągły dach!!!-i jak tu z takim wygrać? } Szanowny Pan [usunięte przez administratora] zasiadał jakieś 4lata temu w firmie która handlowała dużymi ilościami paliwa. Jak się póżniej okazało dzięki znajomościom [usunięte przez administratora]. spółka pod jego nieoficjalnym kierownictwem zrobiła ponad 110milionów zł obrotu a zarobiła tyko nie całe 100tyś!!!-kpina!I Aż się dziwie żę [usunięte przez administratora]. się jeszcze nie nachapał!!! Prężnie działa i rozwija się dalej!Ciekawe kto mu tym razem pomaga? Mafia z sejmu czy Pruszkowa? Teraz sami możecie sobie odpowiedzieć kim są Ci ludzie! Radze trzymać się z daleka od [usunięte przez administratora].-marne szanse na walkę z tymi ludzmi. Ja jestem najlepszym tego przykładem!

firma cwaniaków i [usunięte przez administratora] , pracowałem dla jednego z podwykonawców którego przerobili na duże pieniądze wczesniej nazywali się multibud sp zoo , UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!! zupelnie niewypłacalna !!!! rzucają grosze z wielką łaską .

Zostaw merytoryczną opinię o Orco Optima Sp. z o.o. - Warszawa

Orco Optima Sp. z o.o.