Radisson

Wrocław

Opinie o Radisson

smieszny 2010-05-12 22:19:39
Niestety kolejna korporacja...niszczy i nic w zamian nie oferuje
Kowall 2010-06-20 02:46:58
Moze bys uzasadnil swoja wypowiedz w jakis sposob?
dika 2011-12-13 22:38:27
to może ja się wypowiem. Niestety miałam tą nie przyjemność współpracować z Radisson podczas gali. Impreza miała miejsce w Hali stulecia. Supervisor'ami były młode kobiety: wredne, niemiłe, niezorganizowane bez kompetencji. Wszystkich krytykowały a same nie wiedziały co to jest trybuszon. Co więcej, nie potrafiły nawet za jego pomocą otworzyć butelki wina. Impreza była na ponad 1000 osób co najwyraźniej przerosło ich kompetencje ponieważ nie potrafiły zapanować nad kelnerami. Podczas rozdziału sekcji, stolik prezydenta Wrocławia otrzymała dziewczynka, która pierwszy raz była na cateringu, nigdy nie nosiła tacy, miała błyszczące, złote baletki, rozpuszczone włosy oraz pomalowane paznokcie- dla mnie jest to karygodne. Ale tak już jest. Prawdopodobnie mój głos zaniknie w tłumie lecz jeśli nie to się ucieszę. Mam nadzieję, że coś się zmieni, ponieważ póki co żadne z moich znajomych nie chce już współpracować z Radisson Blu.
not for all. 2012-03-08 14:35:16
Bo to niestety jest prawda, że pracują tam w większości przypadkowi ludzie. Ale niestety nikt nieprzypadkowy za takie pieniądze nie zgodziłby się podjąć. Problem tez nie do końca leży w ludziach, czy ich kompetencjach, tylko w ilości obowiązków, jakimi są obarzani- po prostu nie da się wszystkiego zrobić dobrze i na czas. Nawet praktykanci traktowani są, jak woły robocze i zamiast się czegoś nauczyć, to muszą harowac i tylko zniechęcają się do zawodu. Z resztą wychodzi sie tam z założenia, że lepiej zatrudnic tanią siłę roboczą przez agencję pracy, której można w każdej chwili bez problemów powiedziec \\\'do widzenia\\\' niz zbudowac stały, mocny team i dbać o niego.Ale problemy idą z samej gory niestety, dlatego oszczędziłabym zwykłych \\\'roboli\\\' w osądach, chociaz pewnie tez nie są bez winy.
lenie 2014-06-23 17:28:30
serdecznie nie polecam. poziom większości ludzi ktorzy tam pracują oscyluje na poziomie dna (szczególne pozdrowienia dla panow z kuchni na czele z panem którego imie zaczyna sie na J. ) chyba chory na głowe człowiek. chyba nigdy nie mialam doczynienia z tak niesympatycznymi, chamskimi i prostymi jednoczesnie ludzmi. ilosc przetaczających sie praktykantów do polerowania sztućców i kieliszków- niezliczona. panie managerki pozostawiają wiele do życzenia. każdy naburmuszony, zły i niezadowolony z zycia (coz, jak ktoś tam pracuje to ja sie nie dziwie). pozdrawiam.
ga 2016-05-20 09:50:14
teraz tez maja kupę ofert do Waszawy, Krakowa, szczecina itp
Zostaw swoją opinię o Radisson - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radisson