Finaltech

Bydgoszcz

Opinie o Finaltech

anonim 2014-05-29 22:14:31
Witam. Firme Finaltech oceniam na 2 . Miedzy innymi dla tego ze oddajac laptopa z uszkodzeniem ukladu BGA ,zostalem poinformowany za pierwszym razem ze naprawa mojego laptopa bedzie trwala ok. tygodnia,po tygodniu brak jakiego kolwiek odzewu ,wiec musialem sam zadzwonic z pytaniem co sie dzieje z moim laptopem,kiedy sie dodzwonilem (bylo to bardzo ciezkie) ,umawiajac sie ze mna na 19 maja ,kiedy nadszedl ten dzien ,powiedzieli mi ze laptop nie jest zrobiony i bedzie jutro .Jutra sie nie doczekalem.Na nastepny dzien(sroda ) zadzwonilem i zostalem poinformowany ze laptop jest w tym czasie na wszystkich testach i jest do odbioru za 1h . wiec pojechalem ,i co sie stalo? podsuneli mi kwitek do odbioru ,podpisawszy ujrzalem laptopa a tu niespodzianka laptop nawet nie zostal rozkrecony a tym bardziej zrobiony byl ten sam problem pasy na ekranie. Nie odebralem go . wtedy powiedzieli mi ze mam czekac na telefon , zadzwonili na nastepny tydzien ,mowiac mi ze laptop jest zrobiony i tak sie stalo . zostal zrobiony ale dopiero po 30 dniach. ale stal sie problem panel multimedialny nie dziala,brak srubek . a naprawa kosztowala 420 zl . nie polecam tej firmy. pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Finaltech - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finaltech