Opinie o PGE Polska Grupa Energetyczna w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PGE Polska Grupa Energetyczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGE Polska Grupa Energetyczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Polska Grupa Energetyczna w Katowice

UWAGA TA FIRMA TO (usunięte przez administratora) I ODZUSCIC. Okradli wielu pracowników z wypłat naliczając kosmiczne kary bez podstaw prawnych. UCIEKAĆ SKĄD PODAMY ICH DO SĄDU PRACY! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oskar Nowy wpis

witam , w moim snie wymienila sie wasza firma (PGE Katowice), i czlonek rodziny powiedzal ze mamy zlikwidowac cos z dachu bo nalezy od was, co to by takiego było?

vjakvolvo Nowy wpis
@oskar

@Oskar Może miałeś licznik na dachu :D Co to za pytanie... Ale skoro tak szukasz odp to PGE nic nie montuje na dachach, panele fotowoltaiczne aczkolwiek one nie należą do PGE SNY potrafią płatać figle.. :)

Michał Nowy wpis

Hej, chciałbym dowiedzieć się więcej na temat pracy konsultanta. Trzeba być odpornym na stres ? Zdaje sobie sprawę ze są różni ludzie którzy dzwonią.

Kategorycznie odradzam współpracy z tą firmą, jaka firma tacy ludzie, Pani rekrutująca z przymusu prowadziła rozmowę, po umówieniu wstępnym na szkolenie przestała się odzywać. Brak jakiejkolwiek odwagi i szacunku do czasu drugiej osoby, brak telerancji

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PGE Polska Grupa Energetyczna? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

A jeśli chodzi o pracę na stanowisku montera jakie zarobki na początek???

Dubrovnik

Infolinia 42 222 2 222 kompletny brak kompetencji. Informacje podawane przez kolejnych konsultantów są diametralnie różne. Chętnie przekażę więcej osobie kompetentnej w tej firmie.

Adrian
@Dubrovnik

Jeżeli jesteś niezadowolony z usług infolinii, może warto zgłosić to bezpośrednio do firmy. Adres kontaktowy znajdziesz na stronie https://www.gkpge.pl/Oferta/Kontakt/Kontakt Napisałeś, że informacje, które otrzymałeś od pracowników infolinii, były sprzeczne. Czy możesz napisać, co usłyszałeś i o co dokładnie pytałeś?

Aza
@Dubrovnik

Jeśli masz uwagi to można złożyć reklamacje a poza tym zanim się kogoś skrytykuje to trzeba mieć informacje od drugiej strony

Adrian

@Ger, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy? Obecnie wiele działów rekrutacji udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie związane z pracą w PGE Polska Grupa Energetyczna? Czy posiadasz doświadczenie w sektorze energetycznym?

NICK

PGE to po prostu moim zdaniem oszuści Uczą złego postępowania innych młodych ludzi, uczą i utrwalają złe nawyki.! Dobra mina do złej gry to standard. Forma ma być na 5+ natomiast praca, jakość pracy, jakość morale, moralność personalna nikomu w PGE nie jest drogą i ważną. Dla mnie to szambo wciągające i hodujące oszustów i nierobów manipulujących potem klientami bez mrugnięcia okiem. Chcesz żyć w takim, proszę, twoja wola :) Ja wolę pracować z uczciwymi i normalnymi ludźmi. Pozdrawiam

Ger
@NICK

Ale z ważnych spraw. Jak z kasą? Ile da się zarobić ?

Kamil

W pge sa nie maja szacunku do ludzi oszukuja jak tam sklada podanie do pracy to wyzywaja

W PGE jeśli nie ma się znajomości i nie jest sie dyrektorem, otrzymuje się śmiesznie niskie wynagrodzenie. Np kierownik czy inżynier w rejonie energetycznym zarabiaja czesto mniej od montera, który złapie kilka nadgodzin i ma kilka dyżurów w miesiącu. Firma kreuje się na korporację a prawada wyglads nieco inaczej - pracownicy wiedza jak :) Jeśli ktos myśli o zarabianiu pieniędzy niech omija te firme z daleka. Nie dotyczy oczywiscie zatrudnionych po znajomosci, mysiej warszawy i zielonych domków w lublinie, mniej kolorowych w łodzi, bialym stoku, rzeszowie i kilku innych większych miastach.

antypge

nie polecam, odradzam PGE!

DdD

PGE to najgorszy grajdoł i zbiorowisko niekompetencji, nieprawda i manipulacja na porządku dziennym, tragedia!

Margo

Przeszłam do konkurencji, gdzie sa duzo lepsze warunki. z PGE ciezko sie dogadac, pracownicy wiedza o czym mowie.. 2 miesiace w nowej firmie (na D......) i zarobiłam prawie 12 tys kazdego miesiaca.. Polecam zmiane

Bylam na rozmowie rekrutacyjnej, prowadzonej przez bardzo niemiłą, nieprzygotowaną Panią z działu rekrutacji. Nie wiedziała nawet jak się nazywam jak weszłyśmy do pokoju. Obiecała, że dostanę odpowiedź w przeciągu kilku dni. Oczywiście po spotkaniu żadnego kontaktu z jej strony już nie było :) Przykre, że taka firma ma takich przedstawicieli HR.

spodek

PGE nie ma niczego ciekawego do zaproponowania,klienci nie mają potrzeby zmiany dostawcy skoro Tauron stoi twardo na rynku. Ty też kolego wciskasz kity z reklam tv że : w 15 min klienci zaoszczędzili kilkaset zł ? KITY I ŻENADA !!! Dobrze że nie mam z PGE nic wspólnego bo ominęłaby mnie świetna oferta pracy,którą przyjąłem na \"normalnych warunkach\"

ktoska

Hmm a gdzie ty tak cięzko pracowałeś ? Ja tez jestem przedstawicielem PGE oczywiscie ponosze te wszystkie koszty ale zarabiam 12-15 tys m-cznie wiec mnie stac . 140 klientów pozyskałeś ? hmmm czy tylko 140 pieczatek .Tu płaca za sprzedaż a nie za pieczatki kolego to tak na marginesie . miłego zycze .

spodek

Przyszli Przedstawiciele Handlowi PRZESTRZEGAM Was przed podejmowaniem działalności charytatywnej dla PGE !!! podjęłam upragnioną pracę w czasach bezrobocia. Tylko że jak mi się wydawało za pracę należy się płaca. Jeżeli Was na to stać to przygotujcie się na poniższe warunki: 1-Codzienna obecność w pracy potwierdzona pieczątkami od przyszłych klientów,którzy nie są zainteresowani zmianą dostawcy 2-używanie swojego samochodu, paliwa, eksploatacji, jak nie masz to środki komunikacji miejskiej 3-korzystanie z własnego komputera i internetu 4-drukowanie całej masy prezentacji,umów na swojej drukarce 5-Wasz prywatny telefon i numer do dyspozycji klientów i rozmów z pracownikami etatowymi PGE - WASZ KOSZT RA (usunięte przez administratora) NKU! bez zwrotu kosztów 6-codzienne skrupulatne raporty, Można się poczuć jak pracownik. Niestety to tylko złudzenia. Pracowałam codziennie przez 2 miesiące, zbudowałam niezłą bazę prawie 140 nowych klientów i dostałam za tą krwawicę 400 zł jako zwrot za pieczątki - za długie rozmowy z klientami,przekonywanie ich że u mnie mogą dostać to co u innych,za dzwonienie do nich po kilka razy żeby w ogóle zechcieli się spotkać,za odwiedzanie niektórych po kilka razy. Aha bo bym zapomniała powiedzieć coś pozytywnego: 1-drukują dla Was 50 szt wizytówek i tyle Wszystko na potrzeby PGE.

spodek

witajcie czy ktoś pracuje bądź pracował w tej firmie na stanowisku przedstawiciel handlowy ? jaka opinia krąży Waszym zdaniem ?

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Polska Grupa Energetyczna - Katowice

• Jak się pracuje w PGE Polska Grupa Energetyczna?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Polska Grupa Energetyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PGE Polska Grupa Energetyczna