EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Tytan

Czemu tak długo się czeka na wypłaty? Co z premia na święta od firmy? Cichy robocze pozdrawiam pracownik w hit-holz

Babilon
@Tytan

Będziesz miał jak sobie kupisz albo przejdziesz na niemieckie warunki. Innaczej nie opłaca się im kupować bo za tanie wakacje by były.

Rafalnix
@Tytan

Dostałem oferte pracy w Hit Torgau. Jakie są tam warunki. Opłaca się tam jechać?

PanAdolf

Ogólnie tragedia, oszukują na godzinach jak Ci chip bie działa bo Nie działają to Ci pan Marek C! Powie tak idź do przełożonego niech on to wyjaśnię ty dostajesz N i 3 miesiące bez premi. Meldunek? Ja byłem 4 miesiące i się nie doczekałem śmiech na sali. Praca (usunięte przez administratora) jak noc tragedi w domach pijaństwo speluna ogólnie tragedia. Naprawdę odradzam każdemu kto chce tam jechać ludzie to jest oszustwo jak nie wiem co. Aa j jeszcze pobierają Kaucje to 200€ których nigdy nie odzyskacie. Bo w biurze powiedzą ze to sprawa Pana Marka C który pokaże wam dom bo umów o prace jest z Europajob a o chatę z nim ale kasę zabrała Europajob z wypłaty. A jak napisałem do Pana Marca C o poeniadze o kaucje to mnie zablokował. Wiec Ja idę z nimi do sądu! Umówię tu naprawdę szczerze nigdy nikt mnie tak w oczy nie oszukiwał. Będę tu zaglądał wiec jeśli ktoś naprawdę chce informacji niech zostawi kontakt Ja się odezwę. Wyślę zdjęcia nagrania rozmów. Wszystko mam będę się z nimi sadził nikt mnie tak w życiu nie oszukał.

Rafalnix
@PanAdolf

Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej firmie Hit w Torgau. Strasznie w agencji ja pozytywnie reklamowali.

Sebastian

Mam pytanie, czy posiada waszą agrncja jakąś pracę w Holandii? Z góry dziękuję za info

@Sebastian

Witam, Nie posiadamy ofert pracy na terenie Holandii. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami na naszej stronie internetowej. Posiadamy tam wszystkie aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, EuropaJob.

zadowolony

Fajna agencja, mają ciekawe prace, interesują się zatrudnionym pracownikiem, polecam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie EuropaJob Sp z o. o.?

XXX

Umowa o pracę. Po max 3 m-cach dają umowę do końca kontraktu 18-go (ja dostałem nawet już po m-cu pracy)

Zibi

Witam pracuje ktoś jako monter płyt karton gips we Francji ? I może powiedzieć jak jest ile średnio godzin w tym i jakie średnie wypłaty

@Zibi

Witaj! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: + 48 795 993 393. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

Stolarz Jarek

Byłem z firma w Alpach we Francji Wrzesień Grudzień i wszystko było super . Dużo godzin bardzo dobra kasa nic nie mogę powiedzieć . Był jeden (usunięte przez administratora) ale jak narozrabiał to go pogonili i do końca roboty był spokój . Kwatery bardzo dobre . Maja dzwonić niedługo na powrót na pewno wracam

paleta

pracuje tutaj 8 miesiac , wcześniej robiłem na magazynach w Niemczech i w Holandii . Nie wiem co to za chłopy ciągle piszą ale chyba nie wiedza po co tu przyjechali . Dla mnie normalna praca fizyczna ani lekka ani cieżeka robic trzeba i tyle . Pieniądze normalne placą zawsze a w innych agencjach to albo nie bylo roboty albo nie placili . Ja polecam

Mirek

Witam , pracowałem w Hit prawie dwa lat praca jak każda inna fizyczna jak się umie i chce pracować to nie ma problemu . Problem to jest z tymi co przychodzą i od pierwszego dnia chcą zaliczke a jeszcze w pracy się nie pojawili i jeszcze po sobie nie sprzątaja . Ja miałem po czasie normalnych chłopaków na kwaterze i wszystko było git. W robocie normalni ludzie . Z biurem zero problemów jak coś mi nie grało pani w biurze wszystko wyjaśniła . Pracowałem przez kilka agencji i ta jest mega OK wiec chłopy nie marudzic bo pracowac trzeba wszedzie

Sebixx

Czy jest wypłacalna firma i jak wygląda praca na stanowisku traktorzysty ?

Ogrodniczka

EuropaJob godna uwagi i zainteresowania. Przemiły, kompetentny i wyczerpująco informujący zespół. Polecam!

Jestem zainteresowany pracą jako blacharz we Francji, jakie zarobki, jakie warunki????

@Zainteresowany

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel: 12 349 09 92, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Egon

Co z ciuchami dla pracowników?

kabaal

Czy ktoś pracował lub pracuje w Holandii jako spawacz w mieście Almere spawanie łyżek do koparek i.t.p jak jest z placą mieszkaniem ogólnie jak firma się spisuje

@kabaal

Witam, nie posiadamy ofert pracy na terenie Holandii.

Spawacz

Wstyd co oferują spawaczom do Francji. Nie dość że łosi szukają z własnym samochodem to jeszcze śmieszne 11€ brutto oferują... Nawet jak dają jakieś dodatki to nie opłaca mi się kiwnąć palcem za 6k pln netto w podstawie czy tam ile wyjdzie. Tyle to ja w polsce zarabiam i nigdzie jeździć nie muszę.

Lidia
@Spawacz

Rozumiem, że stawka jaką proponuje firma EuropaJob dla spawaczy za granicą nie usatysfakcjonowała Ciebie. Czy pamiętasz jednak jakie inne zapewniania ta firma świadczy swoim pracownikom? Może podczas rozmowy, którą odbyłeś było coś o świadczeniach socjalnych dla pracowników?

ZENEK
@Spawacz

Potwierdzam (usunięte przez administratora)euro dla spawacza we Francji oferują a przez telefon złote góry obiecują omijać dalekim łukiem tą agencję.

ziomal

Cześć. Czy jest ktos kto pracuje w Torgau jako operator koparki bądź wózka widłowego ? jakie są przelewy za miesiac pracy na konto ?

@ziomal

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel: +48 795 993 393, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Myslałem że coś się zmieni ale widzę że nic. Koniec gry dla europajob dzwonię do adwokata. Ciekawe co powie na te śmieszne nie wypłacanie pieniędzy i premi. Okradacie pracownika. Wypłaty są do 10. A przychodzą 13 albo 14 za każdy miesiąc opóźnienia wytoczy wam sprawe w sądzie. Naliczacie jakiś śmieszny podatek nie mam zamiaru płacić wam 3 tysiące złotych każdego miesiąca. A wy trzymajcie dalej na oprocentowanym koncie. Ciekawe jak inspekcja wpadnie do was czy stracicie koncesje. Dowidzenia piramido europajob..

Ryszard
@124

O jaki podatek dokładnie chodzi, który pobierany jest przez firmę EuropaJob? Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej dotyczącej Twojego zatrudnienia pracodawca informował, że taki podatek będzie pobierany po powrocie pracownika do Polski? Wyjaśnij nam szczegóły tego, jak to wygląda.

Matematyk

Dlaczego podatek oraz mieszkanie jest osiągane po wyższym kursie Euro ? Na umowie jest napisane że kurs euro przy wypłacie z dnia poprzedniego tzn. Wypłata za miesiąc kwiecień 180€ × 4.27 tj. 765 potrącenia.. u was kurs 4.36 784 potracenia. Podatek Niemcy np. 250€ × 4.27 tj. 1067 u was 1090. Dwa składni ubezpieczeniowe ZUS Podstawowe ubezpieczenie odciagane 542zl w ZUS TWIERDZA 502zl ?? No i znowu kwestia podatku miesiąc luty godzin 180 podatek 800zl miesiąc marzec godzin 195 podatek 1200zl Miesiąc kwiecień godzin 152.5 podatek 1200zl

Murzyn

CZŁONEK!!!

No narazie wyrownali zalegle premie za luty i styczen ktore ,,zaginely w akcji,,.Ale mysle ze jest to zasluga ludzi ,bo zrobili afere o Swoje !Ale mysle ze jest to tylko chwilowe .Z tego co piszemy na forum to wynika ze taka sytuacja jest tylko w tym torgau,bo we francji i indziej jest okej.POMOCY!!!Chlopaki co zrobic ze szczurami ktore opanowaly juz chyba Elbstrasse na Amen!!!Sa wieksze od kotów.Wyslac w paczce do lipska ?,moze Czarodziej zaczaruje i znikną?Bo krakow chyba nic nie pomoze w tej sprawie.A marek jest dobry w ru×haniu to moze szczury wyru×ha i im sie odechce tak jak z Nami to robi i odpuszcza.Albo przeprowadzka na spitalstrasse bo chlopaki tam ponoc jak w palacu maja,czysciutko ,internet ,tv ,meble ,wanny ,prysznice ,piekarnik ,wszystko majo.

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.