EuropaJob Sp z o. o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

YYYYY Nowy wpis

I mechaniku / składaczu maszyn nie piszecie a ze względu na doświadczenie myślę o tej robocie. Podobnie jak poprzednik zastanawia mnie brak wskazanych zarobków, chce wiedzieć czy dalej w ogóle jest sens się angażować. piszą ze około 48 godzin (usunięte przez administratora) w tygodniu będzie. weekendy wolne?

Nowy wpis

@YYYYY

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Andrzej Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam. Mam pytanie w związku z tym ogłoszeniem Murarz praca w Grenoble Francja.Czy ktoś był ,a może jest tam.Bym był wdzięczny za każde informacje na temat szczegułów wynagrodzenia ,bo w ogłoszeniu brak jakichkolwiek szczegułów wynagrodzenia.Ogłoszenie z @EuropajobSpułka z.o.o

RC Nowy wpis

I ta końcówka to pewnie kluczowa sprawa? Co to za firmy, które zdecydowanie odradzasz i ze względu na co? Możliwe także ze lepsze kwatery trafiają się w innych regionach? Trzeba mieć po prostu farta?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w EuropaJob Sp z o. o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

AW

Szukam informacji o ogłoszeniu do pracy jako rzeźnik, interesuje mnie wyjazd z ogłoszenia. Tylko pytanie czy muszę mieć coś na kształt książeczki sanepidu albo podobnych badań, jakie są wymogi tutaj? Bo w ofercie nic nie napisaliście.

@AW

Dzień dobry, Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych nie jest wymagana. Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Dzień dobry proszę o informację jak wygląda obecnie teraz sytuacja na paletach w Torgau? (bo ostatnio co eśt na ten temat to rocznik 2019) coś że zmieniło tam?

@Nowy

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę EuropaJob Sp z o. o. na stanowisko Spawacz? Pojawiło się 21 września na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Tom

Szukam dobrego zakladu we Francji jako spawacz mag jaki polecacie z Europa job Interesuje mnie wynagrodzenie netto za miesiąc i warunki pracy

@Tom

Dzień dobry! Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Polecam

Witam mialam okazję pracować w hotelu w Niemczech za pośrednictwem agencji. Agencja tylko pośredniczyła. Praca była świetna, wszystko jak w umowie zakwaterowanie plus wyżywienie. Nie mam do czego się doczepić. Wypłaty były terminowo bez żadnych problemów.Ponadto kontakotwala się ze mną pośredniczka czy dojechałam itp. Bardzo miło.Jednym słowem mogę polecić.

MArk
@Polecam

a ile miesiecy robiles i jak z godzinami ?????

Qulson

Pracował ktoś jako Pracownik winnicy w Prowansja Alpy Lazurowe Wybrzeże i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery jak i samej współpracy z agencją.

Wanda

Możesz napisać coś więcej o rekrutacji? Co się konkretnego stało, że masz takie negatywne zdanie?

Budyń

Witam mam za jakiś czas zacząć pracę w tartaku w hit torgau jak ta praca wygląda zarobki kwatery i tym podobne będę bardzo wdzięczny za informację ponieważ nie chce się naciąć na meliny bo już przerabilem ten temat....

@Budyń

Witaj! Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Katarzyna

Witam. Ostatnio widziałam ogłoszenie oferty pracy na Korsyce w Ajaccio do pralni. Chciałabym się dowiedzieć czy już ma jakieś doświadczenie w tym temacie. Jak to wszystko wygląda. Dzięki

@Katarzyna

Czy pracodawca EuropaJob Sp z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dzień dobry! Jak najbardziej. Zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@europajob.pl Pozdrawiamy, EuropaJob.

Gibon

Europa Job Kraków czy firma Pracadlaciebie Poznań to ta sama firma obiecanki na początku aby zachęcić ludzi do roboty gruszki na wierzbie, a potem rozczarowanie odradzam wyjazdu przez tą firmę do spawania maszyn rolniczych Kraj Loary/Laval dziura w Monsurs i (usunięte przez administratora) odradzam z całego serca.

Dariusz
@Gibon

A ile się zarobi w EuropaJob? Możesz podać jakieś konkretne stawki w tej firmie? I co należy tu do zadań pracowników? Daj znać :)

Eeee
@Dariusz

Jak narobisz nadgodzin to ujdzie w tłoku, ☹️

Gibon
@Dariusz

Jak narobisz nadgodzin, spawanie typu tynkowanie inaczej zarzucanie dziwna metoda nie każdy to potrafi robić a nie ma czasu na naukę, montaż, spawanie patrzą na dokładne szczeguły, nie warte stawki do wykonywanej pracy.

Niestety nie polecam firmy Europa Job Kraków która jest tym samym co w Poznaniu Praca Dla Ciebie głównym ich hasłem jest stawka do uzgodnienie lanie wody nic w stanie na sto procent nie są zapewnić jakie to wspaniałe warunki mieszkaniowe internet akurat powiem lipa nie miałem. I nie polecam tych firm!!!

ktoś

Czy wiecie jakich narodowości pracowników szukają?

@ktoś

zybi

Jak wygląda sprawa podatku jest płacony w Polsce czy w Francji i jak jest z ubezpieczeniem

@zybi

Witaj! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: + 48 12 349 09 92. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

John

Witam. Pracował lub pracuje ktoś na korsyce przy wędlinach? Jakieś opinie? Pozdr.

Rycerzyk

Pracowałem w Europiejob. Sytuacja mojego punktu widzenia wygląda tak. Dzwoni do was kobieta która chce was rekrutować do pracy, cudy na kiju opowiada o pracy. A potem poznaje się koordynatora i brygadzistę. O ile do brygadzisty nie mam nic poprostu jest pionkiem który wszedł w tą firmę za daleko. To już koordynator to grubsza sprawa. Człowiek na dzień dobry sprawia wrażenie miłego, obeznanego i dodającego chęci do pracy w taki sposób że człowiek faktycznie chce tam pracować ale to zmienia się szybko. Pierwsza oznaki podejście do meldunku w Niemczech. W umowie mamy zapewnionych tłumaczy itp ale ty od niego usłyszysz że on nie jest od biegania i załatwiania takich spraw jak meldunek i lekarz gdzie w umowie MA obowiązek iść z tobą albo chociaż wyznaczyć zastępstwo a chociaż poprostu odebrać telefon od Ciebie i tłumaczyć np u lekarza itp. Moja rada? Jak wam tak powie to trzeba mu pysknac o tym gdzie za tłumaczenie trzeba fakturę wysłać bo Europajob gwarantuje tłumaczenie. Drugi taki jego grzeszkiem są mieszkanka. Tak jak ludzie już pisali ma się umeblowana kuchnie toaletę i w pokoju postawione łóżko! Tak to wszystko. Cała reszta to co znajdziecie w pokojach jest z wystawek, ale nie to w tym jest najgorsze. Najgorsze jest podejście koordynatora do ludzi na mieszkaniu. Wyrzucanie jedzenia bo stoi na kuchence, niezapowiedzianym wchodzenie do mieszkania nawet pod nieobecność kogokolwiek. Z nowymi ludźmi wpada jak do siebie bez informacji o tym że przyjedzie! całkowicie nie zapowiedziany ani SMS ani telefonu nic a ty w gacisch w przejściowym pokoju śpisz po nocce, bo ludzie są rzucani do mieszkań losowo i nie zdziwcie się jak będsoe was współlokator budził bo wrócił z pracy. I z miejsca dopierdziela się że talerz w zlewie nie zmyty. Grozi wywaleniem z mieszkania notorycznie nie ważne czy z twojej czy kogoś innego winy. Jeżeli chodzi o finanse to nie jest najgorzej fakt że są problemy z premiami ale do tej pory tak naprawdę może że 3 -5 osób niedostaly faktycznie niesprawiedliwie i sami z tym nic nie chcieli zrobic, proste ich decyzja to że Pani księgowa ledwo obsługuje kalkulator to niż też inna sprawa, poprostu jak jest coś źle to samemu trzeba zadzwonić i wyjaśnić sprawę, raczej nie ma problemu z odzyskaniem swoich pieniędzy. Wypłaty, tak to jest tutaj nie do końca. Dochodzą rzadko w terminie ale dochodzą zawsze, wolę kogoś kto się spóźni z zapłata 2-3 dni niż kogoś kto nie placów wogole i chyba każdy to rozumie. Ale tak pani Izo polskie prawo mówi że po podpisaniu umowy i gdy pracodawca deklaruje wypłatę do 10 to do 10 ona ma być na koncie i nie ma tu zasłaniania się bankami przelew wysyła się 5-7 i wszyscy są zadowoleni a nie 10 o godzinie 17:00 je wysyłacie dopiero. tak mówi Kodeks pracy i pracownik gdy nie dostanie wypłaty powyżej 3 dni tego zadeklarowanego terminu ma prawo do odsetek z tego powodu !!! Kodeks pracy to gwarantuje. Reasumując Europajob nie jest najgorsza firma i jak by chcieli to mogli by to wszystko naprawić.

Ilona
@Rycerzyk

Takiego wpisu tu niewątpliwie potrzebowaliśmy. Pamiętaj tylko następnym razem, iż na forum nie używamy żadnych danych personalnych konkretnych osób. W sposób merytoryczny i bardzo przejrzysty opisałeś nam wiele aspektów, związanych z zatrudnieniem poprzez EuropaJob. Szkoda jedynie, że masz tak niepochlebne zdanie na temat tej agencji pracy. Nie wspomniałeś nic o kwestii ubezpieczenia. Czy zatrudniając się poprzez EuropaJob ma się je zapewnione?

Darek
@Ilona

Chyba oczywista sprawą jest ubezpieczyć Pracownika przez Pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.