Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Łubu Dubu

No cóż i kurę która znosi "złote jajka" można zarżnąć!!!!Widać jak ta firma jest zarządzana...na wypłaty dla roboli nie ma ale dla pana menago to 3500zł od ręki jest....Boże widzisz a nie grzmisz...cóż to tylko taki kraj POLSKA!!!

bzdziychu

Złota krowa stolarka amelunium została wydojona przez wielkiego menedzera dyrektora. Nie ma pieniedzy juz na nic, ale dyrektor premię 3500zł sobie zafundowal.

Mózg

Właśnie dlaczego to chce się "prześladować" kierownictwo?Przecież oni wykonywali polecenia płynące z "góry" ? W każdej firmie jest Prezes ,V-ice Prezes ,Główna księgowa , Zarząd firmy który nadzoruje stan finansów...a wiec o co chodzi? Tu należy się spytać gdzie oni wszyscy byli ,że nie widzieli stanu finansów firmy? Dlaczego doprowadzili firmę do takiego stanu ?(usunięte przez administratora)

konkordat
@Mózg

a co chodzi? jak to wykonywali polecenia? te niezgodne z prawem i przyzwoitością też?

Łukasz drabik

A kto nie podpisuje protokołów

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Serwisant - Bielsk Podlaski
Hrappka.pl
łukasz drabik

chodzi o renesansową później następne budowy a potem sprawy cywilne dla zarządu i kierownictwa (usunięte przez administratora)

kuma
@łukasz drabik

na kierownictwo?? a co Panu kierownictwo zrobiło? i jakie Pan ma budowy jeszcze na myśli??

ziolo

A komu Polbud nie zalega..?Może szybciej będzie?

Łukaszdrabik

Proszę o kontakt firmy które robiły na renesansowej i Polbud im zalega l.drabik@wp.pl

ku.as

a zwalniają? bo ja chce się przyjąć i karierę zrobić

bezrobotny

Pamiętacie jeszcze pewną firmę Heńka z Lublina, jak był początek końca to zaczeli zwalniać w firmie ( biuro ) !

ku.as

ktoś mnie skasował a ja chce tylko wiedzieć czy bednarek złożył dymisje? bo jak nie złożył to chce wysłać cv do polbud

biuro

W przyszłym tygodniu jeśli miasto nie odbierze parku naukowo technologicznego to polbud ogłosi upadłość to są informacje z Bielska.

lepsza przyszłość

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres: praca@polbud.com.pl, lub listownie. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Oferujemy: •Atrakcyjne wynagrodzenie •Wysoko motywujący system premiowania •Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń •Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Zygfryt
@lepsza przyszłość

Tutaj jest dział "OPINIE O PRACODAWCY", ale najwyraźniej Polbud nie potrafi czytać. Może Moderator zwróci na to uwagę? :) Żeby chcieć zapewnić komuś możliwość rozwoju i szkoleń, z czystej przyzwoitości należy umieć czytać.

Zygfryt

Hehe Czytam doskonale i do leniwych raczej nie należę. To Ty jesteś leniwy, bo to było do mnie pytanie. Zauważ, że zadał mi je ku.as. Zobaczyłeś nick, ale już nie doczytałeś, że wcześniej jest napisane "odpowiedź na:" XXX? Ty też od nich jesteś? Bo taki siakiś mało spostrzegawczy :D

XXX

Kary za Park Naukowo Technologiczny w Białymstoku to jest 80.000zł za każdy dzień zwłoki...zwłoka trwa już 10 miesięcy czyli 30-31 dni x 80.000zł=2.480.000zł x 10 miesięcy = 24.800.000zł .Hm tak podawała TVP Białystok wystarczyło jedynie wszystko pomnożyć i wyszedł wynik.Jeśli źle policzyłem proszę o sprostowanie.A jak jest naprawdę nie wiem?Po prostu tak sobie to policzyłem

generał

Naszym celem jest profesjonalna realizacja Państwa marzeń w połączeniu z gwarancją zadowolenia z jakości.

Rafał
@generał

Popraw błąd w wyrazie "prestirzowyh"

kopyto
@Rafał

mic cal raczej do wszystkiego doprowadzil a reszta to była kula sniegowa

VVV

No tak w biurze jak piliście tak pijecie i jesteście oderwani od rzeczywistości!!Tylko przychodzi czas kiedy za wódkę trzeba kelnerowi niestety zapłacić....albo nie płacić i zbankrutować!!!Czas pokaże i zweryfikuje! 1-2 miesiące na to trzeba???

ściopa

nie wiem o co tutaj wam chodzi. Firma ma się dobrze, zwolnione zostały osoby niepotrzebne. My w biurze jak piliśmy tak pijemy dalej:D zdrowia i do roboty.

nasze wartości

POLBUD na każdym etapie procesu inwestycyjnego kieruje się ważnymi wartościami. Zaufanie, odpowiedzialność, profesjonalizm i jawność to podstawa budowania trwałych relacji partnerskich ze wszystkim interesariuszami firmy. Doświadczona kadra POLBUD u daje pewność rzetelności, fachowości oraz terminowości. Inwestorzy mogą liczyć na naszą pomoc i radę w trakcie całego procesu budowlanego. Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu biegle poruszają się w świecie najnowszych technologii, norm i przepisów.

Cwaniak

Ja wiem jedno na pewno :Pan Prezes na początku tamtego tygodnia złożył swe wypowiedzenie , wiem iż kolega i koleżanka zostali zwolnieni ,wiem że ileś osób dostało wypowiedzenia z pracy.Czy to jest restrukturyzacja przedsiębiorstwa tylko hm nie wiem ?Wiem ,że nie płaci się i za to i za tamto....a dlaczego nie wiem?Wiem ,że sa kary za budowy w Białymstoku .Wystarczy obejrzeć TVP Białystok .Wypłaty pracownicy mają regularnie i bez problemów. W mieście wszyscy mówią to co głosi plotka ,że firma pada?A jak jest????To chyba wie tylko Zarząd!!!!Pozdrawiam!!!

zwykły szarak

To co teraz zostaje nam zrobić? pozdrawiam

jopek
@zwykły szarak

to pewnie jakaś plotka, byłem na ich stronie i wszystko jest w porządku, Misją POLBUDu jest świadczenie usług generalnego wykonawstwa oraz realizacja projektów deweloperskich poprzez dostarczanie usług i produktów zapewniających optymalne rozwiązania, najwyższą jakość oraz satysfakcję Klientów. Działania POLBUD oparte są na wyznawanych wartościach oraz partnerskich relacjach z Klientami, Podwykonawcami oraz Dostawcami. POLBUD zawdzięcza silną pozycję rynkową dzięki doskonałej kadrze, dlatego taż firma kładzie szczególny nacisk na rozwój pracowników oraz poszanowanie ich osobistych wartości.

zwykły szarak
@jopek

Tego się spodziewałem, że konkurencja i nieuczciwi podwykonawcy szerzą plotkę(masonskie nasienie). Jeśli jest tak jak piszesz, strona internetowa działa super i nic na niej nie widać to znaczy, że jest dobrze. My zwykli pracownicy postaramy się wyrabiać 200% normy, miska ryżu nam wystarczy. pozdrawiam

@jopek

Haha nie bądź śmieszny JOPKU! Ten, kto miał z wami do czynienia, doskonale wie, jakie to wyznajecie wartości i jakie utrzymujecie "partnerskie" relacje...zwłaszcza z podwykonawcami. Nikomu oczu nie zamydlisz... Do zobaczenia niebawem...

jopek
@Dama

twierdzisz że ktoś celowo poświadcza nieprawdę i celowo wprowadza w błąd mając złe intencje? kogo masz na myśli? misja firmy to dokument urzędowy i dowód w sprawie.

@jopek

Misja firmy to dokument urzędowy...? Jednych wywalili (usunięte przez administratora), tylko po to, żeby zastąpić ich innym ustrojstwem... Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów, czy jesteś normalny! :D

@jopek

I jeśli chcesz wyróżnić się intelektem spośród Waszej kadry, to napisz chociaż jedno zdanie od siebie a nie słowo w słowo przepisujesz całe teksty z Waszej strony internetowej... :D Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D

sciopa
@Dama

jakiemu kielnerowi? my nic nikomu nie musimy płacić!! My swoją pijemy.

konusek jopka
@Dama

NASZA KADRA jest znana z wielu prestirzowyh inwestycji i to w całej Polsce. A zarząd stawia przed nami coraz to nowe wyzwania.

Konusek Damy
@konusek jopka

Poczytaj wszystkie komentarze, to dopiero zobaczysz z czego jesteście znani! Opinie o was piszą ludzie, którzy mieli z wami do czynienia. Ciekawe czemu jako jedyni na 4 strony opinii, piszecie o sobie dobrze... :D To chyba troszkę nietaktowne... :|

Karol

Zbyt duże zarobki zwykłych szaraków???Na produkcji ludzie mieli po 10-12zł brutto???To może miskę ryżu trzeba im było dać?A po ile miała cała świta w biurze?Od 2500zł netto w górę....!!!!Za siedzenie i nic nie robienie...?Przyglądanie się całej tej sytuacji i szemraniu po kątach ,że jest źle.Ile jeździ aut osobowych 50...?Ile biur,mieszkań służbowych....wszystko to są koszty przez które przejadło się przedsiębiorstwo!!!!A zwykli pracownicy pracowali i pracują na budowach.produkcji i ledwo na miskę ryżu zarabiają!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski