Opinie o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. w Krosno

Kintek

Szanowni czytający te posty i opinie... Jest w nich sporo prawdy, choć język w jakim piszecie daleki jest od akceptowalnego. Jednak przyznać trzeba, że firma ma giga problem z zarządzaniem. Dyrektor Produkcji wyedukował się sam z zarządzania i nie widzi własnych błędów, a pracodawca to akceptuje. W firmie nie szkoli się ludzi, a zarządza się poprzez konflikt pomiędzy właścicielami, który jest na rękę dłużej pracującym kierownikom i dyrektorom, bo mogą grać we własną grę na cudzym boisku. Cierpią na tym zwykli ludzie którzy są ofiarą błędnych decyzji dyrekcji, którzy stosując spychologię zrzucają winę na najniższego szczebla pracowników. Osobiście nie polecam pod żadnym pozorem. Jeśli chcesz tak pracować to musisz opowiedzieć się albo po stronie właściciela, albo właścicielki inaczej będziesz miał przewalone. Zresztą jak się opowiesz za jednym to drugi będzie cię tępił. Właściciele nie maja pomysłu na tę firmę. Dyrektorzy robią co chcą i wyżywają się na ludziach. Kierownicy zastraszeni przez Dyr . wyżej dyszla nie podskoczą. Nie mogą działać sami, bo dyrektor zaraz donosi właścicielowi a ten wzywa ich na dywanik i opier...a. Sam byłem świadkiem jak właściciel wezwał do siebie kierownika i darła się na niego w obecności Dyrektora, który potakiwał.... Jeśli już na chleb nie macie i nic nie umiecie, to możecie tam iść ,ale nigdy jeśli coś potraficie i macie na jedzenie i rachunki. nie polecam i nigdy nie polecę pracy w Panmarze nikomu.....

@Kintek

Ostatni czas w Panmarze przyniósł kolejne newsy..... Odszedł kierownik najważniejszego wydziału i zastąpił go długoletni pracownik a w między czasie ruszył casting na kierowników.... Życzę powodzenia przyszłym kandydatom ale moim zdaniem nie wiele z tego wyjdzie bo nie jest akceptowalne tak zwane własne zdanie i zdania odrębne przez pseudo dyrektorów... Każdy nowy i takim zostanie zjedzony i (usunięte przez administratora)bez szans na działanie przez "system" , choć w pierwszym etapie zostanie zapewniony o wolnej ręce do działania. Daję kolejnemu kierownikowi 4 miesiące nie dłużej.. Wszystkim "desperatom" życzę powodzenia.

dno

Praca tam to strata czasu zdrowia fizycznego i psychicznego . Jeśli chcesz być traktowany gorzej jak maszyna, nie mieć nic do powiedzenia, ogólnie czuć się jak (usunięte przez administratora). To jest praca dla Ciebie!! NIE POLECAM

@dno

A zgłaszaliście ten problem do głównego szefostwa? Czy jakby ktoś we własnym zakresie zadbał o maseczki z filtrami to firma wtedy odda kasę? To chyba nie jest zgodne z prawe, że przy takim zapyleniu pracujecie bez odzieży ochronnej?

Mika Nowy wpis

Praca bardzo ciężka fizycznie, zero poszanowania pracownika i oczywiście wszystko za najniższą krajową. Kobiety na taśmie mają mega ciężką prace, wymagania sa ogromne, a wynagrodzenie żałosne.

@Mika

A kobiety dadzą radę czy raczej praca przeznaczona jest dla mężczyzn? Jeśli chodzi o pensje to można dobić jakoś do tej najniższej; premiami albo nadgodzinami płatnymi? Co takiego jest wymagane od kobiet, coś co wychodzi poza stanowisko pracy?

Kintek Nowy wpis

W odpowiedzi.... Jeśli chodzi o premie to bym się nie spodziewał. Nie ma teraz takiej możliwości, bo firma ma tak duże problemy tak ze środkami na funkcjonowanie, jak i z tymi na wypłaty premii dla pracowników. Zatrudnienie Prezesa też nic nie da, bo dwa obozy właścicielskie jakie zarządzają, a właściwie wydaje im się że zarządzają tak mocno na wzajem się znoszą, że nie zaakceptują nikogo, bo ktoś kto przyjdzie będzie przypisane do jednego z właścicieli i tyle.... Wydaje mi się,że nie ma na ten moment żadnej siły, aby ustabilizowała sytuację w tej firmie. Musiało by się tak baaaaaaardzo dużo zmienić. A na to się nie zanosi. Na koniec... zwracam uwagę na to, z jakich pełnionych funkcji odeszli pracownicy z tej firmy. Baczny obserwator będzie miał pełny obraz co się dzieje analizując tylko ten fakt. Pozdrawiam.

Nikoś Nowy wpis
@Kintek

Wyjaśnisz więc, dlaczego posada Głównego Księgowego jest nieobsadzona? Trafiłem właśnie na takie ogłoszenie. Sądząc po wymaganiach pasowałbym. A wśród zachęt do podjęcia pracy w firmie jest stwierdzenie o wynagrodzeniu stałym oraz premii. Przyznam, że wolałbym poznać kwoty.

Luiza
@dno

Gorzej jak maszyna? Czyli jak? Obowiązków jest za dużo czy ponad siły? Czy może jakieś nadgodziny tutaj często są?

@Luiza

Gorzej jak maszyna czyli tak że, masz (usunięte przez administratora). cały czas na pełnych obrotach, masz zrobić jak najlepiej i jak najwięcej, praca ciężka , monotonna, w hałasie i pyle rakotwórczym . Maszyna tam to świętość , operator robi w gacie żeby nic nie popsuć, a pracownika zdrowiem i pracą ponad normę nikt się nie przejmuje, cieszą się tylko kierownicy bo dostaną odpowiednią premię za "oranie ludźmi".

Antosia
@dno

Czy firma zabezpiecza was jakoś przed tymi pyłami i hałasem? Albo może jakieś dodatki pieniężne za to macie? Jak w ogóle tu z kasą, skoro jest ciężko, to wynagradzają to jakoś porządnie ?

Ktoś

Szkoda tylko, ze odbywa się to kosztem pracowników, ktorzy i tak zarabiają śmiesznie mało.

@Antosia

fima nie zabezpiecza nas przed pyłami, w trakcie pracy kurzy się, a po pracy operatorzy przedmuchują maszyny tak, że cały pył idzie w powietrze aż świata nie widać , a pracownik to wciąga w płuca i po powrocie do domu smarka na czarno i pluje błotem. Pomiary zapylenia nie są nigdzie udostępniane.

@Ktoś

Co to znaczy, że pracownicy zarabiają śmiesznie mało? Jesteś w stanie wskazać widełki, które tu obowiązują? :x Skoro nie jest tak kolorowo, to czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, które zrekompensują te warunki pracy?

@dno

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 14 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Panmar Czekańska Szmyd sp.j.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Prezes Zarządu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

zdzisiek

takie pytanko, bo widzę, że spora część przedmówców wylała (usunięte przez administratora) na tę firmę w szczególności na to żę są 2 obozy z uwagi na 2 właścicieli, ale także na miałkość kierowników/dyrektorów..... Pojawiło się ogłoszenie na prezesa zarząd, to może jednak jest jakaś szansa na pozytywne zmiany.... piszę bo rozważam wysłanie CV do jednego z działów i taka rozkmina mi się pojawiła

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

@Kintek

Specjalista/tka ds. zakupu surowca drzewnego nadal potrzebna czy stanowisko już zajęte? Kiedyś mieli takie ogłoszenie jeszcze. A jak nie to to może podobna praca jest, oby nie fizyczna?

Fizyczny

Zmienia się strategia zatrudniania pracowników.Jakiś czas temu zaczęli przyjmować Ukraińców ale się poparzyli bo są bardziej roszczeniowi niż Polacy to zatrudniają teraz degeneratów z więzienia brawo!Firma roku.

Czy w Panmar Czekańska Szmyd sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

To co takiego robi on dokładnie? Krzyczy czy co? Dobrze by było mieć jakieś wyobrażenie o tym, co tam się dzieje. A warunki zatrudnienia zgodne z kodeksem pracy ogólnie?

Omijać szerokim łukiem! Zacofanie minimum 30 lat. Wyplata oczywiście najniższa, brak szacunku dla pracowników. Kierownik, który sam się nazywa ,,cichy zabójca" nie ma zielonego pojęcia o produkcji, a jego jedynym zajęciem jest nękanie ludzi. Codziennie z samego rana słyszysz tylko narzekanie na pracowników fizycznych. Jeśli ktoś pragnie sobie zniszczyć kręgosłup oraz psychikę to polecam.

Zauważam, że duża część ostatnich opini mija się z prawdą... Firma jak każda inna ,która przestrzega w 100% prawa pracownika. Wypłaty zawsze na czas, nawet dzień wcześniej. Wszelkie kursy bądź szkolenia podnoszące kwalifikacje zawsze pokrywane przez pracodawce. Na swoim i współpracowników doświadczeniu wiem ,że jeśli ktoś ma chęć do pracy, głowę na karku i coś sobą reprezentuje może w tej firmie znaleźć stabilne i pewne zatrudnienie na lata. Jeśli chodzi o pensję to nikt na produkcji u nas nie pracuje za gołą naj niższa. Panują proste zasady: umie , robię dobrze, staram się to zarabiam. Jeśli ktoś pojawił się w tej firmie wyskakujac jak "Filip z konopi..." I tak samo szybko zniknął to moim zdaniem w żaden sposób nie jest wiarygodna osoba w swoich opiniach. Ja polecam tą firme . Pracuje już bardzo długo i wiem z doświadczenia, że Wspólnicy, Dyrekcja i Kierownictwo to honorowi ludzie i można na nich polegać. I nie prawdziwe są te negatywne opinie P.S Nie znam drugiej takiej firmy w Krośnie, która płaci tyle, starszym i dobrym pracownikom .... Pozdrawiam

Krosno
@123456

Honor w tej firmie rozbawił mnie ten komentarz A co powiesz o tych zalegluch urlopach że ludzie mają po 60 dni zaległego urlopu a jak idzie się do kierownika po urlop to ciągle odmowa bo ludzi brakuje

@Krosno

Honor szacunek i dotrzymywanie słowa w tej firmie nie istnieje Kierownik który sam nazywa się esesmanem najpierw mówi jedno potem temu zaprzecza że on tak nigdy w życiu nie powiedział,ma zero szacunku do pracowników Szczerze odradzam pracę w tej "firmie"

Mariusz
@*6293

Takie ustne obiecywanie nigdy się dobrze nie kończy. Najlepiej od razu mieć ustalenia na piśmie. Chodzi o zarobki? Są niższe niż te które ci zadeklarowano, czy tylko o konflikt z szefem?

Kibol
@123456

Podejrzewam że tą opinię wystawił pracownik pracujący w Biurze niemający żadnej wiedzy na temat pracy fizycznej w tej firmie, albo osoba która jest,,DUPOWŁAZEM ". Tyle w temacie.

@Mariusz

Ustalenia na piśmie w tej firmie możesz mieć i nagranie ale jak przyjdzie co do czego jak chcesz jeden dzień głupiego urlopu to zaraz bo brakuje ludzi i po temacie zwodzenie itd i jeszcze najlepiej jak byś w ogóle nie chciał chodzić na urlopy bo przez Ciebie firma zawali ładunek ????????

Caryca
@123456

Podpisz się najpierw człowieku swoim nazwiskiem skoro już wypisujesz takie bzdury. Firma sama w sobie jest oczywiście spoko ale kierownictwo zjebane do dna, zwłaszcza na H2. Tam biorą do pracy każdego (usunięte przez administratora)

Agata
@Caryca

A co robi kierownictwo? Podasz przykład? Wszystkim się z nimi nie za bardzo pracuje? Mówisz , że biorą każdego,ale to jak leci? Tak nawet bez doświadczenia?To musi być spora rotacja pracowników?

Najgorsza firma omijać szerokim łukiem zwalniają Polaków a Ukraińców zostawiają taka polityka Ukraińcy wypad do siebie na ua nie zabierać ludziom pracy

Elektryk

Jak w firmie Panmar wygląda praca elektryka?

Hanna
@Elektryk

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak zarobki, atmosfera czy coś innego?

Polak
@Elektryk

To wszystko bo reparacji za wojny nie ma i winę zacofania przerzucają na zwykłych pracowników, brawo dla wolności polaka w Polsce

@Polak

Możesz szerzej to uzasadnić? Chodzi o to, że mało wymagają i praca słabo wygląda skoro według Ciebie jakieś zacofanie jest czy o co chodzi?

Kręgarz

6 godzin pracowania przy odpadach z drewna, gdzie trzeba dźwigać długie ścięte pnie. Praca żmudna, ciężka. Jak sądzę tylko, żeby sprawdzić czy kręgosłup jest z tytanu. Na następny dzień po wykonanej CAŁEJ pracy zeszłego dnia, dostałem informację, że się nie nadaję. Linia produkcji leci, więc odpady też, gdy się skończyła produkcja, wszystko było złożone i posprzątane. Sztab kręgarzy lub pomoc do takiej roboty jest musem.

michał
@Kręgarz

współczuje

Tragedia!! Temperatura na hali sięga 36 stopni. Brak klimatyzacji, zakaz otwierania drzwi oraz okien. Nikt nie przejmuje się ludźmi, totalna wyebka. NIE POLECAM!!!

Maja

A czemu jest zakaz otwierania okien i drzwi? Macie jakąś dodatkową przerwę w te upały?

Omijać z daleka, brak szacunku dla pracownika ze strony kierownictwa mimo że się starasz i chcesz pracować za najniższą krajową plus 400zl premi mają cię za nic

To 400 zł premii brzmi spoko? Nigdzie tyle nie ma co kojarzę. Gdzie tu brak szacunku?

Były
@Karolina

Czytaj ze zrozumieniem, że KIEROWNICTWO nie szanuje pracownika! Za jego ciężka pracę, a mi się wydaje że to najważniejsze by pracownik czuł się komfortowo

Maja
@Były

To dlatego już tam nie pracujesz? Myślisz że kierownictwo nie poszłoby na ugodę gdybyś poprosił o podwyżkę?

Były
@Maja

Podwyżka? W żadnym przypadku bym nie dostał, nie przedłużyli mi umowy, z kierownikiem miałem lekkie spięcie co do odmienności zdań, a ze starszym operatorem dobrze mi się pracowało jemu z resztą też. Nie żałuję jestem w Niemczech pracuje jako malarz tapeciarz na budowie zarabiam 4 razy więcej co 14dni zjazd do Polski na 5 dni jest dobrze. Pozdrawiam Roberta z hali UV swój chłop

@Były

To dobrze, że Ci się ułożyło jakoś. Ale wracając do tego nieprzedłużenia to tylko z powodu spięcia z kierownictwem tak zrobili? To wgl., fair niby? Chyba, że do czegoś jeszcze się doczepili?

Natalia

A na ile miałeś umowę?

Omijać szerokim łukiem najniższą krajowa wyzyskać jak mało wiecznie mało nie dadza zarobić jeśli ktoś szuka pracy na wózek to nie tutaj omijac

Serio, dają najniższą krajową? I co nie ma żadnych dodatków, żadnych premii? Tylko goła najniższa krajowa?

Bim

Jak wygląda praca na wózkowego?

@Bim

Praca wozkowego zależy czy na magazynie czy na hali Na hali (usunięte przez administratora) kompletny miejsca brak każdy pogania chcąc coś znaleźć musisz przekopać pół hali szczerze jak chcesz być zdrowy psychicznie to omijaj panmar szerokim łukiem

@*6293

A płacą chociaż dobrze? Bo jak praca taka ciężka to może chociaż człowiek dostanie jakieś solidne wynagrodzenie?

Bim

A no i jak zmianowo?

Byly

(usunięte przez administratora) i metr mułu odradzam pracę w tej firmie praca ciężka za śmieszne pieniądze na dodatek szefostwo jak ma gorszy dzień to się wyzywa na pracownikach

Nick_olaf Cage
@Byly

A jaka praca jest lekka? po to się chodzi do pracy, żeby pracować. Zasiłki nic nie kosztują,można na nich oprzeć swą egzystencję, która po chwili okaże się znów niewystarczająca, bo mało tego , powinni dać więcej itp; albo zakasać rękawy i coś zacząć robić. Cudów w Krośnie nie znajdziesz, chyba ze po grubych znajomościach.

Piter
@Nick_olaf Cage

Do pracy się chodzi żeby zarabiać a w tej firmie nie zarobisz a wymagania mają jakby miliony dawali

Kris
@Nick_olaf Cage

Tak jest tam praca ale bardzo ciężka praca a za takową powinno być odpowiednie zarobki a nie najniższa krajowa plus jakaś śmieszna premia od śmiesznego kierownika Po za tym ciągła rotacja mówi sama za siebie

Czy w firmie panmar praktykuje się lużne piątki

Zostaw merytoryczną opinię o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. - Krosno

• Jak się pracuje w Panmar Czekańska Szmyd sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Panmar Czekańska Szmyd sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panmar Czekańska Szmyd sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panmar Czekańska Szmyd sp.j.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Panmar Czekańska Szmyd sp.j.