Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Panmar

Pracowałeś w firmie Panmar i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
wół - 2012-07-11 22:31:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam ! Pracuję w firmie Panmar już kilka lat i na początku jeszcze można było robić a od dwóch lat to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] codziennie od godziny 6:00 rano do 18:00 ,a nawet do 22:00 ile można tak ludzi wykorzystywać zamiast zatrudnić do pracy i zrobić dwie zmiany to oni wolą znęcać się nad tymi co są , zmieniają tylko dyrektorów na jeszcze większych tyranów nie mówiąc już na temat kierownika Pana [usunięte przez moderatora] się wyżywa na pracownikach i zastrasza zwolnieniami.
zdjecie uzytkownika
zocha - 2012-07-11 22:42:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wszystko to prawda gdzie są urzędy że nie wiedzą jak tam się ludzi traktuje i nie ważne czy to jest mężczyzna czy kobieta gdzie nasze prawa i kontrole urzędów tylko same układy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panmar

Twoj email:
Wiadomość: