Toledo Arm

Opinie o Toledo Arm

yhntgb 2010-03-30 17:56:53
na stadionie tak samo ( usunięte przez administratora )zywo staniesz a kierownik już wie chociaż nie robie bez posrednio w tej firmie to zostałem zakapowany.
anonim 2011-03-13 19:11:18
Pisze z zapytaniem kto teraz jest kierownikiem w rzeszowie?i jaka atmosfera panuje na budowie? kolega wspominał mi coś o kierownice?
kawa 2011-04-14 13:30:38
Zadzwon do biura to sie dowiesz.Ha ha ha
anonim 2011-06-02 09:04:49
zgłoś się ośle do poradni bo o kasie możesz zapomnieć a świadectwo pracy jak dbasz tak masz :P
zwolniony 2014-01-17 10:05:32
Jak mozesz isc na rozmowe skoro firma nie funkcjonuje pod starym adresem,moze masz nowy adres?Z tego co wiem to firma juz nie istnieje.
Z kim sie umowilas na rozmowe?
były pracownik1 2014-01-31 10:28:16
Nie istnieje,bo ją niejaki pysiek wykonczył !!! Teraz podobno wziął sie za format. Był moim kierownikiem i wiem,ze na organizacji budowy nie ma pojęcia za to ma dobre gadane, no ale dyrekcja lubi takich.
byly 2014-02-07 16:52:01
pysiek byl naszym koordynatorem ,musiales podpasc skoro tak piszesz,bardzo nie lubil pijakow.Przez 5 lat zarabialismy dobra kase i pozniej nam zalatwil dalej robote u francuzow.Na robocie chyba sie znal bo robil najwieksze budowy ale to juz minelo.Format go sciagnal do Nicei bo byl dym a teraz to nien wiem gdzie jest.
Nie bylo tak zle
pracownik 2014-02-18 21:23:00
hahah. On sam za kołnierz nie wylewa. Teraz troche szczegółów.To nie format go sciągnął tylko sam sie kajał jak zbankrutowało toledo, a co obiecal prezesom formatu to nie wiem. Wiem tylko że , Nicei nie dokończył i w Paryżu też nie dokończył (zresztą w Paryżu to pokazał swoją klase,haha ci co tam byli to wiedzą) . Za Toledo podobno go scigają.
byly podwykonawca 2014-02-26 04:56:11
Toledo jeszcze nikt upadlosci nie oglosil ale nie istnieja.
Robilem dla nich mosty ,nie wyplacili nic ,sprawa sie ciagnie.
Winna jest niunia z biura i za nia sie biora bo ona podpisywala umowy z nami.Miala uklady z francuzami.Ale teraz nikt nie wie gdzie ona jest.
Za stadion tez mi wisza sporo.
byly z toledo 2014-10-30 10:53:16
Pracowalem dla nich kilka lat,pewnego dnia po prostu cale biuro sie zwolnilo a papiery wyjechaly do Francji.
Szefem byl arab podstawiony.
Czesc ludzi w Polsce znalazla robote z dnia na dzien a ci z Francji zostali przejeci przez firme matke.
ale i tam juz splajtowali.
a wpis w KRS bedzie dopuki nikt nie oglosi upadlosci.
Nie slyszalem zeby ktorys z Francji mial swiadectwo pracy,nie bylo komu go wystawic a sad przyznal nam racje i nakazal toledo wystawienie papioerow tylko ze toledo nie ma.sad nie sprawdzil co sie dzieje z toledo.
byly z toledo 2015-09-24 20:41:16
Podobno jeden z kierownikow otwiera od nowa Toledo,mja dzilac we francji,obdzwania starych pracownikow,cos sie kreci.
stary 2015-10-16 19:34:31
Juz pracujemy we Francji,kto ma dojscie ten nas znajdzie.
manieko 2016-05-20 11:51:43
no dobra, ale jakie zarobki sa u nich teraz ktoś wie?
Zostaw swoją opinię o Toledo Arm - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toledo Arm