Opinie o Premium Media Szymon Strzelec w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Premium Media Szymon Strzelec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Media Szymon Strzelec o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Media Szymon Strzelec w Tychy

Jaroslaw Klinkiewicz Nowy wpis

Niestety Pan Szymon pozycza pieniadze i ich nie oddaje. Uwaga na firmy Pana Szymona S.

Grażyna Nowy wpis

Można zapytać na czym miałyby polegać te (usunięte przez administratora) Pytam poważnie, bo w EKD firmy nie widać działalności, która by się jakoś źle kojarzyła. Może profil działania się zmienił przez te lata od tych negatywów. A że szukam pracy w wydawnictwie, to nie chcę odpuścić bez informacji, czy tu coś będzie.

Patryk Nowy wpis

Z czego wynika rotacja w waszej firmie ?

Noname Nowy wpis

Najgorsza firma jeśli chodzi o zarobki, ale przede wszystkim to oszuści. Oszukiwanie klientów przede wszystkim. Jeśli chcesz zarabiać na oszukiwaniu to praca idealna. Jak nie masz sumienia to idź na rozmowę. Sprawdzisz się.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Premium Media Szymon Strzelec.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
he

No nie ma jakiejś takiej stawki ustalonej odgórnie @anonim.

Chmielu

@Bartek Zarobki ustalasz indywidualnie podczas zatrudnienia. Ja miałem trzy progi, pierwszy to 1000 na rękę w pierwszym miesiącu, drugi to 2000 na rękę w drugim i trzecim miesiącu, po trzech miesiącach próbnych w czwartym dostajesz 3000 na rękę podstawy, ja mam na razie 2000, bo pracyje niecałe 3 miesiące. Oczywiście do tego są prowizje od sprzedaży i ich wysokość zależy od stażu pracy, na początku jest to 5% od reklamy, potem więcej. Progi nie są wygórowane i da się całkiem nieźle zarobić nawet na początku, ale trzeba mieć doświadczenie i bazę kontaktów, bo bez niej ani rusz w branży reklamowej. @Kloss Ty chyba w tej firmie nie pracujesz, a i chyba nawet nie pracowałeś. Skąd masz takie dziwne informacje o samochodzie? W firmie są samochody, które jeśli potrzebujesz, to bierzesz na wyjazd służbowy, po powrocie zostawiasz pod firmą lub jak wracasz do domu to na parking strzeżony i ra (usunięte przez administratora) nek dajesz w firmie do zwrotu kasy. Własną działalność trzeba mieć, ale to już jest w wielu firmach standard na dzień dzisiejszy, ale masz umowę tak podpisaną jakbyś normalnie pracował, czyli na L4 i urlopie też masz wypłacane świadczenia, zrozumiałym jest że bez prowizji, skoro nic nie sprzedajesz. Ale podstawa i tak jest niezła jak dłużej pracujesz, więc z głodu nie umrzesz.

Bartek

Widziałem ogłoszenie o pracę z tej firmy, na stanowisko menadżera ds. reklamy. Mógłby ktoś napisać mi coś o zarobkach w tej firme? Jaka podstawa, jakie warunki, czy warto sie intersować tym? Dzięki za info!

Kloss

Nawet niezła oferta pracy. Trzeba mieć własną firmę, ale firma pokrywa koszty obsługi księgowej tak chyba nie jest źle. Podstawa jest od początku, ale to tak na waciki, bo trzeba resztę wyrabiać prowziją. Nie ma od razy samochodu, a i tak potem samochód też jest dawany na innych warunkach, tzn kupujesz go na firmę za poreczniem od premium media i dają ci kasę na jego spłatę. Trochę to nie do końca jest dobre, bo jak rozwiążesz umowę z nimi, to potem tobie zostaje kredyt do spłaty, ale z drugiej strony samochód jest twój i wybierasz taki jaki chcesz do określonej kwoty. Jak coś, to pytać, postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Radek

Dobra firma, mogę polecić z czystym sumieniem. Niezłe warunki pracy, wysokie prowizje od sprzedaży. Jedyna wada, to konieczność założenia własnej działalności gospodarczej, ale dla chcącego nic trudnego... Jak ktoś szuka pracy w sprzedaży reklam, to myślę, że ta praca będzie mu się podobać.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Media Szymon Strzelec - Tychy

Premium Media Szymon Strzelec
1.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Poziomkowa 38 lok. 24
    43-100 Tychy