Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o catermed

Pracowałeś w firmie catermed i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-07-10 19:37:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystko:zarobki,szkolenia,dofinansowania,kierownictwo odpowiednie,napoje w czasie upałów,odpowiednie warunki,pani prezes która dba o pracowników-to wszystko bedzie tylko nie wiadomo kiedy,może za kilkanaście lat.
zdjecie uzytkownika
pracownik2 - 2014-07-31 11:19:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najgorszy zaklad pracy jaki isnieje , nie wyobrazalne warunki pracy. Zastanowcie sie 2 razy jak tam pojdziecie! Umowy śmieciowe! Wyzysk! Praca po 12 godzin płatne za 8 ! Kierownik obiektu pod dyktando Prezesa , nic nie potrafi załatwić , dwie lewe ręce ! Porażka nadająca sie do telewizji . Ludzie kontrolujacy ten zaklad w Katowicach otrzymują nagannie "upominki" i jedzenie gotuje sie dalej ... SMACZNEGO
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie catermed

Twoj email:
Wiadomość: