stocznia LINDO-ODENSE

Dania

Opinie o stocznia LINDO-ODENSE

lawok1 2009-12-14 23:52:38
hi,pracuje w Lindo i stocznia nie szuka spawaczy tylko firma R&H(rurarze) ,poszukiwani są spawacze do firmy rurarskiej na elktrode spawanie w suficie rur oraz uchwytów do rur praca jest ok kasa normalna bez posredników to od 23euro/h z przez posredników 10-16euro jedzenie i spanie sam opłacasz.Certyfikaty nie sa ważne trzeba pokazać jak sie spawa np. w suficie stal nierdzewną i tyle, jesli nie umiesz spawać elektrodą w suficie to nie masz szans wracasz do PL na własny koszt.Pozdrawiam serdecznie ;-)
ziben 2009-12-26 21:06:38
ziben daj namiar kolego na ta firme jestem rurarzem i nie mam zadnego problemu z elektroda pozdrawiam spawacz [usunięte przez moderatora]
duch 2010-11-01 15:30:04
kolego wiem ze to stara wypowiedz ale czy przypadkiem nie potrzebuja tam jeszcze spawaczy.jakbys mugl to napisz stronke do nich,[usunięte przez moderatora]
ANDRZEJ 2013-09-19 20:22:58
Pracowałem na Lindo od roku 2006-2010 jako monter bezposrednio w firmie DunskiejPracowało sie bardzo dobrze,płace b.dobre warunki pracy super.Nastapił moment ze praca sie skonczyla nasza prace przejeli Koreanczycy i po robocie .Wrócilem do kraju. Dowiedzialem sie ze prawdopodobnie ma ruszyc ponownie praca na Lindo.CHcialbym jak by była mozliwosc jeszcze popracowac na stoczni .Jesli ktos by wiedział o mozliwosci zatrudnienia albo w jakis sposób sie zatrudnic to prosze o kontakt. Andrzej.
Janusz F 2014-04-28 21:08:02
Ja mialem przyjemnosc pracowac w Lindo odense jako monter (skibsbygger)i zarabialem po 12000 dk na 2 tygodnie to ponad 24000 miesiecznie netto na konto warunki byly bardzo dobre ja zostalem w dani na stale i sa problemy ze znalezieniem pracy.
arekarek 2016-06-10 23:31:30
Mam pytanie. Czy w LINDO pracują malarze i piaskarze??? Bo szukam w tym zawodzie pracy za granica :)
Krystian 2016-09-29 09:11:11
Witam
A może ktoś z działu elektrycznego jest
Aktualnie szukam pracy jako elektromonter
Z góry dziękuję i pozdrawiam
idi 2016-09-29 16:36:11
Ja to się zastanawiam jakich przecięetnych zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, to jeszcze lepiej.
Zostaw swoją opinię o stocznia LINDO-ODENSE - Dania
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia LINDO-ODENSE