Opinie o Haston City Hotel w Wrocław Irysowa 1-3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Haston City Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Haston City Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haston City Hotel w Wrocław Irysowa 1-3

Ciekawa Nowy wpis

Witam chciałabym się dowiedzieć ,czy pracował ktoś lub pracuje na stanowisku pokojowej ,i mógłby się podzielić ze mną opinią ☺️

Jak się pracuje z ludźmi z Haston City Hotel?

Rozczarowany Nowy wpis

Takiego traktowania pracowników nie ma nawet w budce z kebabem a co dopiero w hotelu z dobrymi opiniami. Poniżanie, mobbing, brak wsparcia. Niestety nie polecam.

Recepcjonistka

Byłam w Grand City Hotelu na rozmowie kwalifikacyjnej i na dwóch dniach próbnych. To niesamowite, że tak piękny hotel jest tak nieprzyjazny dla ludzi. Szef niemiły, rozmowa nie miała żadnego poziomu. Ale chciałam zobaczyć jak jest od strony "kuchni", Niestety atmosfera wisielcza, manager-ka zadufana w sobie, chamska, krytyczna do klientów i pracowników. Obowiązków sporo jak na tak niskie wynagrodzenie, brak benefitów, zmiany nocne i brak ogólnego szacunku. Wszystkim, którzy chcą rozwijać się w branży hotelarskiej, nie pozwólcie sobie na taki klimat pracy, Praca jest pracą i wiadomo, że nic nie jest za darmo, siedzieć też nie można. Ale szacunek do siebie nawzajem, dobre słowo, zaopiekowanie się nowym członkiem załogi, to jest ważne, traktujmy siebie dobrze, zadzieranie nosa i traktowanie ludzi z góry to nie oznaka siły, raczej w drugą stronę. Pozdrawiam

Mariusz Nowy wpis
@Recepcjonistka

Dziękujemy za opinię, tylko w zupełności nie mogę zgodzić się z nią, ... czy ona została poprawnie przypisana (?), my nie jesteśmy Grand City Hotelem, a Haston City Hotel :), znajdującym się w zupełnie innej lokalizacji niż hotel Grand :).

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Haston City Hotel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy na recepcje jest wymagany jakiś ich strój?

Niestety trudno jest znaleźć dobrego i kompetentnego pracownika stąd takie długie poszukiwania.

robolik

Nikogo kto szuka pracy nie zastanawia że co 2-3 miesiące są ogłoszenia na te same stanowiska od ponad 18 miesięcy obserwuję ogłoszenia czy właściciel jest świadomy jak kierownictwo zarządza personelem jak by nie było dobrego hotelu .....?

@robolik

Jesteś ich pracownikiem, czy może wypowiadasz się jedynie z punktu widzenia obserwatora wątku? Wiele firm nieustannie potrzebuje nowych pracowników, więc prowadzi całoroczną rekrutację, dlatego też ogłoszenia o pracę, które zamieszcza, są wciąż na te same stanowiska. Masz może dokładniejsze informacje, na jakie stanowiska Haston City Hotel poszukuje aktualnie pracowników? Myślę, że warto rozwinąć tę kwestię.

Miki
@Aneta

znajomy tam pracował i sobie bardzo chwalil

Kamila
@Miki

a recepcjonistki nie szukają może?

Kiss_me
@Aneta

opinie bylych pracownikow na dole mowia same za siebie,ale wiem ze pani chce sie przymilic derektorowi..niestety to prawda co pisza ludzie i mowie to jako byly pracownik..ale najbardziej mi sie podoba komentarz.."oswiencim z kapo" :)

Hotell na ul parkowej 8 to porazka mobing i to straszny

Aneta

Od dawna nie było żadnych nowych wpisów w wątku firmy Haston City Hotel, dlatego zachęcam was do odświeżenia tego wątku! Chętnie dowiemy się nowych wiadomości związanych z rozrostem tej firmy oraz informacji o nowych miejscach pracy. Zapraszam również do nowych komentarzy osoby, które są obecnie związane z tym pracodawcą!

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy Haston City Hotel? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

Kiss_me

Praca tam to porazka zero jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika,bogiem jest tam dyrektor jak wpada na obiekt to jest poploch w calym hotelu.Ale najgorsi sa tam ci wszyscy pseldo menagerowie ktorzy mysla ze pozjadali wszystkie rozumy a tak naprawde nie maja ZIELONEGO pojecia o hotelarstwie do tego pracownikow traktuja jak smieci.A pracownicy ? im wiecej doniosa i im bardziej wyliza tym wieksza szansa ze zostana pseudo menagerami oczywiscie sa wyjatki..odradzam tam prace kazdemu

kpppp

mobing mobing mobing mobing !!!!!!!!!!!!!!!!!!

xaxaxa

Pracowałem i traktowałem jaka płaca taka praca. Ogólnie olewałem tą robotę i każdemu śmiałem się w twarz. W żadnej robocie tak nie ściemniałem jak w hch.Starali sie stosować mobbing wobec mnie jednak sie nie dało byłem silniejszy i bardziej chamski.

Larry

Ogólnie uważam, że Haston City Hotel ma naprawdę fantastyczne oferty pracy, bardzo polecam wszystkim

Zdziwiony

Czytam te opisy i zastanawiam się o co tu chodzi?Skoro istotnie tak jest jak piszecie,że tak jest traktowany pracownik to po pierwsze ,dlaczego nikt tego nie zgłosił odpowiednim organom państwowym,które władne są w rozpatrywaniu tego typu spraw i kierowania ich na drogę sądową..Po drugie,gdyby było właśnie takie działanie jak opisałem i jedna,dwie lub kilka osób stosujących mobbing wobec pracowników jak również łamiąca prawa pracownicze usłyszała wyrok skazujący to,albo zmienuiliby stosunek do pracownika ,albo zlikwidowali by interes.Nie bać się walczyć o swoje prawa i to z całą stanowczością.Takie gnidy co niszczą pracownika trzeba dławić w zarodku.

porażka

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym hotelu...to jest kołchoz i big brother a zarazem (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika...osoba zatrudniona w tym hotelu jest traktowana jak pomywacz..ludzie są tam jedynie pionkami Dyrektora...a kierownictwo to jakaś porażka...nie dość, że są to w większości osoby nie posiadające wykształcenia to jeszcze traktują swoich podwładnych jak istnych "śmieci" umieją tylko się drzeć i nic więcej...zarobki- katastrofa porównując do pracy jaką się wykonuje i obowiązki związane z danym stanowiskiem...zero szkoleń,brak jakiejkolwiek motywacji dla pracowników..brak możliwości awansu...praca pod ogromną presją oraz wieczne sprawdzanie i podglądanie pracowników na kamerach...żal i nic więcej...nie polecam tego hotelu...mobbing w czystej postaci...

Klient

Ludzie nie czytajcie tych bredni, to zwykła ściema, poustawiane wątki, wypowiedzi i kłamstwa, automaty gowork dodają co jakiś czas opinie o danym pracodawcy. Wielka ściema przez gowork psująca renomę ludziom, hotelowi i ich wspaniałej pracy. Czterogwazdkowiec to już poziom a nie tandetny tani zajazd. Także nie czytajcie takich bredni bo to wszystko KŁAMSTWA.

Agnieszka
@Klient

Przykro mi to stwierdzić, ale to co piszą to prawda. Doświadczyłam mobbingu ze strony pracowników, kierownik zgodził się abym w tym dniu zwolniła się z pracy. Następnie otrzymałam od kadrowej informację, że grozi mi zwolnienie dyscyplinarne z powodu samowolnego opuszczenia miejsca pracy. Takie zachowania są niedopuszczalne, chamskie i prostackie.

Lady

praca ? jak ładnie donosisz mr co lubi śnieg to może cię polubi :D harówka w większości czasu taka, że masz ochotę uciekać ale potem dostaniesz jakieś ochłapy w postaci premii i masz zamknąć ryj.nadgodziny często i gęsto są ale niepłatne - wypłacane jako " premia" jak informuje pseudo menager pięter. porażka sknerstwo na każdym kroku, donosicielstwo i karierowicze

kim

witam, chcia;labym podjac prace w hotelu haston we wrocławiu jako recepcjonista, jakie sa zarobi i jakie sa mozliwosci awansu??? dzieki za odp. pozdrawiam

xxx
@kim

zarobki ?miska ryżu dziennie ,możesz awansować na pokojówkę albo na zmywak ;]

tragedja

Dobrze ,że jest takie miejsce żeby opisać pracę w tym Hotelu !! kodeks pracy...hm to śmiech .Nie ceni się fachowości !!!! kablowanie do dyrektora to norma menadżerowie to tchórze boją się odezwać bo pracę zaraz stracą strach!!! .Dyrektor Hotelu wydaje się fachowcem ale lubiącym KAPUSII NIE ROBÓW ..głupota goni głUpotę NIE POLECAM TEJ PRACY !!!! TO OŚWIĘCIM Z KAPO!!!!MOŻE ZE DWIE OSOBY MĄDRE I NIC WIĘCEJ

Zostaw merytoryczną opinię o Haston City Hotel - Wrocław

• Jak się pracuje w Haston City Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Haston City Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Haston City Hotel
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.

Haston City Hotel