Opinie o Leroy merlin w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy merlin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Leroy merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy merlin w Zgorzelec

Zgorzelec Nowy wpis

Dnia 6 lutego 2023 (dziś ) w dziale obsługi gazu spotkałam się z chamską obsługą pana, który wydaje gaz. Poszłam z pustą butla po gaz z paragonem, a pan powiedział żebym sama sobie wyciągnęła i włożyła butle zza krat z pojemnika bo " do jego obowiązków to nie należy " to po co on tam jest? Po pierwsze jestem kobietą, a po drugie od kiedy klient SAM sobie ma wlozyc pustą butla i wyciągnąć pełną spoza ich zamykanych krat, bo on sobie otworzył tylko zamknięcie.

Pojawiło się w sieci ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Napisali że pensja wzrasta dwa razy w roku na tym stanowisku. To prawda? W jakiej wysokości są te podwyżki? Może ktoś mi powiedzieć jak to wygląda procentowo?

Mk Nowy wpis

Polecam serdecznie super Obsługa szczególnie Pani Klaudia -dział drzewny!!!!!

Klaudia Nowy wpis

Dziękuję za miłą obsługę na dziale Dekoracji w Zgorzelcu panie super pomocne

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy merlin? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy ZGORZELEC Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Kierowca.

Jaka kara mnie spotyka jak muszę tu towar przywieść. Stoję przed kratą i tak jak to ja bym był winien że do nich towar przywiozłem.

Antek

Część wszystkim, mam nadzieję, że raz na ruski rok ktoś tu wchodzi :) i pomoże mi w kilku kwestiach, a mianowicie: mam przed sobą ofertę pracy u nich i chciałbym wiedzieć jak wyglądają zarobki u nich oraz ubezpieczenie, czy będzie ktoś tak miły? Dzięki

kuternoga

ej ty lulapula, jak by sie interesol swoja dupa to nikt by slowa nie powiedzil, a on rozbija malzenstwo , w pracy to si za robote trzaba wziasc a nie za (usunięte przez administratora) ogldac, wstyd z takim dyrem pracowac, nie dosc ze przychodzi o ktorej chce to jeszcze prawie zawsze woda jedzie od niego, u poprzedniego dyrka to by bylo niedoposzczalne,szkoda gadac

kuternoga

TY inny ,albo inna? bo pogubilem sie juz czytajac te bzdury wyzej...podwyzki to sie nam nalezaly jak psu zarcie, po 4 latach pracy laski nie zrobiles ,a o tym ze to bylo wurownanie to wszyscy wiemy czy ten czy poprzedni dyro by byl to i tak bysmy my dostali to co sie nam nalezy!

kuternoga

TY inny ,albo inna? bo pogubilem sie juz czytajac te bzdury wyzej...podwyzki to sie nam nalezaly jak psu zarcie, po 4 latach pracy (usunięte przez administratora) nie zrobiles ,a o tym ze to bylo wurownanie to wszyscy wiemy czy ten czy poprzedni dyro by byl to i tak bysmy my dostali to co sie nam nalezy!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy merlin - Zgorzelec

Leroy merlin