Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o STEINFORM

Pracowałeś w firmie STEINFORM i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
MIRON - 2012-07-07 19:07:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PRACOWAŁEM TAM KIEDYS, ALE OD KIEDY NASTAŁ TEN UKRAINIEC WSZYSTKO ZACZEŁO SIE (usunięte przez moderatora)ZACZĄŁ WYPIERNICZAC LUDZI KTORZY MIELI POJECIE O TYM, PO OBNIZAŁ WYPŁATY ZERO DODATKOW, JEDNYM SŁOWEM MASAKRA!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEINFORM

Twoj email:
Wiadomość: