Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o STEINFORM

Pracowałeś w firmie STEINFORM i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
MIRON - 2012-07-07 19:07:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PRACOWAŁEM TAM KIEDYS, ALE OD KIEDY NASTAŁ TEN UKRAINIEC WSZYSTKO ZACZEŁO SIE (usunięte przez moderatora)ZACZĄŁ WYPIERNICZAC LUDZI KTORZY MIELI POJECIE O TYM, PO OBNIZAŁ WYPŁATY ZERO DODATKOW, JEDNYM SŁOWEM MASAKRA!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie STEINFORM!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEINFORM

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: