RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Matt

Hej! Czy ktoś wyjeżdżał do Holandii za pośrednictwem tej właśnie agencji do pracy jako order picker/składanie kwiatów w końcówce 2023? Jako osoba uczciwa nastawiona na prawdziwą pracę chciałbym się dowiedzieć jak to aktualnie wygląda pod względem kwater, dojazdu, samej pracy, wypłat, ogólnego funkcjonowania tam i czy to wszystko jest warte zachodu. To będzie moja pierwsza praca w Holandii. Stare opinie sprzed roku, dwóch lat mnie nie interesują bo mogło się wiele zmienić.

Witam mam zamiar wyjechać do pracy z ruigrok na firmę bloomon co powiecie o tej firmie?

Artur order picker

pracuje na order picker od 3 miesięcy, praca jest wporzadku, godziny pracy sie zgadzaja, polecam

@Artur order picker

dziękujemy i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z podjętej pracy! :)

AS
@RUIGROK

Witam, szukam pracy jako orderpicker.. Pracowałem w Holandii prawie 7 lat na tym stanowisku. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć o ile byłbym zatrudniony poprzez Ruigrok? Jakie warunki muszę spełnić aby dostać tą pracę na co można liczyć odnośnie rozwoju, zakwaterowania?

@Artur order picker

można prosić o więcej szczegółów, albo jakiś kontakt

Rigro

Czy masz ktoś może Informacje w jakich miastach znajdują się zakwaterowania?

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Hahaha

Dzień dobry. Chciałam zapytać o miasta w jakich mają państwo zakwaterowania jak i pracę. Szukam głównie na północy Holandii.

Ja też jestem zainteresowana praca z nimi i jeszcze szukają kogoś do pracy przy składaniu wózków kwiatowych. To pierwszy mój taki wyjazd i nie znam się na tym, a widziałam w tym ogłoszeniu, że dają coś takiego jak kredytowany przejazd Polska – Holandia. Na czym to polega? O co chodzi z tym kredytowaniem? Bo kojarzy mi się to z kasą, mam rację? Jesli tak, to jaka to kwota?

xyz

Aa to ta w ofercie gdzie jest napisane o stroikach? Ta najnowsza na ich stronie?

Po jakim czasie od zjazdu do Polski wypłacane jest wakacyjne

Szukam pracy za granicą i chyba dobrze trafiłam, bo coś widzę że mają jeszcze wystawione. Był ktoś już przy tych cebulkach kwiatowych z nimi? Zauważyłam, że angielskiego wymagają, a u mnie trochę kiepsko z tym. Taka podstawowa znajomosć wystarczy? Może pomyślę o jakimś kursie szybkim...

język angielski jest mile widziany, ale nie jest wymagany :) proszę nie martwić się brakiem znajomości języka, posiadamy sporo ofert pracy bez wymaganego języka! Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią, pomożemy znaleźć odpowiednią dla Pana ofertę pracy :) +48 604 521 233 +48 728 321 387

Cześć, takie pytanie mam do tej oferty, bo rozważam wyjazd. Zresztą widzę, że nie ja jedna. Ile godzin się pracuje przy tych Cebulka kwiatowych jednego dnia, długie jakieś to są zmiany? Nie pracowałam dawno fizycznie to nie wiem, czy dam radę. Jak coś to dzięki za informacje.

witamy! :) na cebulkach kwiatowych pracuje się średnio 8 h dziennie :) opis oferty pracy przesyłamy pod linkiem: https://www.ruigrokpraca.pl/oferty-pracy/cebulki-kwiatowe-praca-przy-tasmie-2/ w razie pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią: +48 604 521 233 +48 728 321 387

Lp

A jak kiedyś byłem karany to nie będę mógł jechać do pracy

wonsz

Pracuję jako operator wózka bocznego, godziny są, wypłata na czas, sama praca jak każda inna. Pełno Polaków, więc wiadomo jak jest… Podstawowe zadania pośrednik wykonuje solidnie, jednak przez patologię mają chore zasady. Grzebią w rzeczach prywatnych podczas nieobecności co jest chore i niesmaczne. Kwatery są kiepskie, da się znaleźć z jakimś komfortem ale za sporą cenę i nie pasuje do dojazdów do pracy, to raczej logiczne. Są też plusy, ale trzeba liczyć na siebie.

@wonsz

Jakie zasady masz konkretnie na myśli? Trochę zaniepokoił mnie ten komentarz jako potencjalnego kandydata... Kto i z jakiej racji grzebie w prywatnych rzeczach, chodzi ci o pokoje? To ile pobierane jest teraz miesięcznie za zakwaterowanie, transport, tak łącznie? Opłaca się to w ogóle po odjęciu kosztów?

wonsz

Z reguły raz na tydzień rzeczy prywatne, torby, torebki, saszetki co kto używa są nieprzepisowo szperane. Zasady? Zakaz odwiedzin,pieniężne kary za jakieś nieupilnowany paproch w pokoju (w czteroosobowym to współczuję) jak i pozostałych pomieszczeniach (co przy tylu osobach jest nie do upilnowania). Wilgoć na ścianach, z sufitu cieknie woda w kuchni, ogrzewanie działa byle jak, a są gorsze placówki, jak i lepsze oczywiście. Ogólnie to zdecydowana większość sporo pije(usunięte przez administratora)i, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie to przybiło na początku, przyjechałem tylko zarobić więc trzeba to znosić

Patrycja

Czy ktoś aktualnie jest w pracy przez tą agencje jest praca?

Wero
@Patrycja

ja pracuje od 4 mieisęcy, pracuje na kwiatach przy robieniu bukietów ręcznych, praca fajna, godziny zawsze mamy i wypłąty są tez zawsze na czas. Póki co zostaje tutaj :)

@Wero

Zastanawiam się nad wyjazdem. Praca przy bukietach. Jest ktoś kto pracuje w takim charakterze?

Joasia
@Wero

Też się zastanawiam nad tą pracą. A powiesz mi ile wynosi stawka i jakie są godziny pracy?

nowy pracownik

hej, jest tu ktoś, kto pracuje w hurtowni? jak tam jest? faktycznie tka jak mowia przez telefon w trkacie rekrutacji? jade teraz w sobote...

Esiu
@nowy pracownik

To daj znać po jakimś czasie jak tam sytuacja

K.

polecam. firma jets ok.

Becia

Widziałam, że firma poszukuje pracowników jako operatorów wózków widłowych w Hillegom. Mąż planuje wyjechać gdzieś za granicę do pracy z uwagi na większe zarobki. Powiecie czy współpracę z firmą można traktować jako stabilną? Jakie umowy i na jaki okres? Średnio miesięcznie w przeliczeniu na PLN jak wyglądają zarobki? Kwatery w dobrych stanach?

Aktualność
Zmieniamy świat na dobre!
Dokładnie tak brzmi hasło Szlachetnej Paczki.

Szlachetna paczka jest jednym z największych projektów społecznych w Polsce, który tylko w 2022 roku pomógł ponad 15 000 rodzin.
Razem z The  Dutch Floral Foundation i  naszymi polskimi kolegami pracującymi w Ruigrok zebraliśmy w ostatnich tygodniach 10 275,50 € na ten wspaniały cel.

W ten sposób wszyscy możemy przyczynić się do uczynienia świata lepszym miejscem.

Emi

super inicjatywa!!! brawo RUIGROK

Jarek

polecam, spoko firma wyplacalna, ja pracuje na magazynie i nie ma na co narzekac

Michał Juźwikowski

Super atmosfera pracy chętnie wrócę w listopadzie pozdrawiam polecam

KamaKama

ogólnie jeśli ktoś chce uczciwie pracować a nie imprezować i być na wiecznym kacuuu to polecam Ruigroka. Jeśli się chce to tu na prawdę można zarobić. Mam wrażenie, ze te słabe opinie pisze ta patol***a która robi (usunięte przez administratora) na hotelach, wieczne imprezy i niekączacy się kac przez co nie są w stanie iść do pracy, a potem są zdziwienie ze nie mają godzin albo że ich wyrzucają. Ja jestem tu od pół roku i pracuje tu mnóstwo ludzi, którzy są tu od kilku lat, ale każdy z nich pracę w Holandii trkatuję jak każdą inną normlaną pracę, a nie imprezownie, Godziny są OK, mój pokój też jest bez większych zastrzeżeń. W biurze pracują normlani ludzie, którym triochę współczuje, ze muszą użerać się z tą patologiczną częścią imprezowiczów...

@KamaKama

zgadza się! W pracy się pracuje a nie imprezuje :) dziękujemy za Twoją opinię! :)

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK