RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Paweł21

Czy jedzie ktoś jutro tj 12.11.2020 do 22.11.2020 na świąteczną akcję do Hillegom? Szczerze mówiąc pilnie potrzebuję kasy, ale raz wyjechałem za granicę ( co prawda bez agencji ) i trafiłem na takie (usunięte przez administratora) że mam uraz by ryzykować, jak ktoś jedzie z Was to dajce znać na email - dkdelic@gmail.com,

Pool
@Paweł21

Po co (usunięte przez administratora) pchasz się do Holandii Niemcy dają zarobić lebsze pieniądze bez płacenia z (usunięte przez administratora) speluny po 98 €za tydzień

Obeliks

Jak wygląda sytuacja na (Patolu)bo zamierzam się tu przeprowadzić

Tak Ja
@Obeliks

Jak sama nazwa wskazuje... ????

Diem

Witam Wszystkich Czy ktoś jakoś ostatnio pracował jako order-picker przez Ruigrok Hillegom i był w Motelu? Pomóżcie!! Za niedługo zaczynam pracować a bardzo mało wiem co i jak, jak jest z wypłatą? Ile godzin się robi? Jak w Motelu?

Ines
@Diem

Jakim motelu?

Nie polecam akcji brak godzin wiecej siedzisz na mieszkaniu niz pracujesz a za wszystko trzeba placic. Nie ma spokojnej pracy wszystko szybko szybko zero tłumaczenia wiecej pretensji

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Właśnie czytam okropne opinie. Też na to chciałam iść, ale już podziękuję.

Przemo7

Pracował ktoś w markecie Deka velsen w okolicach hillegum ?

Diem
@Przemo7

Podpinam się!

Matt6

Witam Wszystkich Pracował ktoś jakoś ostatnio jako order-picker przez Ruigrok Hillegom? Ile godzin pracy jest? Polecacie czy nie? I jak z miejscem zakwaterowania? Niedługo zaczynam pracę właśnie jako order-picker i chciałbym się czegoś dowiedzieć

Matt6

Witam! Czy pracował ktoś ostatnio jako Order-picker ? Jak to wygląda z zakwaterowaniem? Jak wygląda sama praca przez Ruigrok Hillegom? Mam zacząć za niedługo pracować ale z informacjami gorzej, bo nie wiem co i jak Pomożecie?

Kinia19

Witam od poniedziałku mam zacząć pracę przy cebulkach kwiatowych przez ruigroka możecie powiedzieć coś więcej na temat tej pracy, ponieważ dużo osób mówi że brak godzin i ciężko czy to prawda?

@Kinia19

i co pojechałaś na te cebulki kwiatowe, jak praca, jak zakwaterowanie?

@Marta

Dali mnie na inną firmę i nie robię przy cebulkach kwiatowych ogólnie to szału nie ma. Jeden plus że godziny są, zakwaterowanie jest okej troszkę drogo, bo 90 euro za tydzień, lecz po rozmowach z innymi osobami to dużo szuka czegoś innego. Psychicznie niektórzy nie wytrzymują, bo są osoby jechane równo. Dzisiaj dwie osoby się same zwolniły, zależy też na kogo trafisz na tasmie. Niekiedy jest tak, że aż miło się pracuje wszyscy sobie pomagają, a chwilami to pracujesz ze łzami w oczach takie tempo i brak pomocy od innych osób. Jeśli naprawdę ktoś ma troszkę czasu to niech poświęci kilka dni dłużej i znajdzie coś innego

akedzierski390@gmail.com wyslecie Mi te oświadczenie które potrzebuje wydrukować przed wejsciem do busa

Ważne

Witam wyslalby Mi ktoś oświadczenie które musze mieć by wejść do busa akedzierski390@gmail.com

Ważne

Witam czy mógłby Mi ktoś wysłać oświadczenie które mam wydrukowac przed wejsciem do busa by wyruszyć po komentarzach musze sie pokusić na "niesamowitą" przygodę z góry dziękuję akedzierski390@gmial.com

Gosc

Nie polecam hotelu na Haverstraat Dwa kasztany Stachowiaki , codziennie naćpani ,nie da się dogadać palą w pokojach smród na cały hotel tragedia że takie osoby pilnują Hotelu .. Odradzam z całego serca

Gosc

I takie osoby pilnują Hotelu

Dawid

hej ,mam pytanko czy nie chcialby ktos jechac do holandi ,ponieweaz ja zamierzam jechac ale tak samemu to jakos mi sie nieche .Szukam osoby powaznie myslacej o pracy.Ja mam 24 lata i własne auto ,jesli byłby ktos zainteresowany to prosze o kontakt.dawid59.1996@wp.pl

HollandHope
@Dawid

Ja mam taki plan ale szukam dobrej oferty

Shotkey

Mam pytanie pracował ktoś przez ruigroka w firmie bloom jakie opinie?

Lila
@Shotkey

Praca ciężka mało godzin jedynie jak akcje ale jeżeli nie masz zamiaru zostać na święta od razu cie wyrzuca pomimo wcześniejszego zgłoszenia jak i w Opolu tak i w Holandi do kiedy zostajesz. Razem ze mną wyrzucili w ten spaosb 12 osób które nadal siedzą bez pracy na hotelu za który trzeba płacić nie polecam tej formy porażka. Jak zgłosisz że zmieniasz agencje bądź chcesz wracać traktują cie jak śmiecia szczegolnie jeden Pan z biura...... Omijajcie z daleka nie polecam w życiu tam nie wrócę

Voivod
@Lila

Osobiście nie pracuje w tej firmie,ale znam osoby co pracują tam 10 lat i nie narzekają.Nie są to liderzy etc,normalni pracownicy

Eliano

Witam, w sobotę wyjeżdżam do Holandii przez agencje. Chciałbym się dowiedzieć kilku kwestii.. Czy ktoś z Was pracuje jako order picker na mrożonkach? Czy lokacje są godne? Jaki wychodzi solaris przy stawce 12.27 brutto na godzinę przy 40h bądź z nadgodzinami, proszę o mnie więcej. Czy ktoś jedzie w sobotę z Pomorskiego?

@Eliano

Ja pracowałem na Blankendaalu, praca super, atmosfera również, przerwa co 2h, dostaje się 12,27€ netto, tylko, gdy pracowałem max tygodniowo wychodziło 35h, nadgodzin jako tako nie ma

Maciuś

Witam mam pytanie pracuje w ruigroku i chce zrezygnować zmienić agencje czy jeśli zrezygnuje z dnia na dzień to wypłaca mi normalnie tygodniówke? Jesli wrzuce żółta kartkę to mogą mnie wyrzucić z domku w tym samym dniu czy dadzą mi przepracować tydzień do zjazdu bez problemu nie wiem co wybrać żółta kartkę czy rezygnacja z dnia na dzień??

@Maciuś

Wybierz żółta kartkę, bo jak nie wrzucisz to owszem wypalca ci pieniądze ale w ich śmiesznej umowie za brak wrzuconej karty zjazdowej masz 20€ kary

@Maciuś

Napewno wrzuć żółta kartkę a co do rezygnacji z dnia na dzień możesz nie mieć wypłacone mój syn tak miał decyzja należy do Ciebie powodzenia

Shotkey

Zjechał z dnia na dzień i mu nie wypłacili?

Dawid

hej,mam pytanie czy niechcial by ktoś jechać do holandi ,ponieważ ja planuje ale tak samemu to mi się jakoś nie uśmiecha jechać a w dwójkę zawsze to raźniej, ja mam 24lata i własne auto szukam osoby bezproblemowej myślącej poważnie o pracy ,jeśli ktoś były zainteresowany to piszcie na e-maila.dawid59.1996@wp.pl

Nadisso

Witam czy ktoś pracował w Ruigroku przy kwiatach ciętych i stroikach jak to wygląda czy praca jest w porządku czy są jakieś powikłania?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK