Opinie o Ameraj Sp. z o.o. w Słupsk

Badania rynku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ameraj Sp. z o.o. w Słupsk

geskoł Nowy wpis

Ciekaw jestem czy nie pomyliłeś ich danych kontaktowych @kontrahent, bo ostatnio nie miałem problemu ze skontaktowaniem się

kontrahent Nowy wpis

Od października 2015 do dnia dzisiejszego nie mogę się doczekać płatności za fakturę. Telefon komórkowy wyłączony, na maile brak odpowiedzi. NIE POLECAM!

Ola Nowy wpis

Zrobilam dla nich pierwsze zlecenie i wszystko ok. Kasa spoko i na czas a nawet o dziwo wczesniej niz sie spodziewałam (po przeczytaniu opinii tutaj, ze czasem maja opóźnienia).Jedyne "ale" to to ze nie moglam sie do nikogo z firmy dodzwonic pierwszego dnia realizacji, jak mialam jakies pytanie, ale późn9ej juz bylo ok.

mariusz Nowy wpis

Hej Darku, ja pracuje w firmie Ameraj od ponad roku. Zleceń ostatnio jest naprawdę dużo. Mogę Ci śmiało polecić współpracę. Wypłaty są na czas ale firmy badawcze płacą z dużymi opóźnieniami więc czasem na pieniądze z początku listopada trzeba czekać np do końca grudnia ale jak już się stale pracuje to się tego nie odczuwa. Polecam teraz sie zgłaszać bo jest nawał pracy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ameraj Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
ktos

może ktoś podać numer do firmy ? chciałem się skontaktować.

Swój

Ciekawe, że wszystkie niepochlebne opinie o firmie zniknęły w mgnieniu oka, widać, kto ma coś na sumieniu i boi się prawdy .

Iwona

Współpracuje z firma Ameraj od 4 lat.Nie wyobrażam sobie współpracy z inna firma ankieterska.Pieniądze wypłacane w terminie,elastycznosc i możliwość porozumienia się w każdej kwestii-to główna domena firmy.Spróbujcie współpracować z inna firma o tym samym profilu, to dopiero docenicie firmę Ameraj.Z pełną odpowiedzialnoscia polecam i zaznaczam -nie jestem osobą z Zarządu!!!

joanna

Współpracuję z firmą Ameraj od ponad dwóch lat. Wypłaty często są wypłacane z dużymi opóźnieniami ale wiem, że to nie wina firmy Ameraj tylko firm zewnętrznych. Jeśli chodzi o wynagrodzenie oraz ilość zleceń naprawdę polecam. Mogę wszystkim śmiało polecić współpracę z firmą Ameraj.

smirla

Trochę się trzeba czasem naczekać na pieniądze ale uważam że warto , tym bardziej że są całkiem spore w stosunku do nakładu pracy ^^ Pozdrawiam :)

Ankieterkaa

A jak dla Mnie OK .Pieniądze moze nie sa rewelacyjne , ale ja zawsze mogę liczyć na wypłaty i zaliczki kiedy tylko potrzebuje , do tego są elastyczni i mozna sie dogadac

Pracuje w firmie od ponad roku , jestem bardzo zadowolona z współpracy . Wszystkie zrealizowane projekty wypłacane są w terminie , a firma ma fajne badania

Zostaw merytoryczną opinię o Ameraj Sp. z o.o. - Słupsk

Ameraj Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Armii Krajowej 38 lok. 201
    76-200 Słupsk