Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Bardzo dziękuje

Chciałam sedecznie podziekować SILVERHAND za znalezienie dla mnie pracy. Rekruterzy byli bardzo mili i pomocni przez cały czas i to mi pomogło uniknąć sporo stresu.

Justyna
@Bardzo dziękuje

Fajnie zatem, że agencja SILVERHAND sprostała Twoim oczekiwaniom. Sama poszukuję informacji na jej temat, a więc liczę na Twoją pomoc. Powiesz mi, jak konkretnie wygląda tam rekrutacja? Z ilu etapów się składa, itp.

Editin

Cześć, Planuje wyjechać przez ts agencje. Chciałabym zapytać jak warunki mieszkaniowe w Niemczech oraz Holandii, czy nie są to żadne campingi, bungalowy tylko normalne domki z normalnym standardem, nie chodzi o luksusy a o to żeby nie było patologii. Druga kwestia to ile wynosi zakwaterowanie oraz ubezpieczenie tygodniowo, proszę o info ????

Cześć
@Editin

z doświadczenia powiem że to wszystko zależy od oferty. Wyjeżdżałem kilka razy i jerzeli chodzi o warunki to zawsze to były normalne mieszkania / pokoje wiec dobrze. Cena wypada różnie bo to zależy od miejsca ale to nie ma wiekszego znaczenia bo albo opłaca to pracodawca albo jest dieta na mieszkanie. Najelpeiej zadzwonić i sie dopytać o konktrtne oferty.

@Editin

Ja trafiłem do normalnego domu gdzie warunki są dobre internet śmiga kabel antenowy w każdym pokoju pralka kuchnia ok w chlodniejsze dni ciepło ale inni trafili tak że zimno brak pralki brak internetu. Także zależy ja trafisz ale zawsze możesz się dogadać z firmą aby znalazła ci coś innego życzę powodzenia

Ja polecam

Polecam

Natan

Firma jak firma nie ma co narzekac jak ktos szuka pracy i sie na niej zna to mu pomoga jak nie to z pustego i salomon nie naleje. PROSTE. Ja jestem zadowolony.

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Anka

Skorzystałam z pomocy SILVERHAND i wyszło mi to na dobre. Mam spokojną pracę za którą dostaje godziwy pieniądz. A jak mam z czymś problem, to dzwonię do frimy i zawsze mi doradzą co i jak. Serdecznie pozdrawiam panie z rekrutacji!!

Gitus

Jedna z lepszych agencji. 100 procent polecam. Jak ktoś szuka pracy, to tylko do nich najelepiej. Pozdr

Dawid
@Gitus

Wiesz może, czy firma dostosowuje oferty pracy do doświadczenia zawodowego poszczególnego kandydata? Ciekawi mnie, czy osoba niemająca doświadczenia zawodowego, która zgłosi się do firmy, może liczyć na to, że biuro przedstawi jej propozycje pracy.

Skorzystałem i polecam

Skorzystałem z usług SILVERHAND i polecam wszystkim!! Dali mi stabilna prace u dobrego pracodawcy. DZIĘKUJE!

Ja też
@Skorzystałem i polecam

Zgadzam sie również polecam!

Mirok83

Drugiej takiej agencji toz ze swiecom szukać doradzą, pomogą wszystko załatwić i sami dzwonia zapytać czy wszystko wporządku!!

@Mirok83

Ha ha , śmiać mi się chce. A od kiedy to agencja interesuje się człowiekiem którego już ma w garści, dla nich jest tylko ważne godziny bo z tego mają zysk. Reszta ich nie interesuje

Mirok83
@Osinobus

No to widocznie ta agencja jest wyjatkowa, bo mna sie opiekowali caly czas, nawet zdazalo sie po godzinach pracy

@Mirok83

To gratuluję Ci takiego opiekuna, tylko prawda jest taka,że silverhend jest pośrednikiem i jeżeli chodzi o Islandię to pośredniczy w poszukiwaniu pracowników dla islandzkiej agencji (usunięte przez administratora) Stawki za pracę sprowadza do minimum do stawki wlicza też dodatek urlopowy ,żeby stawka wyglądała zachęcająco co też nie jest, a de facto dodatek urlopowy powinni płacić dwa razy w roku. Życie w Islandii jest drogie i teraz pomyślcie sobie, co to za stawka 2 tyś euro. Jak myślicie, warto czy nie warto. Jeszcze trochę a w Polsce w biedronce zacznie się lepiej opłacać pracować

anna.w.78

Profesjonalna agencja, duzy zasieg. Wyglada i funkcjonuje to dobrze. Pozdrawiam z Hamburga!

@anna.w.78

Piszesz w podobnym tonie jak Twoi poprzednicy. Wszyscy są zadowoleni z usług agencji i znalezionej przez nią pracy. Napisz, czy Silverhand gwarantuje i opłaca zakwaterowanie i oferuje opiekę koordynatora? Na stronie https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ mają dużo ogłoszeń rekrutacyjnych do pracy w kraju i za granica, głównie w Niemczech. Czy ktoś będzie aplikował i może opisać rozmowę kwalifikacyjną?

Pozdrawiam Zdzislaw
@anna.w.78

zgadzam sie POZDRAWIAM!

@Czesław

A od kiedy to agencje poświęcają się sponsorować pracownikom kwatery? Pomagają jeśli już w załatwieniu ,ale za wszystko biorą pieniądze, co miesiąc z wypłaty odtrącaja. Ludzie, nie bądźcie ślepi, rynek się im powoli wali i o dziw ,że tu tak dużo słodkich opinni, ciekawe kto je piszę. Mało tego doświadczyłem na samym sobie że nie równo traktują pracowników.

Armani

Poszukali mi pracy i jest dobrze to polecilem też kolege i jeszcze na tym zarobilem a przy najmniej mam kompana

Izabela
@Armani

Cieszę się, że jesteś zadowolony. We dwóch zawsze raźniej. A napiszesz coś więcej, jak działa ten system poleceń w SILVERHAND? Może ktoś będzie chciał wyjechać do pracy z większą grupą, a widzę, że w ofertach pracy można rzeczywiście przebierać: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ Interesuje mnie też, co myślisz o swoich stawkach, czy są korzystne na tle tych w Polsce.

Suuuper

Witam. ja osobiscie wyjechałem do austri przez SILVERHAND i jest fajno. penjsa jest na czas, pokój ładny i pomogli z formalnościami.

marek88

spoko, bo mają oferty na Islandii - pracowałem już w Norwegii i Finlandii więc przynajmniej kolejny kraj do odhaczenia. Zobaczymy, czy uda się wyjechać

1-raz w Niemczech

Przyjechałem do Niemiec pierwszy raz przez firmę Silverhand jako spawacz bez języka. Jak narazie wszystko ok. Trochę się zdziwiłem odnośnie stawki godzinowej piszą np. 14 euro brutto na godzinę ale np. To jest np. 10 +2+2 co daje 14 ale jest inne naliczanie netto. Każdy sobie przelicza brutto - podatek =netto Jeszcze nie miałem pierwszej wypłaty lecz narazie wszystko jest tak jak w umowie. Firma się interesuje dzwoni pyta co i jak ale w sumie od tego jest. Pozdrawiam i polecam

@1-raz w Niemczech

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. To dobrze, że masz pomoc koordynatorów z biura, bo nie znając języka mógłbyś mieć problemy. Zakwaterowanie załatwia agencja, czy należało to do Ciebie? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Czesław

Tak kwaterę miałem zapewnioną i bardzo przyzwoitą net śmiga porządnie kabel antenowy w każdym pokoju wystarczy się podpiąć

@1 raz w Niemczech

Myślisz, że osoba młoda, która chciałaby spróbować swoich sił w pracy za granicą może śmiało aplikować za pośrednictwem firmy SILVERHAND? Agencja dostosowuje odpowiednio oferty pracy i wymagania pracodawców do profilu kandydata, który zgłasza się do pracy? Widzę, że masz rzetelne informacje, dlatego postanowiłem zadać Ci to pytanie.

@Czesław

Trudno powiedzieć ja się dostałem do takiej fabryki że nigdy ta metodą nie spawalem ale po jakimś czasie to ogarnąłem ale firma dała mi nr tel do gościa który tam pracuje naświetlil mi jak wygląda robota więc nie mam do nikogo pretensji

@1 raz w Niemczech

To dobrze trafiłeś. Na pewno miałeś spore ułatwienie w tym, że mogłeś skorzystać z pomocy osoby, która naświetliła Ci, jak wygląda praca. Chciałbym poruszyć jeszcze temat kwater, które organizuje firma SILVERHAND. Wiesz może, czy jest możliwość znalezienia sobie zakwaterowania na własną rękę?

Polecam

Polecam uczciwa firma

Adek

Firme polecił mi kolega, wysłałem CV i okazało się że jest praca w niemczech dla mnie więc pojechałem i już pracuje 3 miesiąc. Pieniondze zawsze są na czas i nie musze się martwić zakwaterowaniem, bo pracodawca mi to ogarnoł.

@Adek

Super, że jesteś w gronie osób, które są zadowolone ze swojego wyjazdu za pośrednictwem firmy SILVERHAND. Chciałbym poruszyć jednak jedną kwestię. Czy odkąd jesteś w Niemczech, aby wykonywać swoją pracę, możesz liczyć na odpowiednie wsparcie od koordynatorów? Z każdym problemem możesz skontaktować się z firmą, za której pośrednictwem pracujesz, aby pomogła Ci rozwiązać problem?

roman elektryk z zamilowania

kazdemu polecam kto chce wyjechac i zarobic pozadne pieniadze. ja dostalem prace w niemczech i mam super pensje i wygodnom kwatere. wszystko mi zalatwili

prace znalezli, kwatere znalezli i jeszcze pomogli rozliczyc podatek . firma superrrr

Bogdan z POLSKI

to jest chyba jedyna agencja która uczcie pochodzi do tematu... umowa jest z niemieckim pracodawcom a nie delegacja wszystko uczciwie zalatwione i zakwaterowanie super. Pozdrawiam!!!

Arturos

Na poczatku mi sie wydawalo troche zbyt kolorowo ale puki co jest wszystko okej kwatera fajna, kasa na czas... oby tak dalej

SebaSeba

Siverhand wiedzial ze przyjade busem bo nie posiadam auta. Mowili ze nie ma problemu bo niby znalezli mi prace do ktorej bede jezdzil z innymi z ktorymi bede mieszkal. Bujda!!! Wystawili mnie na miejscu!!! Klamcy!!! Na koniec nic nie pomogli przestali odbierac tel!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 72 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND