Baltix.se sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Aktualność
Bardzo dziękujemy za dotychczasowe opinie. Od dziś jesteśmy z Wami i będziemy na bieżąco czytać Wasze komentarze – każda merytoryczna opinia jest dla nas cenną wskazówką. Jesteśmy wdzięczni zarówno za te pozytywne jak i te negatywne. Te ostatnie wskazują nam bowiem obszary, którym musimy się bardziej przyjrzeć i podjąć stosowne działania.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zaglądajcie również na naszą stronę, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy.
Misza

Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa jako spawacz Mig Mag aktualnie pracuję 16 rok w wielkim zakładzie w Polsce jako spawacz angielskiego niestety nie znam Proszę o jakieś informacje odnośnie kryterium rozmowy kwalifikacyjnej Pozdrawiam

@Misza

Dzień dobry, jeśli chodzi o oferty pracy, gdzie język angielski nie jest wymagany, to mamy obecnie ofertę na stanowisko Spawacz - ślusarz. Jeśli ma Pan doświadczenie również w pracach ślusarskich, to zachęcamy do aplikowania. Tę, jak i pozostałe oferty zawsze znajdzie Pan na naszej stronie www.baltix.se w zakładce Oferty pracy, lub bezpośrednio pod linkiem: https://baltix.elementapp.ai/career Zachęcamy również do kontaktu z działem rekrutacji - tel. 58 698 83 22 (pon. - pt. 8.00 - 16.00)

@Baltix.se sp. z o.o.

Dzień dobry a czy poziom znajomosci języka przekłada się na zarobki czy awans. Pytam bo znam biegle angielski i niemiecki. Kolega z innej firmy awansował na brygadzistę bo znał język, czy u państwa tez jest taka możliwość?

Spawacz135

Cześć. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z tą agencją. Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają warunki pracy. Z opisów rozumiem że umowa polska w wyjazd tak jakby w delegacji. Jakie to są firmy do których się jedzie po ile godzin można pracować zeby taki wyjazd miał sens. I ile mozna zarobić w takie 6 tygodni.

Nowy wpis

@Spawacz135

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z dziełem rekrutacji - tel. 58 698 83 22 (pon. - pt. 8.00 - 16.00) - odpowiedzą na wszelkie Pana pytania co do naszych ofert pracy. Nasze aktualne oferty znajdzie Pan zawsze na naszej stronie - www.baltix.se w zakładce Oferty pracy lub bezpośrednio pod linkiem: https://baltix.elementapp.ai/career

Szukam pracy w dziale rekrutacji, działałam już na rynkach skandynawskich, dlatego chciałabym się dowiedzieć czy nie znajdzie się możliwość podjęcia pracy w wewnętrznej strukturze firmy:) Niestety na ten moment nie widzę żadnych interesujących mnie ofert pracy. Będzie mi bardzo miło jeśli napiszecie, czego oprócz znajomosci języków wymaga firma.

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Na ten moment nie prowadzimy naboru do działu rekrutacji. Jeśli chciałaby Pani jednak przesłać swoje cv pod kątem przyszłych rekrutacji, można to uczynić poprzez link: https://baltix.elementapp.ai/application/v2

Ten system 6/2 tyg to jak działa w praktyce? Chodzi mi o ogłoszenie spawacza, ono mnie interesuje, ale szczerze powiem, że z takim się jeszcze nie spotkałem, albo inaczej na to mówiono. Z góry dziękuję, jak ktoś znajdzie chwilę i wyjaśni.

Dzień dobry, system 6/2 tygodnie oznacza, że pracuje Pan przez 6 tygodni w Szwecji, a następnie zjeżdża Pan na 2 tygodnie na odpoczynek do Polski. Za każdym razem podróż jest opłacana przez nas. Jeśli, za zgodą biura, jedzie Pan swoim prywatnym autem, to dodatkowo wypłacamy kilometrówkę.

@Baltix.se sp. z o.o.

Rozumiem, fajna opcja. Tylko te dwa tygodnie wolne są normalnie płatne jak urlop? Po powrocie ten sam system za 6 tygodni? Podczas pracy zmiany są po 8 godzin czy dłużej? Soboty też pracujące?

Spawacz

bardzo sprawnie i kompetętnie wszystko poszło.

musisz mieć uprawnienia, najlepiej aktualne, ale jak nie masz to ci pomogą zrobić

Czy w firmie Baltix.se sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Edward

Zauważyłem że możliwa jest praca w systemie 6/2 na czym dość mi zależy.czy z językiem Niemieckim da się tam funkcjonować?? Mam 11 lat stażu właśnie w Niemczech lecz nigdy nie znalazłem takiej oferty 6/2 i jedynym kierunkiem jest Szwecja w której nigdy nie byłem.czy spawacze są nadal potrzebni??? Od kiedy,jakie warunki,co z zakwaterowaniem etc. Będę wdzięczny za każdą konstruktywną odpowiedź,pozdrawiam

@Edward

Dzień dobry, w większości przypadków komunikatywna znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Bywają jednak oferty dla osób bez angielskiego. Obecnie dotyczy to stanowiska Spawacz - Ślusarz . Pod linkiem https://baltix.elementapp.ai/career znajdzie Pan zawsze wszystkie nasze aktualne rekrutacje, w tym również tą wspomnianą. Na stanowisko Spawacz prowadzimy rekrutację ciągłą, więc wyjazdy również odbywają się na bieżąco. Naszym pracownikom zapewniamy pokoje 1 osobowe z dostępem do Internetu. Zachęcamy do aplikowania. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z działem rekrutacji - tel. 58 698 83 22 (pon. - pt. 8.00 - 16.00)

Czarny

Nie ma nadgodzin lipa straszna 5/6 tyś zarobisz kpina !!!

A teraz jak robisz bez tych nadgodzin to ile zarobisz? Bo nie wiem czy to właśnie o kasę jednak koledze nie chodziło? Chyba ze są już opcjonalne? Tak poza tym jeśli z 10 lat temu ktoś pisał o kasie rzędu 6 tys ile może wynieść teraz po tylu latach?

Witam! Widzę, że od wczoraj szukają tokarza. Jestem po kursie Operator Programista CNC (tokarka + frezarka), doświadczenie mam. Jakieś rady? Jakie kwestie mogą być głównie poruszane na ewentualnej rozmowie? Podejrzewam, że największy nacisk będzie skierowany na umiejętność pomiaru detalu? Pisza o pracy w systemie 6/2, faktycznie co 6 tygodni jest zjazd do kraju? Jak to finansowo wychodzi?

Jakie wartości są cenione w Baltix.se sp. z o.o.?

Dzień dobry, próbki spawalnicze przeprowadzamy przede wszystkim w Gdyni, ale również w Nowym Sączu, Jelcz - Laskowicach i w Rykach. Zachęcamy do aplikowania przez: https://baltix.elementapp.ai/career

W Baltix.se sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko operator lasera. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Roman

Widzę że agencja ma trochę ofert pracy. Mnie zainteresowała praca jako spawacz ślusarz w Szwecji. Jak z zakwaterowaniem? Ktoś wie ile jest płatne dodatkowo? Trzeba dobrze znać angielski albo szwedzki? Jest koordynator który pomaga załatwić sprawy na miejscu? Podpowiedzcie bo byłby to mój pierwszy wyjazd do pracy.

Jak nazywa się firma do której wysyłają spawaczy w Szwecji?

@Adam

Firm do których wysyłają jest wiele na terenie Szwecji. Nie da się wskazać jednej.

Kocioł

Jak panowie na CNC jaka kasa ( chodzi mi na czysto ) jak to z tymi rotacjami 6/2 i czy w firma jest ok

Lukasz

Witam pracowałem przez firmę baltix w Szwecji rekrutację wspominam dobrze, opiekę firmy podczas rekrutacji, wszelka pomoc w zorganizowaniu przelotu jak i zakwaterowania, stawki według doświadczenia ja oceniam współpracę z tą firmą bardzo dobrze. A ci co piszą negatywne komentarze to po prostu osoby które się nie nadawały do pracy. Życzę firmie baltix wszystkiego dobrego

Hans Kloss

Czy pracodawca wymaga paszportu covidowego aby podjąć pracę ?

Speed glas

Witam jakiej stawki można spodziewać się na początku w firmie jako spawacz 135 ? 10 lat doświadczenia

@Speed glas

Dzień dobry, wszelkich informacji na temat warunków zatrudnienia udzieli Panu dział rekrutacji - tel. 58 698 83 22. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Welder

Witam. Jakie probki spawalnicze są do zaliczenia ? Chodzi mi o grubość materiału i pozycje spawania

Nurek

Baltix jak każda firma ma swoje zalety i negatywy.Sam szef sprawia pozytywne wrażenie.Podchodzi indywidualnie do każdego.Zaopatrzenie pracownika ( spawacz) jest na dobrym poziomie (2 pary ubrań spawalniczych i nowiutki Speedglas). Kontakt dobry Jedyny minus to ludzie (słabe ogniwo w każdej firmie) a(usunięte przez administratora).Kto tam był to Wie o czym piszę.Ogólnie Baltix na Plus .Nurek.

Sami

Na jaka kasę można liczyć na tokarkach CNC?

@Sami

Zapraszam do kontaktu z Działem rekrutacji (tel. 58 698 83 04) - tu można uzyskać wszelkie informacje odnośnie zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltix.se sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltix.se sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltix.se sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltix.se sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltix.se sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltix.se sp. z o.o.