Opinie o New-Horizon w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New-Horizon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie New-Horizon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New-Horizon w Gdańsk

anonymous Nowy wpis

Witam,grupaMGN z Krakowa,to jest to samo,wysyłają do Belgii i Holandii

Lidia Nowy wpis

Aktualnie ktoś pracuje w new-horizon? Jak wygląda praca w tej firmie? Czy zaszły jakieś zmiany? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

mietkoo Nowy wpis

@jkom wiesz co z trego co wiem to oni teraz poszukuja ciesli konstrukcyjnego w Norwegii wymagane jest minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie doświadczenie w budowie domów drewnianych

nieufna bogumiła hop Nowy wpis

z wieloma agencjami pracy już współpracowałam przez lata i teraz straciłam zaufanie po różnych przygodach. spróbuję z new-horizon, może jest nadzieje że tym razem będzie dobrze i to zaufanie odzyskam, prawda? przede wszystkim proszę napiszcie jak duzo z regularnej pensji ta agencja zgarnia dla siebie, okej?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie New-Horizon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
fuler

ok, ale czy ktoś kto rzeczywiście współpracował z tą agencją pośrednictwa pracy mógłby się w tej chwili wypowiedzieć ? bo jakoś mało można dowiedzieć się niestety konkretów , a tego jak najbardziej potrzebuję :) będę wdzięczny za wszelke szczegóły, chociażby odnośnie pierwszej rozmowy z new horizon .

zdenerwowana

Koszmar a nie firma drugi miesiac musi czlowiek czekac na swoje wynagrodzenie a jak sie dzwoni do Krakowa to albo nie odbieraja albo wymyslaja jakas historyjke ze przelewy poszly. Jest 15 a wyplaty jak nie bylo tak nie ma. (usunięte przez administratora)

nahs

W Krakowie nic niczym sie nie przejmują. Mozesz do nich dzwonić i tak nie udzielaja jednoznacznej odpowiedzi. Do tego wypłata zamiast do 10ego na konto wpływała nawet 20ego,tłumaczyli sie zawsze spóżnialską księgową,skandal

stasiu

witam.spawacz - 8 euro na reke.potrafią skasować 70 euro na tydzień za pokój(Inhouding huisvesting 69.28). człowiek dowiaduje się dopiero o tym przy wypłacie.jak się nie podoba to wypad do Polski.na twoje miejsce jest 100 chętnych polaczków.jak komuś pasuje 300 euro na tydzień to polecam

witam pracowałem przez New Horizon w Holandii dla Alertec i stanowczo odradzam. nigdy nie dostałem 11euro za godz , nigdy nie zamieszkacie w dobrych warunkach- mi udało sie trafic do pokoju o szer 2 m i wysokości 1,9m a spawaczom którzy dojechali kazano spac w przerobionej na pokoje stodole masakra jakaś jak bydło zostali potraktowani. za umycie sie w ich tzw super warunkach trzeba zapłacić 1 euro!!! i to codziennie bo inaczej nie bedzie ciepłej wody.Nadgodzin nie opłaca sie robic bo jezeli w jednym tyg zrobiłem 40 godz to dostałem 410 euro to w nast jak zrobiłem 57godz to dostałem 520 euro. z rozliczenia z wypłaty nic nie idzie zrozumiec za co ci tyle odejmuja bo wszystko jest skrótami po Holendersku napisane. Byłem tam 3 tyg i wiem jak bylo uciekłbym wczesniej ale jechałem swoim autem i oddawali za paliwo dopiero jak sie 3 tyg przepracuje.ODRADZAM. (usunięte przez administratora)

oszukany

witam wszystkich to czytających, pojechałem za pośrednictwem tej agencji do Gdyni na próbki, przed wyjazdem było wszystko omówione: stawka, nadgodziny o które dopytywałem się kilkukrotnie, po przybyciu na miejsce okazało się że nie ma żadnych nadgodzin a stawka którą mi ta ŚWINIA obiecywała pięknie przedstawiając warunki pracy jest nie realna.Nawet nie przystąpiłem do tych próbek. Gdy do niej dzwoniłem nie odbierała telefonu. Ostrzegam wszystkich przed tym Biurem, co innego oferują a co innego okazuje się na miejscu, straciłem tylko kupę kasy na przejechanie połowy Polski i wróciłem z niczym.

VOO DOO

Panie w biurze b.mile oferują pomoc w razie problemów--- i to tyle!!! w pl panie mowia zarobek netto na h tyle i tyle -niestety w nl podana stawka jest brutto !!! zwrot za dojazd do nl to sciema -nie dostalem ! dojazdy do pracy to samo ! pani prezes unika i zbywa choc w pl oferuje pomoc w razie problemow- (usunięte przez administratora) JEDNYM SLOWEM OMIJAJCIE Z DALEKA TA FIRME BO SIWYCH WLOSOW PRZYBEDZIE. OSZUSCI I ZLODZIEJE. WYSLAC LUDZI SIANO ZGARNAC I WSZYSTKO. MAM OCHOTE POJECHAC DO TEGO BIURA I (usunięte przez administratora)WSZYSTKIM ZA TE WSZYSTKIE KLAMSTWA!!!!

spaw

kumpel od nich pojechał i porażka zjechał po tygodniu bo nie było roboty socjal katastrofa.

fuks

miałem od nich jechać ale wyczułem pismo nosem ale fuks

oszukany

witam. ostrzegam przed tymi (usunięte przez administratora),wiem co mowie bo wlasnie zakonczylem prace z nimi.obiecali zwrocic koszta podrozy nie ma,nie dostalem kasy na paliwo choc dojezdzalem 40km w 1.strone.slownie obiecali inna stawke,jak dostalem umowe to bylo 9.30brutto dla spawacza!!!!!!!!!! Panowie spawacze wiec nie dajcie sie naciagnac na to (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora)

mariuszgdans
@oszukany

witam, wlasnie wyjechalem z holandi i pracowalem dla alertec przez new horizon , porazka totalna pojechalismy 14 ludzi z nich 6 dostalo prace 4 poszlo do pracy po tygodniu 2 oczekiwania w domu zrezygnowalo sami, i wyjechali , ja pracowalem 3 tygodnie i wyszla mi losowa sprawa, powiadomoilem ich i pojechalem do polski i powiedzialem ze za 3 dni wroce i podejme spowrotem prace , wyplate mi wstrzymali napisalem do nich zeby mi wyplacili bo nie mam za co wrocic do holandi , olali mie nawet nie odpisali na e-maila. szok poprostu gestapo, traktuja nas jak roboli obozowych, mysle ze pomylilem sie. informacja jest z 13.03.2014. odradzam te 2 firmy dla polskich poracownikow.......

Zostaw merytoryczną opinię o New-Horizon - Gdańsk

New-Horizon