Opinie o OJB Recruitment w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OJB Recruitment. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OJB Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OJB Recruitment w Poznań

Nick Nowy wpis

Witam Państwa firma, polega na ?

Kursantka

Chcecie wiecej dokladnie 8 rozmawialam z warszawa i pracownikami skandi zekomo ubezpieczenie ojb bedzie placic tam tylko jest papier pana k [usunięte przez moderatora] ze zobowiazuje sie placic ale na kogo co ? Ja do skandi wyslalam pismo! A jezeli chodzi o pana k [usunięte przez moderatora] to zarejestrowal dzialalnosc 24czerwcz w sadzie rejonowym olsztyn a umowy ktore mamy mozemy wygrac bo pisze jak byk do 2013 do 24 wrzesnia zapewnia nam prace pozatym mysle zeby udac sie do sadu. On na nas dostal pieniadze z unii poprostu to wyludzenie oszustwo i przetwarzanie danych osobowych do potrzeb i korzysci materialnych podejrzewam ze empik tez tego tak nie zostawi prosze zeby kazdy zwas zadzwonil do skandi i zglosil ze zostaliscie oszukani przez firme poniewaz oni sie mnie pytali ile jest osob podalam ze olsztyn i okolice okolo 200 . Jezeli chcecie zeby tacy ludzie oszukiwali was to siedcie cicho a on znow otworzy w innym miescie i dalej bedzie zerowal. Poto sa sady i prawo zeby niszczyc hwasty inaczej zawladna polska tego chcecie zrobmy spotkanie w olsztynie i zluszmy pozew do sadu czekam na wiesci podaje e-mail do kontaktu renata78@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o OJB Recruitment - Poznań

OJB Recruitment