Opinie o Antidotum Agencja Zatrudnienia w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Antidotum Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antidotum Agencja Zatrudnienia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antidotum Agencja Zatrudnienia w Szczecin

Raf Nowy wpis

A ja mam pytanie zasadnicze. Gdzie się w ogóle mieści teraz ta Agencja Zatrudnienia. Wydawało mi się, że na Wojska Polskiego 62. Kilka dni temu byłem w tym biurowcu, pytałem ludzi ale nikt nic nie wie. To znaczy pani na recepcji tylko mówiła, że tej agencji już dawno tam nie ma. Pytałem się, czy może wie gdzie się przenieśli, ale usłyszałem tylko że nie. Nie zostawili żadnych namiarów do kontaktu! Także adres na Wojska Polskiego już nieaktualny! Pytanie czy jest w ogóle jakiś nowy, bo mapy google pokaują tylko ten stary. Ciekawe to wszystko. Czyżby całkiem zlikwidowali tą agencje?

Eryk Nowy wpis

Możecie coś podpowiedzieć o agencji? Chciałbym spróbować pracy za granicą ale to byłby pierwszy raz i dlatego dopytuję!

Nin45 Nowy wpis

Bardzo fajna agencja. Mają dużo ofert pracy.

SzcZecin Nowy wpis

Pracuje drugi miesiąc zatrudniony przez ta agencje i uwazam, ze pracuja tam bardzo kompetentne i pomocne osoby. Wyplaty na czas. Praca nienajgorsza. Jedynie wynagrodzenie mogloby byc wyzsze...

4r4r4

@roman ojej to dziwne trochę to o czym tutaj piszesz.. czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat co masz na myśli i jakos rozwinąć tą swoją wypowiedzieć oczywiście bez takich ogólnych informacji .

Harvester
@4r4r4

Wszystko ładnie i pięknie jest w chwili zawierania z Antidotum umowy. Rzeczywistość jednak sama się szybko weryfikuje i wychodzi co wychodzi czyli blew, a wszystko przez to, że w samym biurze tejże firmy zasiadają osoby mało kompetentne. Zdecydowanie odradzam z korzystania z ich ofert!!!

malina

Korzystałam z usług Agencji - jednym słowem sprostała moim oczekiwaniom. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.Sympatyczny zespół. No i najważniejsze mam prace.

rozsądny

Jak zawsze gadka szmatka - kontrole w agencji są regularne, a ludzie (każdy z Nas, ja też) jesteśmy roszczeniowi. Ja pracuję przez nich już prawie dwa lata - dorywczo, na stałe - zależy jak mi pasuje. Kasa wpływa regularnie - a ostatnio zawsze koło 13-18 każdego miesiąca. A Szef- jak wie czego chce i płaci to może wymagać, sfrustrowany to raczej nie jest a z tego co słyszałem już ponad 15 lat tym się zajmuję więc ma chłop doświadczenie. Reasumując - polecam Agencję bo są konkretni, a gdyby Szef nie był uczciwy to po mieście by nie chodził, bo nie jeden jest większy od niego - hihi. Polecam ANTIDOTUM

elektryk

Obecnie zatrudniają elektryków za 18 zł brutto, (netto około 13,50zł ), oraz pomocników 13,40 (10zł netto), więc uważam że ok. poza tym kasa teraz wpłynęła mi 12 lutego, więc z tego co się ich pytałem, zatrzegają sobie prawo do 25 przelać, ale strają się między 15-20, lub wcześniej.

Ja? Nie?

Więc tak,ujmując wasze wypowiedzi jestem skłonny wywnioskować,że odnośnie niby krzyków szefów,płacz pracownic są trzy opcje jakie mogę ustalić. 1. Piszecie bajki. 2. Może to prawda 3.Jesteście z konkurencji aby psuć opinie. Byłem na ich stronie uzupełniłem ankietę po 2 dniach zadzwonili do mnie czy nie wstawię się do nich,wstawiłem się na drugi dzień uzupełniłem ankietę,która ma na celu znalezienia mi pracy,na ankiecie są Moje dane ale oni wykorzystują je tylko w celu aby znaleźć mi pracę odpowiednią dla mnie,jest to dobra sprawa w przeciwieństwie do świń w urzędzie pracy bo one w ogóle nic nie robią na miejscu agencji.

Emanuela

Brałam udział w kilku zleceniach przez Agencję Zatrudnienia Antidotum w Poznaniu. Panie pracujące w biurze bardzo sympatyczne, a przede wszystkim ludzkie. Umowa, karta pracy, wszystko czarno na białym. Konkretnie, bez owijania w bawełnę. A dodatkowo wynagrodzenie wpłynęło na moje konto 4 dni przed terminem, co nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się u innego zleceniodawcy. Nie mogę powiedzieć złego słowa, więc polecam każdemu poszukującemu zatrudnienia :)

Mikalen

Powiecie mi łaskawie czy poszukują tylko pracowników w rejonie Polski czy również prace zagraniczne wchodzą w skład ich oferty? A jeśli tak to na jaki najdłuższy okres można byłoby się spodziewać wyjazdu, bo chciałbym udać się gdzieś do Skandynawii z założeniem konkretnego zarobku. Dajcie proszę znać.

Szczeciniak

hihi, bzdury - widziałe ich poprzednie biuro? a teraz? hihi. ze szczecinka chyba mylisz miasta "Geniuszu".Zastanów się. Łatwo oskarżać, a nigdy nie przeprosisz. Ja właśnie dostałem pracę i jestem zadowolony, było uczciwie i rzetelnie, długo po czekałem od grudnia, lecz przynajmniej coś się działo - 3 rozmowy, ja poznałem firme i firma mnie. to nie urząd pracy

k_zetka1

Przez 2 m-ce pracowałam zatrudniona przez agencję, pensja była 25 to fakt, ale trzeba czytac co sie podpisuje. teraz jak mnie sprawdzili przez nich, pracodawca zaproponował mi już bezpośrednio pracę na umowę u niego. fajnie, ja jestem im wyłącznie wdzięczna

Czytajcie umowy, ja wiem, że nikogo nie obrażają, pomagają szukać, dlaczego miałby być wyzysk nie rozumiem... mnie szef jakoś nie przeraził, zapłakanych pracownic tez nie widziałam, pracę znaleźli po 3 tygodniach, nie narzekam

Wioletta

Agencja tragedia, szkoda słów. Nie polecam.

k-aśka

nie wiem jak sprawdza się ta agencja w innych dziedzinach, ale jesli chodzi o pracę tymczasową- ja również jestem zadowolona- mogę studiować i zarabiać jednoczesnie :) A to co najwazniejsze, to ta agencja sprawdza najpierw firmę, u której ma sie zostać zatrudnionym i warunki , jakie sa oferowane pracownikom tymczasowym sa takie same jak mają stali pracownicy-nie ma mowy o jakimś wyzysku czy zarabianiu na nas kosztem naszej pracy (wiem to , bo w firmie w której sobie dorabiam pracują moi znajomi- i mamy takie same stawki godzinowe).

zadowolony na maxa

jak dla mnie- szybko, profesjonalnie i uczciwie- zadnych niedomówien, niejasności- jesli szukasz pracy dorywczej- polecam

babol87

A ja miałem inne odczucia, miło i profesjonalnie, praca szybko, polecam szczególnie jeśli jest się studentem i szuka extra kasy:)

kropka_124

Popieram. Korzystałam z tej agencji a teraz mam prace, z której jestem na maksa zadowolona.

Kamyk

Klaudia zgadzam się z Tobą , nie ma takiej pracy gdzie wypłacają kasę od razu , wszędzie trzeba czekać. A Antidotum jest jedna z najlepszych Agencji pod względem obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Antidotum Agencja Zatrudnienia - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antidotum Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w Antidotum Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antidotum Agencja Zatrudnienia