Polcall

Opinie o Polcall

Kama

pracowałam jakiś czas temu ale zmieniłam mysląc, ze bedzie gdzies jeszcze lepiej ale niestety. Teraz mieszkam w innym mieście ale mieszkańcom czestochowy polecam. W polcallu Kasa zawsze na czas oraz premie był zawsze rzetelnie rozliczane.

Mabu

bardzo dobrze, ja jestem zadowolona i cieszę się, że trafiłam na ich ofertę, fajni ludzie ":) i atmosfera na poziomie

Marcela Nowy wpis

Przy dłuższej współpracy możliwość pracy zdalnej, będę miała to na uwadze, jak uda mi się przejść rekrutację. Praca w call center w Częstochowie, Tak ogłoszenie dokładnie mnie interesuje. Wspomniana o możliwości dostosowania grafiku do swojego trybu życia, faktycznie jest możliwość pracy w wybrane przez siebie dni tygodnia? Jest jakaś ilość godzin do wyrobienia dla pracownika?

Zdumiony Nowy wpis

Specjalista ds. baz danych - wydaje mi się, że Państwo szukają po prostu drugiej księgowej niż specjalistę. Zadania rekrutacyjne typowo dla matematyków, ekonomistów niżeli informatyków. Mam mieszane uczucia.

Damian

Czy w Polcall można pracować zdalnie ?

Nowy wpis

@Damian

Po okresie wdrożeniowym w firmie, jest taka możliwość :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Polcall?

Doradca Klienta

Rozmową rekrutacyjną było zaproszeniem na kurs

Czy nadal jestem zainteresowana pracą?

Grażyna

Ulubione miejsce pracy ????

Mania

Ktoś może się starał o stanowisko manager zespołu sprzedażowego, na które jest ogłoszenie, i może coś powiedzieć o tym, czy rygorystycznie trzymają się wymogów z niego? Jak ma ktoś mniejsze doświadczenie to odpada?

Piter

Atmosfera może i fajna ale po ankietach cyklicznych niestety niektóre osoby dostają szanse na innych projektach gdzie pozostałym osobom nic nie jest proponowane i człowiek zostaje bez pracy albo musi czekać w nieskończoność az może z powrotem ktoś zadzwoni, jest to mega nie fer ...

Małgorzata
@Piter

A jak reagują na próby zgłaszania chęci udziału w następnych projektach? W ogóle ktos próbuje czy wszyscy czekają po cichu na podobny odzew od firmy? Dobrze można na tym zarobić skoro chęci do następnych projektów są?

A próbowaliście pytać w kadrach? Nie dają nawet informacji że po projekcie kończą współpracę? Możesz dać znać czy ciężko się dostać na taki projekt? Długo trwa rekrutacja? Dużo etapów jest?

Gosia88

Niestety brak przeniesienia na inny projekt po zakończonych krótkoterminowych projektach przez co człowiek zostaje bez pracy automatycznie

@Gosia88

Gosia88 projekty ankietowe charakteryzują się sezonowością, są często jednorazowe lub wracają cyklicznie co jakiś czas. Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać ich ciągłość, natomiast nie zawsze jest to zależne od nas. Posiadamy szeroką ofertę projektów sprzedażowych, mam nadzieję, że następnym razem znajdziesz projekt dla siebie :)

Alicja

Z tego co piszecie zrozumiałam, że po skończonym projekcie nie ma możliwości dalszej współpracy. Dobrze to rozumiem? To w takim razie ile trwają średnio takie projekty? Jaka forma zatrudnienia na ich okres trwania?

@Alicja

Dzień dobry, oprócz stałych projektów sprzedażowych realizowanych od lat w naszej firmie, dodatkowo realizujemy projekty sezonowe związane z ankietami, które nie wiążą się ze sprzedażą. Charakteryzują się krótszymi terminami tj. kilka tygodni/miesięcy. Nie zawsze udaje się zapewnić płynność projektów bez sprzedaży w trybie ciągłym, natomiast zawsze dokładamy wszelkich starań aby tak było :)

km

Polecam z całego serca!????

Danuta
@km

Brzmi w porządku. ;) A dasz znać za co tak mocno polecasz?

@Danuta

Jasne ;) Przede wszystkim atmosfera w pracy - na duży plus. Każdy pomocny, wyrozumiały. Kadra - w pełni wyszkolona, kompetentna zawsze można liczyć na ich pomoc i dobre słowo. Jeśli coś Ci nie idzie - szukają rozwiązania, a nie jeszcze większego problemu. Stawka również na plus i to duży. Zawsze dużo uśmiechu w pracy :)

Iwona
@km

Skoro piszesz że stawka na taki duży plus to możesz powiedzieć ile konkretnie może zarobić tu nowy pracownik? Wiesz coś może o tym czy są regularne podwyżki? No bo wiadomo że inflacja robi swoje..

@Iwona

Tak. W momencie kiedy dodawałam komentarz stawka wynosiła 21 zł brutto za każdą godzinę pracy. Aktualnie wynosi ona 23 zł brutto od stycznia 2023. + na każdym projekcie są przyznawane premie miesięczne ale one są uzależnione od projektu i zaangażowania, natomiast pewna jest podstawa, która moim zdaniem jest na duży plus.

Irena

Widzę, że przy ofercie na stanowisko grafika jest informacja o tym, że godziny pracy są elastyczne. Czy ktoś orientuje się jak to wygląda? Sam sobie ustawiasz grafik i ważne żeby wyrobić ileś godzin w miesiącu czy jednak trzeba trzymać się jakiś systemów zmianowych?

@Irena

Pani Ireno, nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko grafika. Pozdrawiam Polcall

Zbyszek

Jest ok

Xyz

Czy w firmie występują redukcję godzin spowodowanym wynikiem ?

Małgorzata
@Xyz

Ciekawe pytanie zadajesz, ale nie całkiem rozumiem. Chodzi o to że wynik jest na tyle dobry że pracuje się mniej czy odwrotnie - jak jest zły to nie ma godzin? Nie spotkałam się z tym w żadnej pracy :O

@Małgorzata

Witam, nie stosujemy redukcji godzin spowodowanych wynikiem :)

Witamy :)
Bardzo nam miło, że możemy Was poinformować, że jako firma wspomogliśmy oficjalną fundację Happy Kids, która na ten moment, zajmuje się głównie ratowaniem dzieci z Ukrainy znajdujących się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc fundację, a jest to możliwe dzięki pracy każdego z w naszej firmie i dziękujemy za to każdemu osobno :)
Fundację Happy Kids wybraliśmy ze względu na to, że są to najbardziej bezbronne i bez szans na wsparcie rodziny osoby na terenie konfliktu, które po prostu bez naszej pomocy mogą sobie nie poradzić.

Można śledzić pomoc fundacji na oficjalnej stronie internetowej oraz ich facebooku

Czy w firmie Polcall można pracować na pół etatu?

Ala

tak :)

Marchewka

polecam jest ok, wybór różnych projektów, ciekaiw się pracuje, różne stopnie trudnosci, wynagrodzenie zawsze w terminie i uczciwie naliczane premie

Kama

100 % się zgadzam, całe wakacje przepracowałam i za rok wrócę :) :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Polcall?

Mabu

Co wchodzi w socjal Polcall?

Ala

W zależności od okresu min. dostęp do hbo go, ubezpieczenie, kartę sportową, wyjścia integracyjne, nagrody rzeczowe, dni z pizzą, słodyczami, owocami , kawę prosto z ekspresu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polcall - Częstochowa

• Jak się pracuje w Polcall?

Zobacz opinie na temat firmy Polcall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polcall?

Kandydaci do pracy w Polcall napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polcall