Opinie o Monetti w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Monetti. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monetti na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monetti w Wrocław

Kasia Nowy wpis

Naprawdę w firmie są marne zarobki?

uprzejma Nowy wpis

Odradzam pracę u Monetti i to chyba bez różnicy czy to praca we Wrocławiu czy np. w Gdańsku. O wszystko trzeba prosić!!!! O wynagrodzeniu na czas nawet nie ma mowy... jak przychodzi termin wypłaty to zwyczajnie nie odbiera telefonu, po czym jak po raz setny już się dodzwonisz to się wydziera.. Zero szacunku dla pracownika a wymagają nie wiadomo czego... Szczerze odradzam. Szkoda nerwów... Po pierwszym przepracowanym miesiącu, nie dostałam wypłaty na czas ponieważ "pracuję najkrócej i jak zrobię jakiś utarg to dopiero może dostanę" - śmiech na sali... nie polecam.

Martyna Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje, że już nie macie chęci do pisania?

loves Nowy wpis

Świetnie, żę atmosfera u nich dopisuje @lala, to doskonały dowód na to, że dobre relacje przyczyniają się do sukcesu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monetti. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
kluseczka z marmuru

czy nadal w firmie występuje ten rzekomy problem z terminowością wynagrodzeń? ja chcę podjąć odważną decyzję i się jednak zatrudnić w tej firmie, tylko błagam pilnie napiszcie ile jestem w stanie netto zarobić u nich? nie ukrywam że pieniążki są dla mnie najwazniejszym ryterium przy wyborze zatrudnienia nowego. a da się brac nadgodziny?

Klucha
@kluseczka z marmuru

A w jakim mieście zamierzasz podjąć pracew tej firmie?

robek, widać nie znasz zycia, ludzie pracują tu po kilka lat dlatego nie odchodzą mimo takich opóźnień z wypłatą wynagrodzeń, nowi uciekają szybko

ODRADZAM prace w tej firmie. Nie ma wypłat, nie ma umów!!! Pani (usunięte przez administratora)ma wszystko gdzieś, liczy sie tylko ona, a pracownicy ją nie obchodzą. Zresztą podobnie jest z kierowniczką sklepu. Na początku wszystko super, ale jak przychodzi do wypłat to kierowniczka nie ma ochoty na ten temat rozmawiać i nic w tym kierunku nie robi!!! Także trzeba samemu sobie radzić, a to walka z wiatrakami Praca w monetti to strata czasu i nerwów.

zarobki to 1600-1800 zł w zależności od doświadczenia, nie ma żadnych premii, oczywiście na rozmowie kierownictwo powie Wam ze sa premie nawet do 500 zł, ale faktycznie sklepy nie wyrabiaja planów i premie są tylko w grudniu. Pracy nie polecam, placa nawet z miesiecznym opoźnieniem

?

faktycznie, nic nie można się dowiedzieć, a byłyby to cenne informacje, czy aplikować do firmy czy nie

?

też proszę o jakieś konkrety, jeżeli chodzi o wynagrodzenie sprzedawcy

Donata

Czy można się czegoś więcej dowiedzieć o warunkach na stanowisku sprzedawcy?

Zosia

Ile można zarobić na stanowisku sprzedawcy, bo słyszałam, że 1000 netto jako podstawa, a z premią 2000-3000 netto? Czy to prawda, bo byłabym zainteresowana pracą w Krakowie i czy wszędzie są takie problemy z wypłatą wynagrodzeń? Proszę o rzetelne informacje.

przyjaciel

Paweł, żałosne, nawet jak na ciebie ;)

Przyjaciel

Sprawdź czy masz zapłacony ZUS i pytanie czy miałeś szkolenie BHP? I już wiesz co masz robić z tą wiadomością.

Na wstępie należy dodać, że firma Monetti we Wrocławiu to "Salon Monetti" - z pościelami i salon: Villeroy&Boch w DTH Renoma. Moja opinia tyczy się salonu z porcelaną. Firma niesolidna, dająca umowę o dzieło lub umowę zlecenie z kiepską stawką. Ogromne opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń. Np. jest 30.04 a ja nie dostałem jeszcze swojej zaległej wypłaty za marzec... W umowie jest, że będzie wypłacona do 10 każdego miesiąca. Kompletny brak brak poszanowania pracownika zarówno przez panią prezes jak i cały zarząd. Mydlenie oczu, że wypłaty zostały już wysłanie i nie odbieranie telefonu od pracowników. W salonie z porcelaną dodatkową wadą jest kierownik kompletnie nieszanujący pracowników, nie wstawiający się za nimi i chętny do "oburania" w każdej sprawie. Jeśli ma się jakąś sprawę trzeba wszytko załatwić samemu, ale ciągle słucha się, że łącznikiem między pracownikiem a Panią prezes jest kierownik. Ulubionym tekstem w razie narzekania, że wciąż nie ma się wypłaty jest tekst: "Zawsze możesz odejść" i "Nie ma ludzi niezastąpionych". Jeśli chodzi o współpracę to kierownik tylko czeka na potknięcia swoich pracowników które z dumą wytyka, wyolbrzymia wszystkie sprawy przekazując informacje o firmie do tego ciągle szuka afer z kierownikiem w Gdańsku. Osoba chora na kłamstwo nawet w najbardziej błahej sprawie i nie mająca nawet na tyle odwagi aby uwagę przekazać osobiście. Zawsze o tym co mówi o pracowniku dowiadywałem się od kogoś innego. Zaletą tej pracy jest możliwość przebywania w otoczeniu pięknych przedmiotów, ale to można wynagrodzić sobie w muzeum. Poza kierownikiem salonu z porcelaną zespól obu sklepów naprawdę bardzo sympatyczny zgrany i wspierający się - czego też wymieniony kierownik nie może zdzierżyć. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Byłem tam pracownikiem prawie 2,5 roku i zwolniono mnie z dnia na dzień w sposób ubliżający mojej godności, kompletny brak klasy i znajomości podstawowych zasad w biznesie.

Praca w otoczeniu pięknych przedmiotów ( porcelana, pościel), jednak warunki pracy kiepskie. Zatrudnienie w większości oparte na umowach cywilno- prawnych. Duża rotacja pracowników- ciekawe dlaczego?;) Pensja niemal zawsze z opóźnieniem. Ludzi wspominam miło- firmę 0 kiepsko.

Zostaw merytoryczną opinię o Monetti - Wrocław

Monetti