Opinie o Apricot Capital Group w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Apricot Capital Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apricot Capital Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apricot Capital Group w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z (usunięte przez administratora) w Apricot Capital Group?

Apricot Nowy wpis

Bardzo nie polecam tej firmy. W tej firmie nie rozwiązuje się problemów, skupia się na szukaniu winnych. Niestety szef to choleryk, któremu jak się coś nie podoba to urządza pogadanki i obraża pracownika przy innych. Dodatkowo dyrektor finansowy, który nie ma pojęcia o tym co robi jego dział i za to wtrąca się w inne, niestety to osoba, która mówi coś innego niż robi. Nie polecam firmy, ponieważ każdy z pracowników jest mobingowany przez szefostwo i to białych rękawiczkach. Polecam zastanowić się poważnie nad przyjęciem oferty pracy od tego pracodawcy... Moim zdaniem nie warto...

Wiktor Nowy wpis

Firma bardzo rozwinęła się przez te dziewięć lat działania. Wysoka pozycja w branży i do tego dobry pracodawca nic dodać nic ując.

Krzysztof Nowy wpis

Za to wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma? Idealnie nigdzie nie jest ale najważniejsze, że dobrze się pracuje i zarabia.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Po zakończeniu współpracy z Apricot firma odmawiała zapłaty należnego mi wynagrodzenia wymyślając przeróżne powody i zastraszając mnie. Zapłacili gdy zleciłem windykację długu firmie windykacyjnej.

Zuzanna

Dziękuję za informację, dobrze że udało Ci się rozwiązać tę sytuację. A na jakim stanowisku pracy pracowałeś w Apricot? Napisz proszę coś na ten temat.

pracownik działu spraw ważnych

ja procowałem u nich jakiś czas. atmosfera między pracownikami bardzo dobra i z chęcią przychodziło się do pracy jedyny minus (no może dwa) to właściciel - awanturnik, choleryk (wiele osób mówiło, że woli go unikać) i dyrektor finansowy - wielka porażka. od kilku osób słyszałem (z czym się zgadzam), że miał (może i ciągle ma) wyjątkową zdolność zrażania do sobie ludzi pan dyrektor często jedno mówił, inne robił i co innego jeszcze myślał. koleś nie cenił ludzi z inicjatywą ani tym bardziej tych, którzy mieli inne spojrzenie na sprawę niż jego własne. Do tego zdarzały się braki merytoryczne - a to w przypadku takiego stanowiska trochę dziwne - ale cóż, kolega właściciela. nikt go nie ruszy.

mariusz

znowu szukają kontrolera finansowego?już o tym pisaliscie poniżej, jakos nikt tam nie może wytrzymac albo HR beznadziejnie rekrutuje niemoty?

@mariusz

Miej proszę na uwadze, że komentarze na forum czyta wiele osób i ktoś może poczuć się urażony Twoją opinią. Powody, dla których otwarto ponownie rekrutacje na dane stanowisko, mogą być różne. Być może nie znaleziono jeszcze odpowiedniego kandydata. Czy pytasz o to, ponieważ planujesz podjąć zatrudnienie w Apricot Capital Group?

Nickita

Pracowałam, nie polecam. Szczerze.

@Nickita

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Może jednak istnieje jakiś aspekt pracy w Apricot Capital Group, który możesz uznać za pozytywny? Chętnie poznamy zestawienie wszystkich wad i zalet pracy w firmie, którymi możesz się z nami podzielić.

Zuzanna

@MB, czy aby na pewno jest aż tak źle? Nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? @qwerty, nie jestem pracownikiem firmy i czas mojej odpowiedzi nie ma nic wspólnego z rekrutacją, którą próbujesz powiązać. Jeśli nie udało Ci się dostać pracy w firmie to czy jest to na pewno wystarczający powód by wypowiadać się o niej w sposób negatywny? Być może jako kandydat, nie godząc w Twoje kompetencje, nie spełniałeś wybranych oczekiwań i wybrano kogoś innego? Czy aby na pewno warto się zrażać tylko z tego powodu?

MB

Firma pomyłka. Jako były współpracownik mogę napisać jedynie, że są nieuczciwi nie tylko wobec własnych pracowników, ale przede wszystkim wobec podwykonawców oraz klientów. Polecam poszukać sobie innego pracodawcę.

Zuzanna

Apricot Capital Group poszukuje teraz kontrolera finansowego i pracownika działu IT. Poprzednie opinie o tym pracodawcy były bardzo pozytywne - zamierzacie aplikować na te stanowiska? A może już pracujecie i podzielicie się opiniami z aplikującymi?

qwerty
@Zuzanna

Aplikowałem do nich w okolicach pół roku - roku temu (również na kontrolera). Wymagania spełniłem wszystkie i to ze sporą nawiązką. W oczekiwaniach finansowych wpisałem zapewne coś w okolicach 9-10tys brutto (przy tym stanowisku, wartości dla firmy oraz doświadczeniu to raczej nie są wymagania z księżyca)... nigdy się nie odezwali. Dziś szukają kolejnego kontrolera. Czy zamierzam ponownie zawracać sobie nimi gitarę i wysyłać swoje cefałki? Nie. Ale jeśli ktoś potrzebuje informacji o widełkach płacowych "wynagrodzenia atrakcyjnego" oferowanego przez firmę Apricot to już przynajmniej wie jakich widełek nie oferują.

qwerty
@qwerty

btw. Spójrzcie ile czasu minęło od zapytania Zuzanny do mojej odpowiedzi (pół roku i szukają kolejnego)... trochę szybka ta rotacja jak na stanowisko specjalistyczne w "poważnej firmie" z "dobrymi opiniami" ;)

P

polecam pracodawcę

tomek

Apricot to chyba obecnie jedna z lepszych firm deweloperskich w Warszawie. Zastanawiam się, czy mają dużo chętnych, bo ludzie chyba teraz boją się brać kredyty.

on

szukam opinio pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Apricot Capital Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Apricot Capital Group?

Zobacz opinie na temat firmy Apricot Capital Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apricot Capital Group?

Kandydaci do pracy w Apricot Capital Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apricot Capital Group
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Szamocka 8 lok. IX PIĘTRO
    01-748 Warszawa