Bosch Rexroth

Opinie o Bosch Rexroth

anonim 2010-05-19 00:38:34
Jedna z nielicznych firm, do której aplikowałem i która odpowiada nawet w praypadku negatywnego wyniku. Wprawdzie trwa to długo, ale widać, że próbują znaleźć dla Ciebie jakieś miejsce, nawet jesli to na które aplikujesz już przestanie być aktualne. Dostałem taką odpowiedź, a później po ponad pół roku odezwali się do mnie ponownie (wcześniej pytali czy mogą zachować moje cv w bazie). Akurat nie byłem już wtedy specjalnie zainteresowany, ale rozmowa nie była sztampowa. Czy ktoś robił u nich praktykę? Ja pierwszy (i drugi) kontakt oceniam b. pozytywnie.
gfds 2012-01-31 16:16:26
goń się komputerowy robocie - dzięki takiem zagraniu daje ocenę najniższą
klara69 2013-05-25 11:05:09
generalnie płace pracowników "wykonawczych" są poniżej średniej krajowe. rexroth ma niewiele wspólnego z boschem....
PT 2016-10-15 23:18:58
Warto do nich pójść na praktyki, trwają min. rok. A jak chcesz i oni chcą to dłużej, az do magisterki, a pózniej wielu studentów ma szansę na etat. Można naprawdę dużo sie nauczyć. Można tez zmieniać działy jak Ci po roku przyjdzie pomysł na inna działkę. Płacą godzinowo i można to dopasować do studiów dziennych. I taka fajna atmosfera, jeszcze mało korpo, bo prawie wszyscy sie znają np. w Warszawie. Trochę mniej możliwości dla studentów jest w innych miastach w Polsce, bo tam nie ma tyle rożnych działów i nie biorą tylu studentów. Ja po studiach musiałem wrócić do Ostrowca i żałuje, ze akurat tam nie maja żadnego oddziału.
This 2016-10-18 22:20:18
No jesli chodzi o praktyki to Bosch Rexroth ma rzeczywiście całkiem sensownie rozplanowane w dodatku płacą tym młodszym, więc jest to dobra sprawa dla wszystkich
Zostaw swoją opinię o Bosch Rexroth - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosch Rexroth