Opinie o Dominik Smółka w

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominik Smółka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dominik Smółka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Smółka w

paweł Nowy wpis

Jakaś dziwna jest ta sprawa dla mnie bo w Internecie nic na ten temat nie mogę znaleźć, żadnej strony firmy tez nie ma, może to jest w ogóle jakaś firma krzak?

Beti Nowy wpis

Byla sprawa w sądzie. Czesc osob byla wzywana na swiadkow. Wyrok byl skazujacy. Pan mial oddac wszystkim kasę na konto, a on dostał chyba zawiasy. Ale ja nie dostalam kasy z powrotem. To tylko 8 zl ale inni mieli duzo wieksze kwoty wiec tez jestem ciekawa czy dostali zwrot.

oszuana Nowy wpis

Witajcie, sprawa została zgłoszona na policję przez wiele osób oszukanych (są 282 osoby oszukane), śledztwo było w toku, znaleźli gościa, grozi mu do 10 lat więzienia. Pozdrawiam

oszukani Nowy wpis

Ciekawe czy ktoś się zajął glębiej tym tematem?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dominik Smółka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Artur2626

Witam teraz przedstawia się jako [usunięte przez moderatora] i bieże po 10 zł.Praca ma być we frankfurcie nad Menem przy myciu butelek.

Beti

aniolecek151 - 2012-07-21 15:15:09 [usunięte przez moderatora]I!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pod Dominik Smółka podszywa się kobieta. Pisałam do pani maila w sprawie pracy, powiedziała, że ma jeszcze 4 miejsca. Wszystko było sensownie napisane i prosto, bardzo miła osoba. Wysłała wszystkie informacje w mailu w Programie Word. Napisała, żeby ją zrozumieć i wysłać na konto 6 zł w celu pokrycia kosztów przesłania umowy z Niemiec do Polski. Po przesłaniu potwierdzenia napisała, że wyślę umowę. Później o dziwo jeszcze odpisywała i pisała, że wysłała umowy. Dopiero 3,4 dni po "wysłaniu listu" przestała odpisywać. Niby to mała kwota, ale niestety 100 osób, ma już 600zł... Wysłała mi maila: Witam ponownie dane dotarły proszę pamiętac o wysłaniu brakujących!Proszę takze o jak najszybsze przesłanie dowodu wpłaty 6zł osoba w celu wpisania Państwa na listę.Po przesłaniu dowodu wpł i brakujących danych będę kontaktował się w celu omówienia szczegółów wyjazdu.Z poważaniem Dominik Smółka DANE DO WPŁATY [usunięte przez moderatora] Dominik Smółka [usunięte przez moderatora] W tytule:Praca Niemcy ZWICKAU 2012 Pozdrawiam wszystkichTeż mi sie od poczatku wydawało ze to kobieta... jakos tak wiadomosci mi pasowały do kobiety...a nawet jak pisałam do niego/niej na Pani to nie poprawiano mnie... ciekawe hmmm a Ty skad wiesz ze to kobieta?

aniolecek151

[usunięte przez moderatora]I!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pod Dominik Smółka podszywa się kobieta. Pisałam do pani maila w sprawie pracy, powiedziała, że ma jeszcze 4 miejsca. Wszystko było sensownie napisane i prosto, bardzo miła osoba. Wysłała wszystkie informacje w mailu w Programie Word. Napisała, żeby ją zrozumieć i wysłać na konto 6 zł w celu pokrycia kosztów przesłania umowy z Niemiec do Polski. Po przesłaniu potwierdzenia napisała, że wyślę umowę. Później o dziwo jeszcze odpisywała i pisała, że wysłała umowy. Dopiero 3,4 dni po "wysłaniu listu" przestała odpisywać. Niby to mała kwota, ale niestety 100 osób, ma już 600zł... Wysłała mi maila: Witam ponownie dane dotarły proszę pamiętac o wysłaniu brakujących!Proszę takze o jak najszybsze przesłanie dowodu wpłaty 6zł osoba w celu wpisania Państwa na listę.Po przesłaniu dowodu wpł i brakujących danych będę kontaktował się w celu omówienia szczegółów wyjazdu.Z poważaniem Dominik Smółka DANE DO WPŁATY [usunięte przez moderatora] Dominik Smółka [usunięte przez moderatora]> W tytule:Praca Niemcy ZWICKAU 2012 Pozdrawiam wszystkich

oooo

on jeszcze jest na tyle (usunięte przez administratora) ....że odpisuje na e-mail i teraz juz chciałby po 200 zł od ludzi pewnie [usunięte przez moderatora] go strzela że ma tyle w plecy

oooo

UWAGA NA [usunięte przez moderatora] TEŻ TAK WYŁUDZA PIENIADZE POLICJA NIE POTRAFI USTALIC MIEJSCA ZAMIESZKANIA

asiatko89

Dołączaj do grupy na fb i zgłaszaj NAPRAWDĘ na policję! Niech mu nie ujdzie na sucho! pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Natalia

Hej ludzie. Dołączam do Was. Co za [usunięte przez moderatora] z tego typa, no nie mogę. Już pal licho sześć złotych ale ile czasu zmarnowanego, czekałam na tę pracę jak głupia :( [usunięte przez moderatora]

Beti

Na tym forum jest juz grubo ponad 100 osób oszukanych... dawajcie na FB [usunięte przez moderatora] w kupie siła!

asiatko89

Słuchajcie, czy zgłaszaliście to już na policję w swoich miejscowościach? Ja myślałam, że facet tylko ludzi ze swojej okolicy nabrał, a widzę że z całej Polski! Brak mi słów. Dałam prośbę o przyjęcie do grupy na fb, dajcie znać jakie są kroki postępowania, byliście na policji? Co dalej? proszę o kontakt, asiatko89@wp.pl

asiatko89

Witam, ile osób zgłosiło się do tej pracy? Do nas chętnie pan rzekomy Dominik odpisywał, czekając na dowody i dowód wpłaty i poinformował że wyśle umowy, od tamtej pory CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ. Dodam, że 9 lipca mieliśmy wyjechać, a ani umów nie ma, ani kontaktu z panem D. Być może jest to tylko marne 6zł, ale zobaczcie ile osób póki co zwodzi. Sporą kasę ma z tego, że tyle osób kasę wpłaciło. Nie możemy tego tak zostawić!!! Ktoś ma jakiś pomysł?

Marzta

Witaj:D Ja wspólnie z koleżanką również wysłałyśmy swoje dane i czekamy na umowy. I też jesteśmy z Wielkopolski.

Pati2607

Podaje się z firmy adcco Wrocław.... i zmienia co chwilę numer telefonu..!!!!!!!!!!!!!!!

Pati2607

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] wyłudził do 9 osobowej grupy 4500 tys złotych [usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO !!!!!!!!! Praca wielce Niemcy;/

aa

To jest jedno wielkie [usunięte przez moderatora] nie ma żadnego wyjazdu tylko zbiera kase i dane z dowodu...

rezerwacjaniemcy@interia.eu

PRAWDOPODOBNIE TEN SAM OSZUST E-MAIL [usunięte przez moderatora] OFERTA ŁUDZĄCO PODOBNA. WSZYSCY CO MOGĄ NIECH PISZĄ NA NIEGO I TRUJĄ MU [usunięte przez moderatora] OTO CO OTRZYMAŁEM NA MAILA Witam. W odpowiedzi na zgłoszenie, przesyłamy ofertę pracy. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika zajmującego się pracą przy zbiorze ogórków gruntowych w Niemczech. WYJAZD 29 LIPCA praca od dnia następnego Miasto Pracy: Bensheim rejon Mannheim / dokladny adres w umowie/ Praca odbywa się w przedziale czasowym w godzinach 6.00-16:00, od Poniedziałku do soboty, i wynagradzane 1200 euro/mc + nadgodziny Możliwość pracy niedziele, za stawkę 6,3 euro/netto (dotyczy rónież nadgodzin w tygodniu). Możliwość wypłaty za pracę i nadgodziny w tygodniowych transzach. Zakres obowiązków: -Zrywanie ogórków -odrzucanie uszkodzonych -pakowanie do skrzynek Wymagania: -Osoby pełnoletnie -Dobra kondycja fizyczna -Gotowość do wyjazdu na min. 1 miesiąca Co trzeba zabrać: Przede wszystkim- chęć i siłę do pracy. Ponadto niezbędne będą także: -odzież ochronna przeciwdeszczowa, tzw. Sztormiaki, peleryna -tabletki przeciwbólowe- koniecznie -własną pościel -zapas żywności, najlepsze będą zupki w proszku i konserwy. Szkoda wydawać ciężko zarobione pieniądze na jedzenie. -własne talerze, kubki itp. -kremy z wysokim filtrem UV- na polu można się opalić nawet wtedy, gdy pozornie nie świeci słońce -czapkę z daszkiem, kapelusz -okulary przeciwsłoneczne Zbiory trwają niezależnie od warunków atmosferycznych, trzeba więc być przygotowanym zarówno na palące słońce jak i ulewy. UWAGA: praca trwa przez 6 dni w tygodniu.niedziela to osobne nadgodziny Zbiory trwają maksymalnie 1,5 miesiąca Oferujemy: -Umowę zlecenie -zakwaterowanie Wszyscy pracownicy są zakwaterowani na firmowym kampingu, w drewnianych domkach 4 -osobowe, wyposażone w lodówki i kuchenki elektryczne. Na kampingu znajdują się plastikowe toalety typu Toi Toi, oraz oddzielne dla kobiet i mężczyzn kontenery sanitarne, w których znajdują się umywalnie i prysznice. Co istotne- jest ciepła woda. Zakwaterowanie platne 50 euro/mc/os odliczane z wypłaty. Wynagrodzenie stałe 1200euro + nadgodziny - ubezpieczenie pokrywa pracodawca Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o przesłanie swoich danych do wypełnienia dokumentów, oraz należy dokonać opłaty w kwocie 6zł od osoby jest to w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i koszt przesłania umowy listem poleconym na Państwa adres. Weryfikacja tylko ze względu na zapytania orientacyjne osób które niby chcą pracować a później wycofują się, listy wracają jako nieodebrane. Dane do przelewu podane będą w następnym mailu Od momentu otrzymania przez nas skanu wpłaty i danych e-mailem, w ciągu ok. 5 dni listem poleconym z Deutsche Post bezpośrednio od pracodawcy otzymują Państwa dokumenty, które podpisujecie i kopię/orginał zabieracie ze sobą. Kopia oddawana jest pracodawcy po dotarciu na miejscu. Transport busem cena 150 zł/os/ /płatna w busie/ W związku również z pytaniami dot. Opłaty i gwarancji wyjazdu, Informujemy że osoba która przesłała dokumenty i otrzymała zwrotną przesyłkę listową z Niemiec w której jest umowa dwujęzyczna oraz zawarte są dokładne informacje co do terminu przyjazdu, adres, Nie pobieramy opłaty za miejsce w busie, fikcyjnych kosztów przygotowania dokumentów, za transport, za ubezpieczenie, Nie ma kwocie wypłaty za pracę żadnych ukrytych kosztów,prowizji,opłat.min 1200euro dostają Państwo na umowie i tyle samo zostaje wypłacone Prosimy o przesyłanie skanów potwierdzenia wpłat e-mailem, Przyspieszy to dokończenie formalności. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu mailowego / w umowie dostanę Państwo telefon i do mnie i do pracodawcy. Oraz urzędu miasta w Mannheim w celu potwierdzenia wiarygodności firmy niemieckiej.

Łukasz

Witam wszystkich. Widzę, że dołączyłem do grona osób które miały pracować przy zbiorach pomidorów. Bądź tu człowieku uczciwy....

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Smółka

Dominik Smółka