Media Expert

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert

@Szkoda

Każdy ma prawo lubić kogoś bardziej lub mniej. Może mi ktoś napisać czy aktualnie poszukują kogoś do pracy w Pszczynie?

kasia Nowy wpis

Dzień dobry ma na imię Kasia jestem osobą niepełnosprawną chodząca o kulach ,chciałam się podzielić opinia na temat Waszych sprzedawców: Pan Kamil pomógł mi wybrać myszkę Pan Kondrat pomógł mi wybrać drukarkę wielofunkcyjną jak również pościągał programy żebym mogła pracować na całą parę bardzo Im za to dziękuje . Będę polecać wszystkim znajomym Wasz sklep sam jak będę potrzebować zakupić cokolwiek co Macie w swojej ofercie bez zastanowienia wiem gdzie ma się udać czyli do Was pozdrawiam

Kasia Nowy wpis

Pan Kamil fachowa i miła obsługa. Szybko i sprawnie pomugl nam znaleźć to co potrzebowałbyś.

Agnieszka Nowy wpis

Fachowa i miła obsługa Pana kierownika z salonu Media Expert w Pszczynie . Dziękuję za nałożenie folii na mój Samsung Smartwatch;) Pozdrawiam

Julia

Witam.Bardzo dziękuję Panu Kondradowi. Bardzo pomocny i można na niego liczyć .

Maja Nowy wpis
@Julia

Super. W czym konkretnie Pan Konrad Ci pomógł?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Media Expert? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Olga

Ile teraz płacą za dzień próbny? Chciałabym spróbować swoich sił jako doradca klienta albo sprzedawca, bo lubię pracę z ludźmi. Dajcie znać czy praca warta zachodu :)

Maryna

Firma to dobry pracodawca, dba o pracowników, prowadzi szkolenia na bieżąco, polecam!

Terg001
@Maryna

Miałem przyjemność koordynować proces wdrażania szkoleń e-learningowych w Tergu, więc miło słyszeć, że to działa. Pozdrawiam, Krzysiek

Iza

Właśnie zakupiłam piekarnik parowy do zabudowy Elektrolux. Zakupiłam go w Mediaekspert, w Pszczynie. Wybrałam ten sklep, ponieważ udzielono mi merytorycznej odpowiedzi na temat 5-letniej gwarancji na produkt, w odróżnieniu od konkurencji w Tychach. Pan Łukasz, sympatycznym tonem, przedstawił mi telefonicznie możliwości ubezpieczenia piekarnika, ich koszt, zalety i różnice. Następnie zamówił piekarnik, bym mogła go niezobowiązująco obejrzeć w sklepie. O ewentualnym kredycie mieliśmy porozmawiać po dostawie piekarnika do sklepu. Wszystko poszło sprawnie. Piekarnik dotarł juz do mojego domu. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z piekarnika jak i tego jak zostałam obsłużona.:)

Martyna

A powiedzcie jak tutaj wygląda początek pracy? jest jakiś dzień czy też okres próbny?

Klientka

Zawsze jestem zadowolona z zakupów i obsługi sklepu.

Szkoda

Szkoda, że tak firma z taką historia i tradycjami zatrudnia kogoś takiego (usunięte przez administratora) Głównie przyjeżdża na salony (usunięte przez administratora) nie podejmuje żadnego działania oprócz smutnego maila i narzekań w naszym kierunku.Slabe to.

@Szkoda

Życzliwa
@Ania

Widzę, że nie, ale znalazłam coś obok: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty/4680,doradca-klienta-czechowice-dziedzice

Dominika
@Ania

Z tego co wiem, to raczej nie. Zawsze sprawdzam oferty pracy na stronie internetowej: kariera.mediaexpert.pl

Blondi

Nie polecam. Obsługa bardzo niemiła. Liczyły się w pierwszej kolejności osoby z tzw. "pełnym portfelem". Pewien Pan w końcu mnie obsłużył i przyjął zamówienie, które miało do mnie dotrzeć dwa tygodnie temu. Do dzisiaj nikt się ze mną nie skontaktował. NIE POLECAM

SaliMali
@Blondi

Kolejny sfrustrowany klient. Pozdrawiamy ! :)

Halina

Ostatnie wpisy na forum, które są zostawiane pokazują firmę z punktu widzenia klienta nie pracownika. Zależy mi, żeby wypowiedział się pracownik firmy i napisał jakie są warunki pracy u tego pracodawcy i jakich kwalifikacji wymaga firma, żeby ubiegać się o zatrudnienie? Czy praca jest zmianowa i czy Media Expert prócz wynagrodzenia zapewnia pracownikom premie, pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Zachęcam pracowników firmy, żeby dodawali swoje opinie, pomogą one innym użytkownikom forum w znalezieniu zatrudnienia.

Paloma
@Halina

Znalazłam coś takiego z ich strony z ogłoszeniami: Zostając Expertem otrzymasz: umowę o pracę bez okresu próbnego dobrą pensję zawsze na czas podobnie jak Joe będziesz mógł wypracować wysoką premię wiesz, w czym będziesz lepszy od Joe’go? Kupisz taniej najlepszy sprzęt, który sprzedajesz! dostaniesz też ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach jeszcze jedno: najlepszy sprzedawca świata nie miał karty MultiSport, a Ty ją otrzymasz! a co powiesz na szansę na awans?

Czesław

Jaką ankietę o współpracy masz na myśli i co ona miałaby zawierać? Wytłumacz to proszę. Na stronie pracodawcy https://kariera.mediaexpert.pl/oferty jest sporo ogłoszeń o pracę. Doradź, na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy warto aplikować.

@Czesław

Oczywiście, że warto. Wiadomo, że najniższej krajowej nie dostaniesz ;)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Media Expert?

Dostają się tylko najlepsi. Żartuję, wszystkiego można się nauczyć! :)

Zbynio

@Szkoda Mam wrażenie, że konkurencja próbuje zaszkodzić firmie.

Ana B

Takiego chama jak Pan mieniący się (usunięte przez administratora)to nie spotkałam nigdy. Już nie zrobie nigdy zakupów w tym sklepie.

klient
@Ana B

Nie zgadzam się z Panią. Prze miła obsługa i fachowa pomoc. Polecam

Adam Jurkiewicz

Bardzo miła i pomocna obsługa, zwłaszcza od Pana Tomasza oraz Pana Dawida. Żona zadowolona z pralki a ja z telewizora. Jedyny minus to "fachowcy" którzy dowożą sprzęt. Takiego pokazu niekompetencji nie widziałem chyba nigdy. Ale jak mi tłumaczył kierownik, to podobno firma zewnętrzna. W sklepie prawdziwi fachowcy znający się na sprzęcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Pszczyna

Media Expert